- Posty: 1224
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- Lipiec 2011 nalezy do Nas
Lipiec 2011 nalezy do Nas
- basba
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Cierpliwośc połowa sukcesu w miłości
A co do czyszczenia kanap... ja Bogu dziękuje ze zdecydowaliśmy się na eko skóre... Przecież co tydzień płyn i mycie... Ofeflane wszystko!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- piernikarczyk07
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 640
- Otrzymane podziękowania: 1
Chciałam tylko się pochwalić i podzielić informacją, że siostra mojego miśka zaczeła rodzić, o 3 w nocy odeszły jej wody.
Kurde ja to tak przeżywam, bo oni tak strasznie chcieli drugiego dzidziusia i starali się o niego 5 lat i w ogóle...normalnie cały czas mi się płakać chcę jakbym sama rodziła
3majcie kciuki
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniaw
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mam cudownych trzech facetów:)
- Posty: 2439
- Otrzymane podziękowania: 0
Matko niezłe zadanie porobić fotki i wystawić wszystko
Trzymam kciuki
A z tym zachowaniem Małego to w szoku jestem, bo nigdy tak u nas nie było przy Szymonku i Dominik też nie miał problemu żeby sam sie bawić
Nati rodzinka.pl cudna
Oj rosna rosna bobasy
A gdzie Ty kupić takie cudne okularki?
Dawaj fote
Masuska pleyboy jak się patrzy
A z tym kombinezonem misiowym to ja byłabym na tak
Wiesz u nas nie mam takiego czegoś jak bunt 2 latka Szymonka - on je wszystko i o każdej porze i namawiac go nie trzeba
Hoborku jaka Aducia cudna i uśmiechnieta i te oczyska
Ja głównie na słoikach hoduję Dominiczka
Matko z ta teściową to masz przerąbane
Oposek ja tez chciałam szymona bez słodyczy wychowywać, ale weź to powiedz ojcu, który mu zaczał dawać
A buldożek to cudny psiak
A jak tam parasolka? Doszła? Ja to bym zachowała wózek i opchnęłabym komus z zyskiem
A żadnej Baby E. nie znam
Z siorą to przegiecie
Co do biegania to ja tez nie przepadam, ale trzeba jakos wygladać a z siora to raźniej
Oj a wiesz jak mi się nic nie chce
Co chwila podsegregowuje, ale jeszcze nie dokończyłam
Wybrałam tylko foty dla cioci i babci i im wywołałam
Basba ale śniegowe zdjęcia, to lubie i Wy świetnie wygladacie
Kiecki nie mam bo czekam na datę slubu
Zdjecie poproszę
Genialne to siedzenie przy stole razem do końca
Super masz z małżem
Piernikarczyk oby to tylko zebolki
Ja nie ściągam małym skórki
Trzymam kciuki za rodzacą
Martuś spóźnione zyczonka dla Twojego Bąka
Super kurteczka
Kasiu no ja tez jak Rika wybrałabym opiekunke a nie żłobek
Olka zdrówka
Rózyczko czy Bianka ma dziś jubileusz ?czy cos źle mi sie kojarzy, bo pokazywarka u Masuski nie działa a moja pamięc na starośc juz nie ta
Uff nadrobiłam i warcam do pracy, bo 2 wampiry na mnie czekają
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- hoborr
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Adusia 1 lipca 2011 Robert 22 luty 2013
- Posty: 2243
- Otrzymane podziękowania: 1
Hoborr pracuje ale na chorobowym mam miesiąc siedzieć
Zupa szparagowa?? - ja nigdy szparaga nie próbowałam!
Basba za rok i u mnie 30
Aniu cały czas nie mieści mi się w głowie jak można pobrać krew kotu?? A po co? WIdać że wieśniaczka jestem:) A jak ja ci zazdroszczę tych ćwiczeń. Ja nie potrafie sę zebrać. TEraz jeszcze z 8 szfami w brzuchu.... A tak apropo. Czy mogę je sama wyciągnąć czy musi to zrobic chirurg??/ Kręcą mi sie wszystkie id ałabym radę. A nie chce mi się jutro rano jechać : rejestracja od 7. baba przyjmuje od 9:30 i pewnie zejdze mi do południa:(
Martuś zdrówka kochana!
KAsiu ja tez bałabym się zostawić w tłumie małych dzieciaczków. Najgorzej że najczęściej dzieci zaczynają chorować
Synek mojej ciotki chodził do złobka i panikazała im stawać po obiedzie w szeregu i za koleją wycierała im buzie! Jedną sierką!!!
Rika no nie było mnie wczoraj weczorem bo wymiękłam i ululałąm się już po 20! Ale mam nadzieję że eypiłaś nasze zdrowie:) No i nie zwallniaj się z pracy! Przelej alkohol do kartoniki po soku i nitk nie zauważy! (my tak roboolilśmy! hihih)
A adę ostatnio zamurowało nic nie mówi!
A RIKKAAA!!!! śniło mi sie że powiesiłaś Olę na choince na bombce! I podpisałać "dla Zuzi!" A potem Zuzia wisiała na choince z podpisem "dla OLi!" RZEczywiście musiałąś o nas myśłeć!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- hoborr
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Adusia 1 lipca 2011 Robert 22 luty 2013
- Posty: 2243
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- basba
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Cierpliwośc połowa sukcesu w miłości
- Posty: 1224
- Otrzymane podziękowania: 0
A foty zaraz wrzuce... tylko sie nie smiac
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natimp1
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1481
- Otrzymane podziękowania: 0
Anka toś posta walnęła. żaden kot ci nie zdechł w tym czasie ...
Basba -wystawiasz cos? ubranka potrzebuje dla jaska:)
Pirnikarczyk trzymam kciukasy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- basba
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Cierpliwośc połowa sukcesu w miłości
- Posty: 1224
- Otrzymane podziękowania: 0
Aniu specjalnie dla ciebie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natimp1
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1481
- Otrzymane podziękowania: 0
a tak serio to głównie krótkie niestety , a ty pewnie tylko te miałąś co mi umknęły jak nie miałam dostępu do kompa:( typu portki i bluzeczki.
a jednak pycha obiad jadę po Maksiego do mamy i mam moja mega mega ulubiona zupę...... taką z mielonym i serkami topionymi, 3 talerze to minimum w ciągu dnia:)
ale cisza.. rika hadluje butami i nie tylko wiec ok, Anka robi eksperymenty na zwierzetach no ok, Hobbor wyciąga wszy- sorki szwy
a gdzie reszta wogóle pytam grzecznie!!! no chyba nie na spacerkach , jak ja tu w pracy walczę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Rika
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Basba super zdjęcia
Nati my już z dziewczynkami po spacerku i zakupach
Piernikarczyk mam super ubranka do chrztu jakby co
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natimp1
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1481
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- hoborr
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Adusia 1 lipca 2011 Robert 22 luty 2013
- Posty: 2243
- Otrzymane podziękowania: 1
haha
Ja się melduje że wszy dalej mam:)
Basba pięna suknie - coś jak midelton! wow
Kurna chyba ja tez wstawie żeby Ania mogła sobie wybrać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Rika
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kaska191919
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 596
- Otrzymane podziękowania: 0
Rikatrzymam kciuki za interes:)i jak ogarniesz już swój biznes to daj nam linki
Natimppiękna z Was rodzinka!
AniaWwow a jednak to prawda ze pieniadze leża na ulicy
Masuskafajnie , że szybko znalazłaś nowa lokatorke miejmy nadzieję że będzie w porządku
Martuśspóźnione zyczonka dla maleństwa!
Lucyodezwij się!!wyczytałam że się smutasz
Dorotasjak tam Twoje maleństwa???
dzięki, dziewczyny za opinie na temat żłobków, puki co to dowiedziałam się o dwóch żłobkach o cenie to 450 za mieisąc, lub na godziny 3 zł/h, z tym chorowaniem to słyszałm u znajomych, że bez chorowania sie nie obyło. Zuzia chodziła by do żłobka 17 dni w miesiącu, mąz wraca przed 16 z pracy od pon do piatku, a ja mogłabym wziąść trochę popołudniowych zmian i wychodziłabym o 14 więc wtedy Zuzia by była 2,5 godziny w żłobku, no a tak to przeważnie po 6 godzin by była. To jest jeszcze taka myśl póki co, musze się dowiedzieć szczegółow o innych żłobkach, a trochę tu jest tych prywatnych.
ja dziś poszłam z Zuzia do pediatry z tymi jej krostkami(które sa od dwóch miechów) i poki co odstawiamy mleko, ja nie pije juz dw atygodnie, kaszki dawałam jej te mleczno ryżowe, to mam zmienić na ryżowe i rozrabiac je z mlekiem bebilon petit 2 , myślę że to od tych kaszek było, bo te całe krostki ma odkąd nie jest tylko na cycu, wiec to raczej nie moja dieta.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kaska191919
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 596
- Otrzymane podziękowania: 0
Opasekz tą Twoja siostra to dziwne jest jej zachowanie, ale jak juz dwa tygodnei po porodzie, chyba już ze zmeczenia nei pada, moze spodobało jej sie jak ja ktos wyręcza. U mnei to szwagierka mi mowila zebym swoja mame sciagneła na pierwsze tygodnie po porodzie, że wykapie i wogle pomorze, ale jakoś nie chciałam , na szkole rodzenia wszystko było jak pielęgnować i wogle, i gdyby mama za mnie kapaął i wszstko robiła to kiedy ja bym się tego nauczyła i wiadomo zaraz pouczenia by się zaczeły , i sobie poradziłam. Nie wiem co myslec o Twojej siostrze, ale skoro mówisz że depresji nie ma, może ta matka się za bardzo nażuciła? i ona teraz czuje że sobie gorzej poradzi niż teściowa?
Basbapiękna panna młoda
Natimpniezły ma ubaw Jasio
Hoborrz tym wycieraniem buzi dzieciom w żłobku, masakra
ja to myślę w sierpniu wykupić na godziny, i tak żeby trochę pochodziła na dwie godziny, żeby się przyzwyczaiła póki ja jeszcze będze wolna od pracy, ale muszę popytać czy tak będzie można.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











