BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu #546219 przez natimp1
Ty laski a dla mnie te przedłużacze do body taki hit a wam to spływa:):):):):):):):):
Rose dziel się skąd ściagasz legalna kulturę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546229 przez masuska
Basba, ale fajnie:) To zdjęcie jak Cię małż przygniata fajne:) Duże dzieci:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #546241 przez basba
Masuska... mnie też sie ono podoba. Antek zawsze w takich momentach woła... ale oni się kochaja buahahaha! Dzieciaki są rozbrajające :)

Nati specjalnie dla ciebie wstawiłam foto a ty nic... foch!!!!!!!!
:P

Jakieś pomysły na obiad???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546262 przez natimp1
Widziałam widziałam.. cudniaste... synówka jak marzenie...
a gdzie te pomarańcze

Basba i mąz to zbokole, basba i mąż to zbokole..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #546270 przez basba
Wiedziałam ze sie doczepi do tego :blush: B)

Niektóre fajne przepisy- Geslerowa:
www.smakizycia.pl/kuchnia/przepisy

A jakiś sprawdzony przepis na risotto??? Nigdy nie jadłam a kupiłam ostatnio ryż do risotta...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546327 przez hoborr
DObry:)



BASba - ale masz super rodzinkę:) Zdjęcia super! Aż mi żal że ja tak nie wypadam - choc mam neidaleko....

o kurcze
zw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546371 przez aniaw
hej :)

kurcze nie wiem jak się nazywam :S
Noc masakryczna.
Szymi wymiotował, miał ogromną temp, dreszcze, okropne kupy.
Trzeba go było przebierać i już zapas pościeli nam się skończył (teraz się pierze cała pościel, poduszeczka, piżamki i nawet jego maskotka do spania ;) )
Jak położyłam się wreszcie do wyrka w środku nocy to Dominik się budził co chwila i mnie wolał i też był gorący ;) Nie chciał mleka tylko żebym przy nim siedziała ;)
Dopiero Tomi kazał mi iść spać a jemu powiedział, że poszłam do pracy to się uspokoił i powoli zasnął ;)
Rano Domik 38,6 a Szymi koło 6stej dostał leki i koło 38 ma ;)
Humorki im teraz dopisują, więc mam nadzieję, że dadzą radę bo ja niedługo mykam do pracy ;)

Basba zdjęcia cudne :) To z mężem wymiata :lol: A na ostatnim ślicznie wyszłaś :)

Szymi właśnie mi zabrał ulotkę od syropu i mówi, że czyta :)
Ja pytam się czy umie już czytać a ten, że tak i czyta: "dawno dawno kupiłem sylopek" :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546411 przez natimp1
Usciski Aniu dla chłopaków.. zdróweczka...
hmm to młody juz syropki kupuje... teraz tak to się nazywa... widzę ze to rodzinna szajka:)
Kurde laksi ale mi sie chce pizzy takiej zamówionej .. o masakro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546434 przez różyczka
Przepiekne zimowe foteczki Basba :)
Aniu współczuje nocy :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546437 przez basba
Aniu zdrowka dla chłopaków!!!!! A tobie przetrwania dzisiejszego dnia w pracy bo pewnie nieźle zmęczona jesteś...

Nati no musisz apetyt robić????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546449 przez hoborr
Aniu współczuję nocki! A to od zębów czy jak? Nie pójdziecie do lekarza??

Natimp ja wczoraj jadłam - taką zamówioną:))


Ale mam łądną łazienkę:) - jutro kończą to zrobię zdjęcia i będe się chwalić:)

spadam bo zaraz mam korki..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #546489 przez martus0707
Cześć, przepraszam że tak tylko o sobie ale już nie mam siły. Igor chory, ma anginę, gorączkę, coś na płucach, niby nie jeszcze jakieś zapalenie ale już coś rzęzi. Na gardło dostał antybiotyk i spray do psikania, kur... ale nie daje sobie tym psikać :dry: w ogóle uwielbiał pić syropki, teraz nie chce nawet japy otworzyć przez ten antybiotyk... A mieszać tego leku nie można z mlekiem czy sokiem. Nie daję już rady... A mój ma wolne to pojechał wozić swoją matkę :angry: :angry: kur... a ja muszę siedzieć sama w domu i się dołować tym wszystkim. Życie :dry:

Aniu zdrówka dla chłopaków :kiss: obojgu idą zęby??

Nati te przedłużenie do bodów to chyba sobie kupię, my i tak mamy głównie białe body więc może nie będzie się tak wyróżniać. A ile te przedłużenie ma cm? Bo chyba nie doczytałam.

Babsa zdjęcia superowe! Widać że to nie fotomontaż :lol: Ja jakby coś ściągam filmy przez uTorrent, polecam :)

Oposku blog świetny. Super się czyta, lekko, szybciutko, a te zdjęcia są taką wisienką na torcie ;)

Masuska pizza zapisana, jak będę miała wenę to zrobię :P hmm jak robicie mielone? :lol: Bo moje są zazwyczaj jakieś takie twarde :huh: T. mówiła że ziemniaka tarkuje i niby są lepsze ale jakoś jej nie wierzę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #546515 przez masuska
Wróciliśmy od lekarza. Piotrek zaszczepiony. waży 11 600 i mierzy 83:)

Od razu mogłam szczepić na te kleszcze, ale wolę poczekać 2 tygodnie. A szczepi się tak. 1 dawka, kolejna za miesiąc, następna 9-12 miesięcy później. za 36 miesięcy od ostatniej kolejna dawka przypominająca i kolejne dawki co 3-5 lat.

Piotrek dostał maść na zmiany alergiczne, bo jeszcze mu brzuch obsypało. A te zmiany skazowe już ładnie schodzą. No i mamy Bebilon Pepti znów, ale jedno opakowanie. Pediatra powiedział że śmiało możemy zrezygnowac z ostatniej butli. Teraz musze tylko Męża przekonać.

Dziś rozmrażam mięso mielone więc to na obiad Basbo:)

Aniu buziaczki ślę i życzę zdróweczka dla chłopaków. Jak ja nie lubię takich nocy z jednym huraganem, a co dopiero 2.

MArtuś i wam tez zdrówka. A z mielonymi to może daj więcej jajka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546651 przez różyczka
Martus współczuje Tobie również :kiss:
apropo mielonych to ponoć w knajpach dodają do masy wode :) dziwne mi sie troche wydaje ...

Masuska jaki duzy chłopczyk :) a z tym mlekiem w sensie,ze juz w ogóle nie musi pic tak? a czym wtedy wapń uzupełniac jesli Piotrek nie moze normalnych krowich przetworów przez tą skazę?

Basba ja risotto nie robiłam jeszcze nigdy bo nie mam cierpliwosci zeby tak ciagle przy tym stac, dolewac, mieszac a ponoc tak trzeba,zeby było kremowe i miało odpowiednią konsystencje, ale jak wypróbujesz jakis sposób i wyjdzie smaczne to podziel sie prosze :)
bo ja jem czesto ryz i bardzo lubię, zwłaszcza dziki i brązowy.

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546657 przez natimp1
Martus wiem co czujesz ztym lekarstwem.. Janko tez zawsze cudnie wszystko pił, a jak dostał Zinant na zapalenie pencherza to takie sceny były , ze szpital groził bo pluł tym i mało co wchodziło do brzuszka.. ostatecznie przeszłam na silniejsze tablety które przekrajałam i było lepiej ( nie mylić ze juz dobrze), bo przemycałam w danonkach a nawet czekoladzie na chleb..
masakra wiem-a jak dzwoniłam do babki na pomoc to mówiła ze lepiej zeby Tomek mu podawał bo ja juz byłam tak zestresowana ze młody na sam mój widok był zdenerwowany..no ale weź się tu nie martw jak dziecku szpital grozi i dożylnie leki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl