BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu #408280 przez szolrak1
ja zamowiłam takie jak imie KLARA ale zamiast rózu jest niebieski

allegro.pl/show_item.php?item=2497641480

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408306 przez Elwerka00
nawet Aleks jest;D

Chcialam sobie zamowic cos sexownego,ale doszlam do wniosku ze temu cielsku juz nic nie pomoze;p

Zamowilam smoki dla malego,jeden swiecacy w ciemnosci na noc,drugi normalny z aventu . Mamy jeden z tej firmy i malemu pasuje,a te inne takie scinane ... Jak dla nas.nie fajne.. i gryzaki.. Te co Karola kupywala tez z allegro.zobaczymy co i jak;)

U nas wieeeje.a siostra przyjezdza na week.dzis;D mate malemu kupila;D to dzis sie poturlamy hihi

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408327 przez kala321
Elwerka a po co Ci tyle smoczków?

własnie wróciłam byłam u znajomej,potem n targu,bo chce jagody malemu zawekowac -ma któras przepis?
czy tylko jagody,woda i pasteryzacja?

szukałam prezentu bo jutro idziemy na ur do 7 latki,ale nic nie znalazłąm;(
_________________
teraz wlaczyłam pralkę,zmyłam naczynia,obrałam ziemniaki,małego nakarmiłam i patrze co u Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408329 przez kala321
dziś kupiłąm małęmu taką książeczkę na później

merlin.pl/Mniam-jakie-dobre_Hanna-Michal...roduct/1,733505.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408335 przez Elwerka00
Kalus,bo jeden sie zgubil a jeden jest pekniety w jednym miejscu wiec go wyrzuce .. Bede miala jeden na noc i jeden na dzien;D sa po 6 miesiacu dopiero ale nie wiem czym sie roznia od tych do 6.

Kurcze,ale pracowita jestes;p skad ty bierzesz tyle sily;p i checi ;p wlasnie.. Podoba mi sie u Ciebie na sklepie pare rzeczy ale znowu problem mialabym z przelewem;( a masz taka sliczna bransoletke(tak sie chyba pisze;D) ktora idealnie pasuje do korali ;D i jeszcze taka inna.hm.. Porozmawiam z tata i jak pozwoli mi przelac pieniazki z jego to dzis wpadne z zamowieniem;D

Ja z prezentami to wiecznie mam problem;p a dla 7 latki to nigdy nie kupywalam wiec nie pomoge;p.

Nelus,radzisz sobie sama wiec nie jestes mieczakiem;* i dziekuje za slowa otuchy ;*

Dzieki Wam czuje sie pewniej,ale moja mama obrazona;/ od wczoraj nie odzywa sie,bo powiedzialam,ze sie rzadzi malym jakby to bylo jej dziecko... Walnela focha ze ojej.no ale to jej sprawa.. Nawet na malego teraz spojrzec nie chce;/ ma byc babcia ,normalna babcia dla niego a nie matka..! Matka jestem ja! I jakos sobie radze! A tu ciagle slysze zaloz mu to,zdejmij mu to,zrob to,tego nie rob- no kurde! zapewne wiecie jak to wkurza... Eh jesli chce sie gniewac niech sie gniewa.i uslyszalam jeszcze; jesli chcesz to mozesz sie wyprowadzic ale malego Ci nie oddam.;o bo bedziesz siedziala tam sama w kacie i bedziesz ryczec z bezradnosci. O i tak oto moja mamusia mnie podsumowala.. Chyba nie dociera do niej ze co do malego to ja decyduje a nie ona. Ah znowu mnie zbiera na placz wiec koncze ten temat..brrr..

A mi maluszek spi. Od paru dni tzn po szczepieniu robi zielona kupke teraz juz mniej..mozliwe ze to po szczepionce?

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408381 przez nelka
Elwi rzeczywiście twoja mama to się bardziej w rolę mamy a nie babci wczuła :huh: wogle to jak małego ci nie odda, kurcze przecież to jest twoje dziecko! już masz swoje lata a ona cię traktuję jak małą dziewczynkę, mam nadzieję że jak się wyprowadzisz to przejży na oczy że jesteś już dorosła i świetnie sobie dajesz radę!

Zośka idzie na drzemkę to idę posmażyć mięsko na wyjazd, u mnie w mięsnym można kupić gotowe devolaye, zrazy lub szaszłyki i w domu wystarczy usmażyć, rewelka bo za dużo czasu na takie zabawy nie mam a tak to raz dwa i zrobione :lol: wszystko świeże i takie jak domowe!

a moja mała oduczyła się ssać smoka :woohoo: za to ssie kciuk :silly: z jednej strony dobrze bo ma go zawsze przy sobie i ssie kiedy chce a z drugiej troszkę gorzej bo jakbym ją chciała oduczyć to zabieram smoka i koniec a palca jej nie zabiorę :dry: ale tak sobię myśle że jak będzie się bawić to rączki będą jej potrzebne a nie można naraz ssać i się bawić :silly: zobaczymy jak to dalej będzie teraz najczęściej ssa sobie kciuka jak zasypia więc może tragedi nie będzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408383 przez kala321
jakie rzeczy Ci się podobają, a przecież przelew możesz robić tez na poczcie;)

smoczki maja dłuższy ten czpień,bo jak za krótki to xle na ząbki-te większe na 6 mcy, a potem na 12 mcy
ide pranie powiesić

ja mam dzis rybkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408543 przez Elwerka00
problem w tym,ze nie mam kiedy isc na poczte.a podoba mi sie taka kolorowa z takich kulek jak te korale;D i taka zakrecona tez ma pare kolorow i duzo malych kuleczek;D ahh nie wiem jak wytlumaczyc.. Jutro gdy znajde chwile to zamowie moze;) a magnesiki wstawisz?bo tez bym sie skusila;p


Nelus mam nadzieje,ze moja mama zrozumie tak jak mowisz... Obrazona jest... Zaczelam robic obiad to mowie zeby naciszyla sie malym bo nawet dzis slowem sie do niego nie odezwala,nie wspomne o sobie bo maly wazniejszy a nasze klotnie nie powinny odbijac sie na malym. A ona zeprzeciez jej zabronilam. Powiedzialam,ze niczego nie zabraniam ale ma byc normalna babcia a nie matka dla niego,ze o to mi chodzi. I wlasnie nic juz nie odp. Wiec zobaczymy czy cos to da.

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408657 przez kala321
ELWERKA DAJ MI MEILA TO WYŚLĘ FOTKĘ MAGNESÓW JAKIE ZROBIŁĄM,BO JESZCZE JE WYKAŃCZAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408679 przez szolrak1
dzien dobry pieknym paniommmmmmmmmmmmmmmm


a ja czekam dzisiaj na pewnego goscia hahha zgadnijcie kogo:P:P:P:P juz ogarniete wszystko

elwi jak sie dzisiaj czujesz??


nelus literki doszły sa boskieeeeeeeeeeeeeeeeeee;];];] nie za duze na tasme samopryzylepna wiec nie trzeba kuc scian ;]


kala ty juz doszlas do siebie patrzac na zdjecia to szczupla znowwwwwwwww;] fajnie

monisiu co u ciebie????

karola jak chopek??

a ja sie troche wkurzam bo powinnam miec 2 raz szczepionki tak jak wy a oni dalej nie dzwonia do mnie! ja sama dzwonilam i mowili ze mam czekac bo ta pani zadzwoni jak bedzie kolej dziecka a tu nic wy wszystkie juz po od tygodnia a my nie:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408704 przez kala321
jeszcze nie są wykończone to na razie robocza wersja,ale możesz zobaczyć sobie:
picasaweb.google.com/1080526303228423553...#5775344449819042514

jak już wykończe będą ładniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408706 przez kala321
tak Madzia niestety wróciłąm do dawnej wagi,a tak chciałąm aby mi coś zostało,mały brzuszek mam,ale to i tak nic z tym co chciałam aby zostało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #408707 przez kala321
a takie kolorowe literki też mogę zrobić w takim jak chcesz kolorze czy wzorze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408712 przez kala321
sorki za mazie na lodówce,ale to tylko do pokazania te magnesy;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408714 przez kala321
JESZCZE BĘDĘ ROBIĆ ZE ZDJĘCIEM
TYLKO MUSZĘ WYBRAĆ FOTKI
sorki za caps

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl