BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 7 miesiąc temu #440625 przez masuska
natimp1 napisał:

allegro.pl/happy-ball-fontanna-pileczek-...lep-i2667358717.html

dziewczyny wczoraj wyciągnełam te zabawkę z piwnicy po Maksim.. zabawa ze hoho , oczywiście Maksi tez miał ubaw.. ale Jachu szalał.. z tym ze trochę głośna muzyka trzeba było zakleić plastrem głośnik


Ja mam i u mnie ryk, więc czekam może komuś damy na prezent:)

Nati Piotrek to w ogóle jakiś kręcony jest:P a włosy to ma po mnie kolor, a reszta po tacie. Też kupiłam te skarpetki z Lidla:) A z tym chrapaniem to ja też wymiękam. Dlatego oswajam się spać z Pitem:)

Hoborku b.cieszę się że wszystko w porządku:)

Przyszła mamo dzięki za linki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440679 przez różyczka
A ja mam juz net :lol:
kable ukradli ale juz połozyli nowe i mam!!!

zamiast fontanny bylam przed chwila w kaufie i kupiłam za 25 zł superastą parasolke-wżóek dla lali, Młoda jeździ jak szalona tylko lale przekłada, od czasu do czasu porzuca "dziecko" ale za chwile wraca i dalej zasuwa, wózeczek jest mały i b. lekki wiec łatwo sobie przestawia zeby skrecic albo odwrócić-szczerze polecam :)

Rika super,ze juz przeprowadzka :) ciesze sie razem z Toba :) w końcuuuuuuuu :side:

Oposek ma racje z tymi danymi-ja przez nieopatrznosc tez gdzies podałam zeby dostac jakies próbki i teraz borykam sie z kilkoma esami dziennie o tresci "jestem na czacie, mam na ciebie ochote, odpisz na nr..."itp.

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #440718 przez przyszla_mama
Dobry wieczór :kiss: :kiss:

wybacz Oposku, ze nie dostrzegłam Twojego dzień dobry :) :)

co do ochrony danych osobowych, to zgadzam sie z Wami ze to ryzyko, chociaz powiem wam ze tak:

- w wiekszosci ankiet ktore wypelnialam nie trzeba bylo podawac numeru telefonu

- jesli chodzi o maila, i o te spamy okropne, to specjalnie zalozylam takie konto smieciowe :) gdzie przychodza wszystkie reklamy i nieistotne rzeczy, wiec nawet tego nie przegladam

- a jesli chodzi o korespondencje to ciekawe jak to bedzie, ludzie ktorzy dziela sie takimi linkami pisza ze sa zdziwieni bo byli pewni ze beda otrzymywac tony makulatury - (sa osoby ktore naprawde na potege sie tym zajmuja) a tak wcale nie jest i prawie nic im nie przychodzi. A jesli bedzie odwrotnie to nic, my z checia przyjmujemy makulature na rozpalke :) :)

a gdyby ktoras z was chciala mam linki do stron gdzie mozna zamowic probki perfum typu puma, calvin clain, bruno banani i kosmetykow roznych.

ale oczywiscie nie namawiam, bo wiem ze trzeba sie liczyc z konsekwencjami

Jutro napisze wiecej :)

DOBRANOC

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440740 przez dorotas29
Helołłł :)

Rika- w końcu się przeprowadzicie, szczerze gratuluję!!! :)
Różyczko- Ty też miałaś remont???

U mnie tydzień straszny- w pracy,w życiu i w ogóle- Jula ma zapalenie płuc, była opcja- szpital albo zastrzyki, wybrałam zastrzyki ;) , Kubi też kaszle,ale czekamy...
Z mojego syna jest niezły tancerz, wymiata,że aż miło :laugh:
umie liczyć: aaa....eeee...cziii :)
M śpi juz od ponad pół godziny,czyli znowu wieczor z komputerem i telewizorem...standard..niestety... ;) :(
Pozdrawiam Was serdecznie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440785 przez hoborr
Dobry wieczór!

Przyszła mamusiu! Czuję się szczególnie wyróżniona za osobiste linki dla mnie:) dzięuję:)
A co u Areczka?

Dziewczycny dzięki za rady z tym proszzkiem:) Ada spała w nocy jak gdyby nigdy nic - skończyło sie na strachu:)

Różyczko i już masz podłogi ?? Bianeczka musi uroczo wyglądac z wóżkiem i lalą:) Kurde może sama coś mojej sprawię!:)

Rika no nie wiem co napisać:) TYle się oczekałaś i tyle razy przekłądadliście ta przeprowadzkę że w szoku tweraz jestem:) No to byle do niedzieli:) Czekamy na zdjęcia i wrażenia:) Super:)

Aga no moge napisać w skrócie: wszyscy cali, raczej zdrowi, nikt nie nażeka jakoś bardzo - najwyżej na brak czasu:) a co u Was więcej???

ZA tydzień mam 5 rocznice ślubu:) No i tarcvk bym jakis upichciła:) No weny brak:)
A jutro na wesele. Jak się odpisuję w miarę i wcicnę w sukienkę to wam się pokaże z wydętym brzuceh:) Ale nie obiecuję - z doświadczenia wiem że zawsze zapominam o zdjęciach i najwyżej ja robie i sama nie mam:) ech:)

dobranoc!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440814 przez Rika
Hoborr musisz poczekać bo dopiero we wtorem będą meble :) póki co zrobię zdjecia jeszcze pustego mieszkania :)

Przyszla_mamo ja chcę linki do stron gdzie można te próbki perfum zamówić a co trzeba zrobic żeby dostać je?

Różyczko to kiedy masz wolny termin na parapetówkę?

Dorotas, my z mężem też małoc zasu spędzamy...

teraz przenieśli dominium niedaleko naszego domu jakieś 3 minuty drogi :) i mam nadzieję ze jak już pozbieramy się z meblami to zaczniemy więcej czasu ze soba spędzać i częściej wychodzić, teraz już mi nie powie że za daleko wszędzie....

Jestem taka szczęśliwa że... nie powiem co...

i wiecie, coraz częściej spedzam czas z moim spziegiem i mąż jest trochę zazdrosny o niego... hmm ale podoba mi się to i on :D haaaaa spadam bo głupoty piszę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440831 przez Oposek
różyczka napisał:

ja borykam sie z kilkoma esami dziennie o tresci "jestem na czacie, mam na ciebie ochote, odpisz na nr..."itp.


Rose czemu podajesz treść moich smsów do Ciebie, to korespondencja prywatna była :P :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440832 przez Oposek
Przyszła Mamo rozwaliłaś mnie tym tekstem o makulaturze na podpałkę, aż oplułam monitor;)

Rika gratuluję przyznania kredytu i cieszę się bardzo, że przeprowadzka tuż tuż! wreszcie! oby wszystko już teraz szło po Twojej myśli! :)

Dorotas fajnie, że się odezwałaś! współczuję choroby Małej, zdrówka życżę, oby zastrzyki pomogly jak najszybciej :kiss: A Kubuś super liczy, słodziak mały!

Hoborku to kamień z serca, że u Adolinki w porządku. Baw się dobrze na weselu i czkeam na zdjęcie brzuszkowe! :kiss:

Różyczka fajny pomysł z tym wózkiem! dasz słit focię Bianusi z lalą w wózku? :)

Masuska serio do Taty Piotruś podobny? Ja tam w Piterku widzę całą Mamę! :) A jak Wasza budowa? fajosko, że macie znajomości w przedszkolu, zawsze to łatwiej.

A gdzie się podziała nasza Ania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440837 przez Oposek
Jeszcze chciałam napisać, że jeśli któraś z Was czyta Jeżycjadę to jest już kolejny tom!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440846 przez przyszla_mama
Dzień dobry!

U nas juz od poltorej godziny pobudka! Szkoda ze nie da sie jakos zaprogramowac dziecka na ilosc godzin snu, Oposku nie masz jakichs sposobow? :) zawsze takie dobre rady dajesz :P

Oposku - ja sie usmialam z tego, ze oplulas monitor :laugh: :laugh: co do makulatury to ja najzupelniej na serio! :) mamy trtadycyjne ogrzewanie weglowe wiec przesylki reklamowe szybciutko znajduja swoje zastosowanie :P :P

natimp - niestety nie mam bladego pojecia o nawilzaczach, moze poczytaj najpierw na roznych forach jakichs, ja tak zawsze robie

Różyczko - mam nadzieje ze szybko uporasz sie z remomentem. A pokaz zdjecie Bianeczki z wozeczkiem i lala, poka poka :)

Rika - oj jak fajnie ze juz lada dzien przeprowadzka, czekamy na szczegolowa fotorelacje! aa i jaki kolorek w koncu wybralas?

Aniu - co u Ciebie?

Hoborrku - ja rowniez czekam na zdjecia brzuszka :)

Masuska - fotka super, ale czemu tatusia nie zaprosiliscie do siebie ? :) :)

Dorota - duzo zdrowka Julce zycze, mam nadzieje ze szybko wroci do zdrowia

Basba - co u Ciebie i dzieciaczkow?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #440848 przez przyszla_mama
Rika


obiecane próbki perfum:


bruno banani:

www.brunobanani-club.com/webappeal/pl/

escada

www.escada-fragrances.com/en/free-perfume-samples/

puma
www.puma-fragrances.com/pl-pl/freesample/request-a-sample.html

calvin clein
www.minimartclients.com/CalvinKlein-BeautyPromotion/

pytalas co trzeba zrobic, to wystarczy wstawic swoje dane, ja niektore fikcyjne wstawialam, adres prawdziwy zostawialam :)

Gdyby chcial ktoś więcej to pisac, juz bede wysylalal na priwa, bo zaraz dziewczyny mnie przeklnal ze zasmiecam forum :P :P :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440853 przez przyszla_mama
a jesli ktos nie zbiera na podpalke jak ja :P bo teraz ogrzewanie na wegiel to prawie juz jak telefon stacjonarny albo pralka frania :) :) to z tego co zauwazylam, zawsze pytaja czy zgadzasz sie na informowanie o nowych promocjach, i wcale nie trzeba zaznaczac ze sie zgadza.
Np w pumie nie zaznaczylam (a bylo Chcę otrzymywać bieżące informacje o zapachach PUMA za pośrednictwem biuletynów elektronicznych, przesyłek bezpośrednich i ankiet) a i tak poszlo zgloszenie, tylko trzeba sie dobrze wczytywac w tresc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #440914 przez aniaw
Hello :)

Ostatnio nie wyrabiam się z niczym :ohmy:
W pracy taki zapiernicz, że nawet nie mam kiedy usiąść i nogą pomachać :P
Pacjenci, zabiegi, konsultacje :S
W domku bobasy jakies opętane i na chwile przed kompem nie usiąde :S
Poza tym ciągle gdzies wychodze - kino, spotkanko, trening, więc mój M wieczorami sam z bobasami :blush:
Wczoraj wieczorem miałam jeszcze na kongres wybyć, ale juz nie dałam rade i wolałam z chłopakiami iśc na spacer :)
Musze jakieś foty zapodać, bo zapomnicie jak wyglądamy :lol:

Poza tym mój M ostatnio przegladał mój tel i znalazł dowody na to, że go zdradziłam...
To wszystko przez Was i Wasze Winiary :P
Zamówiłam ta paczkę w InPoście a mój T przeciez wierny poczcie polskiej, więc mam przerabane :lol: :lol: :lol:

Aguś w skrócie dla Ciebie:
Różyczka nie płaci za neta ale tak wykombinowała, że kradnie przewody, sprzedaje je i ma na rachunki :lol: Szaaacun :lol:
Masuska chyba ma jakies ciche dni z Męzem, bo ostatnio sypia z Piterkiem w łóżeczku - nie wiem czy to nie zakrawa na jakięs kazirodztwo :lol:
Przysza_mama z kolei zamias zwykłej podpałki wrzuca do pieca komputery, na które dostaje informacje reklamowe - więc jakby dziura ozonowa drastycznie się powiększyła, to wiesz juz przez kogo :lol:
Oposek całe dnie szopinguje - lidle, tesca, carefury, pepca, biedrony - to jej codzienne pielgrzymki, w które zabiera swojego Filipka w celu wymuszenia na kasjerkach obnizki cen z uwagi na zabójczy uśmiech synka :lol:
Rika oficjalnie ma kochanka, którego przedstawiła już męzowi a nam jeszcze nie pokazała foty :lol: Nieoficjalnie wiadomo, że to on jej pomaga kończyć remont na górze jak męża nie ma i dzięki temu będzie szybsza przeprowadzka :lol:
Nati zastanawia się jak przerobić swój pesel w dowodzie na 5 czy 6 z przodu, żeby Mąz nie uganiał się za innymi laseczkami :lol:
Basba jeździ po jakichs klientach i nawet się nie chce zdradzić więcej szczegółów a czepia się moich striptizerów :lol:
Hoborek testuje różne produkty chemiczne na swojej Adolince czego absolunie nie pochwalamy, nu nu nu :lol:
Zbiezność nicków zupełnie przypadkowa :S


Będę później bo muszę zwierzaki w pracy ogarnąć :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440919 przez przyszla_mama
Aniu, nic dodać, nic ująć :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440923 przez Rika
Ahahaha Aniaw ale mnie rozbawiłaś :) A nie pomaga mi na górze tylko przy dzieciach :)

Przyszla_mamo dzieki, później bd miała chwilę to się tym zajmę a Ty dostałas te próbki? Jak one wyglądaja? Duzo tego czy tylko wybrane zapachy???

Oposek to kiedy przyjeżdżasz :) dzisiaj bd robić zdjęcia :D
Mam nadzieję że mnie odwiedzisz :D i Aniaw też :)

Muszę uciekać ubrać dzieci bo jeszcze w piżamkach biegają i czzekam na teściową i spadam na górę.

A w ogóle to dzień dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl