BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 4 miesiąc temu #500601 przez Rika
Różyczko to dawaj nr konta :) na ciasteczka też się wpisuję :D

A dziękuję za pochwałę zdjęcia :)

Ooo Masuska to dużo zdrówka dla męża, kurcze zła choroba, jak to przechodzi?

Masuska fajne łóżko, takie masywne. Podobają mi się takie masywne meble ale np do nas takie nie pasują bo mamy małe mieszkanie. Np moja mama ma piękne meble w pokoju ale nie pasują tam bo pokój jest za mały, takie meble są piękne ale tylko to piękno wydobywa się z nich w dużych pomieszczeniach i takie co ona ma to pasowały by do wielkiego salonu a nie małego pokoiku... nie wiem jak dużą macie sypialnie ale łóżko jest fajne :) Ciekawa jestem jak będzie się prezentować ze wszystkim :) streszczaj się tam bo chcę zobaczyć :D

My musieliśmy do ans wybierać lekkie meble ale jak będziemy mieli swój dom to też chciałabym mieć takie solidne, masywne z dobrego drewna a nie płyt... Jedynie co to mamy właśnie taką komodę i jest cudna :) ale np u nas w sypialni nie mogliśmy jej postawić bo miejsca brak.

W tym łóżku jedynie nie podobają mi się te półeczki.

A za ile je kupiliście i w jakim sklepie jeśli można wiedzieć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500603 przez Rika
różyczka napisał:

Alez królewskie łoże!!!
a czemu przerwa miedzy materacami? Piotrek bedzie tam spał w tej szparce? :laugh:


Różyczko Masuska pewnie się nie przyzna ale to pewnie w razie kłótni :) ona zabiera swój materac i idzie spać do innego pokoju :)
My mamy jeden duży materac ale będziemy go wymieniać bo nas wkurza... choćby dlatego ze nie mamy takiej możliwości jak Masuska :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500614 przez różyczka
masuska napisał:

Już nam robią klina na tą przerwę. Dostaliśmy za małe materace do tego łóżka. Materace (nówka) w prezencie i łoże też (ponad 100letnie ze śląska)


kurde zapamietaj sen z pierwszej nocy bo na pewnosie spełni! :)
No widac,ze konkretne to jest łoże :) bedziesz spała jak królowa!

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500626 przez Rika
Idę robić ciasto :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500644 przez różyczka
masuska napisał:

Dostaliśmy za małe materace do tego łóżka. Materace (nówka) w prezencie i łoże też (ponad 100letnie ze śląska)


Z tego sklepu mają Rika :laugh:

Masusko no to wyobrazam sobie,ze emocje teraz sięgaja juz zenitu :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500691 przez nikusia1988
A czy ja o Wasze głosiki mogłabym prosić??? Pierwszy raz w życiu startuję (a raczej mój piesio) w konkursie i nie ukrywam że fajnie by było wygrać dla niego karmę. Głosować można codziennie. www.facebook.com/PedigreePolska?sk=app_332972500143137 On jest pod nazwą Puszek 5 lat.
Z góry dziękuję za każdy głosik oddany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500785 przez Rika
nikusia1988 napisał:

A czy ja o Wasze głosiki mogłabym prosić??? Pierwszy raz w życiu startuję (a raczej mój piesio) w konkursie i nie ukrywam że fajnie by było wygrać dla niego karmę. Głosować można codziennie. www.facebook.com/PedigreePolska?sk=app_332972500143137 On jest pod nazwą Puszek 5 lat.
Z góry dziękuję za każdy głosik oddany


Piesio?!?!?1 :unsure: :dry: :huh: :ohmy: nie to forum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500847 przez różyczka
Rika melduj tu szybko co za ciasto wczoraj robiłas :)

Masusko chodzi o blaty kuchenne tak? zeby jedzonko mozna bylo zrobic?
a wigilia bedzie u Was w nowym domku?

a Ania sie odezwie czy nie?
Masusko, Basbo, Nati, Oposku, Hoborrku, Aniu, Przyszła_mamo, Martus, Aga piszcie bo kto bedzie pierwszy na 2000 stronie ten bedzie opływac wluksusach! gra jest więc warta swieczki :)
czyzbyście chciały oddac walkowerem to zaszczytne miejsce Rice albo mi??? :) bo jak narazie my tu najwiecej walczymy :side:

a my mamy balwana na podwórku!!!! :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500882 przez Oposek
Dzień dobry:)

Rose i tak pewnie 2 000 strona jakby co przypadnie w Sylwestra, więc kolejny raz mnie walka o zaszczytne miejsce ominie...

Masuska fajne łóżko, bardzo mi się podoba :) Pamiętam takie zdjęcia z Waszego domu, jak trzymałaś Piotrusia na ręku. Był ubrany w taki kombinezonik ala piesek czy krówka- w łątki. I pomyślałam sobie wtedy, że jeszcze tyle przed Wami. A tu już zaraz przeprowadzka !!! :)

Rika jak się udało ciasto?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500891 przez Rika
Różyczko, Oposku piekłam szarlotkę i jak zwykle wyszła przepyszna :)

Różyczko walczymy walczymy :)

Teraz mamy gości, wieczorem ok 20-21 przyjeżdża moja siostra :) zawsze jak ma przyjechać to cholernie mi się czas dłuży... :(

Różyczko ja chciałam bałwana lepić wczoraj wieczorem. Jak szłam do sklepu to padał deszcz, jak wracałam to sypał śnieg jak nie wiem. Później jeszcze ze 2 godziny sypało i zasypało wszystko nawet ulica zniknęła... a później dziewczyny długo nie szły spać, ja sprzątałam a jak się kapnęłam to była już 23:30 :ohmy: i wzięłam je do spania, poszłam robić ciasto, o 3 położyłam się do łóżka. I miałam lepić tego bałwana jak ciasto się piekło ale w międzyczasie wyszłam na papierosa a tam deszcz leje jak z cebra... zrezygnowałam bo i tak nie byłoby sensu, teraz tez od rana deszcz pada, chlapa niesamowita a tu jeszcze do sklepu muszę lecieć... podobno już od poniedziałku ma być na minusie więc mam nadzieję że na święta będzie śnieg i bałwan i kolorowe kule... :) a wczoraj na bałwana nawet marchewkę kupiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500898 przez różyczka
A gdzie sie bawisz Oposku w sylwestra? :)

Rika nasz tez z prawdziwa marchewką jako nos :)
mniaaaam szarlotka :side:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500977 przez Rika
Różyczko podesłać Ci kawałek? :D

No właśnie dziewczyny gdzie wybieracie się w sylwestra?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500983 przez różyczka
A Ty jeszcze masz ta szarlotke????
Jak to jest...że u wszystkich ciasto jest i mozna sobie isc ukroic kawałek jak sie ma ochote a u mnie ciasto jest dostepne wyłącznie do pół godz. po upieczeniu :unsure: :dry:apotem to juz okruszki tylko...i wspomnienie :S

kupilam własnie sanki i bumboxa dla Bianki pod choinke :) chce zeby mogla sobie sama puszczac muze z płyt

czy Wasze dzieciaczki dają sie jeszcze karmic? bo kurde moja w domu żąda kategorycznie widelca albo łyzki i je sama, jedynie z tego cowiem to u niani jest karmiona jeszcze chyba...bo jakas taka zawsze czysta wraca od niej :S juz nawet pytalam czy ciocia ją wiąże do krzesła czy jak :unsure: :laugh:

Rika ja jeszcze niewiem co bede robic w sylwka :) czekam az cos spontanicznie sie urodzi :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501091 przez hoborr
ooooo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501106 przez Rika
Różyczko moja Ola miała bunt co do samodzielnego jedzenia przez kilka dobrych miesięcy, dokładnie przez 5. Od kiedy jesteśmy na górze to daje się karmić ale jak je na dole to domaga się jeść sama i tak właśnie je. Tam w kuchni jest stół gdzie może sobie spokojnie usiąść i sięga a u nas jest wysoki stół jadalniany i próbowałam żeby sama jadła to nie chce bo musi siedzieć u mnie na kolanach co w ogóle jej się nie podoba :)

My sylwestra mieliśmy spędzać na Mazurach w Gołębieskim lub w Warszawie w hotelu Mercure ale stwierdziliśmy że to pierwszy sylwester kiedy mieszkamy w swoim mieszkaniu i spędzimy go u nas ze znajomymi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl