BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #596943 przez Oposek
różyczka napisał:

Opos Ty przekupna babo! :laugh:


no nie to nie! Twoja strata ;) - jakby co publicznie proponowałam :blink: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597089 przez basba
Hehe oj z wami to niezla komedia :-D boki zrywac...
Ja od 21 w wyrze. Wygarnelan mezulowi ze taka zaziebiona przez niego jestem bo od soboty go nie ma i nie ma kto przytulic o!!!! W sumie stwierdzil ze moze i dobrze bo jutro przyjezdza wieczorkiem to mnie moooocno przytuli... Hmmm cokolwiek to znaczy ;)
No nic milej nocki....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597122 przez masuska
basba napisał:

Hehe oj z wami to niezla komedia :-D boki zrywac...
Ja od 21 w wyrze. Wygarnelan mezulowi ze taka zaziebiona przez niego jestem bo od soboty go nie ma i nie ma kto przytulic o!!!! W sumie stwierdzil ze moze i dobrze bo jutro przyjezdza wieczorkiem to mnie moooocno przytuli... Hmmm cokolwiek to znaczy ;)
No nic milej nocki....



:) dobre :)


Witam wszystkie Panie:)

A gdzie Aśka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597127 przez różyczka
Dobry :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Basba no jasne,ze to przez niego :)teraz musi jeszcze ładny zagramaniczny prezent przywieżć za to,ze przez niego sie rozchorowałas :) nie ma to tamto :blink:

Asie widziałam na fejsbuku

Bianka ma katar i troche byla w nocy rozpalona :dry: ale,ze termometr do dupy to nie wiem nawet czy miała goraczkę :angry:

nawaliło tak,ze hej, auta mojego nie widac wcale ale w nocy Olif zjadła ciasto i juz na Oposka nie mam co liczyć pewnie :( :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597157 przez natimp1
hej Laseczki.....

Rose bo jak Polonez biały to pod śniegiem nie widać.... Wiesz dobry moment na podwyżke - dla niej- wie ze teraz nie zrezygnujesz...

Oposku popsułaś wizję ze mam tak fajnie bo nie muszę odśnieżać przed domem-ale zapomniałam o samochodzie


Aska a Ty gdzie..

Masuska.. jeszcze chwila i urlop fuksiaro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597188 przez Oposek
siema Laski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597213 przez różyczka
Kurde odśnieżałam godz. :S

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #597222 przez basba
Czesć Baby... ledwo zyje :angry: taka jestem smarkata :S W nocy spać nie mogłam wiec łaziłam od jednego do drugiego bombla i przykrywałam co pochwile któregoś z nich. No chociaż oni byli przykryci i są wyspani, bo obudzili sie o 8 :cheer: Wiki ze śpiewem na ustach hehehe... :laugh:

Dziekuję za komplementy odnosnie moich przytulasów. Widze ze jeden za drugim w ogień by wskoczył a takie niedzwiedzie usciski są (Nati) wyrazem braterskiej miłosci a nie znęcania się starszego nad młodszym... ;) Smiac mi sie chce bo Wiki wszystko po Antosiu papuguje- nawet każde słowo ... wiec panne nazywamy Echo! :lol:
A jak sie spytam jej :kto ty jesteś mamusi" to ona odpala "córeczka" :lol:

Nati grilla to my robimy przez cały rok wiec spoko luz ;) ostatni był 3 tygodnie temu hehe tak nas naszło (to za tego cwaniaka ;) )

Iwanek ja mam krem czy maść ten co Masuska napisała. Za mega puchę 500 zapłaciłam 20 zł. A smaruje jak juz pisałam Wikuni poliki i moje ramiona bo mamy meszkowe zapalenie skóry które niestety genetycznie odziedziczyłyśmy po mojej mamie. Na szczęście skora po tej maści jest od razu ładniejsza. Super ze się pojawiłaś! Buziaki dla Hanusi!

Oposku... hmmm my odsnieżać samochody musimy bo z garażu zrobiliśmy pokój :S No ale w maju chcemy wiate postawić co by odśniarzać nie było trzeba :lol:
A daj przepisa na te ciastka, co??? Uśmiałam sie z tej sterylizacji męża... by to biedny słyszał!

Rose dziękuje :kiss: różnica wiekowa dla mnie idealna dzieci :) Antoś jest mega opiekuńczy a Wiki świata poza nim nie widzi. Nawet na spacerze mnie nie chce dać ręki tylko bratu ;) ... na męża to ja zawsze moge liczyć w kwestii drobiazgów :P Bananowego przepisu nawet nie otwieram bo nie cierpie bananów... unosi mi się na sam zapach bleeee.... Ale tobie życzę smacznego ;) Strasznie sie ciesze że noce masz ZAJEBISTE :P A dla Bianusi przesyłam buziaczki co by na lekkim katarku sie skończyło! Niania pojechala

Anka trzymam cię za słowo z tym przypomnieniem ;) Jej jak super z ta przeprowadzką! Widze ze do odsnieżania podchodzisz tak samo jak ja... Trochę kalorii mozna przy okazji zgubić :silly:

Masuska no widzę że święta rozplanowane na maxa :) Super! My stwierdziliśmy ze zostaniemy w domu zamiast gdzieś wyjeżdżac a wyjedziemy jak bedzie wreszcie ciepło ;)

Hoborrku co tam kochana??? Pisz, pisz co u was!!!!!????? Buziaki dla Was!

No, to teraz prosze pochwalić za moją produkcję... Biore sie do pracy! :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #597248 przez Oposek
Różyczko pociąg do Gdańska jedzie kilka godzin, jeszcze zdążysz coś skręcić :blink:
Ale ruch to zdrowie przecież w pewnym wieku :P :blink: Zdrówka dla Bianulki :kiss:

Masuska nie wiem komu zamierzasz podrzucać Robsona i Piterka, ale jeśli mnie to biorę w ciemno :)

Basba zdrówka :kiss: Niech Mąż wraca, tuli i naciera :) I jeszcze herbatkę z cytrynką zrobi, bez miodu, bo nie lubisz słodkiego :blink: Mój ślubny niejedno już słyszał, no ale widziały gały co brały w końcu :lol: Chwalę produkcję- post długi i nicki wytłuszczone- pierwsza klasa :) Miłej pracy życzę,
przepis na ciastka zaraz znajdę i zapodam, chyba że Różyczka będzie pierwsza :)

Nati zapomniałaś o samochodzie, ale wciąż masz fajnie, że nie musisz odśnieżać przed domem :) :blink:

Hoborek, Ania :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597296 przez natimp1
Jest sprawiedliwość na tym świecie , ma dom z basem a musi samochód odśnieżać.. KOCHAM CIĘ BASBO :):)LOVE - wiem wiem jestem złośliwa sucz ale jaka sympatyczna przy tym....:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #597310 przez iwanek1
Dzień dobry
Naprawdę chciałam dodac zdjęcia ale mi wczoraj jakieś "zły kod" wyskakiwało i nie mogłam sie tu dostac :(
A u nas duuuużo śniegu :ohmy:
Spróbuję ten krem,może na moją sucha skórę też pomoże.
Miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597370 przez basba
natimp1 napisał:

Jest sprawiedliwość na tym świecie , ma dom z basem a musi samochód odśnieżać.. KOCHAM CIĘ BASBO :):)LOVE - wiem wiem jestem złośliwa sucz ale jaka sympatyczna przy tym....:):)


Buahaha... Jak przyjedziesz do mnie to mozesz nocować w garażu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597384 przez Oposek
Basba proszę :)
www.mojewypieki.com/przepis/waniliowe-kr...iasteczka-z-rudolfem
Jakby co to ja niewinna- zwal na Różyczkę, bo taki przepis dała Ani :)
Ale my wycinaliśmy różne kształty i wyszły bez zarzutu :)

Iwanku hej! :kiss: oby kremik pomógł, też na to liczę w swoim przypadku :blink:
Czy Twoja Hania nadal taki urwisek, czy tylko mój łobuziak się ostał? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597948 przez masuska
Oposku, jak długo te ciastka wytrzymują? Jak zrobię w tą niedzielę i schowam, to do świąt wytrzymają? Baraniska chcę zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598003 przez Oposek
Masuska w naszym domu nic długo się nie utrzymuje poza brudem, więc nie pomogę ;)
Może Róża albo Ania będą wiedziały...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl