BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu #407753 przez szolrak1
tak elwi kochna dlatego ja mu pokazuje jego lozeczko z lotu ptaka i wanne tez przed kapiela :D i od tego czasu jest spokojniejszy:*

bedzie dobrze! ciesze sie ze mozecie stworzyc dom w 3!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #407756 przez kala321
no włąśnie też o tym czytałam,ale mały spi w kołysce obok wiec nie jest gdzieś daleko i widzi nas jak się budzi
gorzej z łożeczkiem,bo mamy w drugim pokoju,czyli musze od poczatku z nim tam chodzić i usypiać

a wiecie co mamy taką zabawkę książeczkę edukacyjną do łóżeczka i to jest z boku przy szczebelkach( można przypiąć,ale ja odpięłam,bo mały ostatnio się bawił)
mój mąz miał go w łóżeczko i mówi mały bawi się książeczką,tak maluszkiem dotykał,bo tam różne materiały i szelsći i inne rzeczy są, wraca do pokoju a mały poskładał książeczkę i położył obok
mąz był w szoku,ja trochę też,bo nikt mu nie pokazał że się składa,nawet ja nie wiedziałam że idzie to złożyć
zdolne te dzieci,szok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #407758 przez kala321
idę po kawę i zaraz pranie powiesić,mały jeszcze śpi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #407795 przez szolrak1
och dzieci sa bardzo madre:D

ja uwielbiam jak maluszek tak pieknie gaworzy i sie smieje rozczulajace:D i podkoweczka hihi
wlasnie zasnal i tez ide kala po kawke:d hihi

cos tam zimno i bedzie lało wiec nici z grilla i dobrze bo nie chcee nigdzie lazic glowa mnie boli:)



oj jak ja sie ciesze ze uciekam stad:D moja chatka:D mniam;] tylko zabrakło nam na mabelki i auto ale co tam sa jeszcze poduszki:P:D jupi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #407830 przez Elwerka00
Madzia to koniecznie bedziesz musiala sie pochwalic zdjeciami swojego mieszkanka;D

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #407840 przez szolrak1
ano:D elwi tak zrobie:D zrobilam tyle na ile nas było stac ale jest bardzo minimalistyczne ;] praktycznie jasnoszare całe hehe:P:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #407865 przez Elwerka00
oh Madziu!najwazniejsze ze tylko Wasze! ;D a myslisz,ze ja mam lepsze ? Jeden pokoj kuchnia,lazienka.. Bez rewelacji ale zawsze lepsze to niz ciagle z rodzicami;p albo z tesciami!!! Brrr;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #407885 przez szolrak1
no i masz racje:* i tak wyglda niezle teraz czas zaczac sie procesowac o odszkodowanie od tego goscia co nam mieszkanie spalił:) czyli powalczymy 5 lat:D ha ale ja lubie walczyc:Dwiec ma pecha chopek lego:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #407900 przez Moniq
napisałam posta i mi go zjadło :angry:
to od nowa

Madziu, lepiej z Tobą nie zadzierać :) waleczna jak lwica!!!

Elwi, nie daj się tym pseudo dobrym radom; jesteś najlepszą matką dla Olusia, znasz go lepiej niż ktokolwiek inny na świecie; dasz sobie radę!!! uwierz w siebie!!! maluszek odczuwa takie same emocje jak Ty, to taki emocjonalny barometr, mimo że nie jesteście już fizycznie połączeni to i tak odczuwacie tak samo; a jak będziesz u siebie, to myślę że dobrze Ci zrobi, zyskasz trochę pewności siebie i będziesz mogła rządzić po swojemu

ja rzadko kłócę się z mężem, czasami się na siebie złościmy ale szybko to wyjaśniami; oboje chcieliśmy dzieci i oboje "ponosimy konsekwencje" staramy się żeby nasze życie było "maksymalnie normalne". staramy się siebie wspierać, rozumiem że dla męża to też trudny okres, więc staram się go nie zaniedbywać ale też staram się by rozumiał że mi też bywa ciężko. w końcu siedzimy w tym razem :D czasami zostawiam go z córkami na godzinkę dwie żeby
wiedział jak to jest
a Ewie znowu ropieją oczka, przedwczoraj odstawiłam kropelki i już dziś znowu wstała z zaropiałymi oczkami :( ale nie poddajemy się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #407990 przez Elwerka00
Madziu a to ktos wam spalil to mieszkanie! ? Dlaczego?;/

Moniq dziekuje:*

Wiecie ze u mojej'ciotki,jej corka dostala przepuchliny od placzu?ma 5 lat ..jakis rok temu robili jej operacje i teraz nie moga dopuscic by plakala..a ma taki charakter ze ojej.. Ma braciszka co ma 1,5 roku i taka zazdrosna ze potrafi kopac go w glowe wchodzic na niego i w ogole... i jak czegos nie dostanie to odrazu ryk.

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408010 przez szolrak1
elwi kochanie w ostatni dzien remontu dachu dekarzom podlaliła sie papa zalali ja woda i poszli do domu( a byli opici) i poniewaz bylo upalnie ogien pruszył sie pod papa i zapaliła sie cała folia i dach i w ciagu 1 min nie mielismy z m nic... tylko to w czym stalismy patrzac jak 12 wozow to gasi. Prokuratura zrobila swoje dostalismy grosze z odszkodowania bo mielismy ubezpieczeone tylko czesci stałe wiec za meble spzret ciuchy kuchnie i wszystko co ruchome nie dostalismy nic wiec o to bedziemy walczyc:d\\

mielismy 2 auta jedno stało pod domem i dach na nie spadł hehe wiec auto do kasacji i dostałam za nie hahah 250 zł:D

wiec teraz nas czeka5 lat zeby odzyskac reszte:) no i w miedzy czasie został poczety bruniooooooo:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408012 przez szolrak1
oj to nie dobrze ze to dzieciatko tak zachowuje:/ eh taki temperament czy cos innego sprawia ze taka jest ? wiem z doswiadczenia ze takie dzieciaczki wymuszajace wszystko ciezko jest zmienic i najwiecej roboty jest z tłumaczeniem dlaczego to postepowanie jest niewłasciwe:/

ciesze sie bo wszystkie uczulenia i alergie ktore miałam w ciazy juz mi przeszly:D uff miałam od białego złota az rany do krwi nie mogłam nosic obraczki tak teraz juz nosze i nic:]

kalus patryk jest twoja kopia normalnie:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408013 przez szolrak1
a ja mam ochote na prince poloooo i wlasnie je zjemmmmmmmmmmmmmmm:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408014 przez szolrak1
ehh maz na grillu, brunio spi , a ja siedze i ogladam olimpiade ihi pije kawke:d co za zycieeee:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408016 przez szolrak1
kupilam dzisiaj dywaniki do łazienki i narzuty na łozko boskieeeeeeeeeeee

ale co wam chciałam pokazac jakis tydzien temu kupilam bruniowi do pokooju ( niebiesko szarego) piekne naklejki na sciane i literki drewniane nad wejscie do jego pokoju:d sa boskie!


allegro.pl/show_item.php?item=2497641480 LITERY

allegro.pl/show_item.php?item=2488964440 NAKLEJKI KUPILAM 4 NIEBIESKIE JASNE:d

ALE BEDZIE PIEKNY POKOIK JUZ SIE DOOCZEKAC NIE MOGEEEEEEE:d NARESZCIE MOJE DZIECKO BEDZIE MIAŁO SWOJ KĄT:d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl