BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332516 przez aska27
masuska napisał:

Aśka Widzę że jesteś tak negatywnie na mnie nastawiona że od razu warczysz. Czytaj ze zrozumieniem, nie czepiam się Ciebie ani żadnej innej!!! Nie pisałam że zmuszam kogoś do udzielania się, a już na pewno nie tak jak Ty tu wpadasz i robisz wielkie halo że o Tobie piszę.

Nie możesz napisać co u Ciebie? Tak jak napisała Nati? Wyluzuj!

Ja na tamto Wasze forum nie wchodzę.


Swoją drogą to czemu czytasz co u NAS, jak MOJE CUDA tak Ci na nerwy działają?


Bez sensu to wszystko, jak Ty się interesujesz Nami to jak ja Wami to źle?


JAK NIE CHCESZ SIĘ UDZIELAĆ TRWAJ W POSTANOWIENIU! NIE MOŻESZ OT TAK WPADAĆ I PSUĆ ATMOSFERĘ!!! NIE ŻYCZYMY SOBIE TEGO


O tym włąsnie pisałam. Jestes głosem wszystkich tutaj dziewczyn? Nie psuję atmosfery, napisałam dlaczego cześci dziewczyn tutaj nie ma,a powodem jestes Ty i takie zachowanie. Niestety Ty tego nie rozumiesz. Pamiętaj jakby co to priv lub gg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332518 przez masuska
Tobie również życzę równie miłego dnia:)

Buziaczki dla Mikołaja.

PS Pisze w swoim imieniu i swojego syna, za więcej nie mogę odpowiadać. Pomyśl!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332526 przez martus0707
Cześć dziołchy!

Widzę że atmosfera na forum się psuje. Widocznie my mamy swoje forum, one swoje. Niech każdy siedzi i się udziela tam gdzie mu pasuje a nie wpitala się w to co go drażni. A swoją drogą to szkoda nerwów...

Aniu zdjęcia cudne, i Ty w tej spódniczce, hmm :)

Rika, jakby coś to ja czekam aż Ty wystawisz wreszcie te ciuszki na all :P czapeczki na lato, rajtki albo jakieś rampersy będziesz miała? Po "znajomości" jakoś bardziej mi się widzi kupować :P

Babsa, praca pracą ale forum musi być :P

Kaśka, nie jestem pewna ale jeśli jechałaś w niedzielę "21" to widziałam Cię :P

A u nas nocka względna. Mój obudził się koło 2 i też sobie śpiewał :P hehe ale od kilku tygodni odsypia później do 8 gdzieś :D

A z moim M. masakra. Już kolejny raz przyłapałam go jak okłamał mnie i to patrząc mi w oczy, bez żadnych skrupułów... :( brakuje mi już siły i na niego i na ten związek. Wczoraj jak się pokłóciliśmy to wiecie co zrobił? Zaczął krzyczeć na Igora żeby ten tak głośno nie gadał!!! Boszzzz, za kogo ja wyszłam...

Idę po drugą kawę bo ciśnienie niskie, pogoda paskudna... Zapraszam na śliwki w czekoladzie :P mam aż 0,5 kg :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332537 przez Rika
Martus to ja zaraz u Ciebie będę :D:D:D

Mam plan. Najpierw wstawię wszystko na pokazywarkę i będziecie sobie wybierać jak chcecie, resztę wystawię na allegro, plus w tym tygodniu jeszcze kilak rzeczy na allegro do chrztu, zabawki może...

A wysyłać Wam rzeczy nie ma problemu bo Was znam i wiem że nigdzie nie zginą :) gorzej na allegro, tam zawsze muszę mieć potwierdzenie.

Idę jeść śniadanie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332550 przez natimp1
Marstus no średnio to wygląda... zastanów się moze nad wszytskim póki mloda i -piekna :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332551 przez kaska191919
Martuśno jeschałam rano o 8 i o 16 do szkoły i z powrotem :P po czy mnie poznałas? :P a w która stronę jechalismy?moze sobię przypomnę ludzi :lol:

atmosfera jest masakra normalnie, ja chce byc z wami wszystkimi tak jak kiedy :( :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332552 przez natimp1
Laski wy pijecie kolejne kawy a wstalyscie normalnie , ja o 5:30 wiec sobie wyobraźcie to + cisnienei, chyba setną kawę piję.. gdybym karmiła piersią to po takiej dawne Jachu by na bank zaczął raczkował nawet o tym nie wiedząc:) Oposku to taka rada..


Aska . ukochaj babelka, trzymaj się , wiem jak chorobsko dziecka męczy.. a jak Miki ma gardelko to pewnie tez je słabiej co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332553 przez Rika
Na poprawę humoru



I to w drodze do Pisza
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332556 przez martus0707
Nati Aśka pisala ze Mikolaj nic nie jadl od wczoraj, biedulek...

Kaska ja jechalam w strone Kosciuszki, kolo 8 wiec Ty pewnie do szkoly:P Zawsze jezdze autem ale tym razem wyszlo jakoś i szczerze mowiąc chcialam zagadac ale bym gafe strzelila gdybys to nie byla Ty :P a po czym poznałam? Szczerze mowiąc to nie wiem nawet :D jakoś mi się w oczy rzuciłaś i o :D

Rika, Ola trzyma piwo czy to jakis napoj w puszce ? :D śliczna dziewczynka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332558 przez aska27
Rika skoro wolisz zebysmy kupowały tak,a nie przez allegro to czekam na link z pokazywarki :blink: :) ustawiam się w kolejce :blink:

zdjęcia Olki CUDNE!

Marta sorry,za te wywody moje...nerwy mam słabe :blink: a co do męża to nieciekawa sytuacja :dry:

Kasiu będzie ok.. juz :blink: mam nadzieję. Buźka.

Natimp dziekujemy~!!! Mikołaj nie chce nic jesc własnie :(

a gdzie Różyczka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332564 przez piernikarczyk07
ej masuska co ty???????????????????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332565 przez martus0707
piernikarczyk07 napisał:

ej masuska co ty???????????????????????


No ja właśnie też nie wiem co ona odwala...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332570 przez piernikarczyk07
Dziewczyny Asia I masuska dajcie spokoj przecież nie wierzę że asi masuska zaczeła przeszkadzać po 2000postów i odwrotnie!!! Jesteśmy wszystkie różne kazda inna każda też ma inne podejście do życia nie jesteśmy tu po to żeby każda sie sobą zachwalał nauczmy się tolerować każda z osobną jej wady i zalety! Nie odchodzcie z forum z takich powodów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332571 przez Rika
Aska myślę że tak będzie lepiej z pokazywarką bo prowizji nie będę musiała płacić a to sporo wyjdzie na allegro za to wszystko :/

Martus Ola ma tigera :D

Idę gotować obiad i zająć się sklepem Zuzia JESZCZE śpi!!! Mam czas. Wrócę jak atmosfera na forum się poprawi i zmądrzejecie :woohoo: paaa

PS RÓŻYCZKO WRACAJ I POSTAW MASUSKĘ NA NOGI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332574 przez piernikarczyk07
Właśnie różyczko praca pracą ale wolne trzeba sobie zrobić więc wracaj szybko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl