BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 4 miesiąc temu #504719 przez Rika
Dopiero wróciłyśmy od mikołaja :) jak będę miała czas to napiszę więcej i wstawię zdjęcia :) fajnie było, posiedziałyśmy trochę chociaż dziewczyny mnie zaskoczyły. Ola zasnęła w wózku w drodze powrotnej i śpi dalej a ja muszę zrobić obiad.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504721 przez natimp1
aga.... to fakt faceci maja czasem wyłączone pole widzenia , ja tez ostatnio jakas zmęczona jestem ... nie wiem z czego to wynika....


Rose ale jak to obiad..a ja taka wygłodzona :):) podziel się posiłkiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504847 przez Rika
pokazywarka.pl/spotkaniezmikolajem/ zdjęcia z dzisiaj :)

Napiszę tylko że byłam zaskoczona reakcją dziewczyn, Oli nawet nie zdążyłam rozebrać a ta już bawiła się z maluchami, Zuzia za to stała w progu i z dystansem rozglądała się po pokoju. Później się przyzwyczaiła. Jak przyszedł Mikołaj to został przewrócony przez Olę która niespodziewanie z rozbiegiem wskoczyła mu na kolana :) Mała ma zdjęcia, Zuzia poszła tylko po prezent i uciekła a byłam pewna że będzie zupełnie odwrotnie :) W każdym razie małe fajnie to wspominają i opowiadają wszystkim gdzie dzisiaj były :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504959 przez Rika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505188 przez hoborr
Natimp - imienia brak...

RIka że chory to raczej nie ale że w domku:) Do petycji już się dawno dopisałam - ale wątpie w cokolwiek.... ech....
Zdjecia super - oglądałam na fb własnie:)

Aga widze że doła łapiesz:) Ale wiesz. ja byłam taka słaba, zmęczona na początku ciąży...... :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505225 przez hoborr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505240 przez aga1040
Hoborr mówisz, że coś jest na rzeczy :) No coś napewno. Albo ciąża albo deprecha albo menopauza :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505246 przez aga1040
A Hoborku miałam cię kiedyś spytać jakie miałaś objawy ciąży przy Adusi a jakie masz teraz?
Czy przebiega to u ciebie tak samo wszystko? Czy inaczej czujesz się teraz a inaczej przechodziłaś ciąże z Adulinką?
Tak, żem z ciekawości miała zapytać. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505250 przez różyczka
hoborr napisał:

www.bistromama.pl/2011/07/ciasto-ze-sliwka-kalifornijska-i.html
to piekę!


No tosz to Twoje przezajebiste ciasto ze śliwkami w spirycie jest! :laugh:
czytalas o tym spodzie co Ci wczoraj napisałam?
moze robiąls juz cos takiego kiedys?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505261 przez aga1040
Ide wieszać pranie i spać. Dobrej nocki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505304 przez Rika
A dziękuję Hoborrku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505367 przez natimp1
PIERWSZA

Dziewczyny dzis Jachu przespał po raz pierwszy całą noc .. generalnie nie wiem co mam z tym zrobić:)


nie wiem czy to jednorazowo czy tak na dłuzej ale fajnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505381 przez aga1040
Hej.

Natimp no to gratulacje. :laugh:
Mojemu Kubiemu też czasem uda się przespać całą noc.
Ale czasami jeszcze mu sie zdarzy wstać. Ale daje mu wtedy wode do picia, kłade go z nami do łóżka i jak przysypia po chwili to przekładam go do łózeczka. Ale jeśli już budzi się w nocy to tak około 5 więc zdąże już sie wsumie wyspać ;-) ale wtedy szybko picie i śpimy dalej do 8. Także Kubi też już zaczyna łapać, że noc jest do spania :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505390 przez różyczka
natimp1 napisał:

PIERWSZA

Dziewczyny dzis Jachu przespał po raz pierwszy całą noc .. generalnie nie wiem co mam z tym zrobić:)


nie wiem czy to jednorazowo czy tak na dłuzej ale fajnie:)


RELACJA W SZCZEGOŁACH A NIE!
moze byc na gg jak nie chcesz zanudzac kolezanek :silly: :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505392 przez basba
Dobry... zaraz jade po paczki do pracowników - przy okazji zakupy w końcu zrobie :P

Nati ty mnie tu od ściemniar proszę na forum publicznym nie wyzywać! :silly: A tak na poważnie miałam taki plan ale spotkania miałam tak poumawiane ze przez cały dzień miałam tylko 30 minut przerwy i to przy achonie/decatlonie jakby już kawałe za Poznaniem. Spoko wodza ja pamietam o tobie :blink:
No i gratki dla Jacha... rozumiem ze opis z gg mam powiązać z tym wydarzeniem :blink:

Aguś no uśmiałam się z tymi gatkami jak nic! Nie no mój wie ze jak nie w szufladzie to w kotłowni gacie są :P I stane jeszcze w obronie mojego męża... bo często mi mówi że bardzo docenia to co robie (dla domu , itd...) przepraszając tym samym że tak mało mi pomaga :)
Agula no własnie Hoborr ma racje... czyżby bobo??? Jeśli ci nie przeszkadza to ja ci tylko powiem ze ja w 2 ciąży czułam się zupełnie inaczej niż w pierwszej. ;)

Rika super że wizyta u Mikołaja udana i dziewczyny zadowolone! Oj przeżycie miały :) My co roku w wigilie mamy gwiazdora Antek jest przez całą kolacje poddenerwowany i siedzi jak na szpilkach bo wie co go czeka :blush: Jestem ciekawa reakcji Wiki- w tamtym roku to tylko wielkie oczy robiła :lol:

Różyczka ty kobieto o jedzeniu piszesz a ja nadal za dużo nie mogę jeść :S moja wczorajsza waga to 50,5kg :cheer: Jakby ktoś chcoiał dietke to polecam dentystę :silly:

No to trochę o nas...
Wczoraj w przedszkolu wystepy super się udały :) Spiewalismy razem z dziećmi, tańczyliśmy, udawaliśmy jakieś samoloty czy coś, rapowaliśmy, właziliśmy pod ogromną chustę na komende, robiliśmy anioła... super zabawa :blush: A dzieciaki zachwycone ze mamy mogły w tym uczestniczyc.
No i jeszcze jedno... Wiki kończy ospe. Od środy nie ma juz nowych bombli- czekamy teraz aż strupki odpadna :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl