BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 7 miesiąc temu #439634 przez Oposek
Dziewczyny, my mamy taki tran. Dzieci od roku i dorośli 5 ml jeden raz dziennie. Chciałam kupić ten owocowy, ale on od trzech lat jest.
www.mollers.pl/produkty/aromat-naturalny.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #439639 przez Oposek
Rika Tobie jeszcze trzy lata wychowawczego zostały, więc żadna z dziewczynek się już raczej na żłobek nie załapie :blink: Zuzia by już wtedy poszła do "obowiązkowego" przedszkola.

oooooo Basba jest wreszcie :) jejku, ale noc miałaś współczuję :( Filip nie za bardzo się ma, bo Go kaszel męczy, a wymiotuje syropem... Poczekamy do jutra, jak nic nie będzie lepiej to się ruszymy do pediatry, niech mucosolwan do inhalacji przepisze.

Różyczko przykro mi, że nocka słaba:( "rozbabrania" domowego też nie zazdroszcze, dopiero co miałąm remont, więc wiem, jak to jest... Oby internet był jak najszybciej :kiss: Ty wiesz, że ja na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się nawet minuty nad żłobkiem. Sama byłam wychowawcą dwulatków i wiem, jakie są efekty. Szkoda,że tak daleko mieszkasz, bo byśmy razem posłały:) A może ja Ci Filipa wyślę do internatu "U cioci Różyczki" ?:)

Masuska pochwal się, którą bluzę kupiłaś dla Piterka? my mamy granatową:) mierzylismy też brązową, również b. ładna:)

My składamy podanie do żłobka i jeśli by się udało to Filip pójdzie do niego od września.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439662 przez natimp1
heheh to ja juz nie wiem jaki mam tran, ale kurde mówiłam ze dla Jacha tez ma być... ty może ten Jachu tak łapie wszystko ostatnio i tyle umiejętności zdobywa bo tran dostaje dla starszych :):):) heheh

Róża to bez wahania bym oddała.. po 1 ze kasa a po 2 co najważniejsze dzieci, inne otoczenie to jest bezcenne, tylko musisz alternatywę na ewentualne choroby mieć..

a młodej zebole sie nie przebijają.. u nas o tyle sukces ze Jachu zamist mleka dał sobie wcisnać herbatkę.. czyli mleko było 2 razy, teraz w sumie mi bardziej na mniejszej ilosci mleka zalezy.. bo Jachu nie da sobie w nocy woida przepłukać ani szczotakować:)a boje sie próchnicy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #439669 przez Oposek
Nati tak mówisz? to może i ja kupię Mlodemu tran dla dzieci od trzech lat? :) A że by wspomóc rozwój męża to co trzeba kupić? tran dla seniora? :laugh:

Może jest tak, że tego tranu dla większych dzieci można dawać pół dawki mniejszym? A Maksi ile ma brać? też 2,5 ml?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439679 przez różyczka
Nati Bianka ma tylko wszystkie jedynki i górne dwójki, nic dalej nie idzie, chla od wieczora 4 butle... no rzadko 5, ale sie zdarza, a alternatywa na choroby to byłaby...tak sobie myśle...dalej ta nasza niania w razie czego, a co do przebywania z innymi dziecmi, nauki róznych umiejetnosci społecznych itd. to zgadzam sie w całej rozciągłosci, Olif tez chodziła od 2 r.ż i zyje :blink:

Filipku cho do cioci :kiss: warunki co prawda spartanskie ale skoro mamusia Cie nie chce...to "wszystkie dzieci nasze są" :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439694 przez natimp1
Oposku dla starego tylko młotem w łeb żeby jemu głupoty z głowy wyleciały a o żonowych zapomniał:) w przypadku naszych starych na rozwój juz nie ma co liczyć....

Maksi 5 ml, Jachu 2,5 .
Róża ja myślę, ze te warunki u Ciebie dla filipa jak znalazł, a Anki łobuzy to by w ogóle w niebie były....

a ja zaczynam ła[pać 30-stkowego doła.. tak chciałam bibke jakąś zrobić, uczcić to a kasy brak na takie szaleństwa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439700 przez Oposek
Oj tam Nati wymyślasz! kiedyś się czciło różne rocznice winem w kartonie albo jabolem i było dobrze! A Tobie się tu jakiś rarytasów zachciało :P
Żartuję oczywiście i przytulam, może jeszcze jakaś luźna kasa się znajdzie. A kiedy ta zacna uroczystość?

hmmmm Różyczko ja po prostu chciałam dla mojego syna jak najlepiej- pani pedagog, kurator- idealnie :) Ale skoro tak stawiasz sprawę, że dziecka nie chcę (a przecie staram się kochać jak swoje :P ) to może ja z Nim przyjadę? :) Będziesz mogła mówić swoim uczniom, że zamieniłaś męża na konkubinę i teraz razem będziemy dzieci wychowywać;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439730 przez natimp1
ja kochana w zacnym terminie 1 listopad:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439742 przez Oposek
termin zajebisty, Nati- pomyśl, ile wtedy świeczek zapalonych :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439843 przez masuska
Tylko do Lidla pojechałam, no i grzejnik wybrać, a te się rozgadały psiutki:P

Basba czasem się kładę do Pita, powiem Mężowi co by zdjęcie zrobił to Ci pokażę:) Lizaka Piotr ostatecznie nie zjadł, co chwila mi oddawał, więc stwierdziłam że nie chce:P Dziwny jakiś.

Hoborr ja też chcę fotkę i brzuszka i z USG i chcę znać płeć:)

Nati dlatego ja puszczam od 3 latków:) a mam właśnie znajomości w przedszkolu, w sumie teściowa, no i ma załatwiać:)

Różyczko trzeba było gadać to bym coś Ci kupiła w Lidlu.

Oposku a ja mam tą brązową właśnie i skarpetki:)

No to proszę Pań 1 listopada pakować się na bibkę do Nati:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439859 przez hoborr
help ehelp

ada chyba - liznęła trochę viziru!!!!

co robić??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439863 przez masuska
Płucz buzię!!!

Przetrzyj wilgotną gazą

Jak coś będzie się dziać to na pogotowie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439872 przez Oposek
Hoborku dokładnie tak, jak Masuska napisała. Daj jeszcze kawałek chleba i pamiętaj, że przy detergentach nie można wywoływać wymiotów. W razie czego zabierz ze sobą opakowanie od proszku, ale nic się nie powinno dziać, spokojnie. Pewnie skończy się na stresie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #440006 przez masuska
Hoborrku i jak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440017 przez Oposek
Hoborku no właśnie, jak???

Masuska zajefajna fotka:) My mamy łóżeczko 120/60 i weszłam do niego tylko raz:) Potem się już bałam, że się zawali ;)

Ania fajne te ozdoby:) ja mam zamiar zrobić dekoracje jesienne do dziecięcego pokoju, ale zobaczymy, czy na zamiarze się nie skończy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl