BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 9 miesiąc temu #410930 przez ewelinda83
iwcia dziekuje :)

kala mi tez sie podobacie :)

Kinia wazy 6000g

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #410942 przez iwcia
Jak ma w buźce wszystkie to jej nie wyciągam, tylko tu chodzi o kciuka, bo tak sie nauczyła że bez ssania nie chce spać, ostatnio koleżanka mi powiedziała żeby jej zabraniać tego kciuka, bo jej córka tak też ssała, oni nic na to a potem okazało się że paluszek nie dosyć że zdeformowany to jeszcze wada zgryzu przez to, dziecko ma 3 lata i nie potrafi zaspać bez palca w buźce :/ dlatego ja teraz reaguje na to a mała się złości niesamowicie.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #410974 przez ewelinda83
aaa to co innego :)
tez musze w takim razie na to zwrocic uwage :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411047 przez Elwerka00
iwcia u nas tez tylko na rece i zeby sie przytulic.. Ahh

tak w ogole to dzien dobry;) ponuro ale zycze milego dnia;D

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411053 przez szolrak1
hej aniołki:*:*:*:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411090 przez kala321
iwcia do mnie?wcale,to skóra zdjęta z mojego męża
daj meila to ci fotkę ich wysle to zobaczysz
ja nie wprowadzam jeszcze pokarmów zacznę ok 5 miesiaca,może hjak bedzie miał 4,5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411103 przez Karola1990
ja dzis dam małej więcej jabłuszka :) dawałam narazie przez dwa dni po jednej łyżeczce ale dziś dam troszkę więcej.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411108 przez kala321
karola a ty zwykłe pieluchy uzywasz?
ja też mam czasem dość bałaganu
ostatnio się "wkurzyłam" i mówię nie poiorę dopóki nie poprasuję,bo nie mam gdzie odkłądać,niech j widzi ,że pranie się samo nie robi,
mam w nosie będę prasować przy nim i prac przy nim,a on w tym czasie niech z małym posiedzi
a nie ja łapię każdą wolną chwilę,aby zrobic obiad,pozmywać,posprzątać i poprać ,poprasować,a on biedny pracuje,a ja tylko z dzieckiem siedzę

niech widzi że w domu też są rzeczy do zrobienia i potrzebny na to czas
nic mi nie mówi,ale chce mu pokazać,że nie tylkoz dzieckiem sobie siedzę, z akcentem na siedzę i się bawię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411136 przez iwcia
Jednak doszło dziecko i się pozmieniało, tak jak mówisz kala, łapie się każdą wolną chwile żeby coś zrobić, tymbardziej teraz jak moja jest niesamowicie marudna i trzeba się nią zajmować non stop, nic sama nie posiedzi :/ a w domu samo się nic nie zrobi to fakt. Ja w sumie jak to się mówi nie mam czasami nawet kiedy iść do wc, kawy się moge spokojnie napić jak Oliwka idzie spać, a to jest raptem 20 minut wolnego, bo coś mi źle śpi w dzień ostatnio. Mój tez rozwala po sobie, to tu to tam, potem zapomina że cos tam zostawił gdzieś, masakra... dużo by mówić.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411141 przez Karola1990
mam zwykłe pieluszki do wyciarania śliny i rzygów :P
a flanelowe to używany do kąpieli. kładziemy je na krzesełko żeby mała na plastiku nie siedziała bezpośrednio. no i właśnie takie mokre pieluchy kładzie na regał... no zwariować moza ... ostatnio nawet reklamówke w pralce znalazłam!! no jak dziecko... chyba mnie przygotowuje do sprzątania po chodzacej Oli... wtedy to ja oszaleje jak mi 2 będą bałaganić!!

podsunełyście mi pomysł... chyba przestane sprzatac przez pare dni
o ile wytrzymam w brudzie. o tak! dziś juz posprzątane ale jutro nic z tego. no i dzis obiadu nie będzie!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411159 przez kala321
;) karola dobra jestes:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411172 przez szolrak1
na sline i rzygi hhahahahahhahhhah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411185 przez Elwerka00
hahaha ja tez z tych rzygow sie usmialam;p

Tak to niby taki powazny problem z tymi facetami co czasem zachowuja sie gorzej jak dzieci,a taki powszechny..bo naprawde kazdy facet ma w sobie cos z syfiarza!. Ahhh...

Karola. To dobry sposob tylko musisz dobrze obmyslec co odpowiesz chlopakowi gdy sie przyczepi ze nie posprzatane albo obiadu nie ma... A jest pewne ze zwroci na to uwage,bo jak to mozliwe ze codziennie wraca czysto obiadek jest wszystko cacy a tu nagle cos nie po jego mysli;p przygotuj sie;p
A co do os.hm.. Moze wlasnie sytulacja troche cie przerasta bo nie masz chwili na odpoczynek i m cie wkurza i zmeczona jestes... Ja np tak mam.. Tyle ze ja przytulam sie do malego i rycze jak bobr.. ;p bo jak sie odezwe to jest jeszcze gorzej... Zobaczymy jak bedzie gdy nie bede mieszkac z rodzicami,bo teraz biore malego na podworko i sliwki kilkanascie kilo zerwac potem pestki wydlubac;o i w konfitury! I oczywiscie tyle osob w domu ale ja musze zrobic. I latam od malego do kuchni bo maly jesc musi i czysto tez musi miec.. A mama pobawi sie tylko i to tak wieeeelee! A ja od 15 do 21 dzialam;/ z glupimi konfiturami;/ to tak od siebie;p heeee;p

Tak To wlasnie jest..

Ja pierdziuuuu!;D Olek pozbyl sie kolek!;D ohhh juz nie ma wstawania o 24 zeby kropelki wziasc chociaz maly i tak sie budzi bo przyzwyczajony i cyc jest;p ale i tak jest lepiej... tylko te usypianie... Ahhh

Kala wyslalam Ci na meila zdjecia;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411191 przez kala321
widziałam,odpisałam

jak jaką wymówkę z małym byłam i się zajmowałam9oni też tego używają0-jak pytam pomyjesz?przeciez z małym się bawię;p

sasiad chyba usiadł na wiertarkę/zacięła się. a mały mi śpi i zaczyna się ruszać:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #411205 przez kala321
jak mały się obudzi idę z nim na spacer,bo zgłupieję przy tym hałasie
chyba bedzie padać,ale trudno,małemu nałożę folię a sama kalosze i kurtkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl