BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 5 miesiąc temu #503849 przez Rika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504024 przez aska27
Hej Nati :blink:

Basba co za historia? :cheer:
ale zdjęcia rewelacja!!!! Bardzo mi się podobają :)

Rika mam podobnie... facet to facet, będziesz tłumaczyć a i tak nie zrozumie :dry:
a foremki ekstra! :silly:


Co do kłótni małżeńskich to pewna mała dziewczynka (5lat) opowiada mi dzień w dzień jak to mama z tatą kłócą się codziennie w łóżku :laugh: raz nawet potraktowała tatę szczotką hehe


Po raz pierwszy nie mam ochoty pakować prezentów... nie mam też choinki jeszcze i nie mam pomysłu na Gwiazdora. Jakiś bak weny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504043 przez Rika
aska27 napisał:

Hej Nati :blink:

Basba co za historia? :cheer:
ale zdjęcia rewelacja!!!! Bardzo mi się podobają :)

Rika mam podobnie... facet to facet, będziesz tłumaczyć a i tak nie zrozumie :dry:
a foremki ekstra! :silly:


Co do kłótni małżeńskich to pewna mała dziewczynka (5lat) opowiada mi dzień w dzień jak to mama z tatą kłócą się codziennie w łóżku :laugh: raz nawet potraktowała tatę szczotką hehe


Po raz pierwszy nie mam ochoty pakować prezentów... nie mam też choinki jeszcze i nie mam pomysłu na Gwiazdora. Jakiś bak weny.


O co chodzi z tą 5-letnią dziewczynką?
Ja z małymi jutro idę do Mikołaja :) dzisiaj już kupiłam im prezenty (małe mikołajki i tiktaki) i baterie do aparatu, ubranka gotowe i jutro wyruszamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504066 przez różyczka
Nati kupe lat z przewaga kupy :silly: :lol:
sprawa jest -dązymy do 2000 strony, czas nas goni bo do konca roku ma byc ten wynik zrobiony, pierwsza osoba na stronie 2001 bedzie 'siedziec na kasie' (nie w markecie) :lol:

Rika do klubiku? na piechote jednak czy jak?

Aska szczotką :unsure: :cheer: :laugh: ale jazda :S :woohoo:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504067 przez aska27
Rika Oliwia dzień w dzień mnie częstuje takimi historyjkami :) znam jej rodziców,są ok.. tylko w oczach dziecka wszystko wygląda inaczej. Ostatnio tata spał na fotelach,bo mama go w nocy szczypała :silly:

aaa popsułam sobie kurtkę.. wyprałam ją i klapa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504070 przez aska27
różyczka napisał:

sprawa jest -dązymy do 2000 strony, czas nas goni bo do konca roku ma byc ten wynik zrobiony, pierwsza osoba na stronie 2001 bedzie 'siedziec na kasie' (nie w markecie) :lol:



oooo matko!!!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504079 przez hoborr
Basba ściska m i życzę szybkiego powrotu do normalności.. Na samą myśl że miałabym przesz to przejść robi mi sie słabo.. A zdjęcia cudowne! Wiadomo córcia jak marzenie - ale synek to juz naprawde prawdziwy model! I jego usmiech mnie rozwala! Cudowny:)

Rika to w końcu idziesz na piechote do tego mikołaja?

Asiu no takie dzieci mni erozwalają:)

Odkąd mieszkam u teściów - 5 lat mam sosenkę małą jako choinkę. Ale w tym roku teśc poszedł do lasu i ukradł jakąś jodełkę... Jest po prostu wredna! 3 gałzki na kerzyz - każda w tą samą stronę! I co mam zrobić? Przecież jej nie wyzuce - bo szkoda drzewka i pewnie teść by się obraził! Ale takiej paskudy to jeszcze neiwiedziałam... :dry: :huh:

Natimp - no nareszcie! Nie udawaj że taka zapracowana jesteś! :lol: Różyczka tu za toba płacze a ty co?:) Dobrze ześ się odezwała bo juz nam tu forum padało!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504080 przez hoborr
aska27 napisał:

różyczka napisał:

sprawa jest -dązymy do 2000 strony, czas nas goni bo do konca roku ma byc ten wynik zrobiony, pierwsza osoba na stronie 2001 bedzie 'siedziec na kasie' (nie w markecie) :lol:



oooo matko!!!! :laugh:


siedzi na kaie i dzieli się z resztą!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504086 przez aska27
hoborr napisał:

aska27 napisał:

różyczka napisał:

sprawa jest -dązymy do 2000 strony, czas nas goni bo do konca roku ma byc ten wynik zrobiony, pierwsza osoba na stronie 2001 bedzie 'siedziec na kasie' (nie w markecie) :lol:



oooo matko!!!! :laugh:


siedzi na kaie i dzieli się z resztą!! :lol:


jeszcze lepiej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504090 przez Rika
Tak dziewczyny pójdę na piechotę :) ale podobno ma być bardzo zimno więc nie wiem... :angry:

Zaraz nadrobię :)

Ujebałam klamkę w drzwiach wejściowych :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #504130 przez aska27
ach,byliśmy dzisiaj na ostatnim szczepieniu. Trochę niefortunnie babka podała zastrzyk, Mikołaja nóżka bolała :dry:
no,ale juz mamy to za sobą. Za to w lutym znowu do ortopedy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #504198 przez aniaw
Dzień dobry :)

Może od piątku będę miała internet wreszcie w pracy jupi :lol: Bo od soboty mam wolne to sie nacieszę :lol:
Jak zwykle wszystko w biegu, pakowanie prezentów itd a jutro jeszcze muszę odebrać jeszcze zamówione kalendarze i ciekawa jestem jak bedą wygladać, bo to mój pierwszy raz :lol:

Rika ale masz jazdy :kiss:
Niestety faceci to czasem gorzej niż dzieci :angry:
Dawaj na piechotę do Mikołaja dziewczyny będą szczęsliwe :)

Basba przytulam :kiss:
Ale pomyśł, że miałaś farta, bo udało sie wyrwać zębola i nawet nie ułamał Tobie szczęki, bo wiesz z tym drutowaniem kości później to już grubsza sprawa :lol: :kiss:
A zdjęcia to przecudne, wow, ale masz modelowe bobasy, pełna profeska :lol:
A to choinka dla Ciebie zaległa, bo pewnie nie doczytałaś:
demotywatory.pl/3618385/Tymczasem-w-Australii

Nati wow żyjesz :) No dobra przyznam się tęskniłam :blush:
U nas też święta temat nr jeden i prezenty już prawie mamy ale wybywamy do T w góry, więc porządki niegeneralne, uff :)
To zaległa choinka dla Ciebie:
demotywatory.pl/3993278/Choinka

Rose no to pojechałaś z tą kupą do Nati i znó nam zamilknie gadzina :P
A mam pytanko jak tam Bianka i Wasza kicia się dogaduja? :)

Asiu dzienks za choinkę :kiss: A jak to nie masz weny? A prezenty zawsze lubiłaś wymyślać tak cosik kojarzę. Może przez te zabieganie jakoś urok tracą te święta i przez te zakupy, kolejki, ech kiedyś było inaczej jak to my czekalismy na Mikołaja co nie? :)
Buziaki dla dzielnego Mikołajka w boląca nóżke :kiss:

Hoborku no wiesz, tej jodełce pewnie teraz przykro jak mówisz tak brzydko o niej :P Nie każdemu bozia dała tyle urody co Tobie :P :lol: Ubranie choinki Twojego pomysłu na pewno doda jej uroku :lol:


edit.
a widziałyście to:
www.zapytajpolozna.pl/115-lipiec/39316-l...o-nas/Page-1727.html


Dobra spadam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504283 przez hoborr
O matko Dzien dobry!!!!

ale zimno!

A I TAK SIE CIESZĘ BO TOMEK ZACHOROWAŁ I SIEDZI W DOMU:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #504290 przez hoborr
Asiu ostatnio Ada po szczepieniu też miała problemy... Nóżka spuchła , zaczerwneiała .. Smarowałąm alkatelem i po kilku dniach zeszło. Ale siniak jeszcze jest:( I tez wtedy baba źle podała zastrzyk - nawet dwa razy musiała nakłuć! :angry: uziaczki dla Mikusia!

Aniu a Ty już ubrałas choinkę?:) I jak tam z wigilią? Będziesz gadać ze swoimi pacjentami?? :lol: :unsure: :P

Rika klamkę na kropelkę i jazda!!

Oposku hop hop!

Basba jak tam się dziś czujesz? Mam nadzieję że już nic nie boli! Ściskam!

Natimp co tam porabiasz?:)

Rózyczko chcę zrobić ciasto z masą z serków maskar. Ale na białych biszkoptach. Pomyślałąm że powtykam brzoskwinie, galaretkę.. ale coś mi mało tego.. może cos doradzisz?:)


A wiecie że mnei szlak trafia! Bo macieżyński roczny przysługuje tym co urodzą po połowie maraca! A ja mam 1 rodzić!! I mnie minie:(:(P(

A Wy co pieczecie, gotujecie na święta? Jakie sałatki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504300 przez różyczka
No lipa z tym macierzynskim :S
Hoborrku wczoraj na wigili szkolnej jedna uczennica przyniosla ciasto zrobione przez siebie, to była masa z bitej smietany i serków, na niej brzoskwinie i galaretka ale za to na dole!!!!
:S :) była przezajebista masa, prosta jak drut do zrobienia-otóż duzy słoik nutelli (lub innej podróby :blink: )połaczony z paczką zgniecionych na małe okruszki zwykłych sucharów tych w niebieskim opakowaniu :S :) to był spód, a na to -to co wyzej napisałam
wszyscy sie tym tak zajadali na maksa! taka masa jest mega orzechowo-czekoladowa a te sucharki, których nie widac chrupia jak jakies chrupeczki w tortach od sowy!

polecam Ci :) ja na pewno to zrobie w domu

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl