BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #284245 przez różyczka
Ale Wy fajne jeteście :)

u mnie to kwestia tych 4 m-cy do wakacji - bo wakacje i tak mam wolne i rozmyslam,czy isć juz teraz w marcu tak jak mi sie kończy urlop - na te 4 m-ce czy sobie te 4 m-ce pracy jeszcze odpuscić, potem wakacje i tak wolne i iśc od wrzesnia z nowym rokiem szkolnym....
nad tym dumam...

choć troche jest tak jak Natimp piszesz...podświadomosć....moze jest tak,z e chce ale te wszystkie leki mnie przytłaczają...jak Młoda, jak opiekunka, jak ja dam rade...organizacyjnie, emocjonalnie z rozłąką itd.
rozumowo wiem,ze dam rade - Wy dajecie to i ja dam ale lęki i tak są :dry:

ale zdrugiej strony gdybym te 4 m-ce jeszcze została (czyli w sumie pół roku) to potem wracam na spokojnie, Młoda już chodzi, jest wieksza, ma ponad rok...

no tylko teraz moge z nią tak poprostu pobyc bo potem to już takiej mozliwosci nie bedzie...

Asiu a Ty jesteś teraz na wychowawczym?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #284248 przez ufolka
Asiu u mnie w ciągu dnia przewija się tyle ludzi, że ja bym chciała w końcu parę dni tylko ja mąż i Amelka hehe także do ludzi mnie nie ciągnie, a zawsze można umówić się na jakiś wypad i się odmulić ;)
Może jak ktoś ma pracę którą lubi to go ciągnie, może jak ktoś robi w pracy coś ambitnego to go ciągnie, niestety ja nie mogę ani pierwszego ani drugiego powiedzieć o mojej, pracuję bo muszę no i nie mówię że jest jakoś tragicznie, jest normalnie, raz lepiej raz gorzej, raz nudno a raz że nie wiadomo co robić najpierw i chciałoby się mieć jeszcze ze dwie pary rąk, więc mi lepiej w domku przy małej ;)
Pozatym mi się nie opłaca, większą część tego co zarobię oddam na opiekunki, bo u nas pracuje się różnie, często dłużej niż 8 godz, no i to co mi zostanie to będzie kwota podobna do tej, którą mogę dostać z gminy, jako jakiś tam dodatek do wychowawczego, mam nadzieję że się uda bo dochody nie mogą przekraczać 504 na osobę ;)Także wolę siedzieć z małą no i mam nadzieję że załapie się na ten dodatek ;)
Ja mieszkam poza miastem, ale w sąsiednich wsiach są przedszkola i to super przedszkola nawet ;) też planuję małą potem posłać tam no ale to gdzieś ok 2,5-3 latka jak będzie miała ;)
różyczko ja na Twoim miejscu bym została z małą a potem na spokojnie wróciła, nie wiem jak finansowo stoicie no ale tak bym zrobiła gdybym mogła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #284261 przez aska27
Różyczko złożyłam wypowiedzenie, czyli jestem bez pracy teraz. Tak czy siak nie mam co dumać ,bo jak narazie nie mam do czego wracać.


Ufolko opiekunki są bardzo drogie i z moją wypłata w przedzkolu byłoby bez sensu zatrudniać kogoś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #284270 przez ufolka
Asia to ja już nie czaję co Ty piszesz :unsure:
Najpierw że masz jak różyczka i nie chcesz wracać, potem że nie potrafiłabyś siedzieć w domu i że Cię do ludzi ciągnie, potem że nie ma sensu opiekunki zatrudniać no i że nie wraczas chyba?, ja tu chyba czegoś nie zrozumiałam...

Idę lepiej galaretkę wstawię do gotowania i kaczkę do pieczenia :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #284288 przez aska27
ufolka napisał:

Asia to ja już nie czaję co Ty piszesz :unsure:
Najpierw że masz jak różyczka i nie chcesz wracać, potem że nie potrafiłabyś siedzieć w domu i że Cię do ludzi ciągnie, potem że nie ma sensu opiekunki zatrudniać no i że nie wraczas chyba?, ja tu chyba czegoś nie zrozumiałam...

Idę lepiej galaretkę wstawię do gotowania i kaczkę do pieczenia :silly:


Ufolko złozyłam wypowiedzenie w przedszkolu,ponieważ się przeprowadziłam,ale do pracy muszę iść, tylko ,ze szukam nadal. Nie mam jednak ochoty pracować w przedszkolu i chciałbym robić coś innego.. bo pracować chcę :blink: Jak narazie czekam na odpowiedz , co prawda na 1/2 etatu do czerwca,a potem zobaczymy co dalej.
Gdybym została w Ponznaiu musiałabym Mikołaja zostawiać w żłobku,bo jak pisałam na opiekunkę raczej nie byłoby mnie stać. Teraz pomoze mi siostra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284313 przez ufolka
Aha :lol:
Dziękuje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284324 przez natimp1
Rózyczko , ja pracuję a ogarniam ćwiczenia Jaśka, zakupy, obiady, zabawę z Maksiem i daje rade, wiecdlaczego Ty byś nie miała . Rozumiem, żeserce boli, ale na ogarnąć wszytsko ogarniesz.

Kurcze ja z tych co bym bez pracy nie dała rady :) ale wiadomo sa takie i takie mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284325 przez Oposek
Dziewczyny, w TESCO promocja na słoiczki. Są po 50%, pakowane po 3 tym jeden gratis albo owoce po 2 zł sztuka. Kupiłam 22 słoiki i zamiast 59,18 zapłaciłam 44 zł. Zawsze to jakaś różnica;)

Kupiliśmy też pierwszy raz pieluchy marki Tesco i od wczoraj testujemy. Plan jest taki, żeby tesco w ciągu dnia, a pampersy w nocy, zobaczymy co to warte.

Różyczko czy ja Cię jakoś zdenerowałam, napisałam coś nie tak?

Dzień dobry w ogóle:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #284369 przez masuska
Dzień dobry

Tyle żeście naskrobały że wieki potrwa jak to nadrobię:(

Oposku ja do Tesco mam kawał świata do przebycia:P A szkoda... Podobnop te Lidlowe pieluchy są niczego sobie, ale ja tam jestem na Huggisach lub Dadach.

Asia a czemu nie poszłaś na wychowawczy?

Resztę zaraz nadrobię.

Gdzieś mi się rzuciło w oczy że pytałyście o mnie:) Dziękuję :kiss: :kiss: :kiss:

Ja w Bierze byłam wczoraj po Zumbie i kupiłam Piotrowi chodzik-pchacz - to na dzień dziecka dostanie, ma też stoliczek interaktywny:) sobie kupiłam za to te golfy po 5 zł - chodzę w takich po domu, bo lubię:) Wzięłam 2, a teraz myślę jeszcze o czerwonym:P

Nie było mnie teraz bo odsypiałam noc i później jak Piotra spałam na 1 drzemką to poszłam do koleżanki na kawę, a babcia siedziała z nianią. Przyszłam sobie po godzince, a ten jeszcze śpi:P Też widocznie musiał odespać, jak mama wcześniej:P A i apetyt ma:)

No a u nas ciąg dalszy katary, ale jest lepiej, zasnął na dłużej po północy i spał do 5tej, a noc wcześniej od 2 do 4tej, no i słychać po nosku że lepiej i temperatury nie ma wcale, więc mam nadzieję że przejdzie.

Jak to mówią, katar nieleczony trwa 7 dni, a leczony tydzień...

Dobra idę poczytać

Różyczko ty to masz dobrze, w sumie jak bym ja miała taka możliwość jak ty to bym wróciła, dobrze jest tak sie oderwać od tego wszystkiego i na pewno da sie rade, a z drugiej strony dobrze w domku, ale czasem nudno, ciężko, albo przytłaczająco... Decyzja należy do Ciebie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284377 przez paulinka
hej mamunie

kiedy ja was doczytam??????????????????????? co tu zagladam to tyyyyyle stron do nadrobienia,ale ja dzis mam wolny weczorek wiec jak se siade przed kompkiem to zaraz migusiem bede kupac co u was :lol: pozdraiwiam was ciepluto


p.s. nie zapomnijcie o mnieeeeee :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284387 przez martus0707
Cześć dziewczyny!
Na wstępie przepraszam ze tak znikam, kilka dni się odzywam, później znikam na kilka tygodni i tak w kolko, ale... Teraz się tłumacze :) a wiec jakiś czas temu kupiliśmy mieszkanie, nie mieliśmy internetu, wiecie jak to jest... Trzeba było się zaklimatyzować ;)
Mniej więcej was czytałam i tak mi się wydaje ze te "podglądaczki" to i do mnie się tyczyło... Bo za każdym razem się loguje, przeczytam i uciekam... Mam nadzieje ze wybaczycie :unsure:
A teraz co u nas: a wiec Igor ma już dwie dolne jedynki, wyszły w Wigilie :laugh: w sumie dobrze te pierwsze ząbki zniósł, taki tylko troszkę bardziej piskliwy był, cały czas na rękach i tyle. Teraz idą mu kolejne, na górze bo sytuacja się powtarza. Tym bardziej że w nocy śpi masakrycznie, budzi się na 2-3 godziny i zasypia tylko na rękach a jak się chce go odłożyć to się budzi, chodzę jak zombi... :dry:
Aaa i podobnie jak część z was robiłam te mięsko w sosie śliwkowym wg przepisu Różyczki - pyszności ;)
Później coś dopiszę bo Mały wstał po 30 minutach a powinien spać co najmniej 2 godziny... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284398 przez masuska
Martuś, nie o to chodziło, tylko o te co przychodzą czytają, nie przedstawią się a ciągle widać że się logują. Zero postów a konto założone we wrześniu... Porażka

Gratuluje ząbków:) U nas cisza, niby coś, ale jednak nie... Teraz walczymy z katarem...
A i jeszcze gratki z powodu zakupu mieszkania:) Super, zazdroszczę:)

A tak chciałam jeszcze powiedzieć. CO Wy na to? Mnie się kręciło i bardzo mi się podoba.

allegro.pl/bujaczek-skoczek-multimedialn...wki-i2047222955.html
allegro.pl/fisher-price-skoczek-ocean-su...011-i2047562082.html
allegro.pl/fisher-price-skoczek-m8930-gratis-i2041112989.html

Taki jak ten pierwszy był w "Powodzenia Charli" serial na Disney Chanel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284421 przez martus0707
Jeśli chodzi o mnie to te skoczki to świetna sprawa, synek szwagra miał takie coś, faktycznie bardzo Mu się podobało, uwielbiał na tym skakać ale akurat ich maluszek tak się przyzwyczaił do tego że skakał dosłownie wszędzie, na rękach (i uwierzcie że trzymanie go na rękach to była taka udręka że szok), w chodziku mimo że płakał bo bolały go nóżki jak próbował się odbić o podłogę... Fajna rzecz, ale wydaje mi się że to zależy od dzieciaczka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #284422 przez ewitkun
dzień dobry :)

a ja jakiś podły nastój mam :( i weny na pisanie brak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #284429 przez ufolka
hej :)
nie wiem kiedy ja ciepłą kawę wypiję, co zrobię sobie to albo się mała budzi albo przypomnę sobie coś co miałam zrobić, i jak już ją dopijam to zimna :angry:
ewitkun a co się stało że taki nastrój??
hej marta gratki mieszkania i ząbków Igorka ;)
masusko ja nie pochwalam tych chodzików, no ale ładne są nie powiem, super że z Piotrusiem lepiej, niezłe zakupy zrobiłaś no ja też bym dziś się przejechała ale z kasą coś krucho :angry: ja na wychowawczym od stycznia więc trzeba oszczędzać :dry:
hej paulinko :)
oposku no to ładna zniżka Ci wyszła :ohmy:

no ja dziś pierwszy raz będę sama gotować niamku dla Amki. Ciekawe czy jej będzie smakować ;p
aha no i dzięki za odp odnośnie kapusty ;d to ja dziś surówkę będę szamać :D
aha 2 jakoś nie podoba mi się ta ikonka:: ;) dziwna jest :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl