BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 1 miesiąc temu #595748 przez masuska
Pisałam wczoraj i mi wszystko wsiąkło:(


Hoborrku
mnie ta metoda Oposkowa pomogła. A czy teraz nie czas na kryzys laktacyjny?

Rika a co u Oli?

Różyczko, Oposku, Basbo. Jeden chlebek wyszedł ekstra, ale za mało soli. Drugi wyszedł jako zakalec, kurki mają radochę. Zrobię jeszcze raz w niedzielę, jak mi nie wyjdzie to daje sobie na spokój.

Jadła któraś mazurka? dobre to ciacho?

Macie jakieś pomysły na świąteczne dania. Takie co bym mogła zawieźć do rodziców i teściów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #595761 przez różyczka
Tak ja tez o tym kryzysie laktacyjnym sobie pomyslałam,ze one tam w poszczególnych tyg są jakos...

Masusko mazurek robie co roku na wielkanoc, to zwykłe kruche ciasto a na to polewasz co lubisz, pomyslów jest milion-czekoladowa masa, kajmak, dżem moze byc nawet i dekorujesz duża iloscią bakalii :)
to mega slodkie ciasto i wystarczy po kawaleczku zjesc i najlepiej popic kawką :blink:
w tym roku robie ten bo fajnie sie zapowiada:

eksplozjasmaku.blox.pl/2013/03/Mazurek-k...anymi-bakaliami.html

ta masa z mlekiem w proszku bedzie pewnie smakowac jak blok, który robilismy w dzieciństwie :) do tego pijane bakalie :side: mniaaaam

Znowu sypie śnieg :(
Bianka nie chce mi pic tego Zyrtecu :dry: nawet gdy próbje w czyms przemycać to wyczuwa :S

Masusko ten np.robiłam kiedys: www.mojewypieki.com/przepis/mazurek-pomaranczowy-z-marcepanem
pysznosciowy jesli kto lubi pomarańcze oczywiscie i ekstremalne slodkości :blink:
na Kwestii smaku sa fajne mazurki :)

Elo Basba-pijesz kaffe? :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595804 przez Oposek
dzień dobry :)

Masuska ja mam w tym roku taki pomysł na świąteczne dania, że ktoś zrobi za mnie :P :blink: Zamierzam robić ciastka w kształcie pisanek i króliczków i niewiele więcej... Ale my tylko w 4 święta spędzamy, więc na luzie... To trzymam kciuki za kolejne próby pieczenia chlebka, a kurki też muszą mieć coś od życia ;)

Różyczka zyrtec spróbuj mieszać z sokiem z cytryny, u nas wszystko tak wchodzi. Mam nadzieję, że takie połączenie nie szkodzi na skład leku ani na przyswajanie go. U nas też śnieg. A blok lubię do tej pory :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595815 przez różyczka
Oposek próbowałam-nie idzie :dry: nawet z takim syropem do rozcienczania z woda...nic, ale to w dupie bo juz ma własciwie ładną skóre, moze troche sucha jeszcze na lokciach.

Jezuuuuu u Was tez tak sypie??? :S

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595831 przez Oposek
sypie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595848 przez różyczka
Oposek napisał:

sypie :)


i co sie chwalisz :P :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #595851 przez Oposek
No pytałaś "Jezzzu, u Was też tak sypie?" to do mnie chyba, nie? :P
Więc Ci grzecznie odpowiadam tylko, bom dobrze wychowana :P :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #595866 przez basba
Sypie to ch...ne białe g..no! Mam dość!!!! szczególnie tego odśnieżania!

Jak latem bede narzekać ze jest gorąco to prosze mi przypomniec tego posta!!!!!!!!!!!

Rose kawe własnie teraz dopiero skonczyłam pic. Widzę ze wy tu znowu o tych słodkościach... Ja tam tego nie przełknę więc nawet sie nie wysilam nad pieczeniem ;)
Kurcze z tym mlekiem to dzieci są cwane na maxa. Mój Antek znowu jak wyczuwa ze z kartonika mu wlałam to patrzy na mnie i mnie pyta "mamo dla czego mnie oszukujesz" :S Matko zbankrutuje normalnie przez niego ;) Dobrze ze ostatnio tylko rano pije.

Masuska ja chlebka nigdy nie robiłam ale kurki muszą też coś jeść ;)
Nie wiem jeszcze co na święta ... na pewno jakis galacik zrobie, sałatkę zieniaczaną a co dalej... hmmm nie mam pojecia. W drugie święto jedziemy do moich rodziców wiec za duzo nie ma co szykować.
Masusko kupiłam wikusi ten krem co ostatnio podawalas w linku. Taka mega wielka pucha kosztowała chyba 20 zl! Ale na rok chyba mi starczy. Ona ma meszkowe zapalenie skóry na policzkach (odziedziczyła genetycznie po mnie bo ja mam na rękach) a po tym kremie / maści eleganco schodzi! Dziękuję :kiss: (siebie też przy okazji maźgam ;) )

Oposku super pomysł z tymi ciasteczkami! Jakis przepis masz sprawdzony??? Filipo twórczy się ucieszy.

A ja zasmarkana jestem tak ze świata nie widzę. Jeszcze maż za granicą więc mogę pomarzyć o wygrzaniu sie pod kocykiem. Chyba na wieczór piwko sobie kupie i zrobie ciepłe z cukrem jak bomble pójdą spać. A... polecam wam plasterki aromactiv (są co prawda od 3 rż. ale przyklejam Wiktorci jak ma katar), naprawde pomimo kataru spi całą noc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595868 przez natimp1
hej Piczuszki

U nas zima w pełni:):) masakra jak sypie.. zdążyliśmy ulepić bałwana przed przedszkolem....
Dziś Tomi ma wolne wiec nioania przychodzi na popołudniu... a my Maksiego na "kulki" a sami na jakis obiadek do restauracji.. później mam plan wskoczyć do sklepu po jakieś czarne rurki bo trzeba dupę wyszczuplić....muszę się tylko wbić w czasie jak Tomi będzie Maksa odbierał:):)
A tak jakos leci.. Maksi wporzo już w przedszkolu, Janko marudny troszku na zęby ..ale jest z Tomim więc spoko:):)

Masusko, ja nigdy nie robiłam Mazurka - generalnie ja taka zacofana kulinarnie w stosunku do Was.. ja jadę zawsze na gotowe do tego przywożę pełne słoiki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #595870 przez basba
Oj Nati ty to masz czasu zeby jeszcze bałwana lepić przed przedszkolem ;)

Miłych zakupów życze, choć teraz wszystko kolorowe a nie czarne ;)
No i oczywiście cudnej randki z mężem :)
Uściskaj mojego Jasinka kochanego... z Wiki na jednym wózku widze jedzie jeśli chodzi o zęby

Rose... ostatnio pisałaś że nie ma fotek aktualnych naszych brzdąców...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595975 przez natimp1
Dla Rose


Basba na tych dwóch pierwszych zdjęciach to nie wiem czy to miłość rodzeństwa czy znęcanie starszego brata... może jednak Maksi okazuje miłość Jasiowi :):)

Kochana jak wychodziłam dzis z bloku to sobie właśnie z ironicznym uśmiechem pomyślałam o tych cwaniakach co w domu mieszkają.. macie za swoje:):):) Kurcze jak taka pogoda nadal bedzie to my się faktycznie na weselu dzieci dopiero spotkamy

Rose a ile Ci kazała dawać ten zyrtec w ogóle?
Jak twoje samopoczucie.. nic nie piszesz .. adres znasz mazurka możesz przysłać///

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596003 przez basba
Dobre dobre... Nati jak zwykle się uśmiałam :lol: No ale że tak cwaniakiem od razu mnie nazywać??? Przegłaś :silly: Juz nie powiem kto ma lokum nad jeziorem, o!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596058 przez natimp1
mÓj teść :)a ze my tylko latem to odśnieżać nie muszę :) jedynie kwiaty podlewać....
dobra Basba odgarniaj śnieg i grilka szykuj... niedługo byde jak to mówią:)

a no tak ja zapomniałam RosePoloneza próbuje odpalić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596266 przez iwanek1
Hej
Czym smarujecie dzieciaki,ze maja juz ładną skórkę,jakim kremem????Bo moja ma szorstka na buzi i czerwona i nie wiem od czego???
Zdjęcia dodam,obiecuję,jak miło,że ktoś o nas pamięta:))
Różyczko dzięki za przepis na mazurka,miałam problem jakiego zrobic i juz nie mam:))
Napiszę co u nas,bo ja Was czytam,a Wy o nas nic nie wiecie:))Hania dalej broi,wszędzie jej pełno,coraz więcej mówi,ale dalej nie kończy wyrazów.Troche kaszle od trzech tygodni i nie wiem dlaczego,u lekarza juz dwa razy bylismy i nic nie znalazła.
Oposku czytam bloga,super piszesz,z przyjemnościa zaglądam.
Basba super fotki,łobuziaki:))

Buziaki od Hani

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #596338 przez Oposek
Nati też dziś myślałam o tym, że niektórzy mają może ogródek, ale i przekichane z odśnieżaniem ;)
Ale potem sobie przypomniałam, że większość z nich nie musi za to samochodu odśnieżać :blink:

Basba śliczne dzieciaki, fajnie mieć dwoje :) Wiki urosła od poprzedniego oglądania! Ciastka robię różne, ostatnio na święta piekłam z przepisu, który Rose dawała, bo Jej przepisy można w ciemno stosować :)

Ooooo Iwanku czeeeeeeeść :) Dzięki za ciepłe słowa odnośnie bloga, ostatnio czasu trochę mało na wszystko :blush: :blink: Zdrówka dla Hanulki, niech kaszel razem z zimą idzie sobie precz :angry: Buzię Młodemu smaruję emolientami, ale żeby jakoś super było to nie powiem, mimo że mleko odstawiłam i zyrtec daję... Teraz ten krem kupiłam Medidermy, co Masuska nasza polecała :) Mam nadzieję, że się sprawdzi, w końcu przepis na pizzę trafiony w stówę, a też od Cioci Masuskowej :blink:
Buziaki dla Was obu :kiss:

Rose to prędzej poloneza tańczy niż odpala, Ona przecież z samą młodzieżą obcuje- z Córą starszą, swoimi uczniami, no i ze mną rzecz jasna :P :blink:

Hoborku jak się macie? :kiss:

Ania dzięki i Tobie za ciepłe słowa, zapomniałam ostatnio :kiss: Mam nadzieję, że masz już mniej pracy i więcej wolnego na przyjemności :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl