BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660392 przez basba
Oj udało się, udało!!! Wreszcie! Nati zienciunio nieźle urósł od ostatniego razu co go pokazywałaś. Sliczne masz chłopaki!!! :kiss: Nati jak to pogoda się psuje! Jutro w przedszkolu piknik z okazji dnia mamy, taty i dziecka jest! No przecież nie moze padać!!!!

Asia to ześ teraz zagadkę zapodała... Teraz wszystkie będziemy się głowić co robią przedszkolanki zeby im nie ufać ;)

Aga najważniejsze ze Oliwerek rośnie zdrowo a ty się tylko jeszcze 2,5 miesiaca pokulasz i bedziesz miała obu chłopaków przy sobie ;) Urządzanie domku to sama przyjemnosć wiec głowa do góry. Pocieszę cie tylko ze po jakimś roku mieszkania i tak uznasz że wieeeele byś zmieniła, wiec bez stresu ;)

Rose tobie również miłego dnia życzę!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660474 przez aska27
Nati super fajne i kolorowe zdjecia! Chłopcy usmiechnięci ekstra! Na pierwszym zdjeciu o Ty???



Uciekam do pracy,.buźka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660941 przez masuska
Uchu Nati:) Superaśnych masz chłopaków:)

Ja też Wam pokażę zdjęcia z wczoraj

A Basbo zazdroszczę Ci między innymi podwórka, zobacz jakie pobojowisko u mnie:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Reszta jutro spadam biega.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661231 przez aska27
ooo koparka! :laugh:
Masuska początki takie już są... jeszcze trochę i będziesz chwaliła się super ogrodem! Piotruś przystojniak ... i blondasek, super!


Miałam już Wam napisać i zawsze zapominam.. słowa mojego synka:

"Mikuś kocha mamusię" :kiss:

cudnie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661360 przez basba
Masusko no to popatrz jak u nas wyglądało w 2006 roku. Reszte za chwilke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661370 przez natimp1
Hej Laseczki
Zimno dziś jak na Syberii a Słoneczko świeci.. jakiś dziwny ten dzień

Ale kochane wczoraj sukces- kupiłam buty Jaśkowi..... nawet nawet Korneckiego, skórzane za 80 zł więc ekstra... zostało mi 50 zł z przeznaczonych na Jacha na inne wydatki ;);)

Wprowadziłam nagrody za siusianie na nocnik i póki co bez zmoczonych majtasów w 80 procentach .. ale nadal ja go nasadzam.. sam siada jak mu zacznie cos tam lecieć... wtedy przestaje mówi siusiu i idzie na nocnik... wiec w sumie cos tam chyba trybi.... przyznam ze gdyby nie niania która go na dworze nasadza to bym czekała jeszcze no ale może się uda .. kupa dziś już w nocniku :):)
wczoraj zamówiłam te napy , przedłużające body... nie chce już kupować body a do spania czasem jeszcze mu zakładam....
Basba dawaj foty ..
Masuska Jaśko by "zabił" dla takiego ogródka- czyt koparki...... ., a poza tym nie narzekaj .. Piotras widać zadowolony :)

Aśka .. cudne słowa Mikusia... mój nadal w tyle z gadaniem..ale za to przychodzi nagle i się przytula.. czyli wyraża to samo tylko nie werbalnie.. i tej wersji będę się trzymać:):)

a a..wczoraj byłam na festynie w osiedlowym przedszkolu.... Maksi szalał na sali tanecznej z Wodzirejem- masakra .. generalnie to mały Józefowicz
Jaśko natomiast zdegustowany zachowaniem przedszkolaków podczas zabaw tanecznych , ze zmarszczonym nosem opuścił sale i poszedł do pokoju zabaw... jestem z niego mega dumna bo tylko raz mnie zawołał jak jakieś łobuzy mu garaż ukradły.. swoja droga zachowania niektórych dzieciaków przechodzą moje wyobrażenie a matek już nie wspomnę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661387 przez basba
Wstawiłam foty wyzej Nati :)

Super że Jasiu czai baze z siusianiem. Wiki tez wczoraj w galotkach chodziła i tylko z dworu uciekała krzycząc - zimno w pupe! :lol: Poza tym kupajda dawno juz na kibelku wiec teraz siuskanie nam pozostało - choć i tak nie jest źle - wczoraj 4 siusiu do nocnika i 2 w gaciory :silly:
My festyn mamy dzisiaj. Kurcze taka lodówa na dworze że szok! Mam nadzieje ze po południu wiatr się uspokoi. A Maksiu chyba w swoim żywiole , co?? ;) Jasiu zdolniacha wiadomo a matki dzieci niektórych (juz nawet nie same dzieci) są mega nawiedzone. Poprostu rece opadają.

Masusko jak widzisz nic nie przychodzi od razu. My co prawda warzywek nie mamy bo ja nie za bardzo lubie w ziemi grzebac, sadzić, pielić (wystarczy mi wyrywanie zielska dookoła płota działki) ale jest co robić. Ogród robiliśmy w 2008 roku i tak teraz wszystko się porozrastało i urosło ze jest super. Kopara zarąbista - warzne że Piotruś zadowolony ;)

Asiu super Miki powiedział. Wiktoria pierwszy raz mi powiedziała "kamciom cię mama" ale to kilka miesięcy temu :blush: ale cudne uczucie, wiem :) Mnie teraz Antek rozbraja tekstami typu: kocham cie nad życie, albo przeslicznie mamusiu wyglądasz :lol: Aż się ciepło na serduchu robi :laugh:

Dzień dobry reszcie!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661473 przez natimp1
Basba.. gratki dla Wikuchy na siukanko... mądra dziewczynka po Teściówce....ale jak to nie lubisz grzebać w ziemi... co z Ciebie za gospodyni.... heheheh
no życzę popołudnia bez wiatru.../ my w weekend mieliśmy spać z Maksim pierwszy raz pod namiotem ale odpuszczam.... teraz czeka mnie przeprawa z wytłumaczeniem dlaczego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661512 przez natimp1
Dziewczyny przypominam od dzis w Biedronie mleka Bebiko dwupak po 27 zł... nie ejst jakos mega taniej bo cwaniaki 350 wsadzili ale coś tam jest :) )opłaca się obiadki bo drugi 50 % ale raczej juz nie dla naszych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661619 przez aska27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661638 przez masuska
Asia, dziś albo jutro będzie jeszcze druga koparka, mniejsza:)

Basbo dziękuję za fotki. Podniosłaś mnie na duchu:)

Nati, gratki dla Jacha za siusianko:) Początki i u nas takie były, teraz też czasem sie wydarzy jakaś wpadka, ale raczej zawoła:)


Jak juz o kochaniu to Piotrek ma dziś przytulaskowy dzień i oczywiście też "Kocham mamuś", a w markecie bawiliśmy się w buziaki. Na początku próbowałam cmoknąć Pita w pyszczek, a później sam się nastawiał i mówił "muaaa" a po buziaku "mam cię"

Pierwsze kocham to było "komkam" później "kokam" a teraz już wyraźnie kocham:)

Dziś mam wolne bo byliśmy na szczepieniu. 2gie kleszczowe. następne w marcu 2014, a kolejna wizyta lipiec-wrzesień na bilansie 2latka. Piotrek waży 12,5 kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661642 przez masuska
Asia:)

To ja jestem pracowity poniedziałek, Piotrek- Obowiązkowa sobota:) hehehe śmieszne to było:)

A jeszcze tata Wtorkowy optymista:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661766 przez masuska
Pieczecie jakieś ciacho na dzień matki? Może jakiś pomysł któraś podrzuci??? Plisss:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661839 przez martus0707
Hej :) nikt się mnie nie spodziewał, mam nadzieję że nie wygonicie :)

Wpadłam powiedzieć, że w Kauflandzie mleko Bebiko jest za niecałe 12 zł, więc w Biedrze słaba promocja.

A jeśli mowa o cieście to ja będę robić te ciasto: www.mojewypieki.com/przepis/kostka-cappucino wg mnie najlepsze na świecie i piekąc je po raz pierwszy wyszło identyczne jak na zdjęciu :)

A tak pokrótce co u nas. A więc smok dalej w użyciu, nie ma szans żeby sie "niechcący" zgubił czy coś, Igor go pilnuje jak oczka w głowie. Poza tym dalej budzi się w nocy na mleko :dry: w sumie mówi tylko podstawowe słowa i potrafi powiedzieć jak robi każe zwierzątko :) na nocnik siada chętnie, ale jak jest w slipkach to robi pod siebie bo podoba mu się jak leci mu wszystko po nóżkach :laugh: :angry: śmiechu jest co nie miara, ale później ile sprzątania... no i to chyba tyle :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662617 przez natimp1
Hej Dziewczyny.... jakiś strajk ogłosiłyście czy co?
Elka, Hobbor, ???

Dziewczyny wczoraj na urodzinach u kumpla Maksa było super..... Maksi został a ja obleciałam cała galerię:):) odkryłam sklep cudny sinsai chyba się nazywa , są bardzo fajne ciuchy po przystępnych cenach .. kupiłam czaderską koszulkę z Goffim:)
a no i nie omieszkam pochwalić Janiny.... ( pfu pfu nie zapeszam) sam chodzi po nocnik i sika:):

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl