BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 7 miesiąc temu #437159 przez Elwerka00
Ewa wspolczuje i zazdroszcze.Z jednej strony rozstaniesz sie z nia ale nie na zawsze,bedziecie miec wiecej pieniazkow i Kinia bedzie miala wygodniejsze zycie,z drugiej strony bedziesz musiala pracowac i zajmowac sie Kinia,mozesz byc troche przemeczona.. i bedziesz tesknic..ale glowa do gory te 9h szybko zleci,zobaczysz..

Ja bym np.chciala wyjsc do ludzi,a nie mam takiej mozliwosci;(

No to by bylo na tyle.

Kolejny dzien odchudzania jutro przyjdzie rowerek treningowy i bedziemy jezdzic;p hiii ;p
Odrazu lepiej sie czuje!;D

Maluszek zasnal,ahh alez ja go kocham! Takie postepy robi.
D sie nie odzywa-bardzo mnie to cieszy;D

Co do kuronia,podobno moge dostac...pojade zalatwic..zobaczymy..

Kinia Ci sie przeziebila?

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437177 przez Elwerka00
kosmici was porwali czy co?;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437202 przez kala321
witam, u nas strasznie zimny wiatr dziś, byliśmy na spacerku a teraz spędzamy wspólnie rodzinnie dzień
wczoraj byliśmy na imprezce i dziś nigdzie nam się nie chciało jechać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437204 przez ewelinda83
a ja siedze i sie mule, mam jakis ponury humor :(
tatus wzial Kinie na spacer :)

kala tez postanowilam sprobowac z tym konkursem :)

Elwii tak Kinia jest przeziebiona :( w dzien jest ok, ale po nocy jest katarek :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437221 przez ewelinda83
dziewczyny wiecie moze co sie dzieje u agaty ??? mialam ja kiedys na fejsie ale teraz patrze i juz jej nie mam :unsure: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437230 przez Elwerka00
ja nie wiem co z nia,ona tam za granica nie ma internetu... Szkoda ze nas opuscila..

Ja bym na spacerku u babci mojej,z moja mama i malym.i tam jest taki 1,5 roczny mateusz ktory krzyczal bawil sie,a moj sie bal i plakal.haha ale ogolem bardzo grzeczny ciagle sie rozgladal;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437293 przez nelka
My dzisiaj też byliśmy u babci na imieniach :lol: Zosia wystrojona lepiej niż rodzice była bardzo grzeczna i znowu zaczepiała swojego 2letniego kuzyna :blink: ciągle go obserwuje, próbuje złapać i krzyczy do niego :woohoo: już widzę jak za rok będą razem broić :silly:

Ale mi włosy zaczeły wypadać, maskara jakaś :huh: muszę się zabrać za odżywkę bo zaraz będę łysa...

Ewelinda powodzenia jutro w pracy :kiss:

Ja od jutra zaczynam odchudzać, żadnej tak poważnej diety ale koniec z kolacją, zielona herbatka i troszkę gimnastyki. Trzymajcie kciuki.

A i chciałam się pochwalić że Zosia wczoraj pokonała swoje pierwsze pół metra pełzajać :lol: miała silną motywację żeby sięgnąć kółeczka od krzesełka do karmienia :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437300 przez ewelinda83
nelka ja sobie juz poradzilam z wypadajacymi wlosami :)
scielam na krotko :lol:

dzieki :) mam nadzieje ze dam rade i nie uciekne :blink: szkoda ze to nie szkola i nie mozna isc na wagary :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437306 przez nelka
oooo ja odkąd zaczełam pracować codziennie żałowałam że nie mogę zrobić tak jak w szkole i obudzić się rano i powiedzieć: pier... nie idę :lol: och co to były za cudowne czasy...

ale się w.... oglądałam łóżeczka turystyczne na allegro i znalazłam fajne za nie duże pieniądze i akurat w tym momencie ktoś je kupił :angry: już któryś raz mi się to zdarzyło ;) za długo się zastanawiam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437355 przez szolrak1
ceeeeeeeeee

ja tez nie mam ewus agatki na fb ;]

dałam małemu jabuszko z gebrera dzisiaj dam nastepne 4 łyzeczki ;]

czytałam ze dzieci karmione piersia nie powinny jesc kaszki ani kleiku nwczesniej niz po ukonczeniu 6 miesiaca a gluten po 10 m . wiec sie wstrzymuje zajmne sie owocami i warzywami a w czwarteks ie dowiem co mu mozna podawac:)_

wczorajs ie zdołowałam pzrytylam 2kg waze znowu 9 za duzo i nie moge sie odchudzac kramiac piersi a:(

karolciu widzialam ten program masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ewus dasz rade!! ty juz sobie wszystko poukladasz a my potem zaczniemy wracac do pracy jak dzieci beda wieksze i to edzie ciezkie oj oj oj:(

planuje wrocic dopiero w marcu:)

mam wrazenie ze bunio chudnie boze boje sie tego czwartku:((((((((((((((( jak zobacze wage:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437421 przez Karola1990
hejka :)

u nas mała pełza ale do tyłu :) no i doszła do wniosku że poco ma się męczyć i podnosić skoro może się turlać :) i tak się turla.. raz pod łóżeczko raz p[od telewizor itd. :D leniuch nasz mały :P

ja do pracy...yyy nie wiem kiedy..

program straszny. przepraszam że wcześńiej nie napisałam ale jak tu wchodziłam to na sekundę i zapominałam całkiem.


a mu byliśmy w ten weekenad oglądać sale i tak mniej więcej się dowiedziec o menu itd. ale trochę się zawiodłam. chyba będziemy musieli coś innego znaleźć.

strasznie ciężko idzie mi to odchudzanie. ale muszę spiąc tyłek bo sukienki sobie nie kupię żadnej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437509 przez kala321
słyszałyście?może macie ,używacie to wysyłąm Wam

finanse.wp.pl/kat,104124,title,Bakterie-...sc.html?ticaid=1f442

ja też czytałąm o tym glutenie,a teraz jak byliśmy u p dr to powiedizął,ż ekiedyś tak było a teraz się zmieniło i im szybciej podasz gluten (do ukończenia 6 miesięcy) tym łatwiej się przyswaja
kumpela co ma 2 tyg młodszą małą wprowadziłą w kaszce mannej i jest ok,może też wprowadzę małemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437516 przez Elwerka00
witam;)

Ja schuam w 3 dni 1,5 kg;D jak tak dalej pojdzie to bedzie super;D
Dzis rower przyjdzie wiec i cwiczenia dojda i moze pozbede sie w koncu tych kg!;/

Madzia podczas karmienia piersia powinno latwiej sie chudnac.. Ja pozegnalam slodycze,ziemniaki chleb.i jem 5 posilkow,a calosc staram nie przekroczyc 1000 kcl.
I zobaczymy czy to cos zmieni.bo na poczatku tez slodyczy nie jadlam i schudlam 5 kg.a to juz cos..

Ewus,szybko zleci,zobaczysz..

Nelka wiesz,ze ja nawet nie wiem jak wygladasz;p

Juz pelzaja dzieciaczki;D aahhhh ;p

Karola ja bym Ci mogla polecic wspaniala sale ,jest niesamowita..ale to tez zalezy na ile osob robisz,no i niestety to sa moje okolice wiec kawalek by byl..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437559 przez ewelinda83
nelka mi to samo powiedziala pani doktor wiec ja gluten juz wprowadzila. juz ok miesiac podaje jedna lyzeczke do MM ktore podaje na noc. Nie mielismy zadnych problemow brzuszkowych :)
kaszki tez podaje i nie ma problemow ( na wodzie i na mleku ) , jedyny problem jest taki ze czasami jestem opluta ta kaszka :lol:


zbieram sie do pracy :dry: wczoraj sie juz naplakalam z tego powodu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437694 przez kala321
ewelinda a w czym podajesz gluten? jaki produkt? bo zastanawiam się co dawać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl