BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu #547451 przez natimp1
Anka przytocz lepiej historie ile razy na głowę upadłas bo przecież z niczego się taka głupota się nie bierze :):)

ja to tyle razy byłam połamana ze masakra-ale to przez siatkówkę, w końcu sport to zdrowie nie... noga - na turnieju na Wegrzech.. fajnie było nic nie rozumiałam, nogę wsadzili w gips i pojechałam... :)ręce, węzadła w kostce to z milion razy ..ale nie ma co narzekać, gdyby nie siatkówka to bym potracenia przez samochód nie przeżyła..a a tak jestem i pełnie misję dokuczania Anuszce:)

Rose jesteś, czy już pojechałaś..

Basba .. Maksi pije zwykłe z kartonika... też dwa razy dziennie na ogół... przy czym bez rannego kubka mleka o przedszkolu nie ma mowy...

Martuś , Aneczka.. jak dzieciątka...

hobborku - dawaj łazienkę!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #547482 przez basba
Nati w siatę grałaś??? No no... Ja też ale tylko w podstawówce ;) moze kiedyś spotkałyśmy sie na jakimś turnieju, co??? :P W końcu pisałaś że znasz moje rodzinne miasteczko ;)

Hoborrku!!! Ja chce łazienke!!!!!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547511 przez natimp1
Grałam -12 lat -masakra ile czasu....

hobborku a mnie zmobilizowałaś i sobie łazienkę "podreperuje" wyczaiłam fajne naklejki na płytki.. i szafy, mam całe białe to się trochę odświeży:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547613 przez dorotas29
Cześć Laseczki!!!

Kubi był wczoraj na szczepieniu i był baaardzo dzielny:-), waży taramtamtam....10kg :dry: ,czyli przybrał tylko 200gram od sierpnia...ale pewnie wszystko wybiega:-).
Strasznie ostatnio się "czochra" po udkach,pośladkach i po raczkach- mówię lekarzowi,że coś go albo swędzi,albo nie wiem co-on na to,że dzieci się czochrają...stąd moje pytanie- czy Wasze też tak robią???
Całe ciałko podrapane- wysmarowalam go mascia z wit a...

Natimp- te przedłużacze do body mi się podobają
jak Kubi był mały,to dostaliśmy od cioci z Kanady 5-pack takich body- z potrójnymi zatrzaskami i Kubuś nosił je od momentu urodzenia do roczku :) ,więc to baaardzo ekonomiczne rozwiązanie
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547618 przez różyczka
Czesc :)
zgubiłam telefon, tzn. od wczoraj popołudnia nie moge go znależć :dry: a dzis od rana wydzwaniali do mnie ze szkoły bo byłam umówiona z naszymi uczennicami-fryzjerkami 2h przed robota zeby mi farbe połozyły a sie okazało,ze myjki nie moga uzywac bo cos nie teges z woda i dzwoniły zebym nie przychodziła. Oczywiscie przyszłam, bo telefonu nie odebrałam ale nie dałam sie tak łatwo spławic i musiałam poprostu z farba na głowie przeparadowac z pietra na parter przez całą szkołe do kosmetyczek pod prysznic ale włosy zrobione :)

Masusko Hoborr dobrze gada-
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:lol: ;)

widze,ze dzis tu przechwalanki sportowe i kto ile i skad spadł :)

Hoborrku to Ty tez sie pochwal łazienką, a co :)

Dzieki Aniu :kiss:
ja sie przez to niespanie bardzo na twarzy posypałam :dry: wyglądam na conajmniej 40-stke i jest mi przykro bardzo z tego powodu bo wydaje mi sie,ze Kliczko woli młodsze jednak :( :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547640 przez natimp1
Rose juz Ci nie chciałam mówić , ze ja i Kliczko....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547644 przez różyczka
natimp1 napisał:

Rose juz Ci nie chciałam mówić , ze ja i Kliczko....


No co??? może studiowaliście razem, co???? :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547787 przez Oposek
Dzień dobry:)
U nas od rana pada...

Nati super, że Mężuś wraca :) Miłego weekendu w takim razie! :kiss: Ojej, a w jaki sposób siatkówka chroni przed potrąceniem przez samochód? :ohmy: Super pomysł z tymi naklejkami! :)

Ania świetnie, że spotkanko z Koleżanką udane i książki pożyczone:) Ja już od tygodnia idę do biblioteki i wybrać się nie mogę :blush: Póki co kończę Hobbita.
Widzę, że Ty tak uzdolniona na jak ja :lol: Ja miałam nogę złamaną, ale tylko kość strzałkowa, więc bezproblemowo poszło :)

Ale za to zszywana jak Basba nie byłam :lol:

A może twój R powinien dostawać kolację w butelce??
piękne Hoborku :)
Ja chcę łazienkę zobaczyć! :)
W przedszkolu w którym pracowałam dwa lata temu była 3 dzieci z ANH1 i też na początku trochę panikowaliśmy, ale nie było epidemii i wszystkie dzieciaki wyszły z tego bez szwanku :)

Rose współczuję zgubienia telefonu, wiem jak to jest :dry: :kiss: Super, że z fryzurką się udało, a na jaki kolor farbowałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #547814 przez martus0707
Dziękuję że pytacie co u nas, miło :) No więc jest beznadziejnie... Dopiero teraz zrozumiałam co to znaczy wstawać do dziecka kilkanaście razy w nocy, Igor budził się co ok godzinę na jakieś 15-20 minut i tak w kółko :dry: mówił że chce mleko, szłam Mu je zrobić, wracałam a On wrzeszczy że nie chce mleka tylko wodę :huh: padam na ryja, dosłownie. Wypiłam już 4 parzone kawy i nadal czuję się jak już nie powiem kto :dry: Na szczęście zeszła Mu gorączka, ale ten katar dobija mnie a kaszel Jego :( Powiem tylko że od kiedy Igor się urodził to nie mieliśmy tak strasznej nocy, rozumiem już Różyczko, Nati co czujecie...
Babso pytałaś co mam do psikania gardełka, a więc jest to Pneumovit Sept. Młody nawet się nauczył że żeby psiknąć trzeba otworzyć pyszczulkę ;) jedyny plus. Nic więcej nie napiszę bo po pierwsze mi się nie chce a po drugie nie mam siły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548140 przez natimp1
martus.. co tu powiedzieć..ekstra że nauczył się otwierać buźkę...
mój janek ma teraz pierwszy katar w zyciu i jakos tez średnio to przechodze, dziś juz lepiej..ale generalnie lecące smary nie sa jego mocną strona:) + ze juz nie spitala na fride , tylko się po prostu wkurza...

a mnie gardło zamiast mniej to bardziej boli wiec podpierniczyłam antybiotyk który maksi dostał na zapalenie gardła a nie brał... mam nadzieję ze pomoże.. teraz tylko wyrko mi się marzy... chłopaki śpią więc ja też uciekam

Oposku siatkówka pomogła mi bardzo.. bo ja odruchowo przy upadku kryłam zawsze głowę
( niestety Ania nie miała takiej umiejętności stąd takie efekty :) ), tak było na boisku i podczas potracenia, gdybym z takiej wysokości i przy takiej sile pierdyknęła o beton to by było mega słabo.. i tak juz zgubiłam jeden but..a wiecie co mówią jak dwa spadną....


Rose Kliczko bym czasu na naukę nie traciła, chyba że wychowania w rodzinie :):)wiesz pogódź się z tym ze my..... hehe jednak jebnięta jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548143 przez hoborr
Biedna Martuś... oby dzis było lepiej!

Różyczko szukaj telefonu! Jak Ci zdjęcie prześlę młodego ?? To ty dajesz się uczennicom malować? DObrze zrozumiałam? Jak Bianka ? Juz grzeczna czy dalej szaleje po nocach? I jak Oliwia? Zrobiła ten paskudny tunel czy nie?

Natimp masz przez wekendy nie wpadac na forum tylko męża mordować :P :silly: :lol: :woohoo: A nam poopowiadasz jak już maż pojedzie:) hihihi

Oposku kiedy posta nowego można się spodziewać na blogu?

Dziewczyny - naprawde mi się łazienka podoba:) Biało , fioletowa. Do fugi brokat dodany i pięknie błyszczy! No ale na zdjęciach fiolet jest szarym i nic nei widać za bardzo. Dziś na budowie nie robiłam zdjęć bo jakieś dziwne się tam rzeczy działy. Wydaje mi się że płytkarze zbili płytke obok lustra i od nowa kleili:) Bo nawet tam fugi nie było! Od razu się gapnełam - ale oni że źle wczoraj chyba widziałam:) - A ten płytkarz to mój daleki wujek więc nic więcej nie mówiłam. A potem tomek do nich pojecał i mu mówia że zmienili płytke bo była z dwóch części a teraz jest ładniej z całości. I dzis przez cały dzeń zafugowali tylko podłogę, obsadzili kibel , brodzik, prysznic i krany. A robili od 7 rano do 18! No i nie wiem co tam się działo:) Ale podejrzewam że musiali coś schrzanić i naprawiali:) NAwet wczoraj móiwli że dziś im do 13-14 zejdzie a tu tak długo!
Szkoda wrednych zdjęć wam dodawcć - zrobie alaratem tro wtedy a jak nie to na parapetówie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548164 przez masuska
Cześć:)

Właśnie sobie R. szykuję kolację w butelce, a Piotrowi też woda się chłodzi:P

Różyczko a ja do Ciebie wczoraj dzwoniłam wieczorem. R miał 100 minut do wygadania, a tu masz... Co robiłaś z włosami?

Dorotas Piotr się nie czochra, mimo wysypki na brzuchu.

Hoborrku pokaż łazienkę. Musi być cudna:)

Nati ja też uwielbiam siatkę:)

Ania jak chłopaki?

Basba, ja chwalę sobie naszą panią pediatrę, ale jak jest potrzeba wieczorem lub w nocy to nie ma szans do normalnego ludzkiego się dostać. Nasza pani też nie przyjmuje prywatnie:( Mam do niej prywatny numer, zdobyczny i nie chcę z niego korzystać bo mi głupio.



SKS mnie dopada, noga mnie boli:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548180 przez hoborr
sks???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548275 przez aniaw
dobry wieczór :lol:

U mnie bobasy nieźle, dzięki, że pytacie :)
Dominik 37,7 i żadnych innych objawów, Szymi 37,5 i brzydkie kupy a poza tym w porząsiu :)
Ale się ucieszyli jak mnie zobaczyli :lol: No ja też się za nimi stęskniłam :laugh:
Mężuś też wytęskniony, więc same plusy :silly:
Umawiałam się ze znajomymi na ten maraton filmowy ale jednak wymiękłam i wolę się wyspać :S Ech starość ;)

Martuś współczuję, zdrówka dla Igorka, żebyście się już nie męczyli :kiss:

Hoborku to cudna musi być łazienka :)
A świńska grypa to szczep wirusa faktycznie o wiele mniej zjadliwy niż taka zwykła grypa. Nie rozumiem kto nakręca tak media, ludzie panikują bez sensu :S

Nati zgodzę się z Twoim ostatnim stwierdzeniem :lol: :kiss:
A jaki bierzesz antybiotyk i w jakiej dawce? Mimo wszystko zdrówka zyczę :kiss:
Co do głupoty to masz rację, wcześniej byłam całkiem całkiem, ale od kiedy Ciebie poznałam... :lol:
A siatkówkę zawsze uwielbiałam :)

Rose i jak z telefonem? Może ten Kliczko spotkał się z Tobą tylko po to by zajumać Ci komórę :unsure: :lol: A co do farby dobrze, że nie musiałaś z wody kibelkować korzystać :S

Oposek złamac kość strzałkową to niezły wyczyn, szacun :laugh: U mnie mocno przymocowana do piszczelowej i otoczona niezła podściółka, więc nie ma szans :laugh:
A Hobbit Twój czy pożyczony bo ja zbieram się do przeczytania :)

Masuska a jak zapakowałaś pizzę Twojemu R do butelki? :kiss:
SKS- wg wikipedii to Karabin samopowtarzalny Simonowa :S

Babki wiecie jaki problem ma jeden gościu co do mnie przyszedł na dyżur ;)
Ma dziecko 3 letnie. Synek je tylko zupki ze słoiczka dla 4miesięczniaków, kaszę kuskus, suchą bułkę i czasem odrobinę kurczaczka smażonego i nic innego nie toleruje :ohmy:
Jak chcę przemycić mu inne danie to wymiotuje, pluje, krzyczy :ohmy: Zabawy, tłumaczenia, przemycanie jedzenia nic nie dają. Odwiedzili już masę pediatrów, alergologów, dietetyków, gastrologów itd :huh: Teraz wrócili od psychologa : zalecenia - wziąc dziecko głodem ;)
Rano normalne śniadanie - 15-20 min namawiania i prób i jak nie chce zabrać mu.
Potem nic nie dawać i dopiero 2 śniadanie i też określony czas na posiłek a jak nie ruszy zabrać i tak z każdym posiłkiem. Po 2-3 dniach powinien zacząc jeść ;)
Oni tego próbowali i wytrzymali tylko 12godz ;) Mały płakał, wymuszał, nie jadł i nie pił a po 12 godz zaczął im mdleć ;) Dostał wodę z glukozą postawiło go to na nogi ale matka się złamała i dała mu suchą bułkę i koniec prób ;) On jest załamany ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548282 przez hoborr
Kurcze Aniu ale strasznie musza miec z takim niejadkiem.. ale czy wyniki ma dobre? Przy takim jadłospisie?
Ja się czasem martwię że ada za dużo głupot je: smażone, cebyle, kapustę, naleśniki .. w sumie wszytsko - ale od dziś nie narzekam!
Dobrze że chłopcy lepiej się czują:) Z tą starościa to nie przesadzaj..

A wiecie co będe rodzić jak królewna:)
www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AI...POWIAT0303/130209889

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl