BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332576 przez aska27
Dziewczyny ja Was bardzo przepraszam,za to co napisałam,ale chciałąm wyjaśnic.
Chciałąbym tez,zeby Masuska zrozumiała i żeby było tak jak dawniej,zebysmy pisały o sobie, swoich problemach, swoim życiu i o dzieciach przede wszytkim. Jak to się mói trzeba się trzymać kupy przecież :blink: tęskno mi za Wami WSZYSTKIMI!!! Pozostałym dizewczynom również.


Piernikarczyk widziałam foteczki z placu zabaw rewelacja!!!! :) Nikodem to juz duzy chłopiec :) a jaki przystojny!!!

Rika to czekam na ten link. :)


Dziewczyny musze pochwalić Mikusia własnie wypił 120ml mleczka!!! :laugh: tak się cieszę,od wczoraj od 18h nic nie chciał jesć. Uff...
U lekarza Mikołaj tak płakał ,ze trzy razy zwymiotował.oczywiście śliną,bo brzuszek pusty,tak mi go żal, ale zaczyna jesc, cherbatkę, wodę tez chętnie pije :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332583 przez Rika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332587 przez kaska191919
basbaco to jest to ziele wogle :lol: i gdzie je kupić?
Martuśile jestescie razem? ja szczerze to tez mam kryzys z moim, juz jakos od 3 mieisecy to nie ma dnia bez kłótni, nie powiem ze ja jestem swieta bo to ja czesto zaczynam, ale wzieło sie to z tego ze on mi nic nie pomaga, pracuje i to tylko w jego oczach sa obowiazki, a ja mam na głowie wszystko, dla siebie czasu zero bo Zuzia w dzien nie spi prawie i nie da mi nic zrobic a jak on wraca to tylko tv. U Ciebie to nie ciekawie ze zacza mu mały przeszkadzac :( a OSZUKUJĘ CIĘ W JAKICHŚ POWAZNIEJSZYCH SPRAWACH?????
Asiuzdrówka dla Mikołajka!
MASUSKA- WRACAJ DO NAS!!!BYŁYŚMY RAZEM W NAJPIĘKNIEJSZYCH CHWILACH TYLE CZASU TU SPEDZILYSMY, TERAZ SA TRUDNE CHWILE ALE ZOSTAŃMY RAZEM!!ZAWSZE MOZNA DOJSC DO POROZUMIENIA!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332589 przez hoborr
Dzień dobry Dziewczyny!

NIe mam czasu dokładnie czytać i odpistwać. Postaram się nadrobić jak Ada uśnie. Jestem już lżejsa o te 8 szwów:)

Masusko z mojej strony NIGDY nie odczułam żebyś pisała coś nie tak i wtrącała się bardziej niż trzeba! Bardzo bardzo Cię lubię i nie wyobrażam sobie forum bez cienbie!!!!! Bez królowej promocji????

Co to się porobiło! B) :( :dry: :angry: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332593 przez piernikarczyk07
Asia dziękuję w imieniu Nikosia :) I zdrówka dla Mikołajka, mój też kaszle cały czas i leci mu z nosa tak że aż bańki nosem puszcza he Nie wiem czy mam iść z nim znowu do lekarza czy dalej czyścić nosek i podawać mu syrop wykrztuśny... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332598 przez martus0707

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332599 przez aska27
Piernikarczyk ja jeszcze smaruję Mikołaja maścią rozgrzewającą, mogę wiec polecić Pulmex Baby.
Pulmex Baby ma właściwości zmniejszające przekrwienie dróg oddechowych towarzyszące infekcji, działa wykrztuśnie.
Dzięki temu poprawia komfort oddychania w przypadku kaszlu i zalegania wydzieliny w drogach oddechowych.
Posiada właściwości rozgrzewające


www.strefalekow.pl/product/details/dziec...c-rozgrzewajaca.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332602 przez piernikarczyk07
martus0707 jeśli chodzi o mnie to uważam że to przegięcie...kiedyś przez coś podobnego przechodziła i źle się to wszystko skończyło (dla mnie patrząc wstecz bardzo dobrze) Musicie chyba ze soba bardzo poważnie porozmawiać...w ogóle to skąd wiesz o czym rozmawiali?

Asia dziekuję Ci bardzo na pewno zaopatrzę się w tą maść! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332603 przez martus0707
Skąd wiem? Z fb. myślał ze jak tylko usunie wiadomość to już nie ma do niej dostępu. a jest bo zapisuje się w archiwizowanych...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332612 przez kaska191919
mARTUSMATKO WSPÓŁCZUJĘ, NIE WIEM CO BYM NA TWOIM MIEJSCU ZROBIŁA, ALE TO JEGO ZACHOWANIE TO HAMSTWO, CHYBA GO PRZEROSŁO TO WSZYTSKO. ZEBY TO Z JAKIMS PRZYJACIELEM POGADAL O TAKICH SPRAWACH, WIADOMO ZE KAZDY CHCE Z KIMS O ROZNYCH SPRAWCH POGADAC TAK JAK MY TU, ALE ŻEBY DLA BYŁEJ O TAKICH SPRAWCH MÓWIC!!!I TO JESZCZE KŁAMAC TOBIE, TO JUZ COŚ NIE HALO. CIEZKA SYTUACJA :( (MÓJ TO DLA KOLEGOW NAJLEPSZYCH NARZEKA CZASAMI NA BRAK ALE BEZ SZCZEGÓŁÓW) MATKO FACECI SA NIENORMALNI, JAK MÓJ DO MNEI PRZYŁAZI I MI GADA ZE MU SIĘ CHCE I JAKA TO JA JESTEM NIE TEGES TO JA MU MÓWIE ZE MNIE TEZ TO WKU...ZE ON PRZYCHODZI I CZEMU ON TEGO NIE ROZUMIE!!zEBY ONI BYLI CHETNI TACY DO POMOCY PRZY DZIECKU CZY COS!!!!!
Muisz Marta pogadac z nim powiedziec ze wszystko wiesz i ze nie zyczysz sobie zeby gadał dla ludzi o waszych sprawach i tym bardziej dla byłej, i ze jak jeszcze raz go przyłapiesz na kłamstwie to pożałuje. jeju ale życie jest ciezkie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332621 przez natimp1
Baby każda w łeb dostanie.. nawet te co sie nie kłoca - jak solidarnośc to solidarność..
martuś niedoczytałam io tym ze miki nie je, ale Aska domysliłam sie od razu Maksi zawsze tak na ból gardła reagowal.. wazne ze juz zaczyna pić czyli leki działają.. mój Jacho 120 to przy najlepszym chumorze nie wypija wiec spoko.. będzie cudnie...
Rózyczka.. gdzie TY!!!! co z moja akrobatką!!!! pisaj bo w nocha

Masuska , nie znikaj bo przywalę... musze wiedziec jak PIT itp......

Martuś no masakra z tą dziewczyną, wogóle żal ze czlowiek jest jakiś taki podejrzliwy ze musi coś czytać itp.. to pewnie dołujące.. co..
nie wiem ja tam mojego starego nie sprawdzam jakoś.... smsów , face czy coś.. a u was jak.. ano ale przecież jakby mógł chcieć zostawić takie cudo jak ja no nie:):):):)
Laski zdycham , oczy mi padaja przed klawiaturę, a powieki ich nie mogą dogonic a dziś ta rehabilitacja jescze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332625 przez piernikarczyk07
Normalnie straszna ta Twoja sytuacja Martuś a co tamta mu odpisała na to co on pisał? W ogóle jakby mój były tak do mnie pisał to ja albo bym nie odpisała albo sama napisałabym mu żeby do mnie nie pisał takich rzeczy bo mnie to w ogóle nie interesuje... :huh: Było by to dla mnie żałosne i tyle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332634 przez różyczka
A co tu sie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
dzieje :unsure:
:cheer:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332635 przez martus0707
To było tak że akurat przy nim zobaczyłam że ma wiadomość na fb, więc za jego zgodą sprawdziłam tylko co napisała, nie czytałam wiadomości bo coś tam było że ona życzyła powodzenia w domu więc wyjaśnił mi to tak że mówił że Igor chory i dlatego tak napisała, więcej z tej wiadomości nie czytałam. Ale coś mi nie pasowało i jak kąpał małego to sprawdziłam co tam było a tam zonk... Boże nie wiem co robić, nie mam do niego ani krzty zaufania :( a napisał mi oczywiście teraz oczywiście przez gg że to moja wina że on z nią o tym gadał bo ja nie chcę się z nim kochać... Faceci to dupki... aż mi się beczeć chce z tej bezradności :'(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332647 przez hoborr
1. Aniu brak mi słów podziwu i zachwytu nad Tobą! NIgdy ale to nigdy nie mogłabym pracować jak TY! POnoć kto kocha zwierzeta jesy dobrym człowiekiem! A Ty masz do nich wielkie serce! Ja sama miałam tylko rybki:) No i oczywiście koty i psy - jak to na wsi. Ale moja Ciotka po swoim psie który miał raka i nie przeżył operacji płacze do dziś. Chodzi do niego na grób. A piesek zmarł jej jakieś 7 lat temu... czasem ludzie są do zwierząt bardziej przywiązani niż do ludzi:)
Aniu a TY trening niezły miałałaś przez drogę na zajęcia:) Dobrze że się nie wywaliłaś bna rowerze:)
Fajowe chłopaczki Aniu:)

Rika nie śniłaś mi się:(

PIerniczku masz filmik z porodu?????? To musi byc hardkor!!!!!

Natimp ja dziś jestem piękna i cudna bez szwów:):)


Asiu ja nidgy nie zauważyłam żeby sie Magda kogoś czepiała. A swoje zdanie zawsze można mieć. JEj wróćcie tu. A suma sumarum to nie musicie od razu pisać do masuski i tyle. Przeciez są tu też inne dziewczyny . Sama jestem ciekawa co u MIkołajka i Ciebie!

Zdrówka dla MIkołajka!


MArtuś - przykro mi że tak sięporobiło między Tobą a Twoim M! I krzyczał na dziecko! Wstydziłby się!!!!!!!!! A śliwek mi nie wolno:( I czekolasdy też:(
ZAłamka:(:(

Piernikarczyk polecam maść Ta co Asia pisze. PULMEX BABY!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl