BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #651522 przez aniaw
Nati oni cudni po mamusi :lol: Ale kumam kumam Twój wpis i od razu doceniłam :kiss:
A Szymi mówi do mnie ostatnio mamusieczka :S Tylko bez komentów o sieczce itd :P :lol:
Oposek pewnie do nas pisze namietnie i dużo tylko później po zabawie z tymi butelkami trafić w przycisk dodaj post nie potrafi :lol:


A propos picia to małż kupił mi ostatnio Redsa żurawinowego. Ja piwa w ogóle nie tykam, bo nie lubię, ale to było GENIALNE :lol: Tzn taki soczek i zero posmaku piwa :) Polecam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #651598 przez natimp1
Kurcze Oposek jest przed 13.... jeszcze nie wolno ...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #652437 przez natimp1
Pierwsza...
kurde przeginacie dziewczyny... pisania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #652477 przez basba
Dzień dobry

jezu ale mam dzisiaj tragiczny dzien. Mam focha na małza a teraz jeszcze na kumpele bo stwierdziła ze mam brzuch jakbym w ciąży była :ohmy: Ja pierdziele! Człowiek ma 53 kg i jak sie wypnie troche albo ustawi w innej pozycji niż zupełnie prostej ( to zdjęcie z dziećmi) to zaraz ze w ciąży jest! No nie daje rady!!!! :S :angry:
No i wizja w mojej głowie mojej figury moze nie całkiem idelanej ale OK legła własnie w gruzach! Ludzie to potrafią od rana podnieść cisnienie a co!


A z wami co sie dzieje???

Nati super że imprezka męża sie udała i kasa zaoszzcedzona. My w sobote imieniny dzieciaków robimy...

Anka musze spróbować tego redsa bo ja osobiście piwko lubie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #652577 przez natimp1
heheh Ty w ciąży Basba.... widzisz nie trzeba krzywo stać:):):):)
słuchajcie a propos ciąży to psiapsióła miała in vitro tydzień temu.. trzymam mega kciuku za nią.. miała podane dwa zarodki.. hehe i jestem ciekawa czy się uda... życzę jej mega mega ... ale jak dwa się przyjmą to umrę ze śmiechu :):)


ej no co Wy dziołchy.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #652599 przez aska27
Hej Mamusie!

Basba :cheer: gdzie masz ten brzuch??? Pieprznięta jakaś, gdzie ona się doszukała tej ciąży? :) Pokazujesz fotkę ,a ktoś zaraz szuka sensacji :laugh: :blink:
p. s. chciałbym mieć 53 kg :blush:

Nati no to i ja ściskam kciuki za twoją znajomą, oby się udało!


Aniu żurawinowego nie piłam ... jeszcze :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #652604 przez basba
Nati nie denerwuj mnie jeszcze ty!

A co do psiapsiuły- lepiej trzymaj kciuki za te dwa! Nasza znajoma miała miesiac temu tez dwa -niestety zadne się nie przyjeło- a te które miało zamrozone to obumarło... załamana jest... a ma 41 lat.

Asiu no własnie chyba nie pokaze wiecej fotek bo mam potem doline :blush: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #652708 przez natimp1
Basba no ja trzymam za te dwa..... masakra jakaś .. cała w nerwach jestem jakby to o mnie chodziło.. kurcze takie to niesprawiedliwe jakieś wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #652848 przez hoborr
dobry:)

Zyjemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #652888 przez natimp1
hoborr ale musisz żyć wesoło.. skoro nie miałaś czasu nic więcej pisać:):)
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #652907 przez Oposek
My też żyjemy! :) I mamy się dobrze i lato u nas...

Nati zgadzam się, że niesprawiedliwe i jeszcze mocniej w takich chwilach doceniam ten mój cud, co śpi za ścianą :) Przyłączam się do kibicowania i trzymam kciuki za "te Dwa" :) No właśnie nie nadrabiam z piciem, czekałam tyle czasu, a tu jakoś weny nie ma ;) Starość chyba mnie dopadła, czy jak? ;) Zero polotu.

Basba koleżankę do okulisty wyślij, śleba jakaś czy jak? :S Ślicznie wyglądaliście w wersji full elegancja :) Spóźnione życzenia dla Synka :kiss:

Hoborku jak zdrówko? :kiss:

Ania nie ma za co, polecam się na przyszłość :) A spotkanko jak zawsze chętnie rzecz jasna! :) Fajosko, że fotelik się sprawdza, a zdjęcia cudne!

Asia hej:)

Masuska ciasto z rabarbarem brzmi super, nie jadłam nigdy. :) Mam nadzieję, że będzie kiedyś okazja. Gratki za walkę z odpieluchowywaniem!, my jeszcze nawet nocnika nie mamy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #653507 przez przyszla_mama
hej laseczki :kiss: :kiss:

Na poczatku pozdrawiam serdecznie i caluje


Najpierw kilka słów co u nas, maly jakis czas temu zachorowal nam na angine ropna. W szoku bylam, bo marudzil nam i pokazywal na buzie, mowil ze booo - boli, ale szlo mu kilka zebow jednoczesnie wiec bylam pewna ze to to. A tak to lobuzowal, biegal, najwyzsza goraczka - 37 wiec zadna goraczka. ale mysle oj tam. jedziemy zobaczyc i upewnic sie czy to te zabki. Pojechalismy a tu lekarz mowi ze angina ropna, bylam w szoku :ohmy: :ohmy:

maly bral 10 dni antybiotyki ale juz wszystko ok i jest zdrowiutki

w zasadzie jak wyszlismy od lekarza ja poszlam do apteki i mowie do mamy, zeby postala z arkiem od apteka chwileczke, jedna osoba to ja szybko wyjde, wychodze obladowana lekami za 120 zl :ohmy: patrze a tu moj syn biega na parkingu, smiga przed babcia i chowa sie za kolami samochodow :laugh: :laugh: w ogole nie mogla go dogonic :laugh: :laugh: gdyby ktos wiedzial z jaka diagnoza dziecko przed chwila od lekarza to albo popuklalby sie w czolo albo powiedzial ze mama i babcia wariatki :)

co wiecej to ja malemu urzadzac bede powoli "dorosly" kacik :) znalazlam lozko i komode z farmerem - pokazalam arkowi to zaczal sie pruc na caly dom: dziaaaadziaaaaaaaaaaa :) :) on uwielbia dziadka, zwierzatka, trakor i wies :) mowie arek chcesz takie lozeczko? taaaaa mamaaaa? a bedziesz spal w nim sam?? taaaaaaaaaa a ja i tatus bedziemy mogli z Toba spac? o nie nie nie mamo :laugh: :laugh: :laugh:

Basba - jesli Ty jestes gruba to ja przestaje wychodzic z domu :unsure: :unsure:
Ty taka laseczka sliczna ze glowa mala

Aśka – mikolaj przeslodki i jaki mądrutki. Aaaa i ja pamietam te czasy
Ania - 6waidera? Szok! Podziwiam samozaparcia, w koncu mussze sie za siebie wziasc. I zazdroszcze targow rodzinnych – nigdy na takich nie bylam. Aneczko, wysle ci dzisiaj maila na a.macura, jak znajdziesz chwile odczytaj

Masuska – Tobie rowniez gratki za prawie pol godzinny bieg, z moja kondycja tez bym nie dala na pewno rady, chce zaczac od codziennych spacerow godzinnych. A widzialam przepis na ten koktajl, jakie cudo

Hoborr – ojoj biedna Adusia. A jak Robercik? Mam nadzieje ze jest zdrowy . trzymam kciuki za Twoich wujkow, dobrze ze sie tak wspieracie

Natimp – a jak Twoje dzieciaczki? Mam nadzieje, ze wszyscy wrociliscie do zdrowia, wyobrazam sobie jak sie wymeczyliscie wszyscy..

Oposku – jakie macie plany na wakacje? Moge prosic jeszcze raz link do bloga, zagubilam!

Rika – ja tez trzymam kciuki

Różyczko – a co u Ciebie? Nie natrafilam na zaden wpis od Ciebie. Jak dziewczynki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #653561 przez natimp1
hej Dziewczyny

Przyszła mamo u nas juz oki.. mam nadzieje ze na długo.. teraz ma brata syn, a maksi się z nim widzi zawsze3 po przedszkolu.. no zobaczymy.. profilaktycznie dostaje probiotyki , ale co będzie dalej to się okaże...
Ale jak to Arek nie pozwala Wam ze sobą spać.. pewnie jesteś załamana:) ;)

U nas przy wirusie dorwały się jeszcze 4 wychodzące "3" i czwórki górne wiec przez to był osłabiony i spał masakrycznie.. teraz lepiej....

dzis piękna pogoda, wyrzucę Tomka z dziećmi na dwór a ja nadgonię prasowanie.....

hallo.. Masusak co tam u Was.. jak Piteras???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 20 godzin temu #654190 przez masuska
Hey dziewczęta, nie mam czasu ostatnio:P Cieplej się zrobiło i czasu brak.

Piotra uważam za odpieluchowanego. Nie chce siusiać na spacerze, pod drzewko, tylko w domu. Ale przeważnie wytrzymuje.

A ja biegam jak biegałam:)


To na tyle u nas.

Żyjemy:)


Ciasto na niedzielę - SERNIK:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 14 godzin temu #654517 przez olka1730
Hej kobietki :)

Fakt czas ostatnio kurczy sie niemiłosiernie,dzien za krótki :blink:


Masuska ile Tobie zajęła nauka Piotrusia tydz,2 tyd??? Pytam,bo i u Nas trzeba by było pomyśleć nad tematem :S ale na noc pampers jeszcze zakładasz oczywiście...a zaszczepiłaś na te kleszcze Piotrusia???

Ja odchudzam sie zawsze od poniedziałku :blush: wy jestescie tak zorganizowane ze jeszcze biegacie,szok normalnie,Ja ledwo ogarniam pranie,sprzatanie,obiad na dzień następny...hmm i czasu dla siebie praktycznie zero :angry: a o 23 juz za ciemno na rower:P...

Mateuszek żywe srebro,choć nadal małomowny niestety :dry:

Dajecie jeszcze tran dzieciaczkom???Ja podaje nadal i sie zastanawiam czy dobrze robię,nie podaje D3 tylko sam tran.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl