BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #589849 przez Oposek
Dzień dobry:)

Różyczko, Masuska Filip lubi kapuchę i ogórki też :) Jak mamusia :blink:

Masusko fajnie, że kurczak się udał, muszę wypróbować kiedyś :) Po imprezie dobrze, ale wykończona jestem tak, że chyba sanatorium mi się należy ;) SKS mnie dopadł, czy coś :lol: Umywalka wymiata, a Piotruś cudny :kiss: Muszę kupić te emolienty, co polecałaś, my mamy Oilatum, ale drogie to jak cholera... Sprawy udało się pozałatwiać i całkiem miły dzionek spędzić ;)

Basba superancko, że impreza się udała :) Też za mną jakieś balety chodzą ostatnio, mąż nie ma nic przeciwko, sam wygania, gorzej z Filipem :blink: Ale przyjaciółka rozstała się z chłopakiem więc trzeba Ją będzie pocieszyć jakoś ;) Młody się nadal budzi, już zdążyłam przywyknąć, że tak jest :) Jeśli Cię interesują cuda do ogrodu to zobacz jeszcze najnowszą kolekcję Tchibo, jeśli nie widziałaś :)

Ania fajnie, że się Mąż postarał z łańcuszkiem, a jak nie chciało Mu się poszukać wcześniej, to niech płaci na ostatnią chwilę ;)

Nati super, że u Jaśka ruszyło gadanie :) Ani się obejrzysz, a będzie dyskutował jak Maksi ;)
Tekst o poduszkach wymiata :lol:

Hoborku chyba sporo dzieciaków ssie całymi dniami na początku, ale większości szybko mija ;) Dużo sił dla Ciebie, pomocy Rodzinki i radości z dzieciaków :kiss: Ciągle zapominam Ci napisaś, że imię Robert kojarzy mi się oczywiście z Robrojkiem :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #590057 przez aniaw
Dobry :)

Ostatnio nie wyrabiam się z niczym ;) Jak wróciłam wczoraj do dzieci - nie widzieli mnie prawie 31godzin - od pon 14stej do wt 21szej - to Szymi tak się ucieszył i tylko powtarzał : mami wróciłaś, Szymonek tesknił :S
Och słodziak :kiss: Ale wczoraj zabieg mi się przedłużył a potem szybko do drugiej lecznicy na konsultację a później jakoś jeszcze do kościółka na rekolekcję skoczyłam czym rodzina była mocno zadziwiona :S I nawet siorę wyciągnęłam :lol: Ksiądz był nieziemski - misjonarz- jedyne co zapamiętałam to, że jak kobieta pierwsza umiera to mąż zaraz zawija się po niej zazwyczaj ;) A jak kobiecie mąż umiera to ta żyje i żyje i żyje i nawet czasem o wiele lepiej jest jej niż przy mężu :lol: Właściwie faceci nam niepotrzebni :lol:

Mój Domik ma chyba problemy z bezsennością :S
W nocy dziś znów sie obudził i wypędził ojca na podlogę :S A ostatnio tak ładnie spał cała nocke u siebie ;) Ale biedny przyszedł do mnie i przewracał się z boku na bok i wzdychał i zamykał oczka to znów otwierał, kazał się głaskać po główce i zasnąć nie mógł ;) W końcu ja chyba pierwsza zasnęłam a a jak obudziłam się to on tradycyjnie spał z tatim na podłodze :S
A rano obudził się radosny i podrzucał kaczuszkę pluszową i uczył ją latać :lol:

zaraz nadrobię :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #590066 przez masuska
Dobry.

Basba wykłóciłam się o wyjście na imprezę:)

Nati, Piotr będzie chodził na cały dzień, mam nadzieję. Spróbujemy może od 1.03.2014, a jak nie to od września. Wszystko zależy czy będzie samodzielny.

Oposku www.doz.pl/apteka/p61560-Mediderm_krem_500_g
www.doz.pl/apteka/p61408-Mediderm_Shower...a_pod_prysznic_250_g

Aniu jakie słodkie Twoje chłopaki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #590104 przez aniaw
Masuska genialne te lenki do ciuchów, kurde a musze oszczedzać ;)
fajnie, że kurczak się udał, tez musze spróbować :)
Idziesz na imprezkę? :laugh:

Asiu widziałam ten domont malowania, extra :) Co u Was???

Basba ale masz fajowego małża :lol: tez chcem na imprezkę :laugh:
Demont to filmik jak babka na treniggu wymiata :lol:
Extra ta stronka :lol:

Olka u nas też zimowo :lol: :S

Aga juz 18tydz, wow :kiss:

Hoborku dasz radę :kiss: jaka depresja :S Łap buziaki :kiss:

Nati a ja myśłałam, że to ty do tego neurologa skierowanie dostałas :P
A Jachu jak ma gadać jak Ty go z Maksim i tak paplanina zagłuszacie :kiss:

Rose ja też się zastanawiam czy lekarzom płaca za tego bebilona :S
Buziaki dla Bianulki :kiss:

Oposek a jakie sanatorium wybrałas bo ja też chcem :lol: Fajnie, że imprezki się udały :) U mnie Tomi zrobił mi numer i zadzwonił jak wracałam do domu w sob z pracy, żebym była punktualnie, bo juz zaprosił na wieczóó brata z narzeczona i obiecał im, że zrobie im pizzę :lol: Jeszcze nigdy nie miałam tylu pomocników :lol: A brat jego gościłu nas przez cały weekend więc było wesoło :laugh:

A w poniedziałek byłam z Szymim u ortodonty :) Chłopak był cały happy bo jechalismy autobusem i tramwajem - godzina drogi :) jak on przeżywał to i sie cieszył :laugh: I jak widział pociąg i koparke i dzwig i Wisłe i most to zachwytó nie było końca :laugh: jakby nigdy z domu nie wychodził :lol:
A ortodontka kazała nam udać się do laryngologa :S Na aparat za młody jeszcze ale może mieć przerośniety 3 migdał, bo ma trudności z oddychaniem przez nos i oddycha głównie buźka ;) Kolejne podchody nas czekaja :S
A na fotelu dentystycznym jaki Szymi był spokojniutki :S Siedział jak zaklęty wpatrzony w te wszystkie sprzety aż wszyscy byli pod wrażeniem jakiego grzecznego mam synka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #590259 przez Oposek
Ooooo jest Ania, ale fajnie :)
U dzieciaków super jest to, że potrafią się cieszyć ze wszystkiego- wystarczy podróż do ortodonty :)
Współczuję włóczenia się jeszcze do laryngologa, oby wszystko dobrze było :kiss:
A Dominik nocny marek jak mamusia po prostu :) Fajnie mieliście ze Szwagrem, ja tam lubię fajnych gości :lol: No sanatorium muszę jeszcze poczekać, póki co mąż wespół z koleżanką zaplanował wypad do Torunia ;)
Braku czasu współczuję, ale wiosna idzie, może będzie więcej energi i doba się wydłuży, czy coś ;)

Masuska dzięki za namiar na te kosmetyki, wychodzą super cenowo, muszę wypróbować. Jeszcze raz dzięki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #590584 przez basba
Dzień dobry... czyżbym pierwsza była ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #590593 przez różyczka
szesc-druga :)

Bianki grupa przedszkolna raczej na pewno ruszy, dzwoniłam i jest juz 8 dzieci(musi byc 10)!!!
jupiiii :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #590643 przez basba
Różyczko super wieści! Trzymam kciuki jeszcze za tą dwójkę :)

Aniu trzymam kciuki za wizytę u laryngologa. A na imprezie kochana to ja byłam pierwszy raz od... hmmm niech policze 6 lat??? :P

Masuska no to kiedy na tą impręzkę się wybierasz???

A Oposek po pierniki do Torunia się wybiera :lol:

Nati a ty gdzie wsiakłaś znowu???

Babolce gdzieście są???

Asia, Przyszła_mama, Aga, Olka!!!!!!!!!!!!!! No i dziewczyny z forum nr 2 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #590653 przez różyczka
Szymi dzielny bohater ortodontyczny :) bravo!

Jakby co to Olif moja miała wycinany ten 3 migdal i jak ją po zabiegu przywiezli na sale to ciagle sie pytała "kiedy mamusiu jedziemy w koncu na ta operacje??" :laugh: nie dawala wiary,ze juz jest po hehhehe :laugh: miała wtedy kilka lat, stara jestem wiec nie pamietam dokładnie...4-5 moze
a wczoraj jej dermatolog brodawke na palcu wymrażał i taka histeria byla jakby jej palec obcinali conajmniej :S :)
dzis ide z Nia do okulisty na badanie i po nowe okulary :)

Oposku to ja dobrze rozumiem,ze Wy jedziecie do Torunia w skladzie Litki+kolezanka? :)
bardzo nowoczesny układ hehehe ;)

Dziewczyny szarżuja na górce na sankach pewnie bo ciesza sie ostatnimi dniami zimy :blink: :lol:

Basba a Twoje "bliźniaki" zdrowe? :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #590755 przez aniaw
różyczka napisał:

Szymi dzielny bohater ortodontyczny :) bravo!

Dobrze, że nie napisałaś ORTODOKSYJNY :lol:

Trzecia :laugh:


Uwielbiam :lol:

Basba raz na 6lat imprezujesz? To licząc od Twojego urodzenia byłaś tylko na 3 imprezach??? :lol: Trzeba Cię jakoś rozkręcić :lol:

Oposek a mnie to do trójkącika nie zaprosiłaś nigdy, foch :P :lol:

Rose ja naoglądam się tyle pieskó na tzw głupim jasiu, że chciałabym pobyć przy kilku znieczuleniach człowieków, bo na pewno niezłe jazdy odchodzą :lol:
Jak nieraz wydaję psy po zabiegu i tłumaczę właścicielom, że jeszcze przez 24 godz pies może zupełnie inaczej się zachowywać to dziwnie się na mnie patrzą :S A jak dodam, że przecież pies dostał niezłą dawkę narkowtyków to dopiero uśmiechają się ze zrozumieniem :lol:

A u mnie NOCNIKOWE POSIEDZENIE,więc trza zachować trochę powagi :S

A tym katuje nas ostatnio Tomi:

A dzieciaki jaki mają dryg taneczny do tego :lol:

Miłego słonecznego dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #590764 przez basba
Tak Różyczko zdrowi, dziękuje ze pytasz... :)
Dzisiaj jedziemy na zajęcia o których wam pisałam jakies 2 tygodnie temu (tany tany dla dziecka i mamy) niby sa dla mamy i 1 dziecka no ale ja sie sklonuje bo jade z dwójką hehehe... Nie mam co z Antkiem zrobic. Mam nadzieje że nudzic sie nie będzie tam ;)

Wczoraj przedszkolanka Antka wzięła mnie na rozmowe i mówi do mnie tak "chciałabym sie dowiedziec dla czego pani zaniedbuje syna" :cheer: B) :unsure: :ohmy: Ja na to wielkie oczy i wydukałam tylko "slucham" :unsure: :unsure: a ona powtarza pytanie i mruga do mnie okiem.... No i zaczęła mi opowiadać jak przed wyjsciem na dwór sprawdzala dzieciom czy mają wciagnięte podkoszulki w sodnie (oczywiscie mój Antek nie miał) no i mój syn wdał sie w dyskusje z nią na ten temat... podsumował ją tak: :cheer:
No widzi Pani mama mnie nie nauczyła- bo mnie ZANIEDBUJE!!!!!!!!!!!!! :cheer: :cheer: No poprostu padłam!!!!!!!!!!!!! :cheer:

Potem go się pytam dla czego tak powiedział, w końcu gdybym go zaniedbywała to chodziłby głodny, w brudnych ubraniach, w zaciasnych butach, itd... na co on na mnie tymi swoimi ślepkami jak kot ze shreka i mówi... mamuś przepraszam ze tak powiedziałem... Kocham cię nad życie wiesz!!!!!!!! No nie daje z nim rady!!!!!!!

A Wiki moja namietnie ostatnio śpiewa: KOCHAM CIĘ A TY MNIE... ktoś zna tą piosenkę z bajki barney i przyjaciele???

piosenka mniej wiecej od 23:48minuty :)
Aniu a dlaczego tylko 3 razy?? ;przecież ja nie mam 18 lat tylko 30 w tym roku! Ło matko (swoją drogą) A tak na poważnie tak jakoś wyszło ze na takie imprezy (czyt dyskoteki) jakoś nie miałam jak sie wybrac. Ostatnio przyjaciólkowe sąsiadki się rozkręcają więc kto wie, moze bede częsciej wychodzić :silly:

A ty tez na tym nocniku???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #590786 przez różyczka
basba napisał:

Potem go się pytam dla czego tak powiedział, w końcu gdybym go zaniedbywała to chodziłby głodny, w brudnych ubraniach, w zaciasnych butach, itd...


Bianka jest wiecznie głodna (a raczej w ciągłym jedzeniu :silly: ), brudna jak nieszczęście i ...buty tez ma przyciasne....hmmm ale juz czas na wiosenne wiec chciałam żeby dobiła swoje kozaki :S :blush: B) :laugh:
chyba sie sama zgłoszę do opieki i poprosze o samoukaranie :laugh:
bo wg Twojej definicji Basbo jak byk wynika,ze zaniedbana :blink:

Aniu możemy sobie z Tomim podac łape bo ja kocham tą pisenke! :)


Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #590793 przez basba
Hmmm.... to co Różyczko twierdzisz że oja definicja zaniedbania dla 5 latka jest zła??? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #590881 przez Oposek
Dzień dobry :)

Niech mi ktoś k..wa przypomni, jakie święta niebawem? Bo w sklepie pisanki sprzedają, a za oknem śnieg ;)

Rose super z tym przedszkolem, ciekawe jak u nas będzie? A mój syn już w za małych butach nie chodzi :P Teraz chodzi w wiosennych na mrozie, to też chyba patologia- co robić ;) Jakie forum, takie forumowiczki, niedługo zmienią nazwę na Zapytaj Prokuratora ;)
My żeśmy się z tą laską w trójkę całe studia przyjaźnili, od pierwszych zajęć, więc nie raz w takim składzie wyjeżdżaliśmy, ale teraz niestety- Olka tylko nam jakieś miejsce full romantic wcisnęła, bo miała ze swoim już byłym jechać ;) Zamiast krzyków radości z trójkącika będzie więc krzyk radości naszego syna, który wpada ostatnio w ekstazę po zdjęciu pieluchy i krzyczy "huuuuuuuuraaa kupa!!!!!" na cały blok B) :blush:

Basba miłych zajęć, pochwal się potem jak było :) Piosenkę ja znam! :) Mój mąż już nawet jednym palcem nie dotyka mojej mp3, bo tam od Madonny do Króla Lwa ;) Teksty Antosia wymiatają, dogadaliby się z Maksem Nati :blink: Pani, ja nie muszę do Torunia jeździć, bo mam starego piernika w domu, głównie przed komputerem siedzi ;)

Ania ja Cię do trójkącika zapraszam zawsze, a nawet czworokącika z Tomim ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #591333 przez masuska
Witam:)


Co tu tak erotyczno=patologicznie jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl