BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 2 miesiąc temu #579661 przez masuska
Ha znalazłam


Cześć Basba:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579700 przez masuska
Dziewczyny od wczoraj wkręciłam się w Harlem Shake. Taką ciekawostkę chciałam wam pokazać

wejdźcie na youtube.pl
w okienku wyszukiwania wpiszcie - do the Harlem Shake
Wciśnijcie Enter i poczekajcie chwilkę.

Głośniki muszą być włączone. Patrzcie na logo w górnym lewym rogu:)



No a my idziemy na spacerek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579868 przez natimp1
Rose a top przedszkole to Państwowe..?
hej tak w ogóle..
Basba no u mnie się pochorował Janke ale temp od zębów, te kur.. tak mu ida że masakra

Masuska przywitaj ode mnie wiosne,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579982 przez Oposek
Dzień dobry :)

W nawiązaniu do tych ślicznych bucików, co kiedyś Nati wrzuciła:

Basba Cała kolekcja z myszkami jest, może coś Ci się spodoba akurat :kiss:
www.ccc.eu/pl/kids/ss13-disney/2 Nie są może tak ładne jak tamte, ale także z Minnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579992 przez różyczka
No Nati pisałam Ci,ze niepubliczne czy cos w ten deseń :blink:

Zapisałam, ale poszłam z Nią i Młoda od razu sie rozebrała i pobiegła z dziećmi bo gimnastyka była, musiałam ją gonić, a potem afera,ze nie chce zdjąc jej butów bo ona miała plan juz tam zostac hahaha :laugh:
w kwietniu bedzie wiadomo juz co i jak tylko problem jest taki,ze niewiadomo czy uzbiera sie 10 dzieci żeby grupa tych dwulatków w ogóle ruszyła, no a do trzylatków jeszcze isc nie może :(
bede siedziec jak na szpilkach do tego kwietnia :dry:
bo nasza Niania chce tylko do czerwca sie Bianką zajmować a jak grupa sie nie stworzy to mogłaby tam uczęszczac dopiero za rok od marca :dry: i nie wiem co przez pół roku wtedy z Nią wymyśleć...

Oposku świetne pantofle :)

Masusko ja w pracy wiec nie moge posłuchac :S

Basba fajnie Cie widzieć :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580005 przez aga1040
Masuska u nas bedzie Oliwirek, ale czuje że za jakiś czas popracujemy jeszcze nad Matyldą :-)
Aska, Masuska fotencje super. Masuska a gdzie ty Pietrkowi taką zarąbiaszczą kurtke kupiłaś??? No pochwal się. Chcę taką dla Kubka. :laugh:

Powiedzcie mi jak śpia wasze dzieciaczki? W łóżeczkach? Jeśli tak to jakich? Bo musze coś z Kubkiem zrobić. Bedzie musiał odstąpić braciszkowi łózeczko i nie wiem co mu kupić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #580007 przez masuska
Po spacerze:)

Na piechotkę około dwóch kilometrów. Odpoczynek w bibliotece i dalej w miasto. Powrót autobusem, bo bym Piotra nie doniosła jakby sobie w końcu zażyczył. Dzielny chłopak szedł z mamusią za rączkę cały czas i nie marudził:)

Pierwsza przejażdżka autobusem była ogromną frajdą dla młodego:) śmiał się połowę trasy. A pod domem już przysypiał:)

Aga, ja wiem że Oliwer, ale tak sobie o Matyldzie pomyślałam. Piotrek śpi przeważnie z nami, ale zdarza mu się zasnąć i przespać całą noc w swoim łóżeczku. Nie chcę jeszcze mu zmieniać wyrka, może na 2 latka? 2 i pół? Kurtkę dostał ze szwabów. Na metce Berti NKD

Rosa, super że młoda tak za dziećmi. Piotrek to się boi:(

Nati wiosna powitana:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580110 przez różyczka
Piter dzielny chłopak po cioci Różyczce ofkors :blink:
Bianusiek kocha dzieci i takie zabawy bo do tego klubiku zawsze w sobote i niedziele z tata chodzi, a tam sie bawi i nawet zostaje bez problemu-a on na zakupy sobie smiga np., Ona tam rządzi, łazi jak u siebie, rozrabia heheh :) Panie ma kupione wszystkie :blink: i dzis w tym przedszkolu myslala,ze my do jakiejs sali zabaw przyszlysmy :laugh: a,ze dzieci gimnastyke miały akurat to juz w ogóle raj dla NIej :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #580535 przez aska27
Masuska fajowe foty! :) Domek ekstra!

Aga Oliwier, Matylda ,super imiona! :)
Wiesz i mi się marzy trójka dzieci.. może kto wie,będzie mi dane :blink:

Różyczko Mikołajek dokładnie tak jak Bianka, uwielbia dzieci ( czas wiec pomysleć o rodzeństwie hehee :silly: ) jak tylko ma okazje zostać w klubiku malucha,to nie ma problemu.
Hmm, tak szczerze to jest przekupny, wystarczy,ze ktos mu powie,ze coś mu pokaże, coś da to juz rączkę podaje, łobuz mały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580720 przez różyczka
Aska mi tez sie marzy 3 dzieciaczków :blink: czyli jeszcze Borysek :)
tylko nie wiem jak sie Kliczko na to bedzie zapatrywał :silly: :lol: hehehhe

Kolejny piekny dzien przed nami kobity :lol:
przespałam 10 godz. ciagiem i kolejny dzien przechodze jak na haju :side:
słońce świeci, wiosna idzie wielkimi krokami...czego chciec więcej? :)

Aniu gdzie Ty sie podziewasz???? Czy dobrze zgaduje,ze "siedzisz na kasie"? :laugh: podzieliłabys sie z kuleżankami a nie... :P

Daje Małej to sojowe coś z biedrony zamiast mleka cały czas i tak jej sie skórka poprawiła,ze szok :S kąpie tez dodatkowo w oilatum wiec pewnie to tez ma wpływ, ale twarz raczej samą woda myjemy a zniknęly suche zaczerwienione poliki, wiec zakładam,ze cos jest na rzeczy z tym mlekiem..

Masusko a mnie nie kręca te "szejki"-chyba za stara juz jestem :silly: :lol:

Hoborrku zyjesz? :)

Mam pytanko czy jeszcze któreś z naszych Lipcowych dzieciaczków bedzie szło do jakiegos żłobka lub przedszkola od wrzesnia?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580744 przez różyczka
aga1040 napisał:

Powiedzcie mi jak śpia wasze dzieciaczki? W łóżeczkach? Jeśli tak to jakich? Bo musze coś z Kubkiem zrobić. Bedzie musiał odstąpić braciszkowi łózeczko i nie wiem co mu kupić?


Bianka spi albo w swoim turystycznym albo ze mna jak padne z Nią przy zasypianiu, albo pol nocy u siebie a pół u mnie, róznie, ale generalnie jedno turystyczne rozwaliła, drugie ma teraz i pewnie niedlugo tez sie rozleci wiec rozglądam sie juz za tapczanikiem dla niej i np. podoba mi sie takie cóś:
allegro.pl/show_item.php?item=3062968192
ten sprzedawca ma mega duzy wybór łóżeczek/wzorów

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580772 przez Oposek
Dzień dobry :)

Masuska super zdjęcia, śliczny Piotruś i jaki już duży :) Ale fajny spacer mieliście:)

Rose Filip, o ile dobrze pójdzie, będzie chodził do żłobka / przedszkola od września.
Fajnie, że jesteś wyspana, zazdroszczę :)

Asia, Rose Filip też lubi dzieci i nie ma problemu z zostawianiem w klubiku, cieszy mnie to i mam nadzieję, że się nie zmieni.

Aga nasz młody śpi jeszcze w szczebelkowym łóżeczku i do drugich urodzin pośpi na pewno, a potem się zobaczy. W nim jest opcja zdjecia jednego boku i założenia takiej poziomej deski, więc jak nie urośnie za bardzo to będzie spał nadal.

Basba dobrze, że dzieciaczki czują się już lepiej:)

Nati oby Jasiowe zęby wyszły jak najszybciej :kiss:

Ania gdzie Ty? :(

Hoborku jak u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580780 przez Oposek
U nas śliczna pogoda, słońce i ciepło, więc faktycznie wiosna już tuż tuż :)
Śmigamy z koleżanką i Jej dziećmi na duży plac zabaw, a wieczorem się zapowiedziała moja przyjaciółka ze studiów, która zazwyczaj zostaje u nas na noc, bo ma daleko, więc może męża wyrzucimy z domu ;)

Miłego dnia Wam życzymy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580828 przez aga1040
Wczoraj poszłam i kupiłam łóżeczko turystycne i młodemu tak sie spodobało że musiałam mu je rozlożyć i spał w nim :-) także narazie problem rozwiązany. Jak Oliwierek się już urodzi bedzie miał łózeczko drewniane, a Kubek narazie w turystycznym.
Mój Kubek to jest taki wiercipięta że czasami go w łóżeczku nie mogę znaleść :-) i nie nadaje się na to łóżeczko co Różyczka pokazałaś. Ale łóżeczko prześliczne i napewno później się na nie skusze. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580832 przez aga1040
U nas dzisiaj też słoneczko :-) także tylko małego ubrać na dwór i trzeba korzystać.
Nareszcie wiosna idzie małymi kroczkami :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl