BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 2 miesiąc temu #581976 przez różyczka
Basba no co Ty :) janie ściemniam tylko sie usmiecham czytajac Was poprostu :)
fajne sa takie podwójne łózka-Nati dla Twoich chłopaków idealne, tylko nie-tanie :S

Basba pamiętam to zdjecie jak dawałas juz kiedyś :) widze,ze masz plastyczne talenty :)

Aska fajnie,ze Mikołaj ok :)
Moja Bianka tez coraz lepiej z wysypką gdyby nie to,ze ma pełno siniaków jak jakis łobuz uliczny :S :laugh:

Basba ja nie chce słyszec,ze zimawraca!!!! mamy od wczoraj rozlozona trampoline!!!

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #582032 przez basba
Dzień dobry!

Natimp uściski dla MAKSA!!!!!!!!!!!!! Sto lat i aby rósła wam zdrowo i nadal w nieustający sposób wypełniał radością i śmiechem każdy kącik waszego domu i serca!!!
Mojego Jasinę też oczywiście ucałuj....
A co do deseru, hmmm.... moze na jakieś mordoklejki starczy ;)
Udanego seansu kinowego!!!!!!!!!!!!
A co do łóżka... takie wysuwane (nie az takie ładne jak Oposek pokazała, ale skoro to na jakiś czas tylko więc moze warto sie zastanowić) są na allegro od 590 zł ;) allegro.pl/listing.php/search?sg=0&strin...%B3%C5%BCko+wysuwane

Asiu no to cieszę sie ze wysypka minęła! Ja też troszke odwlekam przełozenie Wiki do wiekszego łóżka bo ta we wszystkich możliwych pozycjach śpi. Przemieszcza sie z predkością światła i jak ją tak czasem z mężem obserwujemy wieczorem przez nianie, to raz siada raz się kładzie to znowu w poprzek to w nogach.... masakra!
Cieszę sie ze pokoik ci się podoba :) a dla Antka mamy w planie antresole z łóżkiem do góry i kanapą na dole... ale to za jakieś 2-3 lata mysle.

Rose aaaaa.... to juz wszystko rozumiem (z tym ściemnianiem)! :laugh: A ja zimą nie straszę tylko pogodę oglądałam i niestety napisałam tylko co widziałam :angry: A trampolina przeżyje przez ten tydzień (ponoć tyle ma trwac ochłodzenie) :)
A Biancia co taka kaskaderka, ze tyle siniaków ma???

A reszta gdzie??? Hop hop!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582067 przez aniaw
Siemka :lol:

Ale mamy dziś piękny dzionek :laugh: Słońce świeci i u mnie na termometrze za oknem 32stopnie :lol: Chyba przespałam wiosnę :lol: I wyspałam się nawet :lol:
Rano już pranko wstawiłam i zmieniłam pościel i ogarnęłam łazienkę i zaraz mycie naczyń :lol:
W ogóle życie jest pięne :lol:
Czekam aż Szymi się obudzi i idziemy na spacerek :lol:
Dominik oczywiście obudził się pierwszy zaraz jak tata wyszedł do pracy ale był tak miły, że pozwolił matce jeszcze się powylegiwać w wyrku :lol:

Nati buziole dla solenizanta :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Sprzedam Wam kawał:
Przychodzi puszysta Pani do lekarza a lekrz jej daje buteleczkę z tabletkami.
Ona: - Ile mam brać tych tabletek?
Lekarz: - Akto powiedziała Pani, że ma Pani je brać? Proszę 3xdziennie wysypać je na podłogę i zbierać po jednym do pojemniczka :lol:

Muszę wreszcie rozruszać swoje stare kości :lol:

To jeszcze jeden kawał z tej serii:
Przychodzi baba do lekarza i pokazuje lekarzowi tabletki na odchudzanie.
On się pyta: - Ile ich Pani bierze?
Ona: - ILe? Ile? Aż się najem :lol:

No to miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582091 przez basba
Czesc Anula :)
Widzę że pracowity ranek masz :) Ja też zanim wyjechałam do pracy wywiesiłam jedno ranie i wstawiłam kolejne :) ooo!!!

Kawał rozbawił mnie ten drugi :) hehe
No to ja jeszcze dorzuce coś odnośnie wiosny :lol: www.demoty.pl/wiosna-zaczyna-sie-wtedy-40422

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #582136 przez aska27
Aniu :laugh: super dowcipy :silly:


Basba super pomysł na pokoik :)
A Wikusia widocznie musi dobre miejsce na ułożenie znaleźć hihi :blink:


Różyczjko

Mikołaj tez jest w sinaikach,az mi czasami wstyd,szczególnie przed ciocią,ale co ja mogę :blink: nawet dwa ma buzi :dry: ale nogi echhh

Dziewczyny korzystajcie ze słoneczka..zima wraca..oby na krótko!

Nati
zapytam ,bo nie wiem.. czy Twój maz dostał juz prace,czy nadal szuka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582314 przez natimp1
Aśka dostał.. nawet każą mu startować na wyższe stanowisko:):) super ze Miki wporzo

Basba- fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a propos demotywatorów..

Rose.. daj buziaka daj buziaka:)

kurcze a jutro popołudnie z Maksim będę spędzać na laurkach dla koleżanek z przedszkola... ja pierdziu jak ja nie cierpię prac plastycznych .. no ale trzeba chłopa uczyć pewnych tradycji ...

Hobborku whe are you... Oposek szuka butów to ok :) a Masuska?

kurde no kusi mnie dzisiaj żeby sobie cos kupić;) moze w końcu torebka.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582410 przez Oposek
Dzień dobry :)

Nati opos buty już ma, więc żadnego powrotu zimy nie przyjmuję w ogóle do wiadomości :blink:
Torebka fajna sprawa, od czasu do czasu i nam się przecież coś od życia należy ;) Superancko, że Mąż doceniany! :) Wszystkiego najlepszego dla Jubilata! :) i udanego urodzinowego popołudnia oczywiście :)

Różyczka oblodzona trampolina to dopiero jazda :lol: :blink:

Ania mi nie odpisała to foch :P :blink: A kawały świetne :lol: :side:

Basba miło mi a propos bloga :blush: :kiss: Spodnie kolorowe też mi się dla dzieci podobają, muszę chyba zabrać mojego klopsa na zakupy jakieś... A była mojego męża bardzo fajna laska, obie są fajne, więc widujemy się, jak tylko jest okazja. Wielu pożytecznych rzeczy nauczyły mojego starego- One się napracowały, ja korzystam :lol: :blink: Ja też planuję łóżeczko na pół antresoli, ale póki co zobaczymy, co tam się w międzyczasie urodzi :blink:

Asia super, że u Mikołajka wysypki już nie ma :) Filip też ciągle poobijany, wczoraj wargę i nos rozwalił na placu zabaw, ale co robić, jak On taki kaskader ;)

A no właśnie, gdzie Masuska, Hoborek??? I czy Ufolka ma już na świecie drugie dzieciątko???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582417 przez hoborr
kurna ogarnąć sie nie moge:)

Ada złośnik zazdrosny. młody pijak okrutny. musze dokarmiac butla bo mleka mało. ot takie poczatki i uroki. Co wAM BĘDĘ TRUĆ.

W nocy jak karmiłam małego to was docytałam ale teraz to już nie pamiętam co komu miąłm napisać.

Jak sie ogarnę zupełniej to będe częściej! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582452 przez różyczka
Nati całuje :kiss:
Basba śliczny avatar i podpis pod nim :)
Ania i te Twoje kawały :laugh:
Hoborrku dzielna mamusio :kiss:
Oposek jakie buty ja sie pytam? :) sie pochwali a nie :P
Aska kurde opieka społ. sie zainteresuje nami niedługo jak tak dalej pójdzie :blink:

jaka zima co Wy gadacie????!!!! :cheer:
ma być wiosna koniec kropka :P

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582645 przez aniaw
Pozdro z pracy :)

Oposku nikomu nie odpisałam, więc nie fochuj :P Szymi na wiosnę miał buty ale już w lato były małe ;) Przez lato przechodził w sandałkach i dopiero na jesień kupiłam mu drugie butki ;) A gdzie kupowałaś butki bo muszę jakieś nabyć Dominikowi.

Rose no mój Mały tez poobijany ;) Gorzej, że starszy ma fazę i jak widzi rankę u siebie to mówi, że mama dała mu lanie :S Ma taka procedurę przed snem - ogląda swoje ręce i nogi i jak tylko coś znajdzie to opowiada mojej siorze, że mama zbiła, mama nu nu nu :S O jeżu kolczasty nie wiem skąd on to wymyślił i mam nadzieję, że mu przejdzie zanim pójdzie do przedszkola, bo będę codziennie na dywaniku :lol:

Nati ja też chcem dostać laurkę :)
Wiesz jaka ja sobie wyobrażam takie łóżko wysuwane u moich szkrabów to się załamuję :S Oni by po sobie skakali na bank :lol:

Hoborku dajesz radę :kiss:

Basba demont przegięcie :S Nie jem od dziś słodyczy :P
A przedszkolaki niezłe :) Wczoraj przyszedł chłopczyk i wciągnął babcię za rękę do lecznicy :lol: Babcia zmieszana i mówi, że on taki zachwycony był tą wizytą poniedziałkową, że ciągle o niej opowiada i jak przechodzili spacerkiem koło nas to tak bardzo chciał nas odwiedzić :lol: Temat śmierci ciężki ;)

Asiu super, że Mikołajek bez wysypki :)

Wiecie, że moje dzieciaki dziś nie chciały wrócić ze spaceru :S Dominik jakie cyrki wyczyniał, żeby zostać na placu zabaw :S
Szymi wracał grzecznie dopóki nie zobaczył drzwi od mieszkania i powiedział: "Nie lubię domu, idę szukać taty" :S I odwrócił się na pięcie i sobie poszedł :S
No oszaleć z nimi można :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582767 przez masuska
Dzień dobry:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583106 przez masuska
I witam ponownie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #583111 przez różyczka
masuska napisał:

I witam ponownie:)


witam sie i ja :)
Moja Księzniczka i ja nie spimy od 5.30-bo juz było jasno wiec kazala mi dziewucha rolety odslaniać i "żyć" :S

Ania to widze,ze nie tylko mną i Aska Opieka sie zainteresuje ;)

Diablo chce walczyc z "moim" Kliczko :cheer: :lol:
nudze sie....czemu nikogo tu nie ma? :( musze sama pic kaffke ....

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583199 przez basba
Dzień dobry!!!

Rose ja się melduje z 2 kawą. Na pierwszej nie mogłam się zalogowac wiec ci nie potowarzyszyłam :) Oj kochana, no już nie narzekaj na Biancie... ;) coś za coś... hehehe... ale mam nadzieje ze mimo wszystko wyspana jesteś :kiss:
A co do podpisu pod Avatarem - jest już niezmienny chyba od 1,5 roku ;)

Masuska a ty co! Napis coś więcej a nie tylko się witasz!!! :kiss:

Hoborrku kochany! Jak miło cie widzieć! Spoko... pierwsze tygodnie najtrudniejsze nim Ada sie przyzwyczai! Widzisz mój Antek był jednak o ten rok starszy i duuuużo wiecej rozumiał, więc ja zazdrości jakoś między nim nie nigdy ie wyczułam, na szczescie ty kochana masz pomoc- choćby dziadków wiec dla odmiany niech sie wnuczkiem troszkę zajmą abys ty mogła pobyć tylko i wyłącznie z Adusią. A to że dokarmiasz syncia modyfikowanym to ty się kochana nie przejmuj wcale. Moi od poczatku na takim i żyją :P Ściskam WAS ...

Nati to super wiadomości z mężem! Cieszę sie ze wszystko sie układa po waszej myśli i tzrymam kciuki za awans :) Jak po urodzinkach!!! A laurke to ja też poprosze!!!

Oposku uśmiałam się z tych byłych twojego męża :lol: No to w sumie dobrze na tym wyszłaś :)

Ania nieźle widzę cie synek pojezdza :)... i teraz sie wszystko wydało !!! Widze ze masz małego fana w lecznicy :) pewnie bedzie stałym gościem :)

Ufolko co u ciebie... Masz juz córeczke drugą przy sobie???

U nas dzisiaj nocka OK- wreszcie. Wiki juz coraz mniej smarkoli. Wczoraj prawie pół dnia na ogrodzie spędziliśmy. Jej jak fajnie było- kawka przy stoliczku na trawce, dzieciaki miały niezłą zabawę wrzucając korę do taczki więc pełen luzik miałam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583232 przez natimp1
hej Pipusnice

Jestem.. wykończona impreza urodzinową;) były pyszne lody, przejażdżka tramwajem ( takie życzenie)do tego niespodziewani goście wieczorem do Maksa i tak zleciało... obczaiłam tez współpracownice męża tak dla obeznania

Oposku jakie obcykałaś butki dla Fifiego.. kurde ja widziałam tej firmy emel.. sa tak zajebaszczo lekkie, nawet nawet cena bo 140 kurde ale mam wrażenie ze w maju to będa zbyt ciepłe a teraz jeszcze takich tenisówek nie bardzo chce kupować

Rose, albo wstajesz po 5 razy albo spisz do 6-wybór należy do Ciebie.. u nas póki co spokój z nockami bo zęby zaprzestały przebijania
Hobborku- nas raczej etap zazdrości tez ominął.. bardziej wkurzenie czasem Maksi miał typu - Mama po co on beczy jak ja bajkę oglądam ale miał już ponad 3 lata to inaczej

Anka dla Twoich chłopaków takie łóżko chyba odpada , tragedia w zanadrzu :) A ze ty chłopaków lejesz to ja juz kiedyś wspominałam.. ty wyglądasz na taka, do tego usypiasz zwierzęta.. jak tak w kupę wszystko zebrać to pod .. psycholkę nawet podchodzisz:):):) love Cie ja :)

Masuska a Ty co tak , jestem, witam się a nic nie napiszesz

Ufolko... jeszcze dwupak?

Basba rozumiem ze dzieciaki porządki przed nasza wizyta robią:):) ekstra że synówka już lepiej ...

Laski od dziś zaczynam aeroboks- co by Ankę trochę utemperować :) a od wtorku Zumbę zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce bo jak ja dupa zarzucę to czasem mogę lustra powybijać ale damy rade- nie moje lustra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl