BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 9 miesiąc temu #411610 przez kala321
my dziś spacerek i drzemka w ciągu dnia(mama też;P)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411640 przez Elwerka00
ohh a u nas dzis dzien super! O 7 rano wstalismy.. Maly smial sie w glos taki szczesliwy;p zjedlismy i o 9.25 zasnal i ok 10 polozylam sie do niego dostal cyca na spiocha i kimalismy do ok 12. Zsikal sie na lozko az na materac;p heee na szczescie to lozko moich rodzicow haha nie moje;p no i poszlismy na dworek bo piekna pogoda i maly zasnal pospal tak do 13 a ja wypoczelam na hustawce.. Potem obudzil sie z usmiechem i poszlismy do domku na cyca.. I przed 14 jeszcze naa dworek i tez zasnal i spal do 16 bez cyca.. Potem wstal i bawilismy sie,zjadl z 2 cycow;p a potem 3 razy chlusnal no chyba maluszek nie wyczul umiaru.. ;p potem kapiel.pelna wanienka wody ,kapalam na podlodze bo tak plywa kopie nozkami ze wody wszedzie pelno ale zadowolony wiec niech chlapie przy tym i ja sie usmialam;p no i cyca tyci tyci zjadl i zasnal na rekach. Duzo spi mi cos;p aa mam wiadomosc ! Wazy juz - 8400 kg! I uwierzcie ! Czuc te 8 kg! ;p ahhh

Tak wiec super dzis dzien;D
Wczoraj dostalam zaproszenie do d ,i jego rodzicow zeby przyjechac na tydzien z malym bo mama d ma wolne to mi pomoze przy malym;o ale jakos nie mam ochoty.. Bo bede malego ciagac wszedzie nawet nie pytajac mnie o zdanie.. ;/ ale nie nie nie! Nie pozwole!

Milego wieczoru kruszynki ;D bo ja przytylam ;o loooooool! Musze sie za siebie wziasc bo wygladam strasznie!

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411653 przez szolrak1
mysm dzisiaj zasneli o 15 i wstalismy o 19:d na kapiel akuraty . tez duzo spi malenki

tesciowa przyjechała z facetem i mały wyłllllllllll jak ich zobaczyl ahhahaha

elwi kochana ciesze sie z toba!! olek mega przybrałlllllllllll kule masz chyba najlepsze mleko na swiecie!!!!:D widze ze jest coraz lepiej i amen!!! jestes gotowa na wyjazd do chopa i jego elity?:) nie daj sie mała!!! a jak kupka? ograniczyłas kawke i jak? dalej zielona?

kala:d hah

a ja chcce juz do domuuuuuuuuuu

tesciowa dzisiaj i wczoraj mi tam sprzata:P ehhh ja nie chciałam ale co mam jej powiedziec nie właz???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411657 przez szolrak1
elwi ja jeszcze mam 6 kg do zrzucenia ale planuje 11 tyle ile wazylam w dniu slubu ale to jak skoncze karmic brunia:D teraz zlewam to:) zaraz i tak zima:P:d :ohmy: :ohmy: :ohmy: :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411659 przez Elwerka00
moje mleko jest jakies tluste chyba haha;pa na wyjazd jestem gotowa ale nie chce mi sie;p

Tobie wspolczuje tej tesciowej ale juz w poniedzialek idziesz na swoje!;D wpadne na parapetowe!;D haha dzieciaki sie pobawia razem a my chlusniem jakiegos drina hahaha ;p

Kupka hm.kawa ograniczona do max 2.a kupki roznie,sluz sie zdarza conajmniej raz dziennie i zielona tez jest czasem...wiec nie wiem od czego ale ja juz jem wszystko praktycznie..

Oh to Bruncio tyle godzin wytrzymuje bez cyca? Woooow;o szacun!;p

U nas maly wlasnie sie obudzil;p po calym dniu spania teraz bedzie mu ciezko zasnac;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411662 przez szolrak1
pieknie:D a moze sol??? olej sol i pieprz:*


zapraszam elwi:D zapalimy papieroska i napijemy sie martiniiiiiiiiii ojjj!!! ah ah ah :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411670 przez Elwerka00
ooohhhh cudownie byloby zapalic i napic sie;D
Mniamniusnie;D

ja bym chciala schudnac 20;p zeby wazyc 60 ;p bo jestem dosc wysoka wiec byloby ok;p ahh te marzenia;p

Mama mi dziecko usypia;D kregoslup mi odpocznie chociaz..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411680 przez szolrak1
odpocznij sobie mała!!! ;] zobaczysz ze jescze bedziemy szczupłe;] ;];]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411696 przez kala321
wy tu gadu gadu o drinkach,parapetówkach, a ja pracuję;P
ale spoko dam radę,robię projekty magnesików Olka;D
ALE URÓSŁ szok,kiedy te dzieci tak rosną,chyba jak śpią

ja dziś robiłąm odciski stópek i rąk małego w glinie na pamiątkę;Dw ramki,ostatnio wczoraj dałąm fotki do wywołania 80 szt,trochę dam teściowej,bo prosiła kilka mamie,a resztę ułożę w albumie i do ramki,bo chcę opisać,a poetm coraz trudniej będzie daty dać

szkoda,że Wy tak daleko
Elwerka mam nadzieję,że się spodobają magnesiki,a Ty też na prezent dla kogoś,czy dla Was?
ja magnesy chyba na dzień babci zrobię ,albo na ur dla babć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #411697 przez kala321
Wy chcecie być szczupłe a ja bym chciała przybrać,gdzie tu sprawiedliwość
;P
ok idę się myć i do łożka,na sklepie nowości jak co
Elwerka wysłałąm Ci linki do galerii na pw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411728 przez Elwerka00
ohhh magnesiki napewno beda super Kalus;p aa to dla mnie 2 i dla rodzicow dam ;p zeby mieli pamiatki;p nowosci zobacze jak wejde na komputer bo tu nie moge otworzyc;p
Ahh wybacz zajecie Ci Kala znalazlam;p nie musisz sie spieszyc z ich zrobieniem;p jest czas;p

Ohhh szkoda ze tak daleko mieszkamy od siebie,to fakt.. ;( tak to bysmy sie spotkaly z dzieciaczkami ajjj ... Ja mam blisko tylko Karole bo ona pod Olsztynem mieszka i ja tez.. A wy ;( daleko...ale dobrze,ze ppoznalysmy sie chociaz tu na forum;) pamietam jak pisalysmy o objawach porodu czy to juz itp a teraz dzieciaki maja po 4 miesiace,jeszcze dwa i beda siedziec... Fakt,czas leciu nieublaganie..

Jest 7;p od 6 nie spimy i jestesmy na dworzu,maly zasnal a ja rozmyslam,jak sie dalej zycie potoczy.. I dochodze do wniosku,ze nie mam zadnego planu..;p aj tam..

Dzien doberek! ;) milego dniaaa ;)

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411741 przez Karola1990
hejka :) Ola podobnie jak Olek o 6 pobudka :)
M pojechał sobie z braćmi na giełdę samochody oglądać a my znowu same.. :/ zastanawiam się jak jechać do kościoła.

zauważyłam że jak Ola lezu na brzuszku to nózkami się odpycha i stara się podnieśc tyłeczek. :D śmiesznie to wygląda inauczyła się skakać :) sprężynkować. Nawet jak zasypia to nogi jej same chodzą jak sprężynki :D
Jakby mogła to by ciągle skakała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #411810 przez ewelinda83
ja tez chcetnie napije sie z wami martini :evil: :silly:

u nas noc meczaca :( chyba musze pomyslec nad wprowadzeniem sztucznego mleka, bo mam wrazenie ze Kinga sie nie najada :( :( :( wisi na cycu dluzej niz zwykle, je czesciej :( a dzisiaj rano obudzila sie o 7 z wielkim placzem, az sie biedna zanosila :( :( :(
a ja bezradna nie wiem jak jej pomoc :angry: :(
przez trzy dni popije jeszcze herbate laktacyjna a jak to nic nie da to bede musiala zaczac karmic butelka :( tyle ze ja nie chce bo ja kocham ja karmic cycem :( ach plakac mi sie chce :(

lozeczko musielismy wyscielic w kolo bo Mala tak sie kokosi , ze znajdujemy ja z dupka w gorze, nozkami w szczebeklach :) albo tez o roznych porach w nocy nagle zaczyna grac karuzeka bo Kinia ja kopnie nozkami :)
pod dupke dalismy jej kolderke, zgieta w pol bo w Polsce u babci miala dla siebie cala poduche na ktorej bardzo dobrze jej sie spalo :) drazyla w niej taka dziure na swoje cialko :kiss: :)

karola moja tez nozkami probuje sie odpychac, ja sie smieje ze zaczyna mi juz raczkowac :silly: ale to takie bardziej czolganie jest :blink:

kala ja ci oddam chcetnie moje 3 kg :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411830 przez kala321
dawaj te 3kg,albo daj 5 ty bedziesz mogła dobrać, aja i tak zgubie

szkoda,że tak daleko,a macie skypa?

my bylismyw kościele,na spacerze,teraz zjedlismy obiad i myslimy aby na koncert się wybrać,albo nad morze-zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411831 przez Elwerka00
no ja mam,ale kamerki nie mam... ;p

Ewa Ty chuda jestes! I (Ty chcesz jeszcze oddawac?;p nie zgadzam sie!;p

Co do butelki,ja tez wprowadzam czasem gdy maly cyca nie chce,a butelke ssie. Wybor nalezy do Ciebie ,wiem ze latwo nie jest,poprobuj jeszcze moze Kini przejdzie..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl