BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 7 miesiąc temu #438471 przez Karii
Hejka
Gratulacje Elwerka:)Tak jak pisałam mój maluszek ma już dwie dolne jedynki ale teraz jest bardzo marudny i chyba mu idą górne. Jeśli chodzi o jedzenie to ja też mam wrażenie że Adaś mało je. Wczoraj na przykład zjadł tylko rano pierś w południe nie bardzo zjadł zupkę, piersi nie chciał w ogóle deserku prawie nie ruszył i po kąpieli piersi też nie za wiele. Dzisiaj za to jest wiele lepiej bardzo ładnie zjadł zupkę i z piersi też dosyć tak więc myślę, że to kwestia ząbkowania i dlatego tak różnie to bywa.Wizytę mam dopiero pod koniec października ale też wcześniej pójdę zważyć maluszka aby być pewnym że wszystko jest ok. Ewcia super że jakoś Ci minął ten pierwszy dzień masz już to za sobą z dnia na dzień będzie coraz łatwiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438472 przez kala321
nelka wysłąłąm Ci zapytanie czy to ty? bo nie jestem pewna

mi też się wydaje ,że mały mało przybiera,ale Pani dr mówi że jest ok;)

gratuluję ząbka;)

kupiłam dziś zupkę z kaszką-glutenem spróbujemy jutro,bo dziś poszły jeszcze warzywa z ogrodu,ale kiepsko je zjada,chyba ten pasternak lub por mu nie smakuje

zora pamiętam Cie;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438475 przez Karii
Czy wasze skarby ładnie teraz sypiają w nocy? U mnie kurcze Adaś bardzo często się budzi nawet co godzinę dwie, wystarczy że przystawię do piersi i już śpi. Nie wiem czego to wina czy to przez to ząbkowanie czy się nie najada sama już nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #438494 przez nelka
Kala nie ma żadnego zapytania więc to nie byłam ja:blink:


a ile ci mały przybiera w ciągu miesiąca?

Karii brak apetytu może być właśnie spowodowany ząbkami ale u nas to akurat nie o to chodzi bo jak zamiast obiadku dam mleko to wypija całe. Chyba przed słoiczkiem musimy robić krótszą przerwe między karmieniami bo jak jest bardzo głodna to się denerwuje i chce mleczko i spać :huh:

aha nie tylko synuś ma problemy ze spaniem, może to taki okres skok czy coś jeszcze innego...

nie dość że włosy mi wypadają to cycki wróciły do swojego rozmiaru z przed ciąży albo nawet jeszcze bardziej się zmniejszył :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438513 przez kala321
nelka ale zobacz w innych wiadomościach,bo jak nie jesteś moją znajomą to tam Ci wpadają wiadomości,a jak nie,to wejdź przez cudowny-kuferek do mnie i mi napisz że to ty;D

a mój o 16:20 zjadł 80 g "delikatnych warzywek z ogrodu"
a o 17:15 wrzask nie wiedziałam czemu?
po jakimś czasie o 17:25 dałam mu 170 ml mleka mi wypił
teraz zasnął
ostatnio robi sobie drzemki o 17:20-17:30:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438514 przez kala321
a masz zdjęcie z kozą bo mi tylko jedna taka osoba się wyświetla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438522 przez nelka
w życiu bym znalazła cie w tych innych wiadomościach :blink: nawet nie wiedizałam że coś takiego tam jest :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #438553 przez kala321
wazne ze znalazłas:)

ale ty laska jestes:) a mała słodka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438600 przez Elwerka00
jak sie uda to sie pochwale,ale maly paluchy gryzie...az mi go szkoda,i dziekujemy za gratulacje;p

Tez zora cie pamietam;p

mi roznie spi,od 2 budzi sie na cyca co godzine,pol..;/ a ostatnio o 12 musialam go lulac bo plakal,dziaselka smarowalam..
Widocznie u nas to zabki..

Mamusie,ktore podawaly banana.. Jaka kupa byla?bo dzis maly zrobil kupe z jakimis nitkami brazowymi;( nie wiem co tooo;(

Ja zupek nie daje,czasami tylko bo maly nie chetnie je... Denerwuje sie..znow wrocilismy do mleka,ale cyca tylko na noc dostaje...

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438614 przez Karii
Elwerka a jak cyca dajesz tylko nanoc to w ciagu dnia ściągasz mleko czy nie? ja w ciągu dnia daje tylko raz mleko i dodatkowo na noc ale zastanawiam sie czy jak nie bede ściągała i jak będę żadko przystawiała synka to czy mi nie zaniknie laktacja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #438623 przez zora85
:laugh: ale mnie zaskoczyłyście. Jak miło ze mnie pamiętacie. Streszczę troszkę co u nas.
Urodziłam dzien po terminie. Porod sn ale wywoływany kroplówą. 6 godz na porodówce a wczesniej 2 dni z bólami na patologii ciązy. Synuś 54cm, z wagą 3520. Początki były ciężkie. Deprecha na maksa. Na szczęście przeszło. Uff.. Ogromny ból piersi podczas pierwszych karmien. Maly nie potrafił ssac wiec on w ryk z glodu a ja z bólu. Ale kilka dni i bylo ok. Karmienie co 2godz - dzien czy noc. Nie wiedziałam jak sie nazywam a do toalety zamist z podpaska, szłam z pampersem (tak nie kontaktowałam ze zmęczenia :lol: ).Teraz jemy z butli bo pokarm stracilam w 4 miesiacu. Wprowadzamy gluten. Czekamy na zabek bo łyżeczka przy jedzeniu stuka i dziąsła puchną ale narazie cos nie widać go na zewnatrz :P a maly nie da sobie zajrzec do buzi. Pozdrawiam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438625 przez emma
elwerka, przyjrzyj sie dokladnie tym niktom, np. czy sa glutowate i sie troche ciagna, bo z twojego opisu wyglada mi to na sluz podbarwiony krwia, co jest glownym objawem nietolerancji pokarmowej. na twoim miejscu odstawilabym na kilka tygodni tego banana, ktory swoja droga nie powinien zmieniac koloru ani konsystencji kupek. pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438666 przez Elwerka00
Karii ja karmilam coraz mniej w dzien,bo coraz mniej mleka mialam teraz przez caly dzien zazbiera mi sie moze na 3 karmienia w nocy a maly budzi sie na wiecej karmien,takze nad ranem ssie juz ile wyciagnie i o 6 juz idziemy jesc butle.ale jezeli zaczniesz mniej dawac cyca to na poczatku bedzie Ci cieklo z cyca a potem dostosuja sie do tego jak chcesz karmic.. Jezeli ominiesz jakies karmienie i zastapisz mm albo obiadkiem to duzej roznicy nie bedzie,u mnie niestety przerwa jest wieksza..i nie wiem,ale albo zaczne malego przystawiac caly czas by i w dzien karmic cycem albo odpuszcze i w nocy juz szybciej zacznie dostawac mm,bo cyce puste sie robia..

Zora pisz u nas czesciej;) rozsmieszylas mnie z ta podpaska;Dale swietnie Cie rozumiem,ja tez mialam podobnie..

no i witamy marcowa mamusie,ktora zawitala na kwietnioweczkach;)
Ja Was czytam ;D hii ;D
Co do kupy..wlasnie,to nie sluz,nie krew.. Tak jakby male kawaleczki nitki brazowej po 5mm czasem krotsze czasem dluzsze o pare mm. A tak to kupa czysto zolta jednolita tylko te nitki;/ zadnego bolu brzuszka nic nie bylo..zobacze jak jutro bedzie... Banana dalam niecala lyzeczke nawet.ale dziekuje Emma za rade,jesli sytulacja sie powtorzy to idziemy do lekarza..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438757 przez Karola1990
u nas tragedia... małą płacze, nie chce w łóżeczku.. nie wiem czy to zęby czy coś innego ale już zmęczona strasznie jestem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438762 przez ewelinda83
elwira gratuluje zabka :)
emmy rady wez do serca bo ona jes juz ,, doswiadczona ,, w tym temacie

u nas nawet ok :dry: drugi dzien minal
najgorsze jest to ze nawet nie mam kiedy sie pobawic z Kinga :(
wczoraj jak wychodzilam to ona spala, ale za to przyjechala z Lukaszem po mnie do pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl