BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu #314128 przez Oposek
No pamiętam, że wpadacie do nas na imprezę 1 sierpnia, ale jedno drugiego nie wyklucza przecież:P
Nie to nie, sama pójdę na spacer :P

Hobor jak będziesz miała drugie dziecko to się będzie nazywało Michał/Michalina, nie wiedziałać?


Czas zarzucić picie herbatki laktacyjnej, bo bardziej klepie najwidoczniej niż blanty :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #314130 przez Lucy
hoborr napisał:

Helo!
Różyczko prosze przesłac gorącego buziaczka dla BIANECZKI od Adusi i cioci Agi;)

Oposku nie wiem o co cho z Michałem ale spoks:) A z urzędami na razie żadne wezwanie nie przyszło i liczymy że to tylko nas baba wścibska postraszyła. A na zgłoszenie darowizny mamy jeszcze kilka miesięcy:) Papiery gotowe tylko zanieść - ale jakoś sie nikomu nie chce. Pewnie przy rozliczeniu i to się załatwi. :)

Różyczko trzymałam kciukasy za twój bój z opiekunka i fajnie ze nie buyło źle:) I na pewno będzie ok:) POzatym pare godzin leci jak z bicza - wiem po sobie:)

Lucy! Moim zdaniem to alergia! Szczegłonie na zgięciach i pod kolankami. Ada była cała w takich plamach. Kąpałam ją jeszcze w specyfiku - ale ni epamiętam jak się nazywała a teraz nie pójde do jej pokoju bo i tak po ciemku nie znajdę. Jutro ci napiszę. Bardzo często objawia sie przy wprowadzaniu nowycjh pokar\mów. I nie musi byc to koniecznie na mleko. Ale od razu zmieniłabym na sojowe. A może coś dałąś jej do jedzenia czego wcześniej nie jadła? Rybę, kakao, orzechy?

Dziewczyny ale wam zazdroszczę spotkania.... musicie zrobic sobie wspólnie fote i nam tu pokazać:)

A my mamy szczepienie jutro - uuuuu. :S


A po co myć w tym specyfiku? żeby zeszło?
Nic takiego chyba nie dałam,ciastka dla dzieci po 6 m-cu ale szybko odstawiłam,rybę jadła już na święta i niebyło takich problemów,teraz je cyca,marchewkę z kurczkiem i ryżem,i kaszkę bezmleczną ryżową z bebilonem pepti ale jak ono może uczulać skoro jest dla dzieci z nietolerancją mleka,jajka kurzego? Ten alergen utrzymuje się 2 tyg tak?
A co ja mam jeść?
nie piję mleka,jajek nie jem(ew w kotlecie panier),jogurtów nie jem,serow też,sosów w proszku,śmieany,majonezu i nie wiem co jeszcze....
Hoborr pomóż Oli plisss

I Z TEGO WSZYSTKIEGO ZAPOMNIAŁAM ŻYCZENIA DLA bIANUSI

WSZYSTKIEGO NAJ MAŁA MISS BIANECZKO :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314131 przez takajedna
Ja sie nie odzywam w sprawie spotkania, bo i tak mnie raczej nie bedzie :( moj urlopu nie dostanie, a sama taki kawał nie pojadę

Kurde Lucy ja tez nie pomoge z ta wysypka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314139 przez różyczka
Lucy a zołtko jej dajesz?
a masz możliwosc zmienic mleko na sojowe?
nawet jeśli raz po rybie jej nic nie było to nie znaczy,z e nie wyskoczy jej wysypka za kolejnym razem

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314142 przez różyczka
Oposku no a gdzie Ty bedziesz? do gdanska daleko byś miała?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314145 przez Lucy
RÓŻYCZKO NIE ODP MI :P
Lucy napisał:

Jutro albo w środę będziemy mieli możliwość iść do lekarza,stary ma teraz full roboty przed dniem kobiet :dry:

Dziękuję za pocieszenie :kiss:

Aż z żalu się poryczałam...

Różyczko a te duszności to już mogą występować?
Chyba mi się dziecko nie udusi co???


A może być z tego vanishu te krostki?
Różyczko jak ty pierzesz?
ja dolewam do prania ale przed moczę też w nim zaplamione ubrania.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314152 przez Oposek
Różyczko nie wiem jeszcze gdzie będziemy, na pewno nie w Ustce i we Władysławowie, ale gdzie byśmy nie byli to i tak pewnie bliżej do Ciebie niż z Wawy. Ale nie nalegam, tak tylko pomyślałam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314157 przez Oposek
Lucy ja też używam Vanisha. tak jak napisałaś... Nie sądzę, żeby to miało związek:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314159 przez Lucy
różyczka napisał:

Lucy a zołtko jej dajesz?
a masz możliwosc zmienic mleko na sojowe?
nawet jeśli raz po rybie jej nic nie było to nie znaczy,z e nie wyskoczy jej wysypka za kolejnym razem


Mogę kupić sojowe...są dostepne w sklepach
Ale wiesz jak jej dawałam kaszki z bobovity mleczne i robiłam z wykłą na na zwykłym bebilonie to nie było tego,nie wiem co się porobiło
A rybę jadła ostatnio dwa słoiczki=na 4 dni ale ostatnio w piątek,już też odstawiam

żółtko dałam raz jakieś 2 tyg temu

SORRY ŻE SMĘCĘ

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314160 przez hoborr
Oposku no jak juz to u mnie miał byc FRANEK:)

Lucy nie panikuj. Przeglądałam teraz Ady zdjęcia i wyglądało to tak samo. Talkż epewnie to alergia.Ja to nie jadłam na początku prawie nic:) A tym kąpałam bo lekarz mi przepisał bo to w razie wu łagodzi. Raz posmarowałam maścia TRIDERM i przeszło wszystko - ale na opakowaniu ppiszę że to dal ludzi powyżej 3 roku życia....
Co jeszcze chcesz wiedzieć?

A moze cytrusy??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314163 przez różyczka
Kochanie spokojnie, odpisałam Ci o vanishu, z tego co wiem to Ola zdrowa jak rybka wiec sie nie martw dusznosciami teraz!
u Oliwii to było tak- zapalenie oskrzeli jedno za drugim, wiecznie zatkany noc, ciągłe antybiotyki, zastrzyki, a jej sie nic nie poprawiało, potem dopiero jeden sensowny lekarz odkrył, ze te świsty, dusznosci, kaszle to wszytsko na tle alergicznym i pod opieką alergologa zupełnie inaczej ja zaczełam leczyć, bez antybiotyków przede wszystkim tylko lekami dla alergików i astmatykow.
Ale Was to nie dotyczy teraz, wiec sie nie martw na zapas.

Nie chciałam Cie wystraszyć broń boze!

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314176 przez różyczka
Lucy nie smecisz, to moze jednak ta ryba?
to diabelstwo te alergie, moja jeszcze do niedawana takie same plamy miała i te zbyło, ze niby melko a teraz wpieprza tegoi Hippa az jej sie uszy trzęsa a zeszlo wszystko i śladu nie ma :)

spokojnie :kiss: idź do lekarza i pokaż to, a kapie sie w czymś żeby ulżyć w swędzeniu dziecku
no ja masć sterydową dostałam.

Dobra ide spać- dobrej nocy kobietki

Oposku jutro doczytam czy w koncu ten Gdansk mógłby być miejscem naszej pierwszej randki czy nie :silly: :lol: tylko odpisz...

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314187 przez hoborr
www.google.pl/imgres?q=olejek+do+k%C4%85...=28&ved=0CI8BEK0DMBM

Jakis zabójczy ten link ale , Lucy ja właśnie w tym kąpałam.
Nic nie smęcisz! Najlepiej pokaz lekarzowi i się wyjaśni. Ale mogę się założyć że coś z jedzeniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314198 przez Lucy
hoborr napisał:

Oposku no jak juz to u mnie miał byc FRANEK:)

Lucy nie panikuj. Przeglądałam teraz Ady zdjęcia i wyglądało to tak samo. Talkż epewnie to alergia.Ja to nie jadłam na początku prawie nic:) A tym kąpałam bo lekarz mi przepisał bo to w razie wu łagodzi. Raz posmarowałam maścia TRIDERM i przeszło wszystko - ale na opakowaniu ppiszę że to dal ludzi powyżej 3 roku życia....
Co jeszcze chcesz wiedzieć?

A moze cytrusy??


a miała krostki i plamy?
nie wiem czy ten triderm tutaj kupię

Z cytrusów banan ale b.żadko a i raz kupiłam jej słoiczek z kurczakiem,marchewką,ryżem i pomidorem

Cholera tyle tego że się człowiek gubi...

Lucy wyluzuj troszkę

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314203 przez Rika
Takajedna a skąd jesteś?

Różyczko nie marudzę tylko nie jechałam jeszcze "tak daleko" sama z dwiema dziewczynami... sama nie wiem... Ty też niedawno miałaś taką sytuację że się zgubiłaś :) ale Ty miałaś jedna płaczącą a ja mogę mieć dwie... tylko że w centrum warszawy nigdzie się nie zatrzymam żeby podać smoka czy coś...

Właśnie Ola znowu zjadła kaszkę z chęcią :) Boże Zuzia rzygała kaszką :)

dziewczyny czytałyście definicję KUPY??? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl