BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 1 miesiąc temu #332369 przez Oposek
Dzień dobry:)

Noc masakra za nami. Teraz to już musi być lepiej, choć Młody nie spał prawie, a leży na dywanie i sobie śpiewa:) Ja Wam mówię, On musi czerpać energię kosmosu;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332371 przez masuska
Oposku czerpać energie z kosmosu hahahahahahahha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: NO sikam


Kaśka, daj znać co u dziewczyn. Ufolka często tu zagląda ale się nie odzywa, reszty dziewczyn nie widuję.


Mam 2500 postów:P


Przepraszam czegoś tu nie rozumiem, tak sobie trochę wnikam w sprawę forum, a chodzi mi o dziewczyny które są na tamtym, niektóre boją się wirusów a mimo to zaglądają tu na forum np. Aśka była dziś o 6tej, Iwanek wczoraj wieczorem, tylko Lucy ostatnio 17.03, Ufolka za to często gęsto się pojawia.

Nikogo nie zmuszam, nawet nie chcę namawiać na pisanie tu. Każdy ma wybór.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332395 przez basba
Dzień dobry :)...

Dziewczynki dziekuję za komplementy... tak naprawdę swoja "stylizacje" dzisiaj zrobiłabym nieco inaczej... no ale to było jakby nie patrzec ponad 7 lat temu kiedy byłam "piękna" i młoda hehe :P

Natimp... ja sobie wypraszam! Ci dam szkieletora! Dawaj swoją fotę ślubną ale juz!!!! A cosik mi zostało z letnich jeszcze. Nie za duzo, ale postaram zrobic dzisiaj fotki i ci wysle OK??

Pierniczku gratulacje zostania ciocią!

Aniu dobrze ze zareczynowy sie znalazł! Sliczne zdjecia!

Masuska Kawusiana rozgrzanie zawsze dobra! Ja też już po! :) Gratki dla 2500postów! Ja daleko w polu za tobą

Oposek... no faktycznie masz dylemat ze zdjęciami! Nie chciałabym byc na twoim miejscu. Ja ostatecznie wysłałam wczoraj 200 sztuk do wywołania...
Współczuje nocki... Moja dzisiaj przerwe zrobiła sobie od 00:30 do 01:45... ale ze zasnęłam z Antosiem przed 20 to byłam meeeeeeeeeeeeeeega wyspana ;)

Kasia kurcze a na te chrostki próbowałaś... tylko nie bijcie- ziele ostrozenia? Moją Misie ostatnio tez troche wysypało na policzkach imoja kochana sąsiadka (śmieje sie z niej ze wiedzma) przyniosła mi to ziele. Przemywam jej buzke i uwaga!!!!!!!!! chrostki znikają!

Dobra- to ja troche popracuje teraz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332413 przez masuska
Basba, ja już po 2 kawkach, a teraz sobie zrobiłam kaszkę manna na mleku z truchawkami:) Słodka chwila:) No a ja z Mężem na diecie jestem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332428 przez natimp1
Częśc Piękne Cudne a czasem nawet i paskudne :)
Opsku , nie będe się targować mpja noc spoko ale poranek 5:30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i gaduleć, śpiewaniec, nawoływanie i rozglądanie się za bratem, i jescze to siedzenie, pytał się kogoś czy moze juz siadac sam w łózeczku.. przekleństwo.. wczesniej jak sie obudził to pogadał na leżąco w kołdre sie potulił i spanko po 15 min, a teraz na brzuszek i siedzonko, no i dzień dobry POznań !! Jaśko teraz juz 3 sek wytrzymuje i pada na brzuch , ale pare dni temu tez dawał rade tylko seke... spoko dadza rade teraz albo póxniej ale radę dadzą. Filipo choć pełza a mój robi dziwne odskokowe ruchy, potem siada , znów się kłądzie i siada i tak się nicy "przesuwa o milimetry"
Hobbor daj znać czy jesteś szcuplejsza o te 8 szwów :)i 12 kilo niezle , Janko ma pewnie z 8
Masusak to mozna się wyrzyć na takich kościach.... j się rzycam na sztangi Ty na mięcho a efekt rozluźnienia ten sam...

swoją drogą wczoraj przegiełam i dzis mnie tak napiernicza wszystko ze jak mi papiery spadły to chłopaki podnosiły :)

Ania nie sciemniam tylko potrafie pare rzcy na raz robic, np czytać i podpisywać papiery .....o pytanko.. dlaczego mi tak z kulii lenolka wali po 3 dniach. krew mnie zalewa jak niektorzy mówią ze bojownikowi co 6 dni wode wymieniją... hmm nie wiesz moze dlaczego.. i taka woda jakaś z fęfołami.. ale nie odchodami mi się wydaję.. ekstra foty


Kaśka , piernikarczyk hej !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332434 przez masuska
Nie no, Nati te twoje cudowne opisy:) Ja chcę jeszcze:P


Piotrek tez mi śpiewał w nocy, ale on taki sprytny jeszcze nie jest i sam nie usiądzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332435 przez natimp1
Oposku te sekundy to w sprawie raczkowani a raczej tej pozycji raczkowanej.. Ty jescze chodzisz na rehabilitacje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332456 przez Rika
Dzień dobry!

Ja dalej złą...

Nati moja Ola już od dawna jak się obudzi to śpiewa, siada, wstaje lub z pozycji na brzuchu wstaje na głowie i krzyczy :D

Teraz już przywieźliśmy łóżeczko więc nawet jakw stanie to nie muszę od razu zrywać się na nogi bo wiem ze nie wypadnie a w kołysce to już strach było ją zostawiać, tu ma dużo miejsca i jak wstanie to bawi się i szaleje :)

Rany zapomniałam Wam pokazać jak to teraz wygląda!!! :huh:

Masuska jakie rozeznanie zrobiłaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332464 przez aska27
masuska napisał:

Oposku czerpać energie z kosmosu hahahahahahahha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: NO sikam


Kaśka, daj znać co u dziewczyn. Ufolka często tu zagląda ale się nie odzywa, reszty dziewczyn nie widuję.


Mam 2500 postów:P


Przepraszam czegoś tu nie rozumiem, tak sobie trochę wnikam w sprawę forum, a chodzi mi o dziewczyny które są na tamtym, niektóre boją się wirusów a mimo to zaglądają tu na forum np. Aśka była dziś o 6tej, Iwanek wczoraj wieczorem, tylko Lucy ostatnio 17.03, Ufolka za to często gęsto się pojawia.

Nikogo nie zmuszam, nawet nie chcę namawiać na pisanie tu. Każdy ma wybór.


Masuska owszem zaglądam i czytam co u Was,to chyba nie grzech. Tak jak Ty na tamto forum. To nic złego. Nie o wirusy chodzi ,ale o Twoje zachowanie niesety. Nie wiem czy inne dziewczyny lubią czytać jak Ty się czepiasz innych, juz pisałam,ze forum nie jest od tego. Sorry,ale ile mozna?!! Daj juz spokój, odpuść. Pisz o sobie i swoich sprawach. Masakra jakie to przykre. Twoim mottem powinno być hasło "żyj i daj żyć innym" :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332470 przez natimp1
Rika , spoko wiem normalna kolej rzeczy , ale zawsze tak cudnie lezał i zasypiał a teraz budzi całą okolice.. ja jak wstaje to go nie budzę więc o co chodzi!!!!:) znów nie pytał czy moze :) nieusłuchane to dziecko

Aska... a moze napisz co u Ciebie itd, ja juz od przedwczoraj próbuje wejśc na tatmto forum i zabrać się mogę.. wiesz kochana nawet jak masz do kogos pretensje to jescze jestesmy my :)
Jak Mikołajek.. zreszta wiem moge zajrzec na tamto forum , ogarnę sie i zajrze..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332473 przez Rika
Aska a o co chodzi z tym czepianiem się? Znowu coś mnie ominęło?

Nati a żeby to można było wytłumaczyć dziecku "mama cię nie budzi to ty mamy też nie budź" to byłabym wyspana :D

I dobrze napisałaś, nie lepiej napisać co u nas zamiast ciągnąć te chore kłótnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332478 przez aska27
Natimp wiesz, ja się po prostu dziwię,ze Was nie drazni zachowanie Masuski to ciągłe czepianie sie kogos. Jak tak mozna?

a u nas tak sobie, Mikołach chory jest. Własnie wrócilismy od lekarza, gardziołko chore :( temp. i katarek :( oby szybko mu minęło!

Rika czepanie się, ogólne zachowanie..ta wyliczanka podobała Ci się? Bo mi niebardzo :dry:
Chciałbym z Wami pisac, tęsknie i cieakwa jestem co u Was i Waszych bąbelków (pozostałe dziewczyny tez).. ale jakos mam za słabe nerwy na cuda Masuski. A szkoda,ze tak jest :dry:

Rika ja cały czas pamiętach o tych bucikach..nie gniewaj się,ze się nie oddzywam,dam Ci znac jak ok? Jesli jeszcze to aktualne :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332495 przez masuska
Aśka Widzę że jesteś tak negatywnie na mnie nastawiona że od razu warczysz. Czytaj ze zrozumieniem, nie czepiam się Ciebie ani żadnej innej!!! Nie pisałam że zmuszam kogoś do udzielania się, a już na pewno nie tak jak Ty tu wpadasz i robisz wielkie halo że o Tobie piszę.

Nie możesz napisać co u Ciebie? Tak jak napisała Nati? Wyluzuj!

Ja na tamto Wasze forum nie wchodzę.


Swoją drogą to czemu czytasz co u NAS, jak MOJE CUDA tak Ci na nerwy działają?


Bez sensu to wszystko, jak Ty się interesujesz Nami to jak ja Wami to źle?


JAK NIE CHCESZ SIĘ UDZIELAĆ TRWAJ W POSTANOWIENIU! NIE MOŻESZ OT TAK WPADAĆ I PSUĆ ATMOSFERĘ!!! NIE ŻYCZYMY SOBIE TEGO

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332507 przez masuska
Rika napisał:
Nati a żeby to można było wytłumaczyć dziecku "mama cię nie budzi to ty mamy też nie budź" to byłabym wyspana :D[/quote]

Bardzo dobrze napisane:) Piotrek też mógłby coś takiego sobie wpoić, a nie 1 w nocy a tu słyszę Baba, mama, lyru lyru:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332514 przez aska27
Masuska jak zwykle nie rozumiesz. Nikt oprócz Ciebie nikt nie pisze ,ze ktos zaglądał ile razy, bo po co to komu? :unsure: :laugh: Nikt tez oprócz Ciebie nie nazwał nikogo szpiegiem. Nikt tez nie czepaiał się na forum kogos tak często jak Ty.
Nie będę drązyc tematu,jakby coś Cię wiecej interesowałąo to jestem na priv, gadu.

Napisałam tylko dlaczego ja i inne dziewczyny nie chcą tutaj pisac, jaka jest przyczyna. Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl