BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331641 przez basba
Nati ja mam zupę szparagową od wczoraj i myślę co na drugie... na 17 mam dentystę Antosiawięc potem chyba po jakąś pizze skoczyły, tym bardziej ze mąż do czwartku w Niemczech będzie... :(
A co do czyszczenia kanap... ja Bogu dziękuje ze zdecydowaliśmy się na eko skóre... Przecież co tydzień płyn i mycie... Ofeflane wszystko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331658 przez piernikarczyk07
Dziewczyny ja tylko na chwileczkę, później jak dam rade to Was nadrobię!
Chciałam tylko się pochwalić i podzielić informacją, że siostra mojego miśka zaczeła rodzić, o 3 w nocy odeszły jej wody.
Kurde ja to tak przeżywam, bo oni tak strasznie chcieli drugiego dzidziusia i starali się o niego 5 lat i w ogóle...normalnie cały czas mi się płakać chcę jakbym sama rodziła :S
3majcie kciuki

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331661 przez aniaw
Rika powodzenia z tym sklepem :)
Matko niezłe zadanie porobić fotki i wystawić wszystko :)
Trzymam kciuki :)
A z tym zachowaniem Małego to w szoku jestem, bo nigdy tak u nas nie było przy Szymonku i Dominik też nie miał problemu żeby sam sie bawić ;)

Nati rodzinka.pl cudna :)
Oj rosna rosna bobasy :) A Jachu ma sam pomysł na siebie i nikt nie bedzie mu mówił co ma robić i kiedy :P
A gdzie Ty kupić takie cudne okularki? :)
Dawaj fote :laugh:

Masuska pleyboy jak się patrzy :) I jaka genialna kurtka za piataka :laugh:
A z tym kombinezonem misiowym to ja byłabym na tak :) Bo jak nie teraz to kiedy? Jak bedzie miał 18lat? :laugh:
Wiesz u nas nie mam takiego czegoś jak bunt 2 latka Szymonka - on je wszystko i o każdej porze i namawiac go nie trzeba :) Może tylko rano do kaszki bo on od razu chciałby deser :P Ja musze zakładac Małemu czapki wiązane bo inne to szymon mu sciaga :ohmy: A Szymon jak ma niewiązana to raz zdejmuje raz zakłada ;)

Hoborku jaka Aducia cudna i uśmiechnieta i te oczyska :)
Ja głównie na słoikach hoduję Dominiczka ;) Ale co i raz próbuje od nas z talerza :)
Matko z ta teściową to masz przerąbane :ohmy:

Oposek ja tez chciałam szymona bez słodyczy wychowywać, ale weź to powiedz ojcu, który mu zaczał dawać :P I Tiomka tez musiałabym na odwyk słodyczowy wziąc, a tu juz insza inszość :P
A buldożek to cudny psiak :lol:
A jak tam parasolka? Doszła? Ja to bym zachowała wózek i opchnęłabym komus z zyskiem :lol:
A żadnej Baby E. nie znam :lol: Ale pomysł ciekawy :)
Z siorą to przegiecie ;) Ja przy Szymonku też nikogo o nic nie prosiłam, wszystko sama :) Dopiero jak szłam do pracy to siora zaczęła przyjeżdzać do małego a już teraz dużego ;)
Co do biegania to ja tez nie przepadam, ale trzeba jakos wygladać a z siora to raźniej :) A tak w ogóle to sporo ludków w naszej okolicy biega :)
Oj a wiesz jak mi się nic nie chce ;) Tyle mam planów co odkładam na później ;) Coś zaczynam, nie kończę ;) A o zdjęciach i setnym podejściu do segregacji nie wspomnę :P
Co chwila podsegregowuje, ale jeszcze nie dokończyłam :P
Wybrałam tylko foty dla cioci i babci i im wywołałam :)

Basba
ale śniegowe zdjęcia, to lubie i Wy świetnie wygladacie :) Super wypad :)
Kiecki nie mam bo czekam na datę slubu :) Tomek dostał wczoraj pocztą świadectwo chrztu juz a mamcia idzie dziś po moje i w poniedziałek uderzamy znów do księdza i niech sie dzieje wola nieba :laugh:
Zdjecie poproszę :)
Genialne to siedzenie przy stole razem do końca :)
Super masz z małżem :) Mój tez mega mi pomaga i chwała mu za to:)

Piernikarczyk oby to tylko zebolki :)
Ja nie ściągam małym skórki ;) A na wyjazdy to gdzież tam za mały :)\
Trzymam kciuki za rodzacą :laugh:

Martuś spóźnione zyczonka dla Twojego Bąka :kiss: :kiss: :kiss:
Super kurteczka :) Mój nosi 74 :) a drugi 92/98 :)

Kasiu no ja tez jak Rika wybrałabym opiekunke a nie żłobek ;)

Olka zdrówka :kiss:

Rózyczko
czy Bianka ma dziś jubileusz ?czy cos źle mi sie kojarzy, bo pokazywarka u Masuski nie działa a moja pamięc na starośc juz nie ta ;)

Uff nadrobiłam i warcam do pracy, bo 2 wampiry na mnie czekają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331663 przez hoborr
Dzień dobry:)

Hoborr pracuje ale na chorobowym mam miesiąc siedzieć:) Takze na razie nie parcuję..

Zupa szparagowa?? - ja nigdy szparaga nie próbowałam!

Basba za rok i u mnie 30 :) I już myślałam że może niedaleko mnie mieszkasz - to byśy się spotkały no ale nie.. :S A podasz linka do tej firmy wywołującej zdjęcia. Kiedys mi Rika podawała ale pszepadło!

Aniu cały czas nie mieści mi się w głowie jak można pobrać krew kotu?? A po co? WIdać że wieśniaczka jestem:) A jak ja ci zazdroszczę tych ćwiczeń. Ja nie potrafie sę zebrać. TEraz jeszcze z 8 szfami w brzuchu.... A tak apropo. Czy mogę je sama wyciągnąć czy musi to zrobic chirurg??/ Kręcą mi sie wszystkie id ałabym radę. A nie chce mi się jutro rano jechać : rejestracja od 7. baba przyjmuje od 9:30 i pewnie zejdze mi do południa:(

Martuś zdrówka kochana!

KAsiu ja tez bałabym się zostawić w tłumie małych dzieciaczków. Najgorzej że najczęściej dzieci zaczynają chorować:( A ile kosztuje takie przedszkole? I ile jest dzxieci w grupie? A ile pań się zajmuje?
Synek mojej ciotki chodził do złobka i panikazała im stawać po obiedzie w szeregu i za koleją wycierała im buzie! Jedną sierką!!!


Rika no nie było mnie wczoraj weczorem bo wymiękłam i ululałąm się już po 20! Ale mam nadzieję że eypiłaś nasze zdrowie:) No i nie zwallniaj się z pracy! Przelej alkohol do kartoniki po soku i nitk nie zauważy! (my tak roboolilśmy! hihih)
A adę ostatnio zamurowało nic nie mówi!

A RIKKAAA!!!! śniło mi sie że powiesiłaś Olę na choince na bombce! I podpisałać "dla Zuzi!" A potem Zuzia wisiała na choince z podpisem "dla OLi!" RZEczywiście musiałąś o nas myśłeć!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331665 przez hoborr
Piernikarczy! napisz końiecznie póżńiej jak po porodzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331685 przez basba
Hoborrku.... proszę cię bardzo: www.fotokubin.pl tam po prawej musisz pobrac sobie program, a potem juz tylko ładujesz :)
A foty zaraz wrzuce... tylko sie nie smiac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331724 przez natimp1
Hobbor jakie leki bierzesz.. zr Ci się snia dziewczyny na choince :):) pewnie Ci Rika towar załatwiła:)miesiąc wolnego- SKUBANA - ja ze szfami ni pomoge mnie tam brzydzą takie rzeczy

Anka toś posta walnęła. żaden kot ci nie zdechł w tym czasie ...

Basba -wystawiasz cos? ubranka potrzebuje dla jaska:)

Pirnikarczyk trzymam kciukasy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331749 przez basba
Nati muszę nowe foty porobic bo mi wirus je zdzarł...;) A co potrzebujesz to w pierwszej kolejnosci ci podeśle zebyś zobaczyła :)

Aniu specjalnie dla ciebie :) Jakby co to podeślę ci na maila wieksze i więcej zdjęc... Oczywiście kiecka dla ciebie byłaby nieodpłatnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331819 przez natimp1
Basba Ty szkieletorze.... nie gadam z Toba... b przytyjesz pogadamy :)
a tak serio to głównie krótkie niestety , a ty pewnie tylko te miałąś co mi umknęły jak nie miałam dostępu do kompa:( typu portki i bluzeczki.

a jednak pycha obiad jadę po Maksiego do mamy i mam moja mega mega ulubiona zupę...... taką z mielonym i serkami topionymi, 3 talerze to minimum w ciągu dnia:)


ale cisza.. rika hadluje butami i nie tylko wiec ok, Anka robi eksperymenty na zwierzetach no ok, Hobbor wyciąga wszy- sorki szwy ;) Masuska kroi miecho , basba pisze więc ok.. a Rózyczka to chyba córci masę mięśniowa po cwiczeniach mierzy bo nie ma i nie ma...
a gdzie reszta wogóle pytam grzecznie!!! no chyba nie na spacerkach , jak ja tu w pracy walczę :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331822 przez Rika
Hoborr niezłe sny masz :D ha ha ha

Basba super zdjęcia :) tylko fryzurka mi się nie podoba, chociaż lepsza od tej co ja miałam na ślubie :dry:

Nati my już z dziewczynkami po spacerku i zakupach :) teraz obiad robię i wpadłam na chwilkę. A sklepem zajmuję się tylko późno w nocy lub bardzo wcześnie rano :) zwykle to i to :)

Piernikarczyk mam super ubranka do chrztu jakby co :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331891 przez natimp1
normalnie zastrzel Jacha, kłade spać on oczywiście siada i bije sobie brawo brawo, wszytsko ok ,nawet fajnie ale nie juz za 10 razem!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331899 przez hoborr
Natimp nie wiedziałam że masz takie poczucie humorku:):)

haha

Ja się melduje że wszy dalej mam:)

Basba pięna suknie - coś jak midelton! wow

Kurna chyba ja tez wstawie żeby Ania mogła sobie wybrać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331906 przez Rika
Taaaa Ania nie będzie wiedziała którą wybrać to weźmie jedną, później rozwód żeby za 2 dni znów wziąć ślub i inną sukienkę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331924 przez kaska191919
Hej
Rikatrzymam kciuki za interes:)i jak ogarniesz już swój biznes to daj nam linki :)
Natimppiękna z Was rodzinka!
AniaWwow a jednak to prawda ze pieniadze leża na ulicy :P oby jak najwiecej takich chwil:)
Masuskafajnie , że szybko znalazłaś nowa lokatorke miejmy nadzieję że będzie w porządku :)
Martuśspóźnione zyczonka dla maleństwa!
Lucyodezwij się!!wyczytałam że się smutasz :S :kiss:
Dorotasjak tam Twoje maleństwa???

dzięki, dziewczyny za opinie na temat żłobków, puki co to dowiedziałam się o dwóch żłobkach o cenie to 450 za mieisąc, lub na godziny 3 zł/h, z tym chorowaniem to słyszałm u znajomych, że bez chorowania sie nie obyło. Zuzia chodziła by do żłobka 17 dni w miesiącu, mąz wraca przed 16 z pracy od pon do piatku, a ja mogłabym wziąść trochę popołudniowych zmian i wychodziłabym o 14 więc wtedy Zuzia by była 2,5 godziny w żłobku, no a tak to przeważnie po 6 godzin by była. To jest jeszcze taka myśl póki co, musze się dowiedzieć szczegółow o innych żłobkach, a trochę tu jest tych prywatnych.

ja dziś poszłam z Zuzia do pediatry z tymi jej krostkami(które sa od dwóch miechów) i poki co odstawiamy mleko, ja nie pije juz dw atygodnie, kaszki dawałam jej te mleczno ryżowe, to mam zmienić na ryżowe i rozrabiac je z mlekiem bebilon petit 2 , myślę że to od tych kaszek było, bo te całe krostki ma odkąd nie jest tylko na cycu, wiec to raczej nie moja dieta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331934 przez kaska191919
Pierniczyktrzymam kciuki za siostrę męza, no to prawda że jak ktos znajomy rodzi to sie siedzi jak na szpilak, i wszystkie chwile sie przypominaja z naszych porodow :P
Opasekz tą Twoja siostra to dziwne jest jej zachowanie, ale jak juz dwa tygodnei po porodzie, chyba już ze zmeczenia nei pada, moze spodobało jej sie jak ja ktos wyręcza. U mnei to szwagierka mi mowila zebym swoja mame sciagneła na pierwsze tygodnie po porodzie, że wykapie i wogle pomorze, ale jakoś nie chciałam , na szkole rodzenia wszystko było jak pielęgnować i wogle, i gdyby mama za mnie kapaął i wszstko robiła to kiedy ja bym się tego nauczyła i wiadomo zaraz pouczenia by się zaczeły , i sobie poradziłam. Nie wiem co myslec o Twojej siostrze, ale skoro mówisz że depresji nie ma, może ta matka się za bardzo nażuciła? i ona teraz czuje że sobie gorzej poradzi niż teściowa?
Basbapiękna panna młoda :)
Natimpniezły ma ubaw Jasio :lol:
Hoborrz tym wycieraniem buzi dzieciom w żłobku, masakra :ohmy:
ja to myślę w sierpniu wykupić na godziny, i tak żeby trochę pochodziła na dwie godziny, żeby się przyzwyczaiła póki ja jeszcze będze wolna od pracy, ale muszę popytać czy tak będzie można.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl