BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 4 miesiąc temu #282572 przez dorotas29
Hej!!!
Kubus dalej gorączkuje po 38.5-39, na razie nie idzie na żadne p/gorączkowe,jest czerwony jak cegla,rozgrzany ,jak piec,ale za to przy tym bardzo jest dzielny...

Basba- no i dupka poszla w gorę :laugh:
Hoborr- dobrze,że Adusia w "jednym "kawałku, nie wypominaj sobie tego, naprawdę kazdemu moze sie zdarzyć
,wiem,ze to male pocieszenie i nie ma czym sie chwalic,ale pisze ot tak, po prostu,że Jula mi dwukrotnie spadla z łóżka, za pierwszym razem to byla doslownie sekunda, jak sie obróvcila i juz byla na podlodze,a siedzialam wtedy obok niej ;) ,później byla też pilnowana ,a i tak "zlazla". Obserwuj ja jeszcze dzisiaj,ale bedzie dobrze, ściskam ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282581 przez ewitkun
aska co sie dzieje?

hoborrku współczuję, takie chwile chyba są najgorsze dla matki :(
ja tego swojego łobuza ciągnę już wszędzie za sobą nawet do toalety żebym tylko widziała co robi bo masakra chwila nieuwagi i już zmieni pozycję...

różyczko mam paczkę śliwek 150g i 4 plastry schabu, na taką ilość schabu nie za mało śliwek?
a co do chust ja nigdy nie miałam odwagi i dlatego buźka mnie się cieszy gdy widzę inne mamy w tym sprzęcie, ale może i ja się przełamię...

Oposku też myślimy co dalej z basenem... mąż chce ja się waham

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282582 przez aska27
ufolka napisał:

Aska pokaż fotelik Mikołajka 1more plz ;)




www.bajkowy-market.pl/Caretero-DIABLO-XL...zne-kolory-p921.html

Różyczko Na FB są takie aplikacje.. kto się gapił na Twoje fotki, i podglądacze Twoich fotek,ale to jest cos innego niz na NK.
Co do Twojego konta to mi "wyskoczyłaś" w osobach które mogę znać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282610 przez masuska
Dorotko schudłam od 21 listopada około 8 kilo.

Aśka ja już doszłam do 50 brzuszków - ledwo!

Popieram Ufolkę, Aśka świruje!

Olka a mnie prąd zabrali!!! Chamy jedne... Dobrze że 11 oddali.

Hoborrku, spokojnie, nie obwiniaj się... Tak to już jest że wszystkiego nie dopilnujemy, a ile jeszcze przed nami zdartych kolan, guzów i krwi z nosa. Tego też nie dopilnujesz!

Różyczko na FB nie widać, tak jak Aśka pisała, ale te aplikacje "kto się gapił" to nie działają poprawnie, trzeba je traktować z przymrużeniem oka:)

Ewitkun, mnie te nasze babolce namówiły na chustę, jeszcze jej nie testowałam dłużej niż 10-20 minut, ale jest fajna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282616 przez paulinka
Elo elo mamunki


Ej dziewczynki nie doczytalam,ale z tego co zdazylam to ja t widze ze wy sie sprzeczacie ejjj usmiechy na buziole i nie klocic mi sie tu:))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282625 przez masuska
Paulinko, nie wiem skąd przyszło Ci to do głowy, ale nikt się nie kłóci!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282629 przez ufolka
ejj a kto się tu kłóci????
ja bynajmniej nic takiego nie zauważyłam, ja wczoraj robiłam brzuszki- 10 tylko :angry: i na rowerku jeździłam 30 min ;d i nie obżarłam się na noc hehe, tylko jogurt wypiłam ;p no i dziś też na spokojnie, zaraz idę kaszę manną jeść bo ugotowałam sobie żeby czekolady nie ciągać hehe

asia fajny ten fotelik, troszkę drogi no ale... ja też muszę zmienić ;)

dziewczyny które zmieniały foteliki pochwalcie się proszę bo ja właśnie jestem przed takim wyborem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282639 przez różyczka
Aska, Masuska dziękuję za odpow. :kiss:

Paulinko nikt sie nie kłóci ale słodkopierdząco też nie moze być cały czas, co nie? :silly:

Ewitkun ja nawet nie wiem ile było deko w mojej paczce śliwek wiec luz ;)

Ufolkabardzo ładnie...i brzuszki i rowerek :) gratuluje i podziwiam :)

dziewczyny jak tak piszecie o ćwiczeniach, odchudzaniu to i moze ja sie zmobilizuje W KOŃCU hmmm... :dry: chyba jak już najgrubsza na forum pozostane ;)

Ufolko jak tak patrzyłam na foteliki te kolejne co sie kupuje to uwierz mi - ten wcale nie jest drogi :dry: mnie w nim miedzy innymi ta cena przekonuje własnie...
ceny sa masakrycznie niektórych fotelików :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282644 przez aska27
Ufolka Wiesz ja jak szukałam to też właśnie też ceną się kierowałam... w sumie to nie wiem bo czy fotelik za ok 1000zł czy nawet jeszcze droższy jest bardziej bezpieczny,czy płacimy za firmę i "bajery". Nie chciałąm kupować byle czego ,ale też nie stać mnie na jakiś drogi, "wypasiony" fotelik.

www.bajkowy-market.pl/Caretero-DIABLO-XL...zne-kolory-p921.html

www.fajnytowar.pl/pl/c/9-36-kg/59

A propos fotelików, na początku grudnia moja ciocia poprosiła mnie,zebym zamówiła przez internet fotelik dla jej córeczki, zgodziłam się,bo dlaczego nie, tylko niestety do tej pory nie odzyskałam od niej pieniędzy za ten fotelik i znowu 200zł poszło :( szkoda,bo przecież mogłabym kupić coś Mikołajowi za tą kase.

www.polityka.pl/nauka/czlowiek/1523107,1...oslych-i-dzieci.read

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282682 przez basba
Ufolka Ja mam po Antosiu taki
allegro.pl/fotelik-coneco-zenith-armor-9...0zl-i2049820824.html

Antek miał jasny zielony ale przez słońce i po kilkunastu praniach wyblakł więc Wiktorii kupiłam tylko nową tapicerkę - różową (żeby nie było heheh). Właśnie na dniach muszę męża na poddasze zaprosić żeby mi go zwlókł ;)

Aska a nie mozesz po prostu poprosić cioci o zwrot pieniądzy?

Chciałam jeszcze napisać że Wiki zrobiła się nie możliwa! Na sekundę nie mogę jej odłożyć bo drze się w niebogłosy! :ohmy: Dosłownie jakby ją ze skóry obdzierali. Normalnie masakra! Gotuje, sprzątam, piorę, wieszam pranie... wszystko z nią na rękach!Ostatnio jak odkurzałam to mi kimę walnęła a jak odkurzacz wyłączyłam to się obidziła... Krzyż mi siada. Nie daj Boze jak Antkowi się włączy piejdanie to uwieszonych mam obu! (Wiki 8 a Antek prawie 18 kg)!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282693 przez różyczka
Aska bardzo fajny artykuł :)
i przyłaczam sie do pyt. Basby: nie mozesz poprostu spytac cioci kiedy Ci odda pieniadze za ten fotelik?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282697 przez basba
A co do fotelików mam jeszcze pytanie... nasze dzieci nie mają jeszcze 9 kg-chyba (a większość jest od 9). Czekacie do wskazanej wagi czy ten kg nie robi różnicy? Pytam bo Antek jak miał pół roku to miał już 9 i nie miałam tego problemu :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282706 przez różyczka
basba napisał:

A co do fotelików mam jeszcze pytanie... nasze dzieci nie mają jeszcze 9 kg-chyba (a większość jest od 9). Czekacie do wskazanej wagi czy ten kg nie robi różnicy? Pytam bo Antek jak miał pół roku to miał już 9 i nie miałam tego problemu :unsure:


moja Młoda na wadze domowej ma juz 9 kg, a do lekarza sie nie wybieramy do sierpnia mam nadzieje wiec nie bede miała okazji jej zwazyc na innej wadze, ale wyznacznikiem jest dla mnie to, ze ona jest bardzo bardzo scisnieta w tym co ma niby do 13 kg maksi cosi i płacze jak ja wkładam/wciskam w niego, a jezdze duzo wiec nie chce jej malretowac, moze gdyby to była wiosna to w zwykłym ubranku dłuzej by dało rade ale teraz w tym kobinezonie to ma głowe wcisnieta miedzy ramiona biedulka :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282727 przez ufolka
dziękuję dziewczyny za linki ;)
asia no właśnie ja też szukam czegoś pośrodku mniej więcej cenowo ;) super artykuł, ja noszę Amelkę na rękach od urodzenia, kiedy tego potrzebuje to biorę ją na ręce i już, potrafi sama leżeć i się bawić, oczywiście wszystko z umiarem ;)
z tymi 200 zl to lipa rzeczywiście, sama nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji ale bym chyba upomniała się no bo to nie 20 zl przecież co nie
basba u Amelki niedługo będzie 9 kg, mamy szczepienie 26 to się dowiem, no ale w tym co mam to jak dla mnie za dużo wystają jej nogi no i widać że za długa do niego jest, i tak jak pisze różyczka, ściśnięta taka, tą główkę tak śmiesznie trzyma, także u nas teraz długość główną rolę odgrywa w zmianie fotelika ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282738 przez ewitkun
basba my mamy 8kg więc chyba dotrwamy jak najdłużej w tym foteliku głowa nie wystaje to najważniejsze ale stopale powoli tak :(
różyczko zapach plumkowego schabu śliczny, mina męża będzie bezcenna gdy powiem, że wszystko made in ewa a nie z jakiejś torebki :D a masz jakiś fajny sposób na wołowinę? mąż ma w czwartek imieniny chce jemu krową zrobić dobrze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl