BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 4 miesiąc temu #43039 przez luska
natimp1 liczy się gest :lol: Moj pewnie by nie pomyślał o czymś takim ;)
U nas zawierucha nie wiem jak się z domu ruszyć podwórko zasypane droga zasypana masakra :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43166 przez MagdaM
Nooo glowa przestala bolec, za to spac mi sie chce okropnie i mam smaka na tortille :(
Jutro trzeba wstac o 5 i jade na badanka... I tak nie wszystkie zrobie, bo tu gdzie mieszkam nie maja czegos takiego jak pojemniczek na badanie moczu :silly: masakra ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43202 przez Xela
No i tak..... USG moja lekarka robi nie wcześniej jak w 12-13 tygodniu... zapisałam się na 30.12..... a wizyta dopiero 7.01 poza tym orzekła że wszystko w porządku... skoro mam takie objawy jakie mam tzn., że ciąża rozwija się... :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43207 przez MagdaM
Czesc mamusie!! :)
Po badankach, brzuusio boli @owato ehhhhh znowu ale mam nadzieje, ze bedzie ok :)
Za tydzien USG prenatalne :laugh: :laugh: Alez sie ciesze!!
No i zaczynamy 11tc :laugh: :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43339 przez basba
Cześć Dziewczyny! 2 godzinki temu wróciłam od lekarza. Mamy piękna fasolka ze ślicznym serduszkiem :) Malusio ma 7 tygodni czyli termin na 20 lipca :))))
Cieszę się że wszystko OK :)
Xela dziwną masz tą lekarkę. Mi mój gin zrobił USG od razu ze zdjęciem do albumu ;)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43367 przez MagdaM
basba fantastyczne wiesci!! :laugh:

Czesc mamusie :)
Wyniki mam super :) Od wczoraj mnie tylko kluje jajnik... Albo cos ponizej, tak od czasu do czasu, albo mam wrazenie, ze cos mi go sciska. Albo jak macie dziure w zebie i wciagniecie zimne to ja mam takie uczucie jak wtedy. Troche sie martwie ale mam nadzieje, ze bedzie ok :)
Pozatym mamy 11tc :laugh: :laugh: I za 6 dni wizyta :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43548 przez przyszla_mama
MagdaM - bardzo cieszymy sie z wyników :) a z jajnikiem to mam nadzieje, ze to przejsciowe tylko i na pewno bedzie dobrze


ja ostatnio jakas taka zmeczona jestem... spie ciagle... a i tak jestem taka bez zycia.. mam nadzieje ze niebawem minie...

no a poza tym musze wybrac sobie lekarza dobrego bo jeszcze nie zdecydowalam do kogo bede chodzic..


Milego dnia laseczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43552 przez przyszla_mama
ps a co do suwaczkow i np daty slubu to te suwaczki jakies dla mnie podejrzane... mialam wpisany 29 maj 2010 rok,a przeskoczyli mi samo o jeden dzien za duzo i tak zostalo..
ale chodzi o suwaczek ciazowy tez, musze usiasdz i wyliczyc czy sie zgadza, bo cos mi dziwnie przeskakuje..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43630 przez Oposek
Chciałam się do Was przyłączyć jeśli można:)
Mam na imię ELa, jestem w 8 tygodniu pierwszej ciąży. Termin mam na 14 licpa, w dniu swoich urodzin, ale już wiem, że dzidzia jest młodsza o dwa tygodnie, niż wynikałoby z terminu ostatniej miesiączki...
Czytam Wasz wątek od początku, ale dopiero dziś zobaczyłam na usg zarodek i bijące serduszko i nieśmiało zaczęłam wierzyć, że się uda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43636 przez rita
Hej Ela :) WItamy witamy. Na pewno musi być młodsza bo ja mam termin na 18 lipca a jestem w końcówce 7 tygodnia.:) ( OM miałam 11.10.2010)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43637 przez rita
dziewczyny a ja jestem tak totalnie rozłożona jak dawno nie byłam. Mam koszmarny katar, gorączkę i czuję się fatalnie. Mąż mi dzisiaj kupił taki syrop dla kobiet w ciązy, krople homeopatyczne do nosa Euphobium i jakies homeopatyczne tabletki do ssania na katar. Piję tez wapni i jem rutinoscorbin. Ale niestety wygląda to kiepsko. Jutro muszę iśc do lekarza bo do pracy nie dam rady iść. Boję się, że takie przeziębienie zaszkodzi dzieciom:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43674 przez martela89
Ja na początku ciąży też byłam chora miałam grypę i lekarz pozwolił mi brać normalne leki typu tabcin trend czy gripex i po dwóch dniach mi przeszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43688 przez MagdaM
A ja slyszalam od kilku roznych, ze tabcin i gripex nigdy w zyciu!!
Natomiast wiele ciezarowek wyleczylo sie domowymi sposobami.

Ja wczoraj rano zauwazylam troche sluzu z czyms bordowo-brazowym. Potem sie juz nic takiego nie pojawilo :( Ale okropnie sie martwie. Wizyta dopiero w piatek... Trudno jakby co to wczesniej juz i tak nic nie zrobie, nie uratuje ehhh:(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43711 przez natimp1
Witaj Ela

magda M- moze teraz normalnie bys dostała @, skoro ten sluz był jednorazowy to nie ma sie czym martwić.
Ja sie jakaś chorowita czuje, gardło mnie boli, ale jem czosnek -niesttyy jestem po nim senna bo ciśnienie obniża, i płucze tantum verde wiec zapewne jakos przejdzie. Jesli nie to w środe idę do lekarza , nie ma co przedłużać.

Oczywiście u mnie brak jakichkolweik objawów ciazy. Ciekawe czy wszysko ok w związkuz tym Nic wizyte mam 15 , wiec musze jescze poczekac 1,5 t.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43754 przez Xela
Witaj Ela ( Oposek ) :)

Ja już dość tych mdłości!! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl