BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 11 miesiąc temu #658236 przez natimp1
Masuska no to ty masz więcej zapału... bo ja raczej myślę ze jak nie kuma gdzie robi to nie jest jeszcze gotowy ale może spatrzona jestem...;)
Masusko ja mam sprawdzony przepis.. nazywa się chłodnik od teściowej- pyszny jest :) stoi w lodówce i czeka na pożarcie:)podobnie kapuśniaczek :)
a tak serio to mogłabyś pobiegać troszku za mnie.. jakoś mi ciężko po hamburgerze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658380 przez różyczka
elo:)
Basba widać,ze imprezka udana :) super zdjecia, zainspirowął mnie Twój ogród i sobie w swoim poprzestawialam :)Bianka kocha sie wspinac więc sądzę,ze by razem z Wiki tam ostro porządzily w tym domku heheh
świetny link-dzieki :)
Aska fajna fryzurka :) a co do zachowania tej ciotki na imprezie to... bez komentarza :dry: "sama jestes brzydka" trzeba było wypalic :silly:
to niefajnie,ze wymioty i kaszel....
za to fotki ekstra, obejrzalysmy razem z Bianulką :) jakie zebiska ma ten królik :S

Masuska odpoczywa :) biega, czyta i BARDZO DOBRZE :blink: bo nam babkom tez sie cos od zycia należy, co nie? :)
dlatego tez sobie kupiłam butki dzis :lol: sandałki za 25 zeta :lol: a jaka radosc :lol:
po wyplacie lece na lumpa bo jakies kiecki albo spodenki by mi sie przydaly :side:
biegac nie biegam ale intensywnie o tym mysle :blink:
za to namiętnie muzy slucham

Nati Ty masz dobrze z ta tesciówka :) moja przyjedzie do swojego syna na cały czerwiec i zajmie sie Bianusią :) moze tez cos pogotuje, kto wie :blink:

Hoborrku zapodaj jakies fotki swoich dzieci plissss :)

pokaze Wam moja malą koniare :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

wlaściwie dwie-ale druga bez glowy :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658682 przez aska27
Szczerze to mnie pocieszyłyście, Mikołaj naprawdę nie jest jakimś łobuzem, staram się mu wszystko tłumaczyć.


Nati no raczej mama powinna popilnować tego chłopca skoro sam nie potrafi siebie pilnować
a te teksty "dorosłych" masz racje są osłabiające... :dry: ręce opadają, dorosły "głupawy" i jak potem wymagać od dziecka?

Masuska super,ze Piotruś tak dzielnie potrafi kontrolować i wstrzymywać :) no i odpoczniecie pd pieluch! :)

Mikołaj jeszcze lubi traktory i "oczepki" /przyczepki/ no i pociągi :)
a Piotruś samochody ciężarowe chyba po tacie co?

Różyczko kurcze,niezły tekst.. ze też jej tak nie powiedziałam! :)
Te zębiska to od nutrii czy czegoś.. dziwne stwory.

Ale Bianka już duza!! Dawno jej nie widziałam :) Ślicznotka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658789 przez aniaw
Dobry dobry :)
No żyję żyję ale co to za życie :P
Właśnie wróciłam z biegów z siorą i padam czekając w kolejce pod prysznic, więc mam chwilkę :S

Ja cały weekend na sympozjum. Było extra pod względem merytorycznym i towarzyskim i kulinarnym :lol: Wygrałam nawet książkę w losowaniu :lol:
Tomi za to cały weekend z bobasami i dziś poszedł do pracy odpoczywać :lol:
Ale sprawdził się genialnie bo w sob zabrał ich do zoo a wczoraj na basen :)
Częściej ich chyba muszę samych na weekendy zostawiać :laugh:
Dziś za to po pracy zabraliśmy chłopaków na szybkie zakupy do pepco - wybierali sobie zestawy majteczek :laugh: Przy tym odpieluchowywaniu okazało się, że zapasów brakło nam w szafie :lol:
Ale z Szymim jest sukces, bo wreszcie czai o co chodzi i dziś ani razu majteczek nie pomoczył i zaczął wołać na nocnik i nawet na placu zabaw pod płotkiem podlał trawkę :blink:
Dominiś papuguje po braciaku, ale raczej częściej majtki do wymiany ;)
Ale damy radę :P
Poza tym u nas dziś byłą śliczna ulewa i burza i z tej okazji brodeziliśmy w kałużach po pas :lol: Obutaliśmy się w kalosze i dzieciaki szaleli po osiedlu na deszczu ku ogromnemu zdziwieniu reszty mieszkańców uciekających do swych suchych domostw :silly:
Ludzie zawsze się na nas dziwnie patrzą, więc przestałam zwracać na to uwagę :P

Rose fajnie, że jesteś i że masz takie śliczne koniary z głową czy bez ale nóżki zgrabne :laugh: A myślenie intensywne to teraz rzadkość, więc gratuluję :lol:

Nati a Ty kobietko powinnaś raczej uważać gdzie się bujasz :P Podzieliłabyś się zupkami :P I poka poka zdjęcia :side:

Masuska fajnie, że odpoczęłaś :) I super, że Piter daje radę z odpieluchowywaniem :) Oby tak dalej :) Ja butki też sobie ostatnio kupiłam, żeby na sympozjum mieć nówki :blink:

Basba
widziałam rano fotki, extra extra :) Fajny teren, że jest gdzie na rowerze pojeździć :blink: I auto wypaśne :)Dzieciaki mieli fajniucho :laugh: A mi niestety czasu wciąż brakuje :S

Asiu jak Mikołaj? Buziak dla niego :kiss:
Super fotki i jakie fajne masz butki :) Ile zwierzów :) A Mikuś jaką fajną minkę zrobił na widok wypchanego dzika :) A tekst tej babki masakra :angry:

Hoborku poka dzieciaczki :kiss:

Oposek???

A jakie macie plany na DZIEŃ DZIECKA???? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658867 przez masuska
dzień dobry:)

Nati, świetny masz przepis na chłodnik. Szkoda że ciężko produkty będzie mi zdobyć ;P

Rosa, Ja też chcę na lumpki. Dawno nie byłam:( A tu zaraz wesele. Bianula cudna. Chcę więcej:)

Aniu z okazji dnia dziecka idziemy na weselicho. Dla Piotra mamy piaskownicę, taczkę z biedry z zabawkami. Jeszcze kilka Hot Wheelsów mu się kupi z Lidla. A resztę niech dziadki kombinują.

Asiu, masz rację. Piter samochodziarz po tatusiu:)


Dziś brzydka pogoda, więc można iść do pracy.

Potrzebuję sukienki!!!

Wiecie że od początku odchudzania straciłam 11 cm w biuście? :( Ja teraz mam tam NIC! Pas -8 cm, biodra -8 cm. Waga oczywiście stoi.



Eeeeee widziałyście? Biedrona wypuściła nowe pieluchy, takie jakich szukałam od dawna
(tańsze od Pampersa:) DADA PANTSY strona nr 4
Ooo i podkłady do przewijania:) Nam się przydają jako podkłady do spania:)

gazetki.biedronka.pl/g92,wielki_swiat_ma...5%82ego%20odkrywcy/4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658911 przez natimp1
Masuska.. ja tu chciałam zabłysnąć ze pierwsza o pantsach biedronkowych powiem.... idź Ty gazeciaro ;)h,mm hotwelsy w Lidlu-? moje chłopaki mają ciśnienie na nie
a Janko podobnie jak wszystkie nasze chłopaki ciuchcia, traktory i io io -czyli straże:)
zapomniałam aparatu żeby foty zgrać... a w domu czasu brak

Dziś muszę w końcu jakie sandałki kupić Jaśkowi.... póki co w trampkach biega wyłącznie
Dziś Jachu mnie rozbroił-masakra od rana .. On ma mega ciśnienie na sikanie na stojąco( choć jeszcze nigdy nie zrobił), no ale udało się żeby usiadł na nocnik ( a nie stał)i zrobił siusiu... po 10 min podchodzi do mnie i patrzy prosto w oczy.. pytam chcesz siusiu Jachu ze tak .. no to mówię idź do nocniczka.. Jaśko na to optymistycznie tak:) i mówi lelo ( czyt mleko) no wiec mówię dobrze .. już Ci robię i poszłam robić.. obracam się a ten na stojąco przodem do nocnika , trzymając siulaska kupę robi... słów nie miałam bo nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać:):)

Hmm u nas słoneczko świeci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658941 przez basba
Dzień dobry...

to z promocjami sie dorzucam... :) w rossmanie mleko bebilon za 37,98 zamiast 44,69 ;) ide czytać co u was.

Miałam was pytać o te dada... dobre są???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658980 przez natimp1
Basba .. ja jestem zadowolona , generalnie na noc jeszcze pampry zakładam bo Janko tyle pije ze dady nie uciągną.. ale na dzień spoko/..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #659016 przez basba
Hoborrku dziekuję :) Włosy to ja mam takie naturalne - raz w roku robilam sobie trwałą bo mi w lokach jakoś tak wygodniej ;) Co do ogrodu kosztuje mnóstwo pracy ale potem cudnie posiedzieć sobie w swoim raju ;) Chcesz zobaczyć fotkę z 2008 roku zanim go zrobiliśmy???
Przyłanczam się do Różyczki i prosze o wstawienie jakiś fotek twoich pociech :)

Nati synówce przekazalam kazała "mamusi" przesłać całusa :silly: Dałaś ciała z tym aparatem! Ja chce Jasinka mojego zobaczyć!!!!!!!! babke z pacu zabaw pozostawię bez komentarza B) jestem tego samego zdania co ty... Ty, nie za dobrze ci z taką tesciową??? ;) A ty te hotwells balistic czy normalne chcesz kupić? Te balistic takie troche do niczego są - trzeba nimi mocno rzucić zeby się otwarły. My kupiliśmy Antosiowi na urodziny razem z tą wyrzutnią i reklamowaliśmy to- tzn. wymieniliśmy na coś zupełnie innego.
Uśmiałam sie z porannej akcji kupo/siusianej!!!!! Zdolny Jasinek mój! U nas też słoneczko :lol:
Dzieki za opinie o dada

Masuska a że tak spytam czego zazdrościsz, że mnie tak nie lubisz B) :blush: ???
Widze że Pit nieźle sobie radzi a o kupę pytam chyba 3 raz bo przeoczyłam :S Nie zadobrze ci wczoraj było co??? Tyle lenistwa! Ja chłodników nie lubie wiec przepisów tez nie znam ;) Co tam czytasz ciekawego???
Ty cycki mogłabyś zostawić przy tym odchudzaniu!

Rose!!! cieszę sie ze zainspirowałam cię ogrodem :blush: :lol: no prosze druga himalaistka rośnie hehe :) kto wie może z Wiki Bianka sie spotka na jkimś szczycie ;) cieszę sie ze link sie spodobał. Moze uda ci sie coś podpatrzyc. A Bianusia jaka dziewczynka już duża i w tym kasku świetnie wygląda :)

Asiu jak Mikołajek? słuchaj baba jest jakas rąbnieta a nie że twój Mikołaj to łobuz. Dziecko jak dziecko wiadomo ze lgnie do innych a że ta dziewczynka wychowana jest tak a nie inaczej to juz problem twojego brata i jego zony :dry:

Anka z sympozjum widze wróciła zadowolona :) Super że Szymi zaczaił o co chodzi z siuskaniem :) A Dominis szybko przy nim się nauczy. Faceci jednak się sprawdzają jak są sami z dziecmi. Ale nie daj boze jak kobieta bedzie w zasięgu wzroku :blink: Planów na dzień dziecka jeszcze nie mamy. Moze jakiś basen albo zoo we wrocławiu?

Oposek melduj sie!

No to na koniec, dla wszystkich narzekających na swoją figurę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659358 przez aga1040
Hej dziewczynki.
Rzadko piszę ale trochę was podczytuje.
Ostatnio na wizycie jakies 2 tygodnie temu Oliwierek ważył 1136g. Brzuch mam ogromniasty bo pytają się mnie wszyscy że to już chyba końcówka. A ja na to że jeszcze 2,5 miecha. Ledwo się kulam. A za Kubim nadążyć musze.
Kubeczka też próbuje od jakiegoś czasu odpieluchować. Ładnie sikał na nocnik chociaż nie woła tylko ja co jakiś czas z nocnikime podlatuje. Ale od wczoraj wieczorem ma kryzys i już niechciał tylko uciekał i płakał. Więc zrobie mu pare dni przerwy i na nowo spróbuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659365 przez aga1040
Poza tym to sił i czasu mi brak. Są dni że bym góry przenosiła a są dni że bym tylko leżała.
Mąż jeszcze w delegacji i ooo... wszystko sama robie... Kubiemu staram sie urozmaicać jakoś dzień a to spacerki, a to jakies zabawy... ale brak mi weny i sił.
Niechce znowu sie nadzwigac czy naszarpac przy czym żeby Oliwierkowi nie zaszkodzić.

Noi i zaczynamy działas w naszym domku w środku. Ściany są już cekolowane a nie mam wogóle koncepcji na kolory, tapety, czy płytki do łazienki.
Byliśmy oglądać płytki z mężem i już dwa razy zmieniałam koncepcje. Facet teraz przesłał mi animacje w 3d ale jakoś mnie nie urzekła i szukam dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660049 przez aska27
Aga jeszcze 2,5 miesiąca? chyba już :blink:
No i odpoczywaj póki możesz :)

Basba Mikołaj ok, nie chce chodzić jednak już do tego klubu malucha,próbowałam podpytać babki czy ok /nic im nie mówiłam ,ze Mikołaj nie chce zostać/ ale od nich się czegoś dowiedzieć, wszystko jest cacy. Ja mam chyba zboczenie zawodowe, przez pracę w przedszkolu nie ufam nauczycielkom.
Mikołaj chyba zwyczajnie woli być w domku.

Dady nie miałam,nie doradzę.


Masuska
ja bym chciała mieć na minusie gdzieniegdzie :silly: na ciele oczywiście :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660229 przez różyczka
aska27 napisał:

Ja mam chyba zboczenie zawodowe, przez pracę w przedszkolu nie ufam nauczycielkom.


Asia a to zdradż co takiego robią n-lki w przedszkolu,ze nie nalezy im ufać? :cheer:
bo Bianka idzie od wrzesnia i wolalabym wiedziec wczesniej....

czesc piękne dziewczeta :)
ja tak tylko na chwile wpadlam zyczyc miłego dnia

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660263 przez natimp1
Hej PIczuchy


Mam zdjęcia.. :) postaram się wgrać coś....
Różyczko.. hmm przedszkolanki czasem "nie wyolbrzymiają" różnych rzeczy jak np że dziecko spadło ze stołu czy coś takiego- bo przeciez nic się nie stało, .. ale generalnie są wporządku :)...

No co tam Dziewczynki.... jakie plany an dzień.. pogoda się psuje....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660327 przez natimp1
nie wiem czy sie udało..
Rózniste

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl