BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 7 miesiąc temu #440018 przez masuska
No a to nasze jest 140/70 i wytrzymuje jak widać 73 kilo więc jest git:) Sama też moge w nim spać:P

No właśnie idę bo Mąż czeka:)

A jutro do pracy:(

No to buziaki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440046 przez hoborr
A my żyjemy. Ada nie wykazała jakichkolwiek niepokojących objawów. Zobaczę czy w nocy nie będzie jej brzuszek bolał! No nic.

A Tomek jeszcze w pracy - bo ktos niechcący prpzerwał rurę z gazem i czeka aż ktoś tam naprawi i wtedy jedzie do domu! A sam dojazd z 1,5 godziny! I na 6 do pracy znowu! Ale mnie trafia z ta jego pracą! Już 3 dni adusi nie widział!!!!! :( :( :( Szkoda mi go.
Pocieszam się tylko tym że zarabia... B)

Może was doczytam - ale naprawde poadam na r\yjek!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440123 przez natimp1
hej Pituchy


serdecznie zapraszam na urodzinki, ale 2:)
Masuska Pitek jest niesamowity, blondasek cudny, a on ma troszku te włoski falowane albo podatne na kręciołki, bo takie wrażenie odnosze....
A tak w ogóle to w ucho za te wszystkie gazetki promocyjne...../ oczywiście poszłam do lidla bo skoro takie oferty... no i małemu kupiłam tylko skarpety z abs -ale fajne bo grube wiec na zimę jak znalazł starczą za to w koszyku mnóstwo innych pierdół, a z portfela wybyło chyba ile się dało.. i masz babo promocje...:):)


Oposku ten tran mój od 3 roku, ale pytałam w aptece i 2,5 można dawać bo one sprawdziły na ulotce dla lekarzy

kurcze wczoraj Jachowi założyłam śpiwór , oj cieżko było wierzgał girkami prawo lewo, nie chciał jak nic ...no ale udało się, nagle patrze o 5 a on bez.. chyba mu Toi w nocy ściągnał.. a jednak taki śpiwór to cud biorą pod uwagę ze chłopaki przy otwartych oknach śpią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440163 przez przyszla_mama
Dzien dobry laseczki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440181 przez natimp1
BASBA A JAK DZIECIACZKI?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440204 przez natimp1
dziewczęta poszukuję następujacych rzeczy :,nawilżacza ma któraś sprawdzony?
i czegos na chrapanie męża bo zwariuje, normalnie cos mu się stało i zaczął chrapać..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440252 przez Oposek
Dzień dobry Paniom

Nati czyli poprostu dziecko od lat trzech dostaje całą dawkę tranu, a mniejsze pół i pewnie rodzaj tego tranu nie ma w takim razie znaczenia:) A z zakupami mam tak samo niestety. :blink:

Hoborku superancko, że z Adusią wszystko ok, mam nadzieję, że w nocy brzuszek nie bolał. Mój młody dwa razy się szamponu dla dzieci napił i też żyje. Co do chrapania to są jakieś plasterki i krople, ale skoro zaczął chrapać nagle to może najpierw laryngolog?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #440314 przez przyszla_mama
moje dzien dobry zostale olane ale to nic :P :P

me kochane dziewuszki :)

jesli ktoras ma czas i chce sie pobawic w takie rzeczy to sa do zamowienia fajne probki kosmetykow dla dzieci:


kosmetyki musteli:

www.mustela.pl/pl/main.html#/connexion

trzeba sie zarejestrowac i napisac do nich maila, z prosba o przeslanie probek. Trzeba zaznaczyc ze zarejestrowalo sie w ich klubie (klubie musteli) i poprosic o wyslanie darmowych probek, no i podac adres

do mnie wlasnie doszly, w fajnej kosmetyczce, 4 probki - krem do pupci na odparzenia, krem do buzki, do ciala emulsja i na rozstepy. Male ale o dziwo ten kremik do odparzen dostalam od kolezanki i przez 2 tyg smarowalam, co wiecej jak wam pisalam jest cudowny, ma genialna konsystencje i swietnie pachnie. Jak mialam wtedy problem z Arusiowym siusiaczkiem i kroskami, to wyleczyl mi wszystko po kilku solidnych uzyciach

kosmetyki johnson baby:

www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html

pharmaceris:

babyonline.pl/pharmacerisb-baby-ankieta.html Poleć znajomym


a to Hoborrku dla Ciebie, paczki dla przyszlych mam:


paczka od bebilon:

www.bebilon.pl/rejestracja?page=1

niebieskie pudełko

www.familyservice.pl/Lifestyle/Niebieskie-Pudelko


jeszcze sie dzisiaj odezwe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440359 przez aga1040
hej babeczki. pewnie nawet nie tęskniłyście za nami. Ale jakby która pytała nie odzywałam się bo remont w domku był i nie bardzo miałam jak w tym chaosie lapka odpalić.

Masuska no nieżle wyglądasz w tym łóżeczku. :laugh: Ja jeszcze nie próbowałam wlazić do Kubusiowego :laugh: ty to jednak jesteś kochana waritka :kiss:
Napewno nie dam rady was nadrobić. Jakby co to proszę o jakiś mały skrócik z wydarzeń :)

Buziole

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440387 przez natimp1
Aguś myślami Ciebie ściągnęłam.. jak jeszcze Aśka napisze to będę się ogłaszać jako jakaś nagabywaczka myślowa :)
w skrócie.. to .. hmm nie da się chyba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #440398 przez Oposek
PrzyszłaMamo fajne te próbki, można naprawdę przdatne rzeczy dostać:) Ja jednak nie bawię się w to, tak samo jak z Winiary, bo żeby dostać paczkę musisz się zgodzić na przetwarzanie danych osobowych. Oni korzystają z nich sami, a niejednokrotnie sprzedają te dane do celów marketingowych i dostaje się potem tony śmieci reklamowych. Można oczywiście napisać do nich potem, że zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych nie zgadzasz się juz na przetwarzanie Twoich danych, ale ściganie każdego, komu te dane dali jest trudne, jeśli nie niemożliwe. Ale jeśli komuś to nie przeszkadza to naprawdę fajna sprawa, tak jak streetcom.

Aga i jak się udał remont :) Streszczenie faktycznie byłoby trudne ;)

PrzyszłaMamo napisałam przecież "dzień dobry Paniom, do Ciebie także:)

Basba przyłączam się do pytania, jak Dzieciaki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440427 przez natimp1
allegro.pl/happy-ball-fontanna-pileczek-...lep-i2667358717.html

dziewczyny wczoraj wyciągnełam te zabawkę z piwnicy po Maksim.. zabawa ze hoho , oczywiście Maksi tez miał ubaw.. ale Jachu szalał.. z tym ze trochę głośna muzyka trzeba było zakleić plastrem głośnik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440461 przez różyczka
Tak mi sie to spodobało,ze zamawiam :)
niedrogie a frajda bedzie :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440498 przez natimp1
Róża ale pozwolisz się trochę Biance pobawić???:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #440624 przez Rika
Dzień dobry, przepraszam ale nie mam czasu na pisanie, mam napięty grafik, podczytuję w wolnych chwilach z telefonu :)
Dzisiaj byliśmy po meble i... przyznali nam kredyt!!!! Ale się cieszę, we wtorek będą a dzisiaj malowanie, jutro malowanie, w niedzielę sprzątanie i przeprowadzka co Wy na to? :D

Nati my mamy tą fontannę ale jest strasznie głośna i dziewczyny nie chcą się nią zbytnio bawić więc została wyniesiona... zresztą jak większość zabawek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl