BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #545209 przez masuska
Wow ale Hoborrek napisała długiego posta:)

Hoborrku jak do nas weszli glazurnicy z robotą, to miesiąc później się wprowadziliśmy:)

No nie wiem Nati, a w realu ją widziała? Ale żeby nie było jest fajna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545219 przez różyczka
Ania zarąbisty maraton choc "Mój rower" juz widziałam w kinie :) ale i tak bym poszła z Tobą :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545222 przez masuska
Która pije kawę? Bo mam ochotę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545223 przez różyczka
masuska napisał:

Która pije kawę? Bo mam ochotę

ja własnie pije :) i ide na szlugersa :) ale w pracy jestem zeby nie było :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #545229 przez Oposek
Dzień dobry:)

Rose gratki dla Bianeczki za dydusia. A tort szwarcwaldzki to z wiśniami i czekoladą?

Nati fajna sukienka, ja muszę czegoś poszukać na chrzty i wesela, ale nie znoszę takich zakupów, więc odkładam jak mogę... Kluski kładzione pycha :) Ja mam podobne podejście do karmienia piersią. Że sam zrezygnuje. Tak było ze smoczkiem, spaniem z nami... Bez łez, zabierania, bez walki. Chociaż kiedyś oglądałyśmy taki program (pamiętasz Rose? :lol: - tam jeszcze jakieś mega duże dziecko ssało cyca :blink: Z tymi wadami wymowy to jest tylko zwiększone ryzyko, a nie pewność, że dziecku zaszkodzi. To jak z próchnicą- tyle dzieci forumowych jadło po 6 miesiacu w nocy i jakoś żadne próchnicy nie ma. ;) Filip jeszcze po roku przecież non stop ssał przez sen.

Hoborku aleee długi post :) Faktycznie masz dużo ciuszków dla Młodego, nie będziesz musiała często prać :) Ale pech z tym samochodem :kiss: :( Dobrze, że udało się pożyczyć! A za komplement bardzo dziękuję, ale po jednym poście to trochę na wyrost :blush: :blink:

Aniu pewnie Litek z Tobą pójdzie, On kocha wszystkie festiwale i wieczory filmowe, choć ten ostatni film widzieliśmy. Pewnie zresztą i tak by nie dał rady ;)

Masuska tak to rozumiem, że co każde 36 miesięcy trzeba podać jedną dawkę przypominającą. Ale pewności nie mam. :blink: Ale zawsze można nie zaszczepić po prostu kolejną...

Basba no pytałyśmy i czekałyśmy na Ciebie :) Świetnie, że wyjazd się udał :kiss: Nie wiem nawet co napisać po Twoim komentarzu :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545235 przez Oposek
Masuska, Rose ja właśnie piję :) W ogóle nie mogę się dobudzić dziś... Za to na Filipa pogoda nie działa zupełnie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545239 przez masuska
No to i ja wypiję.

Dziewczyny a może by tak sprecyzować kiedy w tego totka wygram? bo gram i gram i tylko 100 zł ostatnio. A może to o tą wygarnę chodziło.

Piotrek zaczął jeść kanapki, całe a nie w elementach.

Oposku wczoraj w sklepie szukałam jakiegoś masła, bez mleka. Flora light nie ma i Benecol. Wzięłam Benecol, bo takie lighty to może nie bardzo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545247 przez aga1040
No hej.
Tak po cichu chciałabym dziewczynkę, ale chłopiec też może być. Byleby tylko zdrowe było i to mi wystarczy. Dla chłopca wrazie co mam imię. Tzn. podoba mi się Oliwier ale mojemu T nie zabardzo. A dla dziewczynki nie mam imienia. Może Hania, może Zuzia. Ale jakoś tak bez przekonania. Czekam na jakieś propozycje :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545256 przez masuska
Bogumiła - Bogusia
Feliksa - Felcia
Aleksander:) Alek

To moje typy:) Aga:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545260 przez różyczka
Oposek napisał:

Masuska, Rose ja właśnie piję :)

no ładnie, wyszło szydło z worka :P
czy ja mam Ci uswiadamiac konsekwencje Moja Droga? :laugh:
a postów juz jest więcej przecież :) fajnie piszesz serio i nawet widziałam,ze masz juz grono fanów :)
a co do odstawiania róznych rzeczy to nie zawsze to sie wiąze z wielkim cierpieniem dziecka, nawet jesli to jest nasza decyzja, Bianka z cyca na butelke przeszła bez jakis sensacji, za smokiem tez nie rozpacza, z mlekiem nocnym to ja źle interpretowałam jak sie okazało jej budzenie bo choc nie je budzi sie nadal ciągle...
Masuskano Bianka jeszcze nie jest na tym etapie,ze w całosci kanapki, czekam na ten moment z niecierpliowscią :)


Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545292 przez Oposek
Rose może się po prostu cofnę kilka stron i przeczytam z pokorą własny post o piciu kierowany do innej koleżanki ;) Widać szewc bez butów chodzi :blink:
Warto poczekać z takim odstawianiem, dać dziecku szansę, żeby nie robić tego na siłę. A nuż się uda. Jak widać szansa jest całkiem duża.
No, a w naszym przypadku- ssania cyca- przecież sama słyszałaś, że odruch ssania zanika w okresie dojrzewania :blink: Więc postanowione

Aga mój mąż chciał Julię albo Aleksandrę. W końcu miała być Maja, choć to bardzo popularne imię teraz. Mi się jeszcze Gosia, Antosia i Gabrysia podoba ze względu na fajne zdrobnienia. Litek nie chciał nawet słyszeć :)

Masuskaa wiesz, ja czasem smaruję chlebek odrobiną oliwy z oliwek lub orzechów włoskich, na to pomidorki krojone i pieprz i zapiekam w piekarniku. Filip bardzo lubi, a bez masła.
Gratki za kanapki- u nas z tym jeszcze różnie bywa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545312 przez masuska
Piotrek zjadł bo była z ulubioną Krakowską i pomidorem, a i kanapki z dżemem też zjada:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545407 przez masuska
Robimy pizzę, już jest w piekarniku:)

Dziewczyny ciasto jak będzie takie smaczne jak wygląda to będzie zarąbiste:)

Koleżanka dała mi przepis i muszę się z Wami nim podzielić

gotuj.skutecznie.tv/2010/07/pizza-jak-z-pizzerii/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545410 przez aniaw
Tu o jakimś piciu, paleniu :unsure: :ohmy:
Gdzie ja trafiłam :S Zabieram stąd swoje zabawki :P

Hoborku ale duuuuuużego posta wysmarowałaś :lol:
A do mnie nic nie srobłas :P
Gratki za prasowanie a z tą piątka dzieci to wiesz wszystko przed Tobą :lol:

Rose myślisz że z blogiem nie dam rady, ja nie dam rady??? :lol:
A szwardzwalski tort to jakiś z szynką? :lol:
A Ty tych ufoków to na serio widziałaś??? :lol:

Masuska do prezentacji tej kiecki jakiejś nieidealnej figury to będziesz musiała poprosić chyba jakąś sąsiadkę o przymiarkę bo Ty przecież masz idealną babolcu :P
Mój Domik też zajada bez problemu całe kanapeczki :) A o tosty z Szymim to się wręcz biją :lol: Dziś wcinam tosta na śniadanko a Szymi poszedł do kuchni i sam z lodówy wyjął ketchup i mi zapodał i mówi do Dominika: "mama to lubi" :lol:

Nati a widywałam w Poznaniu jakąś lasencję z hot dogami zawsze umorusana w musztardzie, więc to pewnie Ty???? :P
Co odstawiania smoczka masz rację, będzie pora to odstawisz :)
Nati dobrze, że Jasina ma tylko 2 łapki bo wyobraź sobie większa ilość to dopiero by chował pod tymi pachami rzeczy :lol:

Ufolka to szybkiej akcji Tobie życzę :kiss: jak to mój kumpel przed porodem mi życzył :szybkich 10cm :lol:

Oposek o blogu to myślałam nie typowo dziecięcym tylko raczej taki przuygodowo-rodzinno-weterynaryjnym :lol: Taki opis róznych moich codziennych perypetii :lol:
Tomi na imię Amelka stawiał, ale jak mu powiedziałam co oznacza słowo "amelia" w medycynie to zwątpił ;)

Basba super, że już wrózciłas i nawet cała i niepołamana, zdrówka dla Wiki :kiss:

A mój Szymi gorący chłopak i temp 40,1st ;) Ostatnia piątka się wyrzyna, więc to chyba to ;) On nie bawi się w jakieś stany podgoraczkowe tylko od razu po całości idzie :S A najlepsze, że nawet marudny nie był tylko przy ubieraniu okazało się, że mega gorący ;)
No nic jedzie na nurofenie i zobaczymy jak bedzie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545429 przez natimp1
Anka to była moja kumpela , ja jeszcze dziurawe rajty miałam , koka i szluga w gębie.....
Hobbor ale żeś posta wysmarowała.....
Masuska janek jes skibe przekrojoną na pół/tkz złożoną i czasem obcinam jedną stronę skórki a czasem nie...


ty rose o co ci zdrajczynio chodzi z ta musztardą:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl