BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 7 miesiąc temu #439172 przez emma
elwerka, mam nadzieje, ze sie nie powtorzy - u jednej z kolezanek tez byla taka sytuacja, ale jesli bedzie sie powtarzalo, radze albo odstawic, albo isc do dobrego lekarza - ja bylam u kilku, ktorzy niestety zbagatelizowali sprawe i w rezultacie dziecko mi krwawilo przez prawie 3 miesiace... :( a dobry powinien zbadac, szczegolowo wypytac i wypisac skierowanie do szpitala na szczegolowe badania. pozdrawiam! :)

ewa, jeszcze tylko dwa dni i weekend! glowa do gory! :laugh: dasz rade! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439178 przez kala321
ja daję ze słoiczka i jest normalna
troszkę ciemniejsza,i twardsza,ale to pewnie przez te warzywka co jemy na obiad

nelka mój też się wyrywał,przy gruszce,ale wiem że trzeba bo wtedy lepiej spi,bo inaczej spać nie mógł jak mu to do gardłą spływało,więc rączki przytrzymywałąm i ściągałam

popłacze,ale krucej,niż przY zapchanym nosku z katarem,a po odessaniu przytulam go

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439270 przez nelka
oj coś czuje że ciężka noc się szykuje więc zaraz idę się kłaść, mało mi dzisiaj je moje chore biedactwo :dry: najgorsze że płacze jak jej zakraplam nosek czy odsysam katar i potem znowu ma zapchany:huh: ja chce jej pomóc a ona myśli że chce jej zrobić krzywde :dry:

Wogle przewijanie i inny czynności pielęgnacyjne to teraz sport ekstrmalny, Zosia się tak wierci, kręci że nic nie mogę zrobić ;) za ruchliwa jest...

Iwcia ja brałam Zośki nóżki i skręcałam bioderkami raz na lewo raz na prawo, tak jakby robiła zamach żeby się przekręcić. Albo podstaw jej coś ciekawszego niż zabawki :blink: nie wiem dlatego ale u nas silną motywacją do działania jest chęć posiadania pilota :lol:

Mam mega ciężki dzień :( szykują mi się wielkie zmiany M zmienia prace, ja dostałam propozycje awansu i do tego wszystkiego trzeba brać pod uwagę Zośke bo teraz ona jest najważniejsza, aż mi głowa pęka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439387 przez szolrak1
zrobilam wczoraj pizze elwi jupi i wyszła boska:d jedynie 1/4 łacznie z talerzem wyleciala mi z reki i sie rozpaprała po całym przedpokoju ale co tam haha:D m posprzatał bo sie wkurzylam:D


boje sie szczepienia................

serce mnei boli jak pomysle ze bunio bedzie znowu miał atak histerii przez ta kobiete

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439392 przez szolrak1
nelus to gratulacje z awansu!! mojemu m wczoraj dyr powiedziala ze nie bedzie miał etatu za rok hah;] nie wiem jak spłacimy prawnika a czeka nas 6 lat oplat sadowych :/

nic sie nie martw nelus bedzie dobrze!! m zmiani prace i bedzie zadowolony ty sie doceniona poczuujesz:D a zosia zacznie wolac mama:D i wszyscy beda szczesliwi! chciałabym zobaczyc jak wygladasz:) poslij nam jakies zdjatko nelus bo pamietam jedynie twoj brzuszio i sczuplutka talie:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439393 przez szolrak1
3majcie kciuki za wage bunia ja sie tak boje:(

wczoraj niby przy karmieniu tak mi sie lało mleko sikało wrecz z piersi małemu w oko nosek hahaa sie smiał:P ;] a i tak mam wrazenie ze nie tyje:( moze sie rozciagnał


kala a jak tobie mierzyli patryczka?? bo mi na wizycie nigdy nie mierza dziecka i nie wiem ile ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439395 przez szolrak1
ewus jestes wielka!!! podziwiam cie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439426 przez Elwerka00
hahaha Madzia,dobrze ze Ci facet posprzatal.ja mam gory prania.i skladania.obosz. Nie wiem jak to ogarne.jeszcze musze pocwiczyc.w ogole piersia juz nie karmie moze raz w nocy kiepsko..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziu powodzenia na szczepieniu,u nas zawsze wazy mierzy bada lekarz.. Takze to bilans tez i szczepienie wiec u Ciebie tez tak powinni robic.ja radzilabym zmienic lekarza skoro nie dosc ze krzywdza dziecko bo sa niedorozwoje skoro szczepionki normalnie zrobic nie potrafia;/ to jeszcze nie badaja . Wybacz ale ja bym w tej kwesti cos zrobila..biedny Brunioooo;(

Ewa,zaraz weekend i spedzisz go z Kinia;) czyz to nie wspaniale?;)

Wczoraj robilam przemeblowanie,szafy lozko wszystko musialam przestawic a wazy to uuuu... I maly mi plakal wiec malego musialam nosic i przestawiac meble.komicznie to wygladalo a zmeczylam sie co nie miara.;D

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439451 przez szolrak1
masz racje elwi planuje zmienic przychodnie w moim miesice juz szkoda tylko mojego lekarza bo jest super tylko cała reszta masakra! skoncze szczepienia i zmieniam placowke kolo domku;]

m ostatnio ideal nie klocilismy sie od czasu wyprowadzki i chrztu ale mam wrazenie ze tylko dlatego ze sie juz nie czepiam niczego ani słowa olewam za to mam pełno hakow na niego jak cos:P tesciowa wpada raz w tyg i sie ciesze ogromnie..;]

elwi uwazaj na te brzuszki teraz jak cie boli odpocznij od nich i nie nos ciezkich rzeczy nie przenos mebli daj sobie 4 dni spokoju widocznie za szybko dla ogranizmu... bo sobie krzywde zrobisz!

jestem ciekawa co mi lekarka powie o wzbogacaniu diety bunia... fajny stres... tak sie dzisiaj tego boje jakbym sciagała na sprawdzianie i jakby mnei do dyr wezwali:P haha:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439452 przez szolrak1
ja jeszcze pokarmie bo mały i tak nie chcce butli i mleka jest duzo przede mna długa droga do odstawienia piersi;] najpierw musiałabym mu wprowadzac butle a on mi tak 20 ml wypija z butelki raz w tyg mojego mleka na probe jak odciagam .. nie lubi butli juz. a po mm wymiotował do 1 miesiaca dlatego zacełam karmic tylko piersia. ciekawa jestem co mi powie.. lekam sie


jak malenstwo odstawie od piersi to to sobie zrobie diete kopenhaska:) i 7 kg pojdzie w doł:) tak tak tak;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439547 przez Karii
Szolrak ja mam tak samo mały też mi nie chce pić z butli wczoraj jak zrobiłam mleko to wypił może jakieś 15ml.całe szczęście mam dużo mleka i mu wystarcza ale od listopada wracam do pracy i niem wiem jak Adaś przetrwa bez cyca bo całego dnia na łyżeczce chyba nie wytrzyma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439559 przez szolrak1
wlasie masz racje karii wiesz ja sie staram mu dawac ale sobie obiecalam ze od pon codziennie dostanie az sie znowu rzekona nie ma innej opcji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439564 przez Karii
No trzeba próbować chociaż znam przypadki, że dziecko w ogóle nie chciało pić z butelki i od razu cały dzień jadało łyżeczką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439567 przez szolrak1
masakra.............
bunio zjadl dzisiaj pol sloiczka jablka znowu ale to by bylo na tyle co do lyzeczki;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439573 przez Karii
No to u mnie jest troszkę lepiej mały jak ma dobry humor i chęć jedzenia łyżeczką to spokojnie zje cały słoiczek (raz zjadł nawet cały ten większy co są w rossmanie) ale w nocy za to tylko cyc. Próbowałam po kąpieli dać też kaszkę na noc łyżeczką ale niestety nie było mowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl