BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #580952 przez basba
Dzień dobry…
Jest tu jakieś łóżeczko dla mnie??? Tak tu o nich sie rozpisałyście....
Padam na twarz dzisiaj. Wiki zasneła o 3:30 a po 6 pobudka do pracy !!! Płakała, skomliła, kładła się, wstawała, nie wiedziała czy na rękach chce być a jeśli tak to w jakiej pozycji, czy w łóżeczku, wypiła hektolitry herbaty (5 butelek po 130 ml) zmieniłam jej chyba ze 3 razy pieluchę , wrzeszczała „babole lecą” a na dokładkę podrapała mnie na szyi!!! Zasnęła dopiero po nurofenie forte 3ml … Koszmar!
Mam nadzieje że wy chociaż wyspane ;)

Natimp… jak Jasinek mój kochany??? Mowisz że zęby? Wiki tez idą + przeziębienie więc letko nie ma ;) ale kochana nadzieją że już niebawem będzie komplet  Chyba nie pokazałaś swojego fryza nowego??? A co do 3 w 1 super sprawa… nawet niewiedziałąm ze jest coś takiego. Ty, a twój Maksiu to on 6 lat bedzie miał??? Byłam swiecie przekonana że on tak jak moj Antek 5 w tym roku...

Masusko przyznaje się bez bicia- ani nie słyszałam piosenki danonków, ani nie oglądałam filmików na youtube… Fajnie ze spacerek się udał. A Piter chyba po nim nieźle był padnięty ;)

Oposku kochany dziękuję za pamięc. Buciki ogladałam już wcześniej w necie, niestety u nas kiepski wybor… ;/ Kupiłam jej jakieś trampa cze szmaciane na ogród do „znorania” ;) adidaski ma o Antosiu + 2 pary lakierek. Póki co usze zaoatrzyć Antka  wiec szukam zygzakowego McQuina ;) Napisz proszę jak Filipek! Oposek a mąż tak bez oporów daje się wyrzucić z domu ;)

Różyczko widzę że Bianka tak uwielbia dzieci jak Wiki. Ona też ładuje się zawsze do sali jak idziemy po Antka do przedszkola  i ani myśli wychodzić. Wszystkie wózki i lale jej hehehe… Trzymam kciuki żeby grupa się utworzyła znaleźli się chętni. Łóżeczko bardzo fajne  Moi mają coś w ten deseń z tym ze mąz robił. Wiki ma ozdobiony zagłówek pieskiem namalowanym przeze mnie. Planuje przenieść Wiki w najbliższym czasie do takiego łóżka.
To akurat zdjecie starego pokoju Antosiowego łóżeczka, w którym będzie spała Wiki
EDIT: Własnie sprawdzałam, Antek jak miał 17 miesięcy to spał już w tym łóżku :)

Aga no widze że u was wielkie plany rodzinne  I Kubi i Oliwierek i trzymam kciuki żeby w przyszłości Matylda się pojawiła . Fajnie że łóżeczko spodobało się Kubie. Wiki śpi w takim tylko na wyjazdach ale szału zachwytu nie okazuje ;)

Asiu jak Mikołajek się czuje? Wysypka minęła??? Ty kochana za dużo nie myśl, bo od tego dzieci się nie biorą ;) Widzę że musisz być ostrożna bardzo skoro Mikołajek tak chętnie do wszystkich idzie…

Aniu hop, hop!!!!

Hoborrku kochany jak wam w komplecie? Czytałam ze uruchomiłaś mleczarnie ;) to Robercik teraz będzie rósł jak na drożdżach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580968 przez natimp1
hej laseczki..ja tak relaksacyjnie bo w pracy taka zadyma ze nawet nie ma co gadać..

Janko o niebo lepiej broi, łobuzuje ale wiecie co wczoraj mnie uderzył cos mu się nie spodobało i bach..ej normalnie nie wierze... mój Janek takie cos.... ostatnio wogóle Maksi z Tomkiem maja jakies takie durne zabawy jak nie w ninja to w karateki.. i potem janeczek się uczy takich pierdół.. ale nie ma co zwalać na cos w stylu ze widział i nie wiedział.. bo to po złości było... pamiętam ze maksi miał tez taki etap.. no ale mój Janeczek.. powiedzcie ze wasze pocieszki tez tak maja.. nawet jak byście miały skłamać:)

Mychol miał iść dziś na pierwsze zajęcia z dziećmi takie raz w tygodniu, ale jeszcze bierze antybiotyk więc odpuściłam...
Dzis pierwszy spacer...

Jutro Maksi 5 lat... masakra .. pewnie przyjdzie z plecakiem z fajką w gebie i powie" Stara spadam za STARY JESTEM BY TU Z WAMI MIESZKAĆ" :(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #580979 przez basba
A jednak 5 ma...:) To chyba źle przeczytałam datę bo pewnie pisałaś że 6 urodziny ma :) a to o 6 marca chodziło hehehe....
Nie przejmuj się Antek to się znowu boksuje. Jak już słysze "trzymaj garde" to normalnie bym udusiła męza!!!!

Wiki tez czasami jakiś agresor się włancza... Jak jej się coś nie podoba to bach łapką zdzieli albo pazury wyciąga (dowodem moja szyja jest) nawet nie wiesz kiedy! B) :angry:
A najbardziej mnie rozwala jak Antek jej sie w czymś sprzeciwi albo coś zrobi nie po jej mysli to ona zaraz do niego podbiega z tekstem "BRZYDAL!!!!" :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #581097 przez aniaw
Hejka :)

Słuchajcie u nas Domik ma jakies jazdy nocne, że ja troszzkę niewyspana ;)
Udaje się go uśpic w jego wyrku - teraz w turystycznym sypia - a w środku nocy ok 2-3-4 się budzi 1x i juz nie ma bata i pakuje się do nas i śpi do rana :S W miedzy czasie swoimi nocnymi akrobacjami budzi mi wielkokrotnie, ojca zwala na podłoge i czasami sam idzie do niego spac lub znów ciagnie go za ręke do łóżka :S A najlepsze, że zabiera Tomkowi jego podusię jasia i tym samym go budzi :lol: Nigdy nie wiem co przyniesie noc więc mamy z naszym szkrabem wesoło :lol:

Popsuł się nam komp w pracy i wczoraj zanim dodałam post to mi wszystko sie wykasowało i nie wiem czy teraz się uda coś wpisać, bo reperator ma byc dopiero popołudniu ;) A komp popracuje 5-10 min i obraz się zamraża i kaput trza go wylączyc bo nie reaguje na żadne polecenia ;)

Szymi skończył wczoraj 3 latka i jest z tego faktu bardzo dumny :lol:
W nd zrobilismy małe przyjatko :lol: "Tort" marchewkowy, świeczki, balony, czapeczki, smakołyki, picolo :lol: Ale dzieciaki się cieszyli :lol: Szymi wciąz to przeżywa :lol:
Wczoraj dostał symboliczne prezenty bo kasy brak ;) Ale on cieszy się z każdego drobiazgu i zaraz przytula się i mówi "mami dzięęęęęki" :laugh: Słodziak :)

Dzieciaki w miarę zdrowe, tzn odrobine pokasłuja ale już nie dostaja leków, odpukac :S
W nd pierwszy raz wyszli - poszliśmy do kościółka wszyscy razem - ale to nie był najlepszy pomysł bo jakby ich z klatki wypuścić :ohmy: szaleli, biegali, przeszkadzali księdzu w konfesjonale - juz się bałam, że zabiora mu Pismo Święte i wyciagna go z konfesjonału za wystajaca stułę :lol: punktem kulminacyjnym był upadek Dominika ze schodków konfesjonałowych i rozwalenie sobie wargi ;) Ale to niezły kaskader i twardziel bo troche popłakał i później tylko sobie chusteczkę trzymał przy wardze sam, żeby przestało krwawić :S Szymi za to spiewał sobie po swojemu i robił konkurencję dla chóru :lol:

Ja w pracy jak zwykle ostatnio mega ruch ;) Ale z kasa gorzej bo większośc utargu idzie na opłaty lecznicowe i sprzetowe ;)
A wczoraj miałam wizytę 16przedszkolaków :lol: Opowiadałam im o swojej pracy i o zwierzakach :lol: Ale żywioł :lol: A jakie pytania mieli, typu : a czemu pies szczeka? A czemu pies ma czarny nos, a czy pieskom na Alasce nie jest zimno? A czemu pies ma włosy? A czemu pies chodzi na 4łapach??? itd itp :lol: Extra było i zabawnie :lol:
Mają zrobic teraz laurki i mi przynieść :lol:

A i trzymajcie kciuki, żeby Szymi dostał się do przedszkola :)

Ale się rozpisałam, dobra poczytam co u Was :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581128 przez aniaw
Nati mój Mały też ma czasem zapędy, że chciałby rączka przyłozyć :S
Przy antybiotyku dzieci nie wypuszczam, bo 1) osłabione organizmy antybiotykoterapią łatwiej o powikłanie przy infekcji a 2) to rozsiewanie bakcyli na okolicznych ludków :S

Rose fajnie, że się wysypiasz i wiosennie zaczynasz żyć :)
Trzymam kciuki za zebranie się grupy 2latków :)
Ja tak liczyłam u siebie że grupa na treningi się zbierze ale niestety nikt nie chciał się ze mna bić ;) No poza 4 osobami ;) Ale u Ciebie pewnie więcej osów bedzie chciało się bawić z Bianka :lol:
Co do tego skalpela to nie wiem czy moja siora nie ćwiczy tego :S Ona ma zgrane jakies ćwiczenia i zaczynała od jakiegoś skalpela i nie wiem czy juz nie jest na jakims kolejnym etapie ;)
Fajoche łóżeczko :)

Oposek ale masakra z tym mlekiem ;) A u Ciebie to ciagle jakies nowe bobo :lol: Jakas epidemia czy co?? :lol: A zdradź przepis na wyrzucenie małża z domu? :lol:

Hoborku matka polka karmiaca to pasuje do Ciebie :kiss: Poka zdjecie rodzeństwa :lol:

Masuska aextra foty, extra kurtka i extra domek :lol: A jak kurczak na butelce??

Aga niezła produkcja się u was zapowiada :) Super :) Fajnie, że turystyczne się sprawdza :) U mnie starszy śpi jeszcze w szczebelkowym a młodszy w turystycznym :)

Basba słodko musi brzmieć ten brzydal z ust Wiki :) Buziaki dla niej, oby ząbki szybko wylazły i przeziebienie minęło :kiss: Współczuje nocki :kiss:

Asiu super, że Mikołajek ok :) A wysypka schodzi?
Zdjęcia cudne :) U Ciebie też produkcja dziecięca się zapowiada :) Extra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581139 przez natimp1
to znowu .. ja udało się wybrnąć z gimeli.. inaczej bym musiała iść normalnie się sama zwolnic.. przetarg na 3 miliony a ja brak aktualnego dokumentu o braku zadłużenia.. nawet nie macie pojęcia co się od wczoraj działo:):)

Dziś Janek był pierwszy raz na spacerze od wieków.. Tomi mówi że był tak zafascynowany że cały czas się uśmiechał....
Jutro pójdzie z nianią już na dłuższy spacer...
Matko jak cudnie za oknem-aż miło .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581278 przez Oposek
Nati najważniejsze, że się udało ten świstek wytrzasnąć spod ziemi, współczuję stresu :kiss: Super, że Jaś zachwycony spacerem, pogoda dopisuje to niech chłopak korzysta ;) A myśli o tym, że dzieci tak szybko rosną też mnie nachodzą ;)

Aga super, że Kubusiowi podoba się nowe miejsce spanka :) U nas wiosna przyszła nawet wielkimi krokami, dziś na placu zabaw 12 stopni, a mój syn w zimowych butach, zimowej czapce, zimowej kurtce- masakra B)

Basba Filip dobrze, ma jeszcze wysypkę, ale broi ;) Współczuję bardzo nocki, u nas też ostatnio słabo, ale ja już przywykłam chyba ;) Superowy pokoik! :)

Ania za przedszkole kciuki zaciśnięte, odwdzięcz się i trzymaj za żłobek :P Ja kochałam z moimi przedszkolakami w chodzić różne ciekawe miejsca :) Mam nadzieję, że Dominikowi się odwidzi i jednak pozwoli się starym wyspać ;) Dla Szymonka najlepsze życzenia urodzinowe od cioci i Filipka :kiss: :kiss: :kiss: Super, że impreza się udała, dla Niego najfajniejszy taki prezent- mama, tata, Dominik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581292 przez Oposek
Ania, Basba Mąż opuszcza lokal bez wielkich problemów, jeśli wie, że to dla mnie ważne ;) W zamian nie marudzę za bardzo, jak przyjeżdża któraś z Jego byłych, bo obie mieszkają za granicą i żadnej nawet nie otrułam kolacją ;) Litek zresztą twierdzi, że mam doskonały gust, jeśli chodzi o przyjaciółki, ja twierdzę, że On ma fatalny :P ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581294 przez natimp1
Oposku .. przed Toba jeszcze jest nadzieja na kolejne maleństwo u mnie to już nieprawdopodobne raczej... więc moje cierpienie ogromne...
Kochana ja nawet nie pomyślałam żeby trzeba było coś lżejszego do ubrania zorganizować a Ty jakieś wyrzuty masz :)
hmm cholerka w sumie fakt trzeba przejrzeć co tam Skrzatom brakuje.. Maksiemu

U mnie Mkasi był w łóżeczku do 2,5 roku śmiesznie wyglądał ale lubił wiec spoko... chciałabym dla chłopaków coś ergonomicznego wymyśleć ze spaniem ale piętrowe odpada!!!!!!!!!!1111

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581335 przez Oposek
Nati a jedno łóżko z wysuwanym drugim?
dino.sklep.pl/nowy/dignet-pikpok-Lozko-w...0ab02dd89cedd2de5a7b

No nadzieja jest, choć jak będzie nigdy nie wiadomo... Nigdy nie mów nigdy, Anka ma mieć bliźniaki słyszałam, więc wiesz- wszystko możliwe :blink: My przede wszystkim wciąż butów nie mamy, jakaś kurtka się znajdzie, a buty nie dość, że przymałe to jeszcze zimowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581343 przez Oposek
Ania czy Szymkowi starczyły rok temu buty na całą wiosnę i lato? Jest szansa, że Młody pochodzi w jednym numerze od marca do sierpnia, czy raczej nie i nie ma co szaleć? Pytam Ciebie, bo Twój synek rok temu w zbliżonym wieku był :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581564 przez różyczka
:)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #581734 przez basba
No to witam wieczorkiem... :)

Zaraz spadam się myć i spać.

Aniu no wierze że wizyta przedszkolaków byla mega udana... nieźle, co? Wyobraź sobie taką gromadkę swoich hehehe... A pytania to oni mają jeszcze bardziej nieziemskie. Skąd im się to bierze... :cheer:
Mój Antek natomiast ostatnimi czasy porusza często temat śmierci.... kompletnie nie wiem co mam mu odpowiadać! Póki co nie drąży i wystarczają mu powierzchowne odpowiedzi, ale coś czuje że to dopiero początek cieżkich pytań.

Oposku, czy ja już ci pisałam, że kocham twojego bloga?? Jesli nie to piszę :lol: Jak to przyjeżdża jedna z jego byłych B) :unsure:

Nati ja dzisiaj kupiłam Antkowi fajne trampacze na wiosne za 29 zł. Kurtki kupiłam pokupowałam we wczenej zimie na wiosne więc są zapatrzeni. Ale ostatnio tak mi sie te kolorowe portki podobają do dzieci, ze wydrukowałam kolejny kuponik do H&M z 25% zniżką a portki były za 39,99, więc cna fajna. Łóżko fajowe co Oposek zapodała.

Rose a ty co ściemniasz z tą buźką??? Pisz co u ciebie!!!!!!!!!

Do wszystkich ekscytujących sie wiosną... w weekend wraca ZIMA!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581763 przez aska27
Basba ale śliczny pokoik!!!

Ja tez się zastanawiam nad łóżeczkiem dla Mikołajka,ale jak na razie śpi smacznie w swoim łóżeczko,wiec moze latem :blink:

Mikołajek juz ok, nie ma śladu po wysypce ufff...


Oposek
miałam takie ..hmmm podobne łózko :) :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581975 przez natimp1
hejka Laski.. dzis planuję spokojny dzień w pracy co by się skupić na święcie syna a nie stresach firmowych:)

po prac6y jedziemy na deser urodzinowy i do kina.... Maksi nie śpi już od 6 tak podekscytowany dzisiejszym dniem...


Oposku generalnie skłaniam się do takiego łózka właśnie... ale będę musiała domontować zabezpieczające deski na górze bo Maksi jak pijak śpi, rozwalony na całym, brzuchem do dołu z ręka na dywanie i lepiej zeby Jachu nie doznał w nocy wstrząsu... chcialabym jakies używane w ogóle bo za jakieś 2 lata jak Maksi do szkoły pójdzie pewnie i tak jakos oddziel;nie będą musieli .. nie wiem póki co ciesze się dzisiejszym deserem urodzinowym... Maksi powiedział ze stawia.. ale zabrał do portfela 6 zł więc może być ciężko:)

Rose :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl