BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu #410119 przez ewelinda83
no ja mam czasem problem z odczytaniem tego co magda ma na mysli :blink: ale teksty ma konkretne :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #410122 przez ewelinda83
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410129 przez szolrak1
hahahha elwi no te:D wiesz jak to jest mieszkac na 5 pietrze:P heroizm wracania po fajki do auta hahha jest losowanko:P:D hahah

kobitki to był strych kiedys i wykupila przerobila na lokal mieszkalny jakas pani architekt a ze nie chciała placic czynszu za 160m2 to sobie mieszkanie skrocila do 83 m2 i czesc 75 zostawiła odizolowane od reszty:D wiec pani tak sprytnie to zrobila ze miała 83 i za tyle placila a korzystała z 160 heheheh i na takie cudenko trafilam na allegro hahaha:P oczywiscie wystawione było w 83m2 dopiero jak przyszlismy zczaic to sie okazało ze jest narnia i powiedzialam TAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

nie stac nas było na remont tej czesci srały tam golebie gahahaha i koty wlaziły :P ale teraz po remoncie wypasik:D nie ma jak wykupic i zobic tam mega bar z boiskiem do pileczki dla małego i siłka dla taty oraz pracownia dla mamy :D hahahha a w reszcie 3 sypialnie hahaha:P no o ile sie zas nie spalimy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410130 przez szolrak1
kiniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!11.....



no to juz wiecie gdzie bede wiezic tesciowa jak mi fiknie:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410137 przez Elwerka00
ja pitole! To zes ostro masz Madziuska! Hahaha ;D spryciule te ludzie haahaha;p

Tesciowa to lepiej w piwnicy;p

Kinia! Haha ;p szybko te zdjecie zrobilas;p hahha zdolna dziolcha z niej;p

Ciekawe jak palce od nogi smakuja..hmmm;D

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410138 przez szolrak1
czekam na m:d ale wiecie jakie jaja:P hahah mamy sie na dniach wyprowadzic a 2 dni temu spierdzielił nam sie wąż pod prysznicem:P trzeba kupic:D w lodówce sie nie swieci zarowa do wymiany i drzwi od zamrazalnika polamane hahha zaklejone tasma:P z remontu hahaah:d a dzisiaj pralka padła jak ciapek i to koniec jej zywota kaput the end finito :D a najlepsze w tym wszystkim jest to ze to TESCIOWEJJJJJJJJJJJJJJ hahahaha:P:D wiec bedzie: za duzo sie kapiesz! za duzo jesz! za duzo pierzesz!! normalnie sie wetne o gasnice:P:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410140 przez szolrak1
wetne= założe


hahhahahahah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410141 przez szolrak1
elwi albo lepiej zimne napoje i kawe w bramie::P:D zeby boroka sie kregola nie zmaściła do końca:) w piwnicy słoiki:D cenniejsze:] bała bym sie o moje gruntowe haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410143 przez szolrak1
ewus czasmi mnie nie rozumiesz pewnie z powodu bledów gdyz moj m na lapie nie wyłaczył opcji dotykowej i jest to dziadostwo tak czułe ze myli litery przechodzi w inny wiersz albo wyraz i jest bałagan w wypowiedziach:d musze pisac wolno jak stara babcia wypełniająca druk na poczcie zebyscie zrozumiały me przesłanie:D

jak chłopcy ładnie poskładaja mebelki to sie pochwale potem kobietki:d znikne zapewne na kilka dni zanim nam necika podłącza ;] i zrobie wam zdjecie NARNIIIIII:d :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :lol: :lol: :lol:


KINIAAAAAAAAAAAAAA JEST BOSKAAAAAAAAAAA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410145 przez szolrak1
KALUS A pATRYK ma takie wielkie oczy po Tobie i taka slodka buzke ze powinien grac w reklamach:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410152 przez kala321
elwerka może poszło
wpisz w wyszukiwarce bransoletka i kolor

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410153 przez kala321
dobra czas na mnie i książkę,pa do jutra,miłych snów Wam i dzieciaczkom

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410155 przez szolrak1
pa kalus:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410159 przez szolrak1
ewus wczesniej na scianie w pokoju goscinnym miałam obraz ktory sobie namalowałam a raczej nasprajowałam ale teraz postawilam na gres sniezno - biały i cala sciana jest w gresie:) nie chce zbednych polek no i zamiast firan panele okienne ::d w 3 kombinacjach oj oj oj:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410191 przez ewelinda83
ja juz pospalam :( u nas strasznie duszno i Kinia mi sie kreci a ja przez to spac nie moge, okna nie otworze bo miesiac temu wypadlo z zawiasow i do tej pory czekamy na czesci do naprawy :angry: spimy przy otwartych drzwiach ale to nie to samo :(

elwi ja to zdjecie to juz dawno pstrykalam :) na pamiatke :blink:

madzia ty niekiedy uzywasz slaskich zwrotow, ktore zreszta bardzo lubie ( ogladalam zawsze program z nauki jazdy z panem i pania :lol: ) ale niestety nie zawsze rozumie :S ale ubaw mam czesto bo teksty masz konkretne :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl