BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu #544735 przez różyczka
dzien dobry :)
ja mialam termin na 28 lutego a urodziłam 02.02 :)
i wlasnie szukam tortu na urodziny dla mojej córci na sobote i chyba bedzie szwardzwaldzki :)

Ania jak Ty zdązysz jeszcze skrobac bloga to ja chyba padne :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544743 przez masuska
Dobry:)

Różyczko robiłam ostatnio szwarcwaldzki i był rewelacyjny:) Gratulujemy pożegnania smoczka. A mleko to i ja bym chciała odstawić, butle, ale... Jutro do pediatry zobaczymy co powie.

Ania Ufolko, Rosa do tej kiecuni nie trzeba mieć idealnej figury. Kupię, zrobię zdjęcie i wam się pokażę:)

Oposku, mam takie pytanie. Czy tą szczepionkę przypominającą to daje się co każde 36 miesięcy?

Jak jest ciepło! MAsakra w domu, na dworze jeszcze gorzej... A ja nawet bałwana z Piotrem ni ulepiłam:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544790 przez natimp1
hej Pinduski

Oposku ja robie takie zwykłe kluchy na wodzie.... ze szczepionką juz kumam, tez słyszałam różne opinie

Masuska , ekstra kieca, ale rozmiar to po złości chyba zapodałaś:):)

Rose ale jak to dydula odstawiła.. ej no miałyśmy się wspierać- jachu predzej nie z zycia odstawi niż dydusia..
ostanio w ogóle się zastanawiałam nad tymi wszystkimi dydusiami, mlekiem z butelki itp- proszę uszanować moje zdanie- nie tępić:)i wiecie co- mam to gdzieś... Maksi miał wszystko , szybko odstawiane bo coś- po taka moda że wymowa itp..... , byłam jakas taka "zniesmaczona" jak widziałam 2 latka łażącego ze smoczkiem czy butelką mleka ... kurde i co.... teraz wszyscy lataja razem po osiedlu, tak samo broją, sa tak samo odważni a do logopedy chodzi tylko Maks :):) który miał smoczka najwcześniej odstawionego..
Wiadomka nie popieram butli do 10 roku zycia , czy smoczka do Komunii, ale tak pomyślałam ze młody tyle dostał w dupę za małego... namartwiłam się o jego zdrowie, o to czy ma porażenie czy nie ma, chodziłam zestresowana czy wszystko będzie oki, tyle przeszlismy, jachu dzień w dzień wkurwiony ze ktoś nim kręci na boki na rehabilitacji a ja się stresuję jakimś smoczkiem.... poczekam.. zobaczymy jak będzie.. ale widzę ze mu jeszcze jest potrzebny, jak juz zmęczony albo słabiutki to chodzi i pokazuje ze chce dyda... no i co.... pewnie później może i będzie trudniej odzwyczaić, ale niech chłopak ma "nagrodę", za to ze nauczył się spać...

Kurcze nie wiem czy to kwestia drugiego dziecka, czy czego bo przy Maksim byłam zupelnie inna...

wczoraj ogladałam w telewizji o chlopcu 11 letnim który się opiekuje swoimi chorymi rodzicami... kurna ludzie serio mają problemy, brak kasy itp.. a ja czasem wkurzam się na takie rzeczy ze masakra ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544796 przez natimp1
www.carry.pl/# a to ta kieca, przy czym na dupsku wygląda efektownie.

Rose.. no ale jak wzięli kosmici, kurde jak przyjadę na imprezę to powiem Bianuli, ze jestem ciotka kosmitka i znalazłam jej smoczka :):):) Nie wybaczę Ci ze pozbyłaś się smoka tak bez problemu :P :P :P :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544797 przez różyczka
I świeta racja Nati :) ja nie zrobiłam tego w imie zadnej ideologii tylko zginał akurat a ona jakos nie rozpaczała wiec wykorzystałam okazje :) i sie ciesze :) i dziekuje za gratki Masusko :kiss:
to ja tez kupie tą suknie chyba, a kupiłas juz? bo mi by sie do komisji przydała...tylko widze,ze ona przeswituje chyba troche...a jak z wałkami na brzuchu?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544829 przez natimp1
Kurde Rose, ale jak nie rozpaczała... to ja jej powiem ze znalazłam i on bardzo za nią tęsknił.... :):):):) no ale nic gratuluję z mega wielką nutą zazdrości:)

właśnie Masuska , a nie prześwituje.. ja się teraz przeżucam na kiece.... kurde mam może jedna i to typowo wyjściówkę, a taka żeby do pracy czy kina, albo w ogóle by sobie ego podnieść to tylko tę co wczoraj kupiłam... więc chętnie cos tam jeszcze myknę a tu cena fajna, tylko własnie zeby nie prześwitała..
Rose a niby gdzie Ty masz wały..... ja na wały nosze gacie ściągające - heh czy widać różnice nie wiem, ale na bank mam wrażenie ze mnie brzuch boli przez to ściągnięcie :):):)

Hm Rose a jak to zrobić zeby Jaska 4 smoczki zginęły :):):) on jak zasypia to jeden w pyszczku, 3 w ręku, do tego jeden michu pod jedna pachą, a kradziony kotek brata pod drugą:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544839 przez basba
jestem!!!! :) jakby ktoś pytał ;)człowieka kilka dni nie było a baby naskrobały niemiłosiernie!!! Tak wiec proszę nie obraźcie sie że ja tak tylko o sobie ;)

U nas ok :) wyjazd udany. Antek na nartach nauczył się jeździć a ja nawet się nie połamałam zjeżdzając na desce i sankach z carnej hory ;) :P Wiki uhahana na saneczkach wrzeszczała tylko szybciej szybciej!!! No a dzisiaj obudziła sie z kaszlem :angry: Poza tym wyszły jej kolejne zeby i 5 jej do góry przebija...

Doczytałam tylko że AGA W CIAZY!!!!!!! Gratulacje kochana! Kolejna forumowa dzidzia sie szykuje :lol:

Wracam do pracy- bedę może później ;) :kiss:

EDIT:
OPOSKU... kachana czytając twój blog poryczałam się... i to w pracy!!!!!!!!! Biore sie wiec do roboty bo patrzą na mnie jak na nienormalną. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544883 przez aniaw
Hej :laugh:

Kto idzie ze mną????
enemef.pl/repertuar.php?idM=2&idR=1083

Będę później, bo moje dzieci nie znają definicji słowa "odpoczynek matki przez pracą" :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545084 przez natimp1
Ja tam z Tobą nie idę....... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545086 przez natimp1
ale tylko dlatego, ze mam zbyt daleko....:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545093 przez masuska
Ania kino objazdowe było u nas ostatnio i dużo osób poszło na tego Sępa, pozytywne opinie słyszałam.

Nati a ja nie wiem o którą kieckę Ci chodzi, jak klikam ten link to mi się cała kolekcja pokazuje:) Kiecka nie prześwituje. Jest elastyczna i taka sztuczna śliska, nie wiem co za materiał, ale świetna:) A ja mam stringi z pasem wyszczuplającym i nie waham się ich użyć:P

Różyczko kupię po 10tym:P Ale widziałam w realu i laska dość słusznych wymiarów miała Skę, ale lepiej by wyglądała w Mce, ja sobie Mkę sprawię właśnie. Szkoda że czerwonej nie ma, tylko te bordo:(

A u nas też rok temu zaginął ostatni smoczek i łatwo się odstawiło:)

Basba a ja się Tobie pochwalę że Piotrek coraz więcej mówi:) To pewnie przez Wasz filmik:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545095 przez aniaw
Nati ale jest też w Poznaniu:
enemef.pl/repertuar.php?idM=9&idR=1075
A mówiłam Tobie, że w Poznaniu robiłam studia podyplomowe?? :lol:
Że też się wcześniej nie znałyśmy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545133 przez natimp1
ANKA WIDZIAŁAM JAKIEGOŚ DZIWOLĄGA CHODZĄCEGO PO POZNANIU- TAK WIĘC JA JUZ cIĘ WIDZIAŁAM :):):)LOVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

MASUSKA WŁAŚNIE WIDZĘ , ZE NIE MOZESZ ZOBACZYĆ:) NO TO MOJA JEST W SUKIENKACH TAKA WERSJA, BRUDNA MUSZTARDA, JEST JESZCZE TAKA CIEMNA ZIELEŃ Z TEJ WERSJI, W PASIE MA TAKIE" SKÓRZANE ZAKŁADKI "

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545196 przez hoborr
Matko moja - nikt mnie nie pochwalił za mega długaśnego posta wczoraj!!!! :P :blush: :blink:

no nic:)


DZIEN DOBRY KOBITY!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #545202 przez różyczka
brudnaaaa musztarda.... :lol: :lol: :lol: buahahahahaha :lol: sie zdoje chyba :lol:

edit: Hoborr superrr długiiii post :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl