BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #503219 przez aska27
Aniu DZIĘKUJĘ za piękny demotywator :laugh:

Aniu skoro tak wszystkich obdarowałaś to i ja mam coś dla Ciebie :blink:
demotywatory.pl/3989249/Chron-las

a jeśli ktoś nie ma pomysłu na prezent proszę :)
demotywatory.pl/2465596/Bo-dobry-prezent-to-taki

Właśnie skończyłam układać zdjęcia do albumów ok 200 sztuk... to nasz prezent dla rodziców. Zdjęcia są głównie Mikołajka ,ale tez nasze wspólne... po świętach zrobię taki sam dla nas. Super sprawa :)
Oglądanie na monitorze komp to jednak nie to nie to samo :blink:


To jeszcze napiszę,że Mikołaj nauczył się mówić "nie ma" :) no i umie już sam pić z kubka, cieszy się przy tym no i nie oblewa się na szczęście.

A ja dzisiaj odwiedziłam fryzjera... wreszcie ,bo odrost miałam już na ok 15cm :cheer: kolor trochę ciemny wyszedł,ale po którymś myciu zmieni się na pewno :blink:


Dziewczyny po CC czy czasami czujecie coś dziwnego w brzuchu??? :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503222 przez Rika
Aśka jednak album wygrał? :)

Demotyw z prezentem super :D a z tym kotem to Aniaw dała Różyczce chyba :D

Moja Ola pije z kubka czy szklanki sama od kiedy skończyła rok ale za to nie umie pić z butelki :P

Muszę zapalić bo eksploduję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #503224 przez aska27
Rika albumy to prezent dla naszych rodziców. Do tej pory dostawali od nas zdjęcia i trzymali je luzem, dałam do wywołania nowe fotki i teraz mają od samych narodzin,az do teraz :)

Co do demota to fajnie,ze się zgadzamy hehee też mi się skojarzył z naszą Anią :blink:

Mikołaj kiedyś pił fajnie z niekapka,potem go schowałam i wróciłam do butelki, sama nie wiem dlaczego.. ale podałam mu zwykły kubek i nie było żadnego problemu,wiec fajnie :blink:


Rika dzięki, że przypomniałaś o Gwiazdorze hehe bo mi zupełnie wyleciało z głowy, teraz myslę nad tym.. spróbuję coś zorganizować, może w tym klubiku malucha coś organizują, jutro sprawdzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503233 przez Rika
Ja mam tutaj w klubiku i nie mogę się wybrać, nie mam samochodu :(

Aśka moja Ola piła z niekapka, teraz też czasem pije ale woli z kubka czy szklanki, w niekapku (miała gumowego smoka) odgryzła połowę tej gumy co na smoku jest :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503273 przez różyczka
Dzien dobry :)

szkoda,ze Nati sie zacięla na dobre :dry:
lubiłam to Twoje PIERWSZA :P
wróc Nati jeszcze w tym roku.... wieśniaro jedna Ty! :silly: :lol:

Aniu ale sie postarałas kobietko :)
ten demot "przystrój kota" to przeciez moja Koti tam jest na zdjeciu! :) identico!
dialogi do posikania jak zawsze :laugh:
my tak z Oliwka bedziemy własnie kombinowac z choinka, nie wiem jeszcze co z tego wyjdzie... :S

Aska świetny pomysł na prezent z ta rózgą! :) gratuluje Mikołajkowi nowej umiejetnosci :)
ja mam cały czas dziwny dół brzucha, jakis taki troche dretwy jakby, dziwne uczucie mam podczas dotykania czy to sama czy to jak Bianka niechcący mnie czyms tam stuknie, albo jak sie o cos opre w tym miejscu :dry: a Ty?

Rika a sankami nie mozesz sie wybrać? :) daleko to jest?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503280 przez hoborr
Dobry!

ALe zimno! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503416 przez aska27
Hej Hoborr :blink:

Różyczko miałam podobnie, teraz troszkę mniej ,ale jakieś dziwne "coś" czasem czuję... nawet ciężko to opisać. Dobrze,wiedzieć,ze nie tylko u mnie tak się dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503499 przez Rika
Dzień dobry

Różyczko nie mam sanek... a żeby Zuzia szła taki kawał pieszo to odpada bo będzie męczarnia i dla mnie i dla niej o wyjęciu Oli z wózka nie ma mowy bo ona lata gdzie chce... a nie wiem czy by wytrzymała... to jest jakieś 1,5-2 km.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503512 przez basba
Dzień ... no właśnie ... jaki?

Przeżyłam... Cesarka przy tym to dla mnie byl pikuś. Bolało jak cholera- a krew niestety leci mi do teraz (swoją drogą strasznie mi przez nią nie dobrze). Facet to jakiś rzeźnik. Najpierw spytał co się dzieje a potem ni z tego ni z owego podszedł ze strzykawką i wbił miałam wrażenie ze z rozbiegu 3 zastrzyki. Posiedziałam chwile aż mi wszystko zdretwiało no i stwierdził ze rwiemy. Nie szlo wyciągnąć wiec rozcinał mi tam coś i znowu nie mógł wyziągnąć. Tyłek miałam w powietrzu tak ciągnął. Matko jak sobie pomyslę to aż ciary mi znowu przechodzą. Teraz jestem na ketonalu więc powiedzmy ze jest OK...gorzej jak działać przestaje :dry:

Wybaczcie nie przeczytam co pisałyście bo ani weny nie mam ani siły. Wstawie za chwilkę jakieś foto ze sesji....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503567 przez Rika
Rany Basba aż mi się słabo zrobiło :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503568 przez natimp1
PIERWSZA:):)
UWAGA PRZYBYWAM... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wróciłam moje Kochane

Nie pytam nawet czy tęskniłyście bo to tak logiczne i naturalne ze nie ma o co pytać...

No więc moje Kochane, kompletnie nie wiem co się u Was dzieję, byłam tak zajechana robota w pracy ze nawet nie miałam czasu kawy zrobić, na szczęście plany się pozmieniały i jet szansa na wyrobienie się a nawet urlop miedzy świętami
:):)
Generalnie nie jestem wstanie nadrobić zaległości , ale juz teraz powinnam mieć czas zaglądać codziennie....
U an sjakos takos, Tomasz od stycznia będzie pracował, Maksi chodzi non toper najarany gwiazdorem, świątecznym obiadkiem w przedszkolu itp.... Ja nie mam czasu na piernięcię, porządki porobione raczej ogólne, prezenty muszę jeszcze z 3 dokupić, tak wiec nie jest ani dobrze w temacie Świąt ani najgorzej . janek całkiem całkiem, staram się go oduczyć pobudek nocek.. jak będzie zobaczymy.. chłopaki się cudnie zaczynają bawić..... tak wiec coraz więcej plusów da się zauważyć z dwójki dzieci
A U Was jak????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #503575 przez basba
Nati fajnie ze jesteś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #503608 przez Rika
Nati witaj :)
W przeciwieństwie do Ciebie Nati ja już mam wszystkie prezenty :) porządki mam zamiar dzisiaj robić, chociaż za dużo sprzątania nie mam bo robię to codziennie :) jedynie po mężu moim kochanym gorzej jak po dziecku muszę sprzątać ale ja mu to wynagrodzę...

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Basba piękne zdjęcia :) ja też takie chcę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503748 przez różyczka
Basbo strasznie Ci współczuje :kiss:
widzisz sama,ze nie pisałam bzdur, bo ja tez to tak wspominam...gorzej niz poród(30h bóli krzyzowych)
Oposek miała szczeście poprostu chyba :blink:

A ZDJECIA REWELA! :)

Rika 10 głebokich wdechów i wydechów :blink:
z chłopami tak to juz jest :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503755 przez Rika
Różyczko mi to już nawet oaza spokoju nie pomaga, dzisiaj jeszcze mnie dziewczyny denerwują i aż cała się trzęsę ze złości :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl