BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #583245 przez basba
natimp1 napisał:

Laski od dziś zaczynam aeroboks- co by Ankę trochę utemperować :) a od wtorku Zumbę zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce bo jak ja dupa zarzucę to czasem mogę lustra powybijać ale damy rade- nie moje lustra :)


Nati kurde z krzesła niemal spadłam :laugh: :laugh: :laugh:

Super że urodzinki udane i jubilat zadowolony. Mam nadzieję ze buziaka od ciotki przekazalaś!!!!!!

A co do porządków... to poczekam jeszcze z nimi chwilkę aż się troszkę cieplej zrobi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583264 przez różyczka
No Nati...areoboks brzmi dumnie :lol:
juz zaczynam sie Ciebie bac....dobrze,ze Anka ta samoobronę trenowala bo w razie czego sie dziewczyna obroni na zlocie Lipcówek ;) :laugh:
super, ze imprezka udana :)
dooobra....to juz nic nie pisze o spaniu i wstawaniu :S :) oby tak jak jest trwało jak najdlużej :)

piździ wietrzycho u nas na Pomorzu :S a ja Bianke wystroilam wiosennie az Niania oczami przewróciła :)
lece do robotki :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583863 przez masuska
Cześć:)

Więcej napiszę:)

KUpiłam wczoraj 2 czerwone róże. Takie rabatowe i dziś je będę sadzić w donice, bo mają przymrozki przyjść.

Teraz proszę szoking okazać!!!

Bo ja do kwiatów mam 2 lewe ręce, a jakoś dziwnym trafem mi się zachciało

Basba
cieszę się że już Wiki lepiej

Nati, to jak już Rosa kiedyś pisała, u Oposka zarzuciła d:) i lustro stłukła

:)

A Ufolka urodziła?

Jak tam Hoborrek?


Rosa piekarnik rewelka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #583878 przez aniaw
Siemka siemka :laugh:

Kurka coś miałam problem z wejściem tu na stronkę ;)
Dziś imieniny Tomiego a ja w pracy ;)
Ale udało się z chłopakami stworzyć laurkę dla niego, więc mam nadzieję, że się ucieszył :laugh:
U nas dziś jeszcze w miarę ciepło było, więc i spacerek zaliczony :) Fajnie mieć plac zabaw tuż pod nosem :lol:
A dziś miałam niezłą pobudkę :S Dostałam mopem po głowie :S
Nie wiem jak Domik wlazł do łazienki i przytachał do pokoju wiadro i mopa :S
Poza tym wcale się nie przejął tym, że tak milutko mnie obudził ;) Ciagnął mnie za rekę do łazienki, że pranie trzeba wstawiać :S Boszsz... A niby taki czujny sen mam a dziś to spałam jak kamień jak Mały się obudził i wylazł z łóżeczka buszować :S

Nati
aeorobox mnie tez kręci i juz dawno pisałam, że chce się na to zapisać :) Tylko u mnie o głupich godzinach te zajęcia i musiałabym z grafikiem pokombinować :S Daj znać czy warto w to się pobawić :)

Masuska ja na kwiatkach ni w ząb się nie znam ;) Tzn lubię je dostawać :silly:

Basba ja mam fana ale nie tylko przedszkolaka :silly: Przychodzi do mnie jeden gościu z piesiorem, czasem jak coś powie to mnie zatka :S Jak mnie widzi to tekst : 'Zobacz Zyguś (to imię jego psa :P ) nasza ukochana pani doktor' :lol:
Super, że lepiej u Wiki :kiss:

Rose
poka fotę swojej strojnisi :laugh:

No a gdzie reszta????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583982 przez olka1730
Witam,dziewczyny planujecie juz zajca ;) dla maluchow
Myslalam o rowerku biegowym 10 cali kolka,albo taki jezdzik traktorek z przyczepa bez pedalow tylko czy on nie za duzy na jezdzik juz :huh: a u was jakie pomysly???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583988 przez Rika
Oposek, Aniaw u nas ujdzie, po ostatnich ekscesach pochorowaliśmy się trochę, wczoraj byłam z małymi u lekarza bo kaszlały i zwykle jak kaszlą to jeżdżę je osłuchać i uszy zobaczyć, dobrze że tym razem też tak zrobiłam bo okazało się że Zuzia ma anginę i zapalenie ucha lewego. A poza tym ok, pracujemy, bawimy się i jakoś leci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #584024 przez Oposek
Dobry wieczór:)

Ania, Rose, Nati kupiłam buty w Deichmanie czarne z zielonym, bo Młody ma zieloną kurtkę. Nic super specjalnego, ale już naprawdę Filip potrzebował butów, a nic ciekawego w innych sklepach nie znalazłam. Cena koło stówy, firma nike, adidasa też ładne, szczególnie dziewczęce. Zależało mi, żeby nie były z matriału, nie mówię, że chcę kalosze, ale niech nie przemokną na pierwszej lepszej rosie, czy mżawce. Myślę, że CCC i Daichman ma teraz dobry stosunek jakości do ceny. Mierzyłam Mu też superowe butki już na cieplejsze dni, też w Daichmanie, niebieskie i chyba kupię, bo są super miękkie, lekkie, mają elastyczną podeszwę, a z kasą ciężko zawsze, więc w sumie co za różnica, kiedy wydam... :blink:

Rose niedługo jak Ty będziesz rano kawkę piła to ja się będę kładła dopiero :) Ale wczesnych pobudek nienawidzę jak wiesz, więc współczuję :kiss:

Olka u nas dzieciom kupuje się na zajączka drobiazg, planuję kartonową wieżę, nawlekankę z koralików, bo ostatnio bardzo lubi albo taką układankę
venco.pl/edukacyjne/ukladanki/ukladanka-...jszych-od-2-lat.html
Nie wiem jeszcze, czy będziemy kupować sami, czy dziadkowie się do czegoś dorzucą.
Jeździk u nas już trochę poszedł w zapomnienie. Bawi się, głównie na dworzu, ale wli na przykład kaczkę na patyku. Rowerek planujemy kupić, bo zostawiliśmy na to kasę z chrztu, ale wątpię, czy będzie jeździł przed drugimi urodzinami.

Rika fajnie, że się odezwałaś :) Zdrówka dla Dziewczynek i pozdrówki dla Ciebie :)

Basba chwil w ogródku zazdroszczę na maksa i cieszę się bardzo, że Wikusia zdrowsza i nocki lepsze :kiss:

Masuska oj ja też nie mam ręki do kwiatków niestety- każdego chwasta w doniczce nawet, co mąż przyniesie potrafię zasuszyć :blush: Tłumaczę się, że widać intencje były nieszczere :blink:

Ania niezła pobudka :lol: :blink: Fajny pomysł z laurką, ja też muszę jakieś dzieło stworzyć na niedzielę, bo mąż urodziny ma... Filip też ostatnio jęczy i narzeka, że nie chce do domu, zdejmuje kurtkę na środku chodnika albo wyrzuca buty z wózka :blink:

Nati super, że imprezka udana i jubilat zadowolony :)

Ufolka bez względu na to, czy już urodziłaś, czy nie myślę o Was ciepło i pamiętam :kiss:

Hoborku kochany początki najtrudniejsze, będzie tylko lepiej :kiss: :kiss: :kiss: Ja mam jedno i to spore dziecię, a czasem też się nie mogę ogarnąć :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584062 przez Oposek
I dzień dobry:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584084 przez natimp1
A dzień dobry

Cudnym dziewczyneczkom i wszystkim matuleczkom moje chłopaki składają buziaki -

No właśnie Oposku ja bym tez chciała takie buty co by zaraz nie przemokły.... teraz przyszło ochłodzenie to spoki:) ale po wekendzie trzeba ruszyć na miasto :)

Anka ja mam w planie Ci przywalić na spotkaniu lipcówek za te wszystkie docinki tak więc jak dla mnie warto chodzić na ten aeroboks:) całuski

Kurcze głowa mnie dziś jakoś boli........ nic mi się nie chce a w planach zmniejszenie kupki z dokumentami do obrobienia w pracy.. zobaczymy jak będzie

W kwestii prezentów to nie mam pojęcia co kupić... ale generalnie drobiazg....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #584120 przez olka1730
Witam,Ja dostałam dyspozycje poszukać prezent a ze prezent składkowy ;) to mogę poszaleć :silly:

Cześć Rika,zdrówka dla dziewczynek :) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #584189 przez basba
Dzień dobry...

Ja włąsnie szamam śniadanko i piję kawuche czytając moją ulubioną codzienną lekture ... czyli forum :P

Antonio dzisiaj z różyczkami maszerował do pań w przedszkolu, wczesniej jeszcze cioci wręczył jedną... a co, niech się chłopak uczy ;)

W czoraj dowiedziałam sie że w przedszkolu panuje jakiś wirus dziwny jest 9 osób w jego grupie. Zaczyna się zapaleniem spojówek, i przechodzi w wysoką gorączkę. Jedna dziewczynka jest nawet w szpitalu bo za nic w świecie nie mogli zbić temperatury a ma 40 stopni i w sumie nie wiedzą co jej jest! Przerazają mnie te choróbska dziwne. Antek miał to samo na szczęście jakoś nam sie udało z ta temperaturą przewaczyć. Ufffffff....

Ania oj ty to masz zawsze wesoło... jak nie w pracy to w domu :lol: A dostać z mopa od rana... pewnie od razu sie obudziłaś ;)

Masusko ja do kwiatów tez nie mam ręki. Mój tato często mi je pod lewa jak widzi te moje zwiedlaki na parapecie. Akurat są przeważnie raz w tygodniu więc mu sie nie wpierniczam :silly: Ja za to szukam inspiracji na skarpę za tarasem. Chce poprzesadzać to co jest bo wielkie krzaczory się porobiły i kupić coś mniejszego, kwitnącego... moze jakieś pomysły ma ktoś???

Olka ja jakiś drobiazg dla dzieci na zająca chce kupić (nie wiem w sumie jeszcze co). W maju mają oboje imieniny, wiec wtedy coś konkretniejszego dastaną :)

Oposku ja mam zamiar do Factory podjechać po buciory dla Antka jakieś właśnie Nike, albo adidas/puma. Takie do "znorania" to mu już kupiłam - wytzymają pewnie jakiś miesiac lub dwa ;)

Natimp... no to w imieniu swoim i Wikuni dziekuje za buziaki od chłopaków twoich :)
Mnie głoawa wczoraj tak bolała - zresztą oczy mi sie zamykały. Szwagierka poczęstowała mnie tabletką z guarany... ale czad!!!!! :P Od razu było ok... ;)

Rika zdrówka życzę.

A co z Ufolką??? Wczoraj do szpitala szła....

No nic biorę sie za robotę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #584201 przez aniaw
Dobry :laugh:

Buziaczki od moich chłopaków dla dziewczynek i ich mamusiek :)

Wreszcie mam sprawny komp w pracy jupi :laugh: Ale moja teza, że informatycy to jacyś wyalienowani są wczoraj się potwierdziła :S Gadał jakimś dziwnym językiem i dopiero jak mu powiedziałam, że tez mogę zacząć mu opowiadać o trudnościach w diagnozowaniu choroby cushinga to zaczął gadać normalnie i zrozumiale :lol:

Dzwonił do mnie kolejny bankowiec i taka miał gatkę, że mu nawet nie przerywałam :lol: Na koniec spytał czy ma mi wyliczyć jakąś tam stawkę to mu powiedziałam, że jak mu się nudzi i nic innego nie ma do roboty to niech sobie wylicza, ale ja nie jestem zainteresowana :P On się tak zamyślił i mówi, że taka ma pracę ale najchętniej to poleżałby sobie teraz na plaży z jakimś drinkiem itd :lol: Po chwili się zreflektował i dodał, że kurcze ta rozmowa jest nagrywana :lol:

Oposek muszę poodwiedzać sklepy obuwnicze a tak tego nie cierpię ;) Ale może dla siebie coś znajdę :blink:

Nati ale jakie docinki? :P Ja jestem powszechnie lubianą i szanowaną pania doktor, więc nie imputuj mi tu nic :P Ja nikomu nic nie docinam, jak coś to obcinam i po bólu :lol: A rada na zmniejszenie kupki z dokumentami - niszczarka do papieru? :S

Rika zdrówka :kiss: Ja to bym mogła się tylko bawić a tu jeszcze pracować trzeba ;)

Olka u nas jak coś to pewnie jakiś drobiazg dostaną maluchy :) Ale na święta przyjeżdża rodzinka małża, więc ma przywieźć zaległy prezent dla Szymusia urodzinowy i dla męża :) Musze chyba jakiegoś swojego zająca- sponsora znaleźć, żeby mi tez coś sprawił :lol:

Basba Antonio Twój zuch chłopak :) Ale prochy to Ty odstaw kobito :P
Ufolkę odesłali z kwitkiem i ma chyba w niedziele znów jechac na ktg.
Ufolko trzymamy kciuki :kiss:


Miłego dnia :kiss:

Ps. dostałam czerwonego goździka od Pana X w pracy, ale ciiii :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #584206 przez aska27
uuu dzien dobry!

BUZIAKI DZIEWCZYNY Z OKAZJI ŚWIĘTA NASZEGO :blink:

ale zima, szok!!!!


Basba moze Ufolka zawita, tutaj. Wróciła ze szpitala, czeka kiedy Oliwia "zdecyduje się" :blink:

Ania to się uśmiałam z tego bankowca :laugh: :laugh: :laugh:

Aga jak się czujesz??? :) który to juz tydzien?


a jeszcze Wam napisze,bo musze się wygadac :dry:
Na fb na grupie "nasze dzieci" jakies baby wsiadły na Patrycje (chodziło o błędy jakie robi w piśmie), rozumiem,ze komus moze cos się nie podobać,ale granice są. Nie nawidze wyśmiewania się z kogoś. Powiedziałam co myslę /moze czytałyście/ ,a ze mam inne zdenie niz one to teraz mi się obrywa. Co za dziecinada! Patrycja usunęła grupę dla świetego spokoju,a te nadal tworzą. Utworzyły swoją grupę i tam po nas "jadą". Wkurzona jestem,bo jak tak mozna. Chyba to zgłosze do administracji fb. Nieżyczę sobie,zeby posługiwały się moim nazwiskiem, a co wiecej ośmieszały. Skąd tacy ludzie się biorą, nie mają swojego prywatnego, niewirtualnego życia? Echh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584269 przez hoborr
Dobry:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #584301 przez basba
ooo... jest i Hoborrek... :) Co u Was??? Pisz szybciutko!!!!!
EDIT: Zmień suwaczek Robercika :)

Ufolka czekam wiec i na wieści od ciebie :)

Ania nieźle z tym bankowym gościem. Mnie ostatnio nękają z tv "N" bo umowa nam sie niebawem kończy i wydzwaniają z propozycją przedłuzenia. A ja sie zastanawiam co zrobić bo w końcu N połączyła się z Cyfrą i będzie zapewne nowa platforma, nowe promocje, itd... Ale ja nie jestem taka miła jak ty, tym bardziej jak wdzwaniają po 21... ;/ No szlak mnie trafia. Dziesiaj juz 3 razy dzwonili ale póki co nie odbieram i juz!

Asiu niefajnie z tamtymi babami... ja nie wiem co to z ludźmi niektórymi jest.... zajmują sie pierdołami i takie "pojeżdżanie" sprawia im wielką satysfakcje. Moze faktycznie zgłoś to gdzieś na fb...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl