BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 3 miesiąc temu #283318 przez basba
natimp... no dzieki temu ze ja mam nosidło mogę cokolwiek w miarę normalnie zrobić. Moja pindzia mała też tylko na ręce. A tak ręce wolne a ona wszystko luken kuken i cała heppi! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283335 przez ewitkun
dzień dobry kobietki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283340 przez natimp1
dzień dobry ewitkum

Basba jaka Pindzia , cwane słoneczko, . Wiesz lneurolog mi powiedział, ze dobrze ze Jaśko głupi nie jeset i nie daje się wrobic w ciągłę leżenie bo to by znaczyło ze mało swiata ciekawy hehe a akurat u mnie to wyłącznie mamusiowośc a nie świata ciekawość w przypadku leżenia Bo nam powiedzieli ze trochę w chuście mozemy.. kurde laski normalnie w powinnyście w marketingu chust pracować, bo mnie przekonujecie powoli.:) tym bardziej ze z Jaskiem troszku na chodzenie , raczkowanie siedzenie itp poczekamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283341 przez masuska
Nati, basba ja noszę w chuście, ale Piotr to bardziej woli siedzieć w zabawkach niż łazić z mamą.

Różyczka, gdzie cię wcięło? Bianka zassała? Wczoraj jeszcze był przepis na brownis - ciasteczka, Maż się zainteresował, a ja mu mówię że mam super sprawdzony przepis na ciacho i jak chce to mu zrobię. Stwierdził że sobie odpuści bo na diecie jest. A jęzor miał do pasa:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283372 przez różyczka
natimp1 napisał:

Rózyczko, myślałam ze juz cos postawnowiłaś w związku z powrotem do pracy:)
Hmma ta opiekunka na Was czeka?


No niby postanowione jest od czasu ciazy jeszcze, ze wracam ale....jakoś tak nie moge psychicznie sobie z tym poradzic no :(
a z opiekunką to wyszło tak,ze mojej Oliwii przyjaciółki mama, która nie pracuje postanowiła sie podjac opieki nad Bianką, jej pasuje bo i tak jest w domu, to tylko na 4h dziennie, a ona ma tylko tą jedna córke nastolatke, nigdy nie pracowala zawodowo, ma 37 lat, jest sympatyczna...i w ogóle...

ale czasu na forum już nie bede miała :silly:

Mauska widze Cie tylko cos ta młoda zrzędliwa dzis jak matka normalnie :S
jak zasnie królewna to napisze:)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283376 przez aska27
Masuska brawo za te 70 brzuszków!!! Ekstra! :)


Ewa dzień dobry :)

Basba Wiki to małą spryciula..no z góry świat widocznie jest piękniejszy :laugh: :blink:

Chusta dotarła babeczki :laugh: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283384 przez różyczka
Basba co sie w koncu stało,ze jednak po tym roku wróciłas wtedy do pracy? co pomogo Ci podjąc decyzje?
Antek na macie w ksiezniczki disneya hehehe :laugh: widze to oczyma wyobrazni :laugh:

Pisz Masusko kochana co sie działo w nocy??? Zębole wyszły??

edit:
Asiu dawaj fote z Mikim w srodku!!!! plisssssssssss

moze Natimp przekonamy do chusty i Ewitkun :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283389 przez masuska
Dzięki Asia:)

Róża, zębole nadal się nie pokazuję, a w nocy akcje były bo ma katar i to taki że smoka nawet nie mógł memłać:( zasnęłam na dłużej koło 2 w nocy, pobudka o 4tej, o 6tej i wstawanto o 7mej:(

Widziałaś ten przepis na podudzia? Podoba się? Ten ryż jest ekstra, wiem że Wy lubicie, może przekona Was.

PS: Piotrek ma popękane ustka!?! O co chodzi? Pić dostaje, jeść dostaje, mamusia całuje, a ten ma suche ustka... Czy smarowanie ustek np zwykłą wazeliną coś da i czy można? Albo NIVEA.... Ale na noc, na sen.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283391 przez różyczka
Czekaj czekaj Masusko bo ja dizś pomalutku bardzo...
przepis już patrze...

ale póki co : hahaah ale żes naszą nowa koleżanke przechrzciła :laugh: Maksia-Mikasia :lol:

a te usta-moze powietrze suche? kaloryfery ciepłe i wiesz...

o pysznie sie zapowiada ten kurczak :P

Dorotas a moze jednak i Ty sie skusisz na chuste? :)
a kiedy te chrzciny macie?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283394 przez ewitkun
czuję, że namówicie mnie na chustę :) muszę umówić się z Oposkiem i zrobię próbę czy czuję się w tym, Oposku wpadniecie do nas w przyszłym tygodniu? czy wolicie neutralne miejsce?

moje dziecko dziś marudne nic tylko mama przy nim :( chyba idę na śnieg go przewietrzę może się jemu odmieni :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283398 przez różyczka
ewitkun napisał:

czuję, że namówicie mnie na chustę :) muszę umówić się z Oposkiem i zrobię próbę czy czuję się w tym, Oposku wpadniecie do nas w przyszłym tygodniu? czy wolicie neutralne miejsce?

moje dziecko dziś marudne nic tylko mama przy nim :( chyba idę na śnieg go przewietrzę może się jemu odmieni :P


tylko,ze Oposek ma chuste wiązaną o ile dobrze kojarze, a my tu ostatnio piejemy nad tymi kółkowymi bo nie trzeba ich wiązac tylko zakałda się przez głowe i siup malca do środka,
ja na poczatek też kupiłąm wiązaną ale teraz jak mam juz tą kółkową to w zyciu codziennym, nawet domowym ona jest niezastąpiona i tamtej wiazanej narazie nie tykam w ogóle, pewnie sie przeprosimy na wiosne...ale póki co kółkowa króluje :)

ja teraz tak sobie myśle,ze ta kołkowa lepsza na poczatek jest...

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283412 przez basba
różyczka napisał:

Basba co sie w koncu stało,ze jednak po tym roku wróciłas wtedy do pracy? co pomogo Ci podjąc decyzje?
Antek na macie w ksiezniczki disneya hehehe :laugh: widze to oczyma wyobrazni :laugh:


hmmm co się stało? W sumie nic... maz twierdził ze marudna jestem i dziczeje w domu a w pracy pracy mnóstwo. Poza tym wcześniej moze bym i poszła ale nie miałam go z kim zostawić. Próbowaliśmy przez 3 dni opcji żłobek prywatny (po godzince dziennie) ale jak przychodziłam po niego a on biedny taki zapłakany leżał sam na dywanie tak więc szybko zrezygnowałam w życiu bym go tam nie oddała. No a jakoś pod koniec lipca nawineła się "ciocia". Umówiliśmy się na spotkanie, pojechaliśmy, pogadałyśmy ustaliłyśmy co i jak (płace, godziny) a od września 2 tygodnie przyjeżdzała na 2-3 godzinki. Pierwszy tydzień byłam znimi (tzn ja w domu a oni buszowali na dworze ale w razie czego byłam pod ręką), drugi tydzień wyjeżdżałam do miasta, no a na trzeci tydzień była juz normalnie na 6 godzin. Antek ja tak pokochał że 4 tygodnia nawet nie zwracał uwagi kiedy wyjeżdżałam :blush: a potem jak już zaczła gadać wołał tylko pa mamusiu i dalej bawił się z ciocią. A teraz jak ciocia przyjeżdża do Wiktorki to ntek dogrzać juz nie może!

A co do puzli... wczoraj była u nas sąsiadka z 3 letnim synkiem. I Olo rzucił piłką na ławę tak, że wulał cały kubek kawy... a kawa poleciała na te nieszczęsne puzle. Na co Antek zrobił wielkie oczy i mówi do kolegi... Olek no i zobacz co narobiłes! Na czym teraz będzie się bawiła moja Wiktorka! No i naczym ja będę teraz leżał? :laugh:

A u nas jutro Antek w przedszkolu ma dzień babci i dziadka na 10:30. Tak więc mamjutro wolne w pracy bo jak przyjada to jakiś obiad muszę zrobic. Ty różyczka... Antek dzisiaj wiózł dla pan "rózyczkowe muffiny". Wczoraj jak poszłam po niego to babka do mnie z hasłem że Antek placek jej obiecał. No i ledwo do domu wróciliśmy to mikser poszedł w ruch... Dzisiejsza mina babki... bezcenna a Antoś jaki dumny szedł szok!!!! hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283419 przez aska27
Jak tylko mąż wstanie to nam zdjecie strzeli :)

Ewka, Natimp nie zaszkodzi spróbować z chustami,a co ;) moze i Wamisę spodoba,bo waszym dzieciom na pewno. Ewka,a Oposek ma jeszcze nosidło mei tai , też spróbuj ..polecam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283425 przez różyczka
Basba - hahahaahah :lol: na czym ja teraz bede leżał :side: dobre dobre :side:
dzieki,ze odpisałaś o tym powrocie :kiss:

natimp my lecimy dalej na cycusiu+obiadki +kaszka z owocami,a nocki sa przekichane: teraz to wyglada mniej wiecej tak,ze wieczorem dopóki jestem na nogach Młoda śpi w swoim łózeczku a po pólnocy zaczyna sie budzenie i marudzenie ale ja po tylu m-cach niespania jestem w takim stanie zmeczenia,z e jak ją wezme do karmienia to najczesciej zasypiam po chwili i ona zosatje w duzym łóżku, ale co chwile sie budzi, kreci, raz cyca, raz dydka raz goraco, a to coś tam jej sie śni, a to zaczyna śpiewać a ja próbuje jakoś przetrwać, nawet już nie przenosze jej nie zapalam światła zeby tylko pokimac choc pare minutek, na slepo wkladam jej i cyca i dydka a to w oko a to w ucho, masakra jednym słowem :(
i tak około 7 juz koniec tej mordegi... nareszcie wstajemy...ona wyspana jakimś cudem a ja ciągne nogi za soba i marze zeby było juz wieczór a potem jak nadchodiz to znowu boje sie położyc do łózk abo i tak wiem,ze nie pospie :(

no pomarudziłam znowu...wiem :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283428 przez różyczka
Basba a własnie - jak sprawa dnia babci i dziadka? chodzi mi o te zaproszenia ponad norme :blink:
różyczkowe muffiny heheh :woohoo: bardzo mi milo sie zrobiło, dziękuję :kiss: :)

Aska a udało sie załozyc bez problemu?
daj choc taka z telefonu fotke :)
jejkuuu ja tak sie ciesze jakbym sama dostała nową chuste :woohoo:

Masusko
i co teraz bedzie z Piotrusiem?? idziecie do lekarza?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl