BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 7 miesiąc temu #441325 przez masuska
TO nie Bogusia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441338 przez przyszla_mama
Dzien dobry :kiss: :kiss: :kiss:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441406 przez Oposek
Dzień dobry! :)

Wszystko przyczytałam, ale póki co tylko witam, bo wróciliśmy z basenu i mam nadzieję, że mąż coś wymyśli na popołudnie i wieczór.

Miłej niedzieli! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441410 przez Rika
Czesć :)

Ja do 3 na górze siedziałam i padam na ryj a tu tyle roboty jeszcze

Aniaw cieszę się że zobaczyłaś mój nowy suwaczek :D

Przyszla_mamo jak okres powinien być x dnia i się spóźniaj to wydaje się że spóźnia się tygodniami :) ja mam na szczęście już regularne a po nowym roku ide do gin po spiralke.

Aniaw niesłe foty :D mój też wchodził do dziewczyn łóżeczka :D a co tam on :D ja też właziłam :D

Masuska ja ostatnio miałam pytać Cię o cos i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441447 przez różyczka
masuska napisał:

TO nie Bogusia.


hmmmm :huh:
i co teraz Pani kochana?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441520 przez masuska
różyczka napisał:

masuska napisał:

TO nie Bogusia.


hmmmm :huh:
i co teraz Pani kochana?


No co? Będziem PIĆ:)

Nie no mam podejście jak Przyszła_mama, jeszcze nie czas:)

Rika przypomnij sobie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441587 przez hoborr
Dobry!

Pewnie nikt mi nie uwiearzy - ale oczywiście nie mam żadnego zdjęcia z wesela! Zapomniałam bateri włożyć. B) :S

W nocy spałam 2 godziny bo ada wariowała a i tłukło mi w głowie od imprezy i usnąć nei mogłąm. Teraz padam na ryjek!

Masusko Przyszła Mamo!!!!!! Co to do cholery za odkładanie na za x lat!!! Przez takie teksty to ja się denerwuję - a to przeciez niewskaxane!!!!! Przeciez dam radę! A po tych waszych tekstach to wątpić można zacząć! Także trzymam kciuki masusko za przeterminowany test a tobie Przysza Mamo za test:) No i nie chcę słyszeć żaddnych sprzeciwów bo wiecie co...... :P :P :P :cheer: :cheer: :cheer: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Różyczko weź się tak nie postarzaj!!! To nie modne!!!!

Oposku co porabiałaś???

Aniu - nie wierzę w to 1 zdjęcie!!!!! Łóżeczko całe?????

Rika nie narzekaj :) w końcu na to czekałaś:):) A za parę dni - będziesz niczym królowa na swoich włościach:)

DOBRANOC!!!!!!!!

A i przetańczyłam pół wesela i jestem w szoku do tej pory:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #441647 przez aniaw
Hello :)

Przyszla_mama, Masuska ja też właśnie wyczekuję @ :ohmy: :lol:

Hoborku fajniucho, że się wybawiłaś, ale że nie masz fotki to foch :P
Łóżko nawet przeżyło :laugh:

Rika ale już bliżej niż dalej co? :laugh:

Oposek czekamy na Ciebie :S

Róyczko i jak tam wczorajsze spa? :)

My dziś totalne lenistwo i wydurnianie się z bobasami :S
Ja się zastanawiam jak nasi sąsiedzi z nami wytrzymują bo nasze śpiewanie i wydzieranie się chyba w całym bloku było słychać :lol:
Byliśmy dziś grzecznie w kościółku tzn Szymi dookoła spacerował i kamienie zbierał ale to też się liczy :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A w ogóle wkurza mnie aparat bo akumulatorki zaraz siadają i muszę kupić nowe, albo na zwykłych bateraich polegać.
Mam niby aparat w telefonie, ale jak widać kiepskiej jakości foty wychodzą ;)

Ps matko dziś tak się objadłam przez cały dzień, że chyba starczy mi na tydzień już :S

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441715 przez przyszla_mama
hej mamuski :kiss: :kiss: :kiss:

miłego dnia :kiss:

ps. czy ktos dostal juz paczke z winiar?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441730 przez przyszla_mama

Masusko Przyszła Mamo!!!!!! Co to do cholery za odkładanie na za x lat!!! Przez takie teksty to ja się denerwuję - a to przeciez niewskaxane!!!!! Przeciez dam radę! A po tych waszych tekstach to wątpić można zacząć! Także trzymam kciuki masusko za przeterminowany test a tobie Przysza Mamo za test:) No i nie chcę słyszeć żaddnych sprzeciwów bo wiecie co......



Hoborrku - oczywiscie ze dasz rade! Ty to bedziesz super mamuska i na pewno z wszystkim dasz rade, nie mam najmniejszych watpliwosci!!!!! :) ja to inna bajka zupelnie, na razie mam zakaz od lekarzy, nie mam pracy stalej wiec zupelnie odpada.Nie moglabym nawet isc na macierzynski. (Tylko niech mi nikt nie mowi ze pieniazki niewazne przy dzieciach:P :P :) ) a ja Cie Hoborrku bardzo dopinguje :)

Aniu - fotki extra jak zawsze :) a gdzie kupilas taki fajny sliniaczek Szymiemu? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #441736 przez masuska
Dzień Dobry:)

Hoborrku ja się przyłączam do wypowiedzi Przyszłej_mamy, brak pracy to jednak niezły bloker, a i remont w trakcie, no i zawsze wymówkę się znajdzie:)

Przyszła_mamo śłiniak z Ikei:)

Aniu cudne fotki, ta pierwsza Szymiego w kamizelce - boska:)

A tak napisze co u nas, wczoraj pojechaliśmy do Olsztyna i kupiliśmy zlew, umywalkę, kibelek z całym zestawem podtynkowym i baterie do kuchni i łazienki. Został jeszcze prysznic:) Fajne takie zakupy:) A Piotrek szalał z babciami.


Dziewczyny potrzebuję helpa. Ma któraś pomyśły jakieś na kolory, aranżacje, no cokolwiek, ja mam taki problem że ciężko mi dobrać kolory szczególnie w takich pomieszczeniach jak salon, no cały dół to dla mnie męczarnia, na górze to ja już mam projekty i pomysły na pokoje dziecięce i sypialnie. Jakby któraś mogła helpnąć to daję maila. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A i druga sprawa, chcemy mieć prysznic, ale nie chcemy brodzika, takiego klasycznego białego, ma któraś jakieś inne rozwiązanie w domu? bardzo by mnie to interesowało:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441888 przez basba
Czesc Babolce... jestem w końcu... ale wybaczcie nie dam rady was nadrobic.

Napiszę tylko co u nas:

Dzieci mi się rozłożyły- Antoś od środy z temperaturą a Wiki dołączyła się w sobote. W sumie nic poważnego im nie dolega więc nie wiem skad ta teperatura. Antoś dziś już lepiej a Wiki w sumie na noc dostaje 38 stopni :unsure: Mielimy plany żeby w piątek wybrać sie na Stachurskiego a w sobote na imprezkę ze znajomymi no ale nie chcialam chore dzieci z ciocią zostawiać więc zostaliśmy wszyscy w domku. Mąż w piątek opijał pępkowe bo sąsiadka nam się urodziła a w sobotę miał łeb jak sklep hehe... a ja w czoraj byłam w szpitalu odwiedzić mamuśke i jej córunię- bombastyczna jest hehe. No to tak na tyle... teraz wracam do pracy i będę juz na bierząco.

Zdjecia widziałam - Masuska- no wiesz, dziecku miejsce w łóżeczku zajmować ;) Super tak wogóle

Anuśka - twój Szymi jaki przystojniacha w tej kamizelce! No i chyba nieźle musiałaś syna wymęczyć że przy jedzeniu zasnał hehee... A Dominiś chyba uwielbia piaskownice, co?? Zdjęcie męża w łóżeczku też nieźle wymiata...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441894 przez basba
masuska napisał:

Dziewczyny potrzebuję helpa. Ma któraś pomyśły jakieś na kolory, aranżacje, no cokolwiek, ja mam taki problem że ciężko mi dobrać kolory szczególnie w takich pomieszczeniach jak salon, no cały dół to dla mnie męczarnia, na górze to ja już mam projekty i pomysły na pokoje dziecięce i sypialnie. Jakby któraś mogła helpnąć to daję maila. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A i druga sprawa, chcemy mieć prysznic, ale nie chcemy brodzika, takiego klasycznego białego, ma któraś jakieś inne rozwiązanie w domu? bardzo by mnie to interesowało:)


Masuska napisz jaki styl preferujecie to będzie mi łatwiej coś poszukać... a łazienkę pstryknę jak będę w domu- chyba ze znajde w kompie zdjecie to wstawie. My mamy w małej łazience brodzik zrobiony normalnie z płytek... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #441914 przez Oposek
Masuska jeśli nie chcecie białego brodzika to przychodzą mi do głowy dwa rozwiązania- albo brodzik z kolorowego, hartowanego szkła lub konglomeratu albo bez brodzika w ogóle z odpływem w podłodze lub ścianie. Może być z płytek, mozaiki, czego chcesz:)

Coś w tym stylu:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441934 przez masuska
O Oposku o coś takiego nam chodzi.

Basba
, łazienka styl, eko, lub spa, ale jasna tonacja, podłoga to gres a'la drewno raczej jasny. Salon to też bym wolała jasny w ciepłych brązach, meble mam szare i dywan też. Salon mam z kuchnią w wykuszu, która jest oddzielona barkiem z kuchenką (a'la wyspa) no ale jakie kolory to jedna wielka porażka. Korytarze i pokój-sypialnię to jakoś tam się zrobi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl