BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 2 miesiąc temu #588264 przez natimp1
hej Pituchy kluchy

Oj jakos dzis pozytywnie nie wiem dlaczego..
dziś neurolog na 17.. chyba sie juz wypiszemy bo Jachu już spoko... a nawet "gorzej"..zaczyna się stawiać :)

Maksi u babci bo przeziębiony ,dzis tomi ma wolne to do niego jedzie..ucieszy się szkrab bo to niespodzianka....


Cos tak zaczynam wyczajać ze u Janka ruszyło gadanie... oczywiście odbiega od Waszych Szkrabów ale spoko do dwóch lat nadgonimy:)]
Jedyne co to na nocnik spiernicza ze aż uśmiać się można... no nić zobaczymy za miesiąc.. jeszcze ma czas...

O musze się "pochwalić" że spłaciliśmy dług wdzięczności za pomoc przy znalezieniu pracy... tomek zaniósł Cv córki naszej Niani i została przyjęta... fajnie tak pomagać..
Oczywiście wszyscy dziękują Tomkowi, a że ja wpadłam na pomysł by dać tę cv, i kazałam ją przynieść to już plendz..no ale mój Tomus taki właśnie jest ... tak się ustawi ze zawsze będzie na jego plus:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588298 przez Oposek
dzień dobry :)

u nas nadal zima, mąż dziś wziął wolne, więc możemy pozałatwiać jakieś tam zaległe sprawy.
Filip wczoraj w nocy kilka razy wymiotował, chyba przesadził z ilością słodyczy, bo nie nawykły ;)
Dziś już jest lepiej, marudzi standardowo :)
Pozdrówki Wam zostawiam i życzę miłego dnia! Oby wiosna szybko przyszła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588308 przez Oposek
Czytam Was na bieżąco, zdjęcia oglądam, kciuki za co poniektórych zaciskam :)
Odpisać nie ma kiedy, na usprawiedliwienie powiem, że połowę nocy i rankiem nie mieliśmy internetu.
Poprawię się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588312 przez aniaw
Dobry dobry :)

Witam się i do później :kiss:

Ufolka gratulacje :kiss: :kiss: :kiss:

Oposek przekaz kopniaka życzeniaka dla Litka :laugh:
Buziak dla Filipka :kiss:

Masuska genialny stolik łazienkowy :) A Pit jaki cudny i fajoche to wcześniejsze zdjęcie w kurtce było :)

Nati byłas na trenigu??? A Tomki to cwaniaczki :blink:

Ech to moje guru:
demotywatory.pl/4074357/Kobieta

Będę później bo czasu wciąż brak :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588395 przez natimp1
Oki teraz troszku więcej czasu


Hobborku... powiem tak przy drugim dziecku nie ma czasu na deprechę.. wiec będzie dobrze:)Uścikaj Robercika Nathaniela:) od cioci no i Adulę oczywiście wycałuj.. podrośnie zrozumie, ze młodsze rodzeństwo to nie najgorsza sprawa.. Maksi wykorzystuje Jacha jak się da....

Oposku a co WY z Litkiem po nocach w internecie szukacie... ;) Niu Niu ..
Anka byłam ..bardzo fajnie, dziś niestety Zumba odpada bo Tomi u Maksa :( no nic musi świat mnie kochać w rozmiarze XL:)

Rose ale ja jestem o Ciebie zazdrosna... jeździsz po Oposkach....a do mnie tylko w przelocie gdzieś tam na kawę chcesz ...

Masuska- Królowo Promocji - potrzebuję jakoś sukienkę bo niedługo sezon imprez się zaczyna , torebkę, jakieś fajne buty , nie wiesz czasem gdzie to wszystko w promocji jest :):)
A Pitek do przedszkola na cały dzień czy iles godzin w sensie 3 lub 4?

Ufolka .. daj znaka życia:)

Aska a Ty gdzie...bijesz się w eterze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #588412 przez basba
Dobry... ja znowu pisze na "raty". W pracy ciągle coś - dopiero kawe sobie zrobiłam :angry: no ale ze wyspana jestem wiec luzik... dałam radę :silly:

No wiec co ja chciałam odpisać... aaaa...

Masusko mój tez zazdrosny ale biedny widzi że non stop w domu siedze i moja jedyną rozrywką jest praca wiec wygonił mnie z domu w ten piątek :) A najlepiej bo jak wróciłam o tej 3:30 to w salonie swiatło się paliło i tv właczone na MTV rock a jego nie było... hmmm... myślę sobie, nie no nieźle- kolejna imprezka :P Wchodze do pokoju Antka śpi z tyłkiem na wierzchu więc go przykryłam, dałam buziaka i poszłam do Wiki a tam królewna w pozycji podobnej co brat a na fotelu mąz śpi hehehe... przykryłam go kocykiem no i po umyciu się poszłam spać. :laugh:

Ania ej ten demont - twoje guru nie chce mi sie odpalić... to jakis fimik czy co???

Oposek usprawiedliwienie przyjęte :) A jak Filipo... uspokoił się z nockami?

Nati super że pełna pozytywu jesteś! No widzisz i zięciunio mój sie rozkręca z gadaniem :lol: Wiki jak wieczorem wypija mleko to daje nam butelke z tekstem "prosze napiłam się juz" :laugh: aparatka!!! Tak wiec kochana dobrze jest wychowana bo prosze i dziękuję / ewentualnie dzięki , jest na porządku dziennym ;)
A do tego neurologa to czemu wy jeszcze jeździcie?
Zdrówka dla Maksiego!!!!!!! Super że udało się spłacic dług... miło pomagać, owszem :) A faceci zawsze sa na wierzchu, nie wiedziałaś??? ;)

Hoborrku ja cię proszę jaka depresja! Kochana my tu najlepsze lekarstwo na całe zło jesteśmy wiec wiesz wal smiało i wybij sobie z głowy te załamki. Dzieci zdrowe kochana wiec tylko sie cieszyć a reszta sama się unormuje! Początki zawsze są trudne :kiss: A Roberto nieźle przybiera na wadze :)

Rose, no wiesz z tym latem to juz bliżej niż dalej więc nadzieja :) Widze że ty w dobrym humorku, co mnie bardzo cieszy :) Jak tam Bianulek ??? :)

Dziewczyny byłam wczoraj w OBI - jej normalnie jakie tam są cuda do ogrodu... kanapy z technoratanu, chuśtawki no masakra... chyba męża tam zaproszę :) hehehe...

EDIT:
Natrafiłam na dziwną stronę... komediowo.pl/title,Najdziwniejsze-sesje-...88085,wiadomosc.html
Spłakałam sie ze smiechu... komediowo.pl/title,I-jak-tu-nie-kochac-k...95667,wiadomosc.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588741 przez różyczka
Basba ja nawet nie wiedziałam,ze to sie technoratan nazywa, chodzi o te plecione brązowe ciemne co udaje ratan? czy jeszcze inne? bo ja te ciemne brazowe to bym w domu chciaął miec tak mi sie podobaja :laugh:

Nati kochana jestes :kiss: ale mi frajde teraz sprawiłaś :)
jak chcesz to Ci nawet Kliczko moge pozyczyć na weekend :)

Ani filmiku nie moge odpalić bo w pracy nie mam tych wszystkich programów :dry:

Oposek usprawiedliwiona :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588744 przez natimp1
Rose ja dla Ciebie zawsze :)

Basba ide do neurologa bo pani pewnie uznała, ze jak przy tak mądrze gadającej, cudnej mamusi, synek tak mało gada:):) to tak między innymi, jeszcze musze odfajkowac wizytę po tych witaminach na dojrzewanie układu czy coś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588980 przez różyczka
A ja posżlam sobie dzis po pracy do pediatry pokazać sucha skóre Bianki i dostalam opieprz za kartonikowe mleko :S :blush: :) i te moje eksperymenty sojowe. Mam wrócic do MM, najlepiej bebilon (chyba wszyscy lekarze sa przez nich opłacani bo kazdy je poleca, albo rzeczywiscie takie super) i mam absolutnie ukrócic to jej chlanie :S :woohoo: ma pic jak normalny czlowiek czyli nie wiecej niz na pudelku napisane heheh
no cóz...jak mus to mus...i emolienty do kapieli+zyrtex do tego zestawu jeszcze

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #589075 przez masuska
Cześć dziewczęta:)

Hoborrku, jak Ci fajnie 2 dzidzie,zaraz odchowane i do tego parka.

Nati gratulujemy postępów:) Z zakupami odsyłam na Allegro:) Piotrek do przedszkola dopiero za rok, od września i na cały dzień. Teraz nie chodzimy. Zdjęcie było robione w bibliotece:)

Oposku jak tam rodzinne załatwianko spaw zaległych?

Cześć Anno:)

Basbo, ja się z moim dziś wykłóciłam i może zrozumiał... MOŻE! Ale sesje dałaś!!!

Różyczko jak emolienty to polecam MEDIDERM 21-23 zł za 500g kremik. Jest też coś do kąpieli i też za niewielkie pieniądze. Przy stosowaniu codziennie przez Piotra i czasem mnie starczyło na 4 miechy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #589153 przez różyczka
Masusko juz kupilam Oilatum :S jakis czas temu do kapieli a dzis dokupiłam krem do smarowania ciałka, no i ten bebilon tez kupilam-kurde 46 zł puszka, ale 800g :cheer:

Basba no nieżłe te foty :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #589356 przez różyczka
Dzien dobry sie z Paniami :)
jak to jest,ze Bianka dokładnie punkt 6 budzi sie codzien :unsure: skad jej organizm wie,ze jest akurat ta godz. i trzeba otworzyc oczy :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #589456 przez basba
Dzień dobry :)

Tak Różyczko te ala wikliny to technoratan... choruje na to od dość dawna ale stwierdziłam ze jak zrobimy sobie "taras zimowy" to wtedy pomyślimy... a mąż mi wyjeżdża z drewnianymi (no bo jak by inaczej- jego zboczenie) kanapami na których leżą poduchy :cheer: yyyyyyyy... musze to przemyśleć ;) heh faceci ;)
No to nieźle pojechała cię pediatra z tym mlekiem :S my kupujemy Bebilon 1200 za 58-65 zł... zależy czy są promocje (często w rossmannie).
Rose Wiki budzi się codziennie o 7:30 wiec 6 nie zazdroszę i nie wiem jak dzieci to robią że mają stałas godzinę pobudki.
A ty coś sie tak tym wywiadem zestresowała???

Nati jak po wizycie u neurologa? mam nadzieję ze wszystko Ok i juz nie musicie tam jezdzic :)

Masusko a o co ty się wykłócałaś z mężęm???

No i witam sie z reszta Pań :lol:

P.S. Oposku widzę cie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #589486 przez natimp1
hej..
Masusko, [przeczytałam ze zdjęcie z biblioteki..ale przedszkole w przyszłym roku tzn 2014 czy roku szkolnym czyli wrzesień 2013?:)

U neurologa ok, kazała mniej gadać do Jacha bo on niby bystry i sie nie wysila bo jak kazdy go rozumie to nie musi.. e tam jakieś bzdury zacznie gadać pewnie za 2 czy 3 miesiące i na głowę dostanę:)

Rose... po prostu pewnie to ilość godzin która jej starczy do wsypania.. Janek np śpi tak zawsze 11-12 od 20 do 7-8

basba tylko pamiętaj o tych poduszkach żeby dokupić.. bo moja dupa może wielka ale szlachetna wiec musi mieć wygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #589493 przez basba
natimp1 napisał:

basba tylko pamiętaj o tych poduszkach żeby dokupić.. bo moja dupa może wielka ale szlachetna wiec musi mieć wygodnie


hahaha :laugh: spoko spoko, poduchy będa też...

Swietnie ze u Jasieńka wszystko SUPER!!!!!!!!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl