BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 7 miesiąc temu #440150 przez Karola1990
mojej małej lepiej smakują te obiadki własnej roboty. nie wiem czemu ale może dlatego że te w słoiczkach strasznie rzadkie są.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440161 przez szolrak1
karo;lciu gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!! bunio tez juz siada pomalenku i stoi tzrymany za raczki ale staram sie go nie podnosic sam sie wyrywa:)

nelus masz racje ale lekarka powiedziala ze wszystkie witaminy dostaje w mleku i w tym przypadku wystarczy mleczko ale proponowala jabuszko marchewke jagodki;]

malenki lubi jesc papki otwiera budziulke mocno:D ładnie pzrełyka:D super;]



tak sie ciesze ze mleko mu wystarcza ze jest go duzo:d jaka ulga:d radosc ach:D jupi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440196 przez ewelinda83
madzia no i super ze Bruncio rosnie :) masz czas wiec mozesz karmic jeszcze piersia ;) fajnie masz :)

karola gratuluje siadania, u nas Kinia jeszcze sie giba ;) albo nie mialam kiedy zaoobserwowac, bo niestey malo sie z nia widuje :( jak wychodze do pracy to ona spi i jak wracam to tez spi :( ale jest taka spryciula ze jak do niej podchodze i daje buziaka na przywitanie to ona mnie wyczuwa i po chwili sie budzi :)

u nas rano byl bunt na MM chyba wyczula ze chce zakonczyc karmienie a raczej musze i butla plula a jak ja dalam do cyca to zlapala go odrazu i zjadla :lol: za sloiczkami raczej nie mamy problemow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440220 przez kala321
mój mały ze słoiczka je,ale ogólnie mam wrażenie,ż emnie je,cześciej,ale po trochu:(
np.
wiesz co 640 ml mleka, kaszki 50-90 ml, zupki 40-80 ml
wydaje mi się mało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440485 przez Karola1990
mam pytanie. która z was planuje założenie spiralki?
ja umówiłam się na piątek (nie dziś, następny)

trochę się boję no i naczytałam się że ona dopuszcza do zapłodnienia ale wywołuje poronienie... trochę to się nie zgadza z moimi poglądami ale gdzie indziej wyczytałam że nawet nie dopuszcza do zapłodnienia.
jeżeli chodzi o spiralkę miedzianą bo taką mam zamiar założyć.

nie wiem teraz co mam robić. ale coś muszę bo nie mam okresu od 18 czerwca! i pewnie nawet nie dostanę. zaczynają mi się problemy z przed ciąży.
tabletek brać nie mogę.

jeżeli wiecie o co z tym chodzi to poproszę o pomoc. już nie wiem czym mam się sugerować. raz tak raz inaczej piszą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440525 przez nelka
Kala ile mleka pije 640ml? :ohmy: ale chyba nie za jednym razem? :silly: Zosia wypija normalnie tak 180ml, a teraz mniej tak 100ml :huh: na czas choroby odpuszczam z słoiczkami a potem zobaczymy co będzie...

Karola gratulacje samodzielnego siedzenia :lol: u nas też się jeszcze mała giba.
A jeśli chodzi o spirale moja kumpela ma już ładnych pare lat i jest skuteczna ale niestety to prawda. Zapłodnienie jest możliwe ale spirala nie pozwala na zagnieżdenia się jajeczka i jest usuwane wraz z miesiączką. Taka jest przynajmniej moja wiedza w tym temacie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440533 przez Karola1990
taka szczęsliwa jestem z tego siedzenia.
dziś pierwszy dzień i tak jej się spodobało że nie chce leżeć najlepiej jak postawię przed nią domek dla lalek i poustawiam mebelki. Ooooo wtedy to jest raj :D porozwala porozwala i płacz aż nie poukładam od nowa :D

a wczoraj jeszcze nie umiała sama siedzieć :)

teraz tylko czekam na pierwsze kroczki na czworaka. Jak narazie się turla ekspresowo :D

Zazdroszczę wam tych ząbków. U nas ciężko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440544 przez Karola1990
a właśńie miałam napisać... zapomniałam

kala.. całe szczęście że nic się nie stało. ja cieszę się że nam się nic takiego nie przytrafiło ale wiem że napewno będzie nas czekała nie jedna chwila grozy. Oby jak najmniej
Teraz te nasze szkraby zaczynaja byc ruchliwe bardzo, dlatego ja wole kłaść niunie na podłodze. Przynajmniej z niej nie spanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440573 przez kala321
nelka nie na raz to napisałam-zsumowałam z całego dnia

karola ja nie biorę tabletek,a spirali bym się bała

u nas też turlanie i plucie-motorek,skakanie(jak postawisz na nóżki na kolanach np. i pełzanie

a siedzieć też uwielbia,teraz nawet na spacerku siedzimy ,tylko jak chce spać to kładę;)

a fotka supr jak siedzi;)

karola ja przeważnie kładę dalej lub w poprzek łóżka aby się nic takiego nie stało, a to była chwila na kanapie złożonej mało miejsca,ale byłam wystraszona na szczescie wszystko,ok;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440614 przez Elwerka00
Karola gratuluje nowej umiejetnosci Oli.

U mnie Olek siada posiedzi chwile i sie chwieje.. Mysle ze ma czas,na siedzenie itp.

Dzis jedlismy jabuszko ze sloiczka..sie kwasil;p tak smiesznie.kupilam mu lyzeczke miseczke i w ogole jak wpadlam do pepco to 150zl wydalam.i wszystko dla malego;D jakies body,spodnie bluzy oh szal ;p ale nie moglam sie opanowac;p potem w biedronce drugie tyle na pampersy husteczki mleko itp.potem rossman na sloiczki i kaszki itp 100. Ohhh dzieci kosztuja.. i jak wrocilam to maly mnie chyba nie poznal.usmiechnal sie tak niepewnie..dziwnie sie poczulam..;( ja sie tak staram steskniona wracam a tu.. "mamo daj mi spokoj".

No nic..

Kala czatuje na kuferek az cos wpadnie ;p bo te linki co wyslalas na telefonie nie moge otwierac..

Madzia!oddaj mi swoje cycki!;D

Ewa juz piatek!;D milego weekendu;p ;*

Ja jutro ide na ur.do kuzynki.na winnnko;p wypije sobie odstresuje sie..a babcia z wnusiem zostanie na te pare godzinek;p ahhh sie doczekac nie moge;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440849 przez Karola1990
Elwira .. ja już też doczekać się nie moge wyjścia do ludzi. Umówiłam się na przyszły piatek. Ale wtedy też mam załozyć tą spiralę więc nie wiem jak się będę czuła... o ile mi ja założy.
Tatuś sam powiedział że zostanie z córą. A ja mam iść i koniec. :D
Zobaczymy jak to będzie :P Już mam wyzuty sumienia że sama idę bo to babski wieczór ma być. Że zamiast córcią moją najsłodszą się zająć ja będę się bawić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440855 przez Karola1990
a zakupy dla dzieciaków... tu by się przydała maszynka do robienia pieniędzy.
Pepco 50zł ... jakoś nie lubię tam małej kupować bo nigdy nic ciekawego jak dla mnie nie ma.. no ale ostatnio świetną kamizelkę futerkową kupiłam za 20zł :D
Rossman.. 100zł ... tez macie wrażenie że jak idzie się do rossmana to zawsze 100zł nie ma? kurde no jak ja ide po jedną rzecz to i tak prawie stówy nie ma bo to tamto.jakaś maseczka szampon pasta .
W biedronce tylko mleko kupujemy zastanawiam się na powrotem do dady.
a jak do bobasa wejde.. koniec świata

i takim sposobem w dwa dni wydałam 900zł ale mamy fotelik :D

macie już foteliki większe dla waszych maluchów?
bo jest taka fajna stronka
fotelik.info na fb tez i tam różne ciekawostki i porady dot właśnie prawidłowego przewożenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440858 przez kala321
mały spał od 21-5 z małą pobudką o 1, pogłaskany spał daleja potem chwile pogadał i spał do 7
i w nocy zjadł tylko jedną butlę,rano kaszkę,ale nie całą
a wasze pociechy ile zjadają,proszę napiszcie mi

tak my mamy fotelik dla starszych też

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440887 przez Karola1990
moja mała je 4 czasem 5 razy dziennie. więcej nie chce .. ale skoro to starcza to znaczy że jest ok.

rano jak wstanie tak koło 8 mleko z kaszką póżniej tak ok 12 czasem mleczko czasem obiadek. potem o 16 obiadek jeżeli wcześniej nie było a jak był to mleczko i o 20 mleczko z kaszką.

w między czasie 2 butelki jedna wody druga herbatki

czasem dam pociumkać banana ale to raz na kilka dni bo ma po nim zatwardzenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440896 przez kala321
Karola a ile je mleka ile kaszki,a ile obiadku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl