BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 6 dni temu #649591 przez Oposek
My pewnie nad morze na tydzień, jakiś półwysep i dla Litka koniec urlopu, ewentualnie na kilka dni na działkę. A ja jeszcze się waham nad różnymi opcjami i może sama z Młodym gdzieś wyjadę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #649794 przez aska27
Hej Mamusie..

u nas wszystko ok, tylko Mikołaj wchodzi w bunt dwulatka :ohmy: mówi "wszystko moje" z dziećmi teraz jakos ciezko idzie mu zabawa, najlepiej ,zeby obserwowały jak on się bawi,ale to od niedawna,wcześniej ładnie dzielił się zabawkami, oby szybko minęło!
Poza tym przez te upały cały czas siedzieliśmy na dworze,dzisaj na szczęście pogoda odpuściła,bo ja w tym autobusie uparowałbym się,masakra!

Mikołaj mówi juz wszystko! Powtarza jak papuga. Czasem człowiek posikałby się ze śmiechu, szok! Wczoraj wchodzę do sklepu i mówię "poproszę chleb" ,a Mikołaj "z masłem" :lol:
Zawsze tez mu powtarzam,zeby mówił ładnie, prosze,dziękuje /tutaj dzięki bo prościej/, przepraszam.. itp... no i gdy cos podaje mówi np "Proszę tata, prosze mama, prosze Miki " :laugh: dodam jeszcze ze zaczął wreszcie do mnie mówić mama /a nie po imieniu/, chociaz częsciej mówi mamusia lub mamucha hehe, na Roberta zawsze tata, lub Tata Robek :laugh:
oj,tam mogłabym opowiadać, pisac bez końca :) ide poczytać co u Was!

Zapomniałam dopisać,ze dzisiaj byłam z Mikołajem kupić sandałki, Mikołaj koniecznie chciał BIAŁE!!! ale w końcu z panią ekspedientką udało nam się wytłumaczyć,ze wszystkie białe są już sprzedane ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #649810 przez aska27
Aniu witaj w klubie, też mam lenia ostatnio!
aa no i fajny pomysł na niedzielę!

Hoborr ZDRÓWKA! Co do gorączki to juz pisałam,ze troszkę za wczesnie i wykonczona jestem,ale dzis juz lepiej.

Różyczko jak tam członek komisji się czuje? jak dziewczyny Twoje?

Basba oj.. smakowitości komunijnych życzę :silly:

Nati 40?? :cheer: podobno potem czas szybciej "leci" :dry: matko dorga!
Buziaki dla Jaśka! Super,ze zaczyna gadać :) a te poprzekręcane słówka są najfajniejsze! :blink:

Oposku juz myślicie o wakacjach? pewnie słusznie, tzn ja tam też sobie marze,ale nie planuje. Woodstock chciałbym w tym roku zaliczyć. Uściski dla Was.

Masuska
jak tam ogród?
no i jak Twoje zdrówko,bo nie jestem w temacie ..wszystko juz ok?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #649815 przez aniaw
No i to rozumiem, że jest co poczytać :lol:

Rose Ty się maturą nie wymiguj, bo ile można ją zdawać razy :P
W tym roku też liczysz gwoździe w krzesłach? :S

Hoborku zgadzam się z Tobą w pełni, bo ja gorąca też nie znoszę :huh: Buziaki dla Was :kiss:

Nati współczuję choróbska :kiss: Dzielni jesteście, tak trzymać :kiss: No te choróbska z wszystkich stron atakują :S

Basba buziaki dla Antosia :kiss: Extra z tym śpiewaniem Wikusia, u Dominika jeszcze daleko ;)

Oposek oj staruszko a testament już spisałaś? :kiss: Ja na dansing z Tobą zawsze :lol: A wiesz co Szymi na podwórku każdemu ludkowi rozpowiada: mama i tata kupili mi maseczkę na nos :lol: Dzięki za pożyczkę sprzętu :kiss:
No może uda mi się osobiście go Tobie odwieźć , więc spotkanko murowane :lol:

Masuska poka poka podwórko :) oby Piter nie zachorował :kiss:

Asiu Ty pisz pisz o Mikołajku bo słodziak z niego :lol:

My dziś wypróbowaliśmy fotelik do roweru dla dzieciaków i zachwyceni są :laugh: Oj teraz to nie będzie już chwili wolnego :lol:
Poza tym dzieciaki wymyślają najróżniejsze zabawy i skąd mają na to pomysły to wciąż dla mnie pozostaje zagadką :blink:

Dziś przyszedł do mnie gościu z psem na kontynuację leczenia i zamiast dzień dobry wydobył z siebie ciche i krótkie cytuje: O!
Ja się go pytam, czy kogoś innego się spodziewał a ten, że nie i że bardzo się cieszy, że trafił do mnie bo coś tam mu u koleżanki nie odpowiadało ;)
Facet zawsze w garniaku przychodzi i taki sztywniak na maxa! Ale nigdy takiego entuzjastycznego i wylewnego powitania nie doświadczyłam jeszcze :lol:

Jutro znów dyżur, ech czas grzecznie iść spać :kiss:

edit.
dziś Szymi na huśtawce zobaczył majeczki w kropki u dziewczynki i od razu do niej zagadał: ja też mam w domu piżamkę w kropki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #649835 przez aska27
aniaw napisał:


edit.
dziś Szymi na huśtawce zobaczył majteczki w kropki u dziewczynki i od razu do niej zagadał: ja też mam w domu piżamkę w kropki :lol:


faceci!!! :laugh:
ładnie wybrnął :silly:

Aniu cos Ci chciałam pokazać ,ale zgubiłam link :blush: poszukam!
a i przypomniałaś mi o foteliku i rowerze, odkurzyć trzeba, jakies wycieczki rowerowe zorganizuje co by do lata pare kg zgubić :)


a mój mąż przysłał mi wodomosc,ze na noc nie wraca,bo jest na jakimś niewybuchu, mam nadzieje,ze nie ma na imie Andżelika! :blink: to nic, całe łóżko moje! hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 2 dni temu #650337 przez basba
Hej!!!

My już w domku. Wstawie tylko moje eleganty i nadrobie zapewne w poniedzialek - Wiki jeszcze śpiewa w łóżeczku i musze do niej iść :S :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #650451 przez aska27
Basba REWELACJA! :kiss: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu - 11 lata 4 dni temu #650923 przez masuska
Jejku jak cudnie. Basbo udały Ci się dzieciaki:)

Asiu, dzięki że pytasz, z moim zdrowiem skończyło się na tym że biorę pigułki i jest ok., ale nie wiem dlaczego już 2 tydzień plamię:(

Oposku a na mazury się po drodze nie wybieracie?

Ania, zbieram się z zakupem fotelika rowerowego:P Zebrać się nie mogę. Ale jak ja mam starego namówić na jakikolwiek wysiłek to wole się przebiec.

Asia a o co cho z Andżeliką??? Bo ja ostatnio czytałam książkę gdzie jedna z bohaterek Andżelika, była co najmniej ....hmmmm ciekawa:) Też spałam dziś sama (z Piotrem) bo szanowny tatuś na szczęście położył się w salonie (po imprezie)


No i jeszcze się pochwalę:) Przebiegłam dziś 10,04 km w 1:18 h:) A na obiad zrobiłam tort naleśnikowy ze szpinakiem i pomidorami zapiekany fetą:)

Wczoraj też zrobiłam ciacho z rabarbarem, tak za mną chodziło, bo mi rabarbar rośnie na podwórku.

Co jeszcze z nowinek. Dziś drugi dzień odpieluchowywania. Efekt na 8 siusiań 4 w nocnik, ale widzę że Piotr woli na stojaka. Wczoraj udało mu się tylko raz siknąć tam gdzie powinien;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu - 11 lata 4 dni temu #650986 przez aska27
Masuska może zapytaj lekarza czy wszystko ok, moze to nie sa groźne plamienia, ale nic przyjemnego :dry:
Twoje pomysły kulinarne, szok! Mój mąż nosiłby mnie na rękach gdyby mu tak gotowała :)

No i gratulacje za chęci i wytrwałość, biegać mi się marzy,ale jakoś dupska ruszyć nie mogę.

Z tą Andżeliką to dziwna historia, zostały mi tylko domysły,ale może i dobrze :blink:
kiedyś koleżanka z pracy mojego męża wygadała się ... no,ale się zreflektowała i pozostały mi domysły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #651191 przez aniaw
Dobry :laugh:

U nas weekend udany :)
Dzieciaki były wczoraj po mnie w pracy i byli zachwyceni zwierzakami :) Matko tak się zastanawiam czy nie wziąć jakiegoś pupila im i czy przetrwałby ich miłość do czworonogów :S :lol:

A dziś święto wisły udane :lol: Płynęliśmy statkiem mimo pochmurnej pogody :laugh: Było świetnie :) Dużo atrakcji dla dzieci, piraci, zabawy, różne dmuchane zabawki do skakania i baseny piłeczkowe :) Oj chłopaki wracać nie chcieli :)
Wieczorkiem zaliczyliśmy jeszcze kościółek a później nawet bieganie z siorą :)
Padam już właśnie :blush:

Basba cudne masz dzieciaki i jacy wszyscy jesteście eleganccy :laugh:

Masuska a ty tan bez odpoczynku walnełąś te 10 km?? Gratki :) Ja jak pobiegam 3 x w tyg to jestem happy :laugh: Ale my na 5 km :)
Ech mniam mniam jedzonko, dasz przepisa :blink:
Dziwne to plamienie ;)
Ja z kolei czekam na @ :S Gratki za odpieluchowywanie :)
Wiesz ja się zastanawiam nad tym wydarzeniem co do biegów, tylko drogo ;)
www.sherunsthenight.pl/

Asiu a co to za link miał być? Nie myśl o żadnej Andżelice :) Tka laska jesteś, że gdzie by Twój M znalazł lepszą :kiss:

Dziś jakiś chłopczyk jeździł na rowerku biegowym i jak jechał koło Szymiego to wyskoczył do niego z tekstem:
- Ty jesteś mały i pewnie jeździsz na małym rowerku :P
Szymi bez chwili zastanowienia do niego z tekstem:
- Ja nie jestem mały tylko Szymon :lol: Nie jeżdżę na małym rowerku tylko na dużym z tatą :lol:
Tamten chłopczyk nic nie odpowiedział i odjechał :lol:

Kurcze juwenalia trwają trza obczaić jakieś koncerty :lol:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #651230 przez masuska
Asia, a więc o to chodzi. Pewnie nic takiego:)

Aniu, sama bym pobiegła, ale gdzie mi tam do Warszawy. Miałam małą przerwę, bo mi sy wyskoczyły i musiałam je odgonić:P
Irek widoczny:P Jakie już chłopaki duże są:)

A przepis banalny, wytrawne naleśniki, przekładane podduszonym szpinakiem z cebulą i czosnkiem. Na patelnie jeszcze dałam trochę fety i z łyżkę śmietany kwaśnej. I tak jak tort, placek, masa, a na nią jeszcze kilka plasterków pomidora i feta (może być ser żółty to się lepiej zapiecze, albo mozzarella:) i do piekarnika na 15 min w 180 st. Super smakuje z sosem czosnkowym:)


Wynik odpieluchowania:
sobota 9 par majtek na grzejniku
niedziela 3 pary majtek:)

nie woła, ale widać po nim że się wstrzymuje i wtedy można śmiało prowadzić na nocnik:)




No to idę do pracy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #651354 przez basba
Dzień dobry :)

Dziękuję za komplementy :kiss:

Masuska gratki za bieganie i za odpieluchowywanie. A jak z kupą powiedz? Moja znowu kupę woła juz dawno a z sikane gacie jej wcale nie przeszkadzają :laugh: :blink: a to ze woli na stojaka to bardzo dobrze. W ko.ncu chłopcy sikają na stojaka ;). Masusuko a plamić to ty możesz własnie przez te tabletki. Ja przynajmniej tak miałam. Zmieniał mi kilka razy ale plamienia pojawiały się nadal - dla tego tez między innymi zdecydowałam się na spirale.
Faceci...(czyt. męzowie) ;)

Aniu super ze weekend udany! Zdjecia cudne a fryzurki chłopaków rewelacyjne :blink: Antonio tez najchętniej na iroka by się tylko czesal a Wiki jak widzi że ja włosy układam to zaraz wrzeszczy mi też mi też, i musze jej suszarką podmuchać albo udawać ze psikam jej jakąs odżywką. Szymi pojechał z tekstem hehe mądrala! Widze że foteliki są więc przejażdzki możecie robić sobie częste. Ja z Wiki i Antosiem jak jest ladnie jeżdże codziennie. Wiki w foteliku a Antoś na swoim :)

Asiu wyspałaś się sama w łóżku? Ja nigdy nie mogę spać jak męza nie ma :dry: A Miki dał czadu z tym masłem ;) Hehe! To ci się zaczęło gadulstwo :P . A Miki widzę amator bucików! Wiki wczoraj wszystkie nasze z szafy wywaliła i po kolei w każdych łaziła.

Oposku super ze jesteś. Polskie morze super jest :) byleby nie lało!

Nati, Rose, Olka, Aga hop hop!!!

Ja dzisiaj do dentysty jadę - normalnie nie wiem czemu tak się denerwuje :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #651357 przez natimp1
hej hej

Kurcze cos słabiutko na tym forum słabiutko
Rose rozumiem ścigała na maturze i na dywaniku u Dyrka siedzi ;)
U nas weekend minął jak szalony., wczoraj "odbębniona " impreza męża dla rodziny.. wszyscy zadowoleni.. dobrze ze jednak nie wzięliśmy obiadu w restauracji bo pogoda i tak do bani była więc z dworu by nie skorzystały a tak ponad troche roboty ale kasa została w kieszeni ...


Asiu gratki dla Mikiego za gadanie.. cudnie ze już tak wszystko mówi...
Masuska.. gratuluje sukcesów {Piotrusiowi.. ja wystartuje jak się juz faktycznie zrobi ciepło...

Basba no synówka jak ta lala, Antolas zresztą przystojniak jak się należy...

Anka... świetne foty.. i nawet Ty nieźle wyszłaś;) skąd Ty kobieto masz czas na wszystko.. ile u Ciebie trwa doba?

Oposku a Ty gdzie Kochana.. co tam Filipo?

Rose ostrzegam...!!!!!!!!!!!11111

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #651433 przez aniaw
Dobry :laugh:

Basba
niech moc będzie z Tobą :kiss:

Masuska ścigałaś się z osami? :P Oj kurcze to niezła jesteś z tym bieganiem :)
Ja sama bym się w życiu nie zmoblizowałą i jakbym nie biegała z siora to dupsko by mi rosło - tzn rower wolę i już :laugh:

Nati impreza męża dla rodziny czy impreza rodziny dla męża czy impreza dla rodziny męża??? :lol:

Dzięki baby za komplementy, szczególnie Tobie Nati, bo wiem jak trudno było Tobie to napisać :P

Oposek?????
Rose??????

Miłego dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #651489 przez natimp1
Nawet nie masz Anka pojęcia :) ale chłopakom szczędzić nie będę bo cudniaste są... i ciągle uśmiechnięte...
Oposku ja rozumiem, ze nadrabiasz butle wina nieruszone przez 2,5 roku..ale Kochana opanuj się jakoś... napisz co nie co między butelkami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl