BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 3 miesiąc temu #283941 przez maksia
Masuska Moja niunia waży sobie 8,475kg ale przy wzroście 67,5 cm, więc niezła z niej kluska, i to tak utuczona na cycusiu, żadnych soczków i słodkich produktów bo zakaz ze względu na jej wagę, deserki, obiadki i zupki już zjada, ale jest nocnym podjadaczem.
Ząbków też nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283948 przez aska27
Masuska dzięki za informacje :) zrobie nalot na biedronkę :silly:

Różyczko strasznie byłam, jestem niewyspana, Mikołaj ostatnio bardzo nerwow śpi, płacze.


Maksia to ma apetyt jak nasz Bianusia Różyczkowa :laugh: Dziewczyny wiedzą co dobre :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283962 przez maksia
Dorotas my ostatnio miałyśmy trzydniówkę ale temp była maksymalnie do 38,5, ale lekarz nam badań nie zlecał, OB podwyższone wkazuje na stan zapalny, może się zdarzyć przy ząbkowaniu ale raczej wskazuje na jakąś infekcję, a uszy lekarz sprawdzał?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283969 przez maksia
Skoro piszecie o sklepach to ja też w Biedronce widziałam takie fajne układanki chyba raptem za 7 zł, różne zwierzątka z uchwytami, dla naszych dzieciaczków jeszcze za wcześnie na takie cuda ale czasem warto coś kupić i odłożyć na zaś. A w tesko od jutra mleczka bebiko 2 za 20zł i kaszki mleczno ryżowe 2 za 10 zł, może któraś z Was używa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283975 przez ufolka
Asiu może mu ząbki idą.. u mnie mała na noc nie chce jeść za bardzo ;/ już dzisiaj druga noc taka, za to w dzień.... :lol: ja dziś byłam po pieluchy no i ani stokrotka ani rossman nie mają promocji na 4, więc jak coś jedźcie gdzieś indziej, za to w Pepco przeceny ;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #284051 przez aniaw
Cześc babeczki :kiss:

Może będę pierwsza :laugh:

Miałam Was nadrobić wczoraj ale poczytałam tylko pobieżnie bo "mężulek" przyniósł wino i spędziliśmy "romantyczny" wieczór, bo akurat moja siora wyszła :silly:
Przygotował kąpiel, świece... I nasz Dominiś zaczął krzyczeć przeraźliwie i tak miał prawie przez całą noc z przerwami - zasypiał ze zmęczenia :ohmy: Nic nie pomagało :ohmy:
Noszenie, bujanie, zostawienie go w spokoju...
Sucho miał, nie chciał nic jeść (w ogóle nie chce jeść od 2 dni tylko niewielką ilośc mleczka pociągnie i koniec :ohmy: ) nie ma gorączki, kupa ok, dostał na wszelki wypadek paracetamol jakby to zęby i żel na dziąsła ale nie pomogło :ohmy:
Zasnął ze zmęczenia i budził się kilka razy w nocy - spał w końcu z nami w wyrku - teraz niby spokojniejszy się obudził ale też nie chce jeść ;)

A ja zaraz mykam do fryzjera - trzymajcie kciuki, żebym później mogła się ludziom pokazać :P
Później wracam do tego biednego marudki a na popołudniu na dyżur. Może w pracy Was podczytam...

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284052 przez natimp1
Pierwsza!!!!!!!!1 hahahah
Dziewczyny ale mi namaciłyście w głowie , I te kółkowe fajne bo łatwe, ale te ufolka pisze chyba jakoś mi się pewniejsze wydają tymbardziej że ja włąsnie o wiośnie myślę, kiedy będe chodzić z Maksim jescze na spacery czyli milion zabwek w torbie + Jasina + rower Maksiegio :)

Kurcze a to nidło tez fajne jest musiałabym tylko sprawdzic czy przodem i tyłem mozna , bo ja tam z przodu wole zeby całoać ciągle, A Jaśko pewnie jak podrosnie , a tym bardziej wiosna będzie wolał biegające dzieciaki oglądac niz mame:)

Kurcze gdybym wczoraj przeczytała info o przecenach z biedzie to juz bym miała siatke zakupów, a tak po 15 juz przeryte będzie przez niepracujace matki ;);)

Dziewczyny czy któraś uzywa pieluch baby z rosmanna, Jacho dostał od chrzesnej pod choinkę i kurde jestem pozystywnie zaskoczona na serio!!! musze luknąc ile kosztują, bo paczka mała jakaś


Dziś Jachulek pierwszy raz z tata jest sam na sam tak długo, Opiekunka ma Dzień Babci wiec przyjdzie dopiero po przedstawieniu..

no nic uciekam do pracy..

papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284054 przez natimp1
łeeeeeeeee , druga:(:( Ania bleeeeeee ;):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284055 przez natimp1
AniaW jak dla mnie synuś był zazdrosny, co będziesz tatusiowi tylko się poświęcać.. Mój też mniej je ale mleka, kachy i obiadku to przegina:0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284063 przez aska27
Dzień dobry :blink:

Dzisiejsza noc była już dużo lepsza, Mikołaj dostal mleczko o 22.30 i do 4.30 ładnie przespał, potem znowu mleczko i pobudka o 7 czyli nieźle prawda?

chciałbym Wam pokazać fajną stronę z promocjami dla naszych maluchów, od dawna tam zaglądam i tez dawno miałam Wam napisać,ale ta skleroza,wiadomo! :silly:

www.promobaby.pl/kategoria-odziez.html


Aniu ostatnio nasze dzieciaczki lubią rozrabiać w nocy, Mikołaj też tak robił wczoraj, przedwczoraj, moze to rzeczywiście ząbki tak jak zauważyła Ufolka

Natimp chusta to naprawdę fajna rzecz, z czystym sumieniem mogę polecić :blink: ale sama musisz się przekonać czy wAm też będzie się podobało :)

a ja dzisiaj wrzuczę fotkę z naszą nową chustą,chociaż czekam jeszcze na tą z motylami, zastanawiam się wiec czy tej nie podarować komuś... o kupować kolejną? :dry: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284070 przez natimp1
Aśka strona świetna:)

No do chusty się przekonuje, poczekam moze tylko na fajniejszą pogodę, bo Jasko fajnie w wózku na dworze lezy to po co go przyzwyczajać do dobrego ;)
w domu też nie najgorzej bo w bujaku siedzi jakby co

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284072 przez różyczka
a ja juz sie nie nabieram na te promocje, zawsze lece jak piszecie i nigdy nic z tych rzeczy nie ma :angry:
o!
dzien dobry :)
choc u mnie taki sobie bo łep mi peka po nocy :( ale za to damesa w poprzek pospała...
bo ksiezniczki spia tak a plebs to gdzies tam w nogach :huh: ;)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284076 przez kaska191919
cześc dzieczyny!!
jakoś ostatnio nie mam czasu na pisanie. Na weekend mam jeszcze dwie prace napisać do szkoły, ale to po stronie tylko i mam dwa egzaminy. A chcęci do nauki zero :dry: Ostatnio biegałam po przedsiębiorstwach z prośba żeby ktoś mi podbił te praktyki że niby zrobiłam, ale znalazł się dobry człowiek :lol:
Mała zrobiła kupę jakoś po 5 dniach. Ale daję jej dalej słoiczki, raz jak rosół zrobiłam to zblęderowałam makaron, kurczaka, marchewkę i trochę tej wody(bo słaby był).


Witam nową mamusię Maksię i jej dzieciątko Anię:)
Zaraz trochę Was pod czytam ale tylko z ostatnich stron bo tyle żeście naskrobały :P :blush:
Zdążyłam tylko zerknać na fotki Ufolki, Masuski, Różyczkiwidzę że chusty się przydają :blink: Fajnie to wygląda, ja jednak mam to nosidełko i to jego nie używam i jakoś nie ciągnie mnie na kupienie chusty, no i mamy teraz dużo wydatków, w tym miesiącu kupilismy pralkę i zamówiliśmy przedpokój z allegro, za mieszkanie i kasy nie ma, a oszczędności nie ruszamy.

Masuskawow mega promocje są w biedronce :side: później się przejdę z moim.
Dobra idę czytać Was :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #284082 przez aska27
różyczka napisał:

a ja juz sie nie nabieram na te promocje, zawsze lece jak piszecie i nigdy nic z tych rzeczy nie ma :angry:
o!
dzien dobry :)
choc u mnie taki sobie bo łep mi peka po nocy :( ale za to damesa w poprzek pospała...
bo ksiezniczki spia tak a plebs to gdzies tam w nogach :huh: ;)


też tak mam... idę i półki puste :dry: chyba te szalone matki siedzą tylko przed komp i czyhają na promocje :laugh: :silly:


Mikołaj też lubi spać w poprzek łózka, łózeczka..ale szczęsliwie zawsze obraca się nózkami do taty :laugh: a tatus ma za to gratisowy masażyk po pleckach :blink:

Witaj Kasiu :) Super,ze praktyki masz już z głowy ;)

babyonline.pl/rodzice_mama_tez_czlowiek_artykul,10779.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284092 przez natimp1
Aśka chyba z tymi szalonymi matkami z naszymi forum tak jest.. hmm Masuska dziś nie pisze pewnie nam wszystko wykupi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl