BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 4 miesiąc temu #42955 przez asia26
no mi wydaje sie ze dla wygody lepiej miec wiecej bo takie male dziecko czasem po 3-4 razy trzeba przebrac w ciagu dnia :)nie wiem jak wszystkiego mialam po ok.15 sztuk i mala jest tez w lipcu urodzona czyli wszystko super schnie a myslalam czasem ze gdybym miala tego wiecej to by nie nadbylo :) a ja mam do malej glownie takie ubranka jak na nas tylko maciupcie :) taki maly duzy ludzik :) ale wszyscy byli zachwyceni jak mala slodko wyglada :) nie wiem nie chce sie wymadrzac ale czasem lepiej tego miec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42958 przez MagdaM
Mnie sie strasznie podobaja dzieci w doroslych ubrankach :) ale zastanawiam sie czy dla takiego malucha warto takie kupowac?? Bezpieczne to?? Wygodne??

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42959 przez asia26
wydaje mi sie ze takie samo jak te malenkie :) Oli nie placze ani nie marudzi jak w nich jest a spioszki ma zakladane tylko na noc a tak to jak taka dziewczynke ja ubieram a nie jak dzidziusia i tak od samego poczatku :) w lecie miala leginsy i tshirty i tuniki a teraz spodnie lub leginsy bluzeczki i na to bluzy lub sweterki :) ale normalnie sie rusza i rozwija :) wiec chyba sa wygodne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42960 przez MagdaM
No to super :) Dzieki za pomoc i odpowiedz :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42981 przez asia26
ciesze sie ze choc troszku moglam pomoc :) ja w zeszlym roku tez bylam w tym samym miejscu co Wy :) a jest ktoras z terminem na 3.07. ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42982 przez luska
Witam przyszłe mamy:)
Prawdopodobnie tez zostanę w lipcu mama z moich niepewnych obliczeń wynika, ze termin będę miała miedzy 27-07 a01-08.Ale chyba mogę się dopisać do lipcówek:)Aczkolwiek dzis pojawiło się u mnie plamienie a bóle podbrzusza towarzysza mi gdzieś od 2 tygodni.Sama nie wiem co o tym myśleć każda ciąża dla mnie to potworny stres i teraz siedzę jak na szpilach(chociaż w drugiej ciąży tez na początku miałam plamienia i to był krwiak w szyjce który szybciutko zniknął)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42989 przez luska
uff nadrobiłam juz wszystkie zaległości;)
Przede wszystkim chciałam pogratulować Ricie bliźniaków i tego , ze wszystko zapowiada się dobrze.Rok temu napisała bym ci , ze zazdroszczę bliźniaczej ciąży ale teraz przy Aleksie oooj już się boje co to będzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43001 przez rita
Dzięki wielkie za gratulacje:))) Przy pierwszej ciąży też plamiłam trzy miesiące- brałam turinal i wszystko było ok. Dzis mam 11 letnią córkę:) Teraz na szczęście nie mam żadnych plamień ale ty też się nie martw..tak czasem bywa i wcale nie musi być znakiem czegoś bardzo złego.
Dziś mam inne zmartwienie- odebrałam wyniki badan i mam glukoze w moczu:( 0,3 g/dl natomiast we krwi norma czyli 82...słyszałyście o czymś takim zeby w moczu był cukier a we krwi norma? Czy u mnie nic zgodnie z planem przebiegac nie może?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43005 przez MagdaM
Asia ja mam termin na 3.07 poki co :laugh:
luska witamy :)

Moj mezu utknal w zaspach i korkach :( usypiam ale musze na niego zaczekac :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43007 przez sylka
Rita napewno wszystko będzie ok. jak tak miałam na początku ciąży w moczu wyszło a we krwii norma, lekarz powiedział że przy takim stęzeniu (nie pamietam jakim) to we krwii z 200 powinnam mieć. Okazało się ze wszystko jest ok. Później chyba miałam zapalenie pęcherza tylko nie pamiętam czy zaraz po tym to wyszło czy dużo później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43011 przez rita
no właśnie wydaje mi się że jak w moczu jest to we krwi powinno być sporo a jest norma. obiecałam sobie ze nic czytać na ten temat nie będę więc czekam na jutrzejszą wizytę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #43022 przez przyszla_mama
kochane, ja wracam do żywych.. ufff :) tak mnie zmoglo, ze ostatnie 4 dni wlasciwie non stop spalam... taki tryb zycia jak mialam to chyba tylko nietoperze maja :) wczoraj np. wstalam o 7 rano bo m wrocil z pracy, polozylam sie o 10 i spalam do 17, godzine polozilam po domu, i o 18 znowu padlam, wlasciwie ciagleee spalam z malymi przerwami na leczenie i jedzenie. ale widac tego mi bylo potrzeba :)

leczylam sie WSZYSTKIMI mozliwymi sposobami domowymi.. czosnek, herbata z malinami, herbata z imbirem, plukanie gardla szalwia i septosanem, inhalacje, przykladanie soli do gardla i 10000 innych...

a z aptecznych rzeczy: tak jak Magda poradzila do ssania Isla, mozna tez z tabletek do ssania CHOLINKI kupic, to odmiana Cholinexu tyle ze tego absolutnie nie mozna, ale CHOLINKI sa lagodniejsza wersja ktora moga zazywac kobiety w ciazy. No i jeszcze syrop PRENALEN, specjalnie dla kobiet w ciazy stworzony, Lekarz mi powiedziala, ze mozna tez stosowac syropy po prostu dla dzieci..

oczywiscie mam nadzieje, ze wam ta wiedza absolutnie sie nie przyda, i ze mnie rowniez juz nic nie zlapie

caluje :*

ps. jak blogo bylo poczytac o ubrankach, spioszkach itd wy juz wybieracie, kupujecie, aaaa jaaa nie wiem czemu jeszcze nic nie myslalam o tym, mam nadzieje ze sie niebawem we mnie instynkt do kolekcjonowania malenkiej garderoby odezwie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43026 przez MagdaM
Przyszla_mama super, ze juz sie lepiej czujesz :) Patrz jak Ci suwak slubny polecial :silly: Juz nie slubowalysmy w jednym dniu :lol:

Witam sie
Glowa mnie boli pozatym brak objawow :unsure: :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43027 przez natimp1
hej dziewczyny

asia 26, to chyba wszystko zalezy od dziecka, mój Mały akurat był taki ze ani nie przesikał ani nie oplamił, stad moze moje podejscie ze nie ma co przeginać z ilocią.
Słuchajcie jaki numer mąz zrobił, wczoraj miaąłm urodziny i mąż na allegro kupił mi ubrania ciązowe , mnóstwo sztuk za w sumie śmieszne pieniadze tylko ze nie doczytał ze przed ciążą na rozmiar 36 było a ja 38 nosze , :0 no ale co chciał dobrze , pewnie jakos bede musiała wystawić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43038 przez luska
hej kobietki
Rita nie panikuje bo w drugiej ciąży tez plamiłam przyczyna był krwiak.W piątek idę do lekarza i mam nadzieje , ze usłyszę tylko dobre wieści:)
Przyszła mama życzę zdrówka.Te syropek tez brałam z Alkiem w ciazy polecam nawet mój Łukasz się tym leczył:)Ale ci zazdroszczę tego spania :blink: Fakt , ze objawów ciąży praktycznie u mnie brak ale i o wyspaniu przy moim szkrabie nie mam mowy.Wulkan energii.Dzis w nocy wstał o 2 a zasnął o 4 :(
Co do zakupów to ja mam listę zrobioną nie duzo tych rzeczy bo po Aleksie przecież mam wszystko(no chyba , ze będzie dziewczynka to się pojawi problem z ciuszkami bo wszystko mam typowo chlopience;))Ale ja tez bym radziła więcej ciuszków kupić bo marnego musiałam nawet 5 razy dziennie przebierać tak mi ulewał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl