BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 7 miesiąc temu #436551 przez kala321
ja tez o kanie poproszę,mniam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436554 przez Elwerka00
podzielilabym sie,gdybym miala jak;p
Smaczna jest mniam ;p

Misiek moj juz zasnal,ahhh

A jak tam wieczor wam leci?

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436556 przez Karii
Dziekuje, moj maly dzis mardny dopiero ja podalam nurofen to goraczka przeszla i chyba na dziaselka tez pomoglo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436641 przez nelka
Ale się rozpisałyście :ohmy:

sto lat dla Kini :kiss: ale z niej modeleczka :blink: a Ewelinda jak wracasz do pracy to jak będzie ściagać mleko czy dawać MM?

a my dzisiaj pojechałyśmy do mojej kumpeli i moja kochana córcia wyfroterowała jej podłogę :lol: a obiadku dzisiaj też niechciała nie wiem czy jej nie smakuję czy nie podoba się jedzenie łyżeczką :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #436644 przez iwcia
Czy Waszym maluchom tez oczko leci do środka jedno? U mojej to widać i nie widze poprawy zbytnio, gdzieś czytałam że jak nie przejdzie do pół roku to trzeba pójść z tym do okulisty.

Niewiem skąd to złe spanie i budzenie się z płaczem, dzisiaj też problem z zasypianiem, do tej pory tego problemu nie było, sama w łóżeczku zasypiała bez lulania, a teraz ile razy ja położe to histeria :/ ciekawe co będzie tej nocy, tak mi przyszło do głowy że może ona boi się ciemności? jak się w nocy budzi i jest sama w łóżeczku to może ją to przeraża, sama już niewiem :/ oj dzieciaczki co chwile coś nowego i coraz to lepsze zagadki nam dają do rozwiązania heh

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436654 przez nelka
u nasz oczka ok...

Iwcia a macie zasłonięte okna w nocy? coś w tym może być bo teraz bardziej pochmurnie jest i dłużej ciemno więc kto wie. My np mamy rolety przyciemniane więc jak zasłonie do końca to ciemno jak w d... ale na noc zapalam lampke- aureolke od nianki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #436663 przez iwcia
Nelka my mamy rolety, nie zawsze zasłaniamy, ale w pokoju nie jest tak bardzo ciemno bo nam się świeci stacja pogody i to tak jakby zastępuje lampkę, ale w sumie to mała ma te ochraniacze przy łóżeczku. Niewiem sama, ma jakiś problem z zasypianiem na noc, niby oczka trze a nie uśnie i płacze, nie wydaje mi się żeby ją coś bolało, skąd ten płacz? dzisiaj byliśmy u mamy i w ogóle jak się noc robi to jest bardziej marudna, zaczyna piszczeć i płakać

A co do łyżeczki to moja bardzo lubi jeść, na początku jak zaczęłam podawać obiadki to się tak jakby denerwowała że sa długie przerwy, ale teraz się przyzwyczaiła i bardzo ładnie i cierpliwie je. Także daj swojej malutkiej trochę czasu na przyzwyczajenie i nie odpuszczaj :) a będzie napewno lepiej

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436677 przez ewelinda83
iwcia to moga byc zle sny :( my tez przez to przechodzilysmy :(
z oczkiem nic nie zaobserwowalam.

nelka nie wiem jak to bedzie :S czekam juz miesiac az mi dadza znac z pracy czy mi sie naleza dodatkowe przerwy przy karmieniu ale niestety dalej nie dostalam odpowiedzi :angry:
ponaglalam ich juz kilka razy :ohmy: :angry:
chcialabym karmic ja rano i wieczorem, w ciagu dnia wprowadzam jej juz ,, dorosle ,, jedzenie ( z roznym skutkiem jak narazie :dry: )
a co z cyckami to tez nie wiem, bo juz mleka nie sciagam laktatorem ale jak nie nakarmie jej dluzej to mi ktoregoc cyca zawsze rozsadza :ohmy: chyba bede musiala szukac chetnego w pracy do spijania :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436680 przez nelka
No to jeszcze może być zbyt pobudzona i dlatego ma problem żeby zasnąć, może za dużo wrażeń. Zosia jak ma intensywny dzień to czasem też nie może zasnąć.

Iwcia nie odpuszczam ale nie chcę też na siłe ja karmić łyżeczką więc narazie chyba będzie jednak dostawać pare kęsów łyżeczką a najwyżej później dopije mlekiem...

dobranoc kolorowych snów :blink: ja sobie dzisiaj lampeczkę winka strzeliłam i odpływam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436704 przez kala321
my dopiero wróciliśmy,byliśmy na spotkaniu a koleżanka siedziała z małym,a on spał,trochę jej się póxniej obudził,ale ok,teraz dałąm mu mleczka i śpi dalej

ja zauważyłam,że nasz otwiera buzię jak my jemy, i teraz daję mu rano z nami i wieczorem z nami, i wciągu dnia łyżeczką,wcina,aż trzeba szybko nakładać na łyżeczkę,bo się nie pokoi

martwię się tymi niespodziewanymi -obudzeniem się z płaczem,a my mamy taką kolorowa lampkę w kontakcie,aby łatwiej nam było wstać po butlę w nocy,aby nie wybudzać dużym światłem małego zbyt mocno ze snu

dzis jarzynowa i kaszka ryżowa w naszym menu,trochę jogurtu naturalnego na łyżeczce dałam posmakować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436748 przez Karola1990
ile razy w ciągu dajecie swoim dzieciom jeść stałe posiłki?
moja mała coś mleczko nie bardzo ostatnio lubi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436753 przez kala321
KArola ja rano kaszkę potem mleczko,potem obiadek,potem mleczko,potem deserek,a czasem jak my obiad jemy to zamiast deserku zjada do końca obiadek ze słoiczka,
ale to nie jest reguła,czasem jest tylko obiadek,a reszta mleka,na razie się uczymy

ale chcę dązyć do tego,aby było kaszka,obiadek,deserek,reszta mleko lub z czasem druga kaszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436755 przez Elwerka00
te budzenie w nocy to zle sny,wrazenia z calego dnia..u nas to vylo.naogladal sie tv powsciekal z mama a potem mial koszmary.. Takze to normalne i musisz ja wyciszyc w dzien,zobaczyc czy to cos zmieni.ja nie dalam mu ogladac tv i nie rozbawiaalam go itp. I spal mi lepiej..

Ja daje tylko kaszke znow po wysypce.je ladnie w zaleznosci od dnia.

Jogurt naturalny?a to mozna juz?

U nas oczka ok ;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436801 przez ewelinda83
kala mi sie wydaje ze na jogurt jeszcze za wczesnie :S chyba ze masz jakis specjalny dla dzieci :unsure:
ja probuje podobnie karmic jak ty, ale narazie probuje :S



z okazji 6 miesiaca kupilismy jej nowy spiworek :) bo 6-9 mca okazal sie za maly :S i obnizilismy lozeczko :)
jednak nie pomoglo to w lepszym spaniu bo noc u nas byla koszmarna :angry: Kinga sie obudzial o 4 rano i do 6.20 nie chciala zasnac :( padam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436822 przez nelka
Jogurt to chyba od 6miesiąca....

U nas znowu pobudka o 5 :huh: naszczęście wypiła mleczko i pospała jeszcze do 7. W nocy też raz się przebudziła ale naszczęście sama się ululała. Tak czy siak mama nie wyspana :dry:

Kala to chcesz podawać 4 posiłki w ciagu dnia tylko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl