BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665182 przez aska27
Dzięki dziewczyny! Najważniejsze,żeby wszystko było dobrze.

Masuska chyba początek lutego, wg naszych działań :) termin powinien wypaść w okolicach 10 :blink: wg lekarza na pewno będzie 5.
Dzień Mamy minął Wam miło,to najważniejsze!

Basba Szwagierka to dzikus, powiedziałam jej co myślę, na pewno nie chce mnie już widzieć i vice versa z mojej strony. Nie lubię sztucznych relacji. Myślę,ze i tak do niej ni dotarło co mówiłam,ale za to mam spokój z nią.
Troszkę bałam się o teściów,ze będą mieli do mnie pretensje,ale odpukać jest ok.


Gratulacje dla Wiktorii!!! Jakie piękne łóżeczko, ŚLICZNIE!!!!
a Wasze wspólne zdjęcie piękne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665205 przez olka1730
Witam

Aska no gratulacje :) teraz to wal śmiało co ci leży na wątrobie,kobieta w ciąży nie musi zważać na konwenanse :P to jedyny moment gdzie można śmiało wyrazić swoje zdanie,tym samym dasz do zrozumienia ze również i z Twoim Mikolajem trzeba zacząć się liczyć bo mama stanie w jego obronie....Spokoju,wypoczynku,radości Wam zycze..

Masuska oby nie za dlugo ;) u Nas roznica 15 lat :silly: jakos wyszła....

Basba pokoik królewski :) poprostu super.....a masz barierka na noc zabezpieczającą przed upadkiem na łózko dla Wiktorii ???pytam bo nie zauważyłam...

Przerzuciłam się na Dady 4,no i kupiłam te pielucho-majtki5 za 20zł na spróbowanie.Na noc nadal Pampers 5.Nocnikowanie zaczynam od lipca,mam wtedy urlop ;)

Hoborrku teściowe,szwagierki jedna macha :angry: Rob swoje,nie słuchaj....

Słońca życzę na cały tydzień,podobno od środy mamy mieć cieplej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665300 przez basba
Olka jasne ze mam barierkę przy łóżku- inaczej by spadla z milion razy już - taka to wiercipięta ;) Cały kremowy bok to barierka- ma gdzieś 20-25 cm- obłożyłam ją tylko ochraniaczem z łóżeczka co by sie nie dorobila od razu guza w nocy ;)

Asiu moja bratowa też walnieta na maxa. No ale to juz kiedyś pisałam ;) za to siora mojego męża jest ok-
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665806 przez masuska
Basbo, postępowałam w/g zaleceń autorki mojewypieki.com i wszystko wyszło idealnie:) A ta pościel z Mini to z biedry?

Asiu a może 14ty?

Olu no 15 to b.dużo:) u Rosy chyba też 15?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665946 przez aniaw
Dobry :laugh:

Asiu GRATULACJE!!!!!!!!!! :kiss: Super, Mikus będzie przeszczęśliwy mając rodzeństwo :laugh: Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :kiss:

Basba ale extra baransoletka :) I jakie wypasne łoże ma Wikusia :) Jak królewna :laugh: Super, że jej się podoba :laugh: Fajny Dzień Matki miałaś :laugh:

Olka słońce się przyda :) Nam udało się diopiero starszego odpieluchowac w dzień a teraz zbieramy sie do nocek :) Od weekendu młodszy idzie na tapetę :P Już brat go strofuje :lol:

Masuska fajniutko, że nd milutka :laugh: 15 km biegłas? :cheer: Gratki :)

Hoborku już niedługo i bez teściowej będziecie mieszkać :laugh: Trzymaj się ciepło i miej jej gadanie w nosie :kiss:

Mi weekend minął szybko i milutko :)
W sob byłam w pracy i taka padnięta wracałam. napisałam do T, że muszę 20 min czekac na autobus i ani się obejrzałam ten po mnie przyjechał, bo stwierdził, że jego żona tyle nie może czekać :S


A w nd dostałam od chłopaków śniadanie do łózka - jajka sadzone w kształcie serduszek i różyczki i laurki i mnóstwo buziaków :lol: Oj milusio mi było :laugh:

Moje chłopaki coraz bardziej mądralińskie :S
Byliśmy w kościele i Szymi spacerował po terenie wokół kościoła, doszedł do plebanii i przechodząc koło garażu księdza oznajmił - TU JEZUS ZOSTAWIA SWOJE AUTO :lol: Myśałam, że umrę ze śmiechu :lol:
A dziś jak Mimik zrobił kupe do pieluchy to Szymi do mnie z tekstem - "Mama poczekaj ja mu powiem" i do Dominika: "Mimik fujka robi się do nocnika" :lol:

Dominis za to jak się obudził raczył mnie zaprowadzić do szafy i mówi, że zrobił bałagan - powywalał moje ciuchy :S Ja się upewniałam i pytałam kto to zrobił a ten taki dumny i zadowolony z siebie oznajmiał : Ja :S No i jak tu się złościć :blink:

A dziś znów mykam na noc do koleżanki, a co :lol:

Rose, Oposek, Nati????????

Pozdrówki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665949 przez różyczka
hejo :)

Basba piekne łózeczko, cudne dzieci, śliczna Ty!!! :)
Masusko zgadza się u nas 14,5 :)

Nie "krzyczcie" na Elcię plissss
Ona jest u mnie, nie uwierzycie jaka jest kochana, pomaga mi bardzo bo rozstalam się w bardzo przykrych okolicznosciach z nianią i Ela z Filipiem są u nas i opiekują się Biańcią jak jestem w pracy :)
nie dam rady nadrobic za bardzo, ale widziałam,ze Hoborrek coś smutkuje wiec :kiss:

a no i GRATULACJE OGROMNIASTE Aska :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665963 przez aniaw
Rose i Oposek USPRAWIEDLIWIONE :kiss:
Skrobnijcie cos czasem :laugh:
Jak tam Filip i Bianka się dogadują??? A fotki gdzie???
Trzymajcie się tam i nie imprezujcie za dużo bez nas :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665966 przez aska27
Basba śliczna pościel, Wiktoria jest zadowolona widzę :blink:
Co do rodziny to chyba norma.

Zapomniałam napisać,ze mój synek zakochał się :laugh: :blink: w Wiktorii właśnie, naszej małej sąsiadce. Jak mówi "Wiktoria" to oczy mu się śmieją, uśmiech od ucha do ucha hehehe i mówi " Wiktoria jest ładna" :silly: Nawet dla niej pozwolił sobie myć włosy ;) :lol:

Aniu Olka Różyczko dziękuję!!!


Ola fajnie napisałaś, no i masz racje nie będę się przejmować teraz głupotami :)

15 lat róznicy??? wooow!

Masuska może 14 :)

Aniu dla Szymona i Dominiczka sa rewelacyjni!!! :kiss:

Różyczko a Opopsek nic mi nie wspominąła o Tobie :) co z ta nianią???
W ogóle co u Was???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666058 przez różyczka
O Niani to szkoda zcierac klawisze zeby pisac :S
a zdjęcia będa będa tylko kabel w tym bajzlu znajdziemy :) obiecuje :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666139 przez masuska
Dzień Dobry:)


Zguby się znalazły:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666199 przez basba
Dzień dobry...

Rose najważniejsze ze ma sie przyjaciół którzy w biedzie pomogą. Uściski dla was wszystkich a dla Filipka i Bianci całusy dodatkowo! No wiadomo ze Elcia kochana- przeciez nikt w to nie wątpił!
Co do niani to faktycznie nieciekawa sprawa. Pisałaś ostatnio ze poprosiła o podwyzkę :S . A wydawała się fajna z tego co pisałaś. Co za ludzie...
Czekam na zdjecia w takim razie! ... i dziękuję za koment.. normalnie aż sie zawstydziłam :kiss: :silly:

Asia bo Wiktorki to fajne dziewczyny są :P Swoją drogą Mikołaj szybko zaczyna hehehe :blush:

Masusko dzień dobry! :woohoo: Muszę spróbować tą beze... :) Tak posciel z biedry jest. Super jakosciowo- nie jakieś tam cienkie byle co. Naprawde porządna.

Aniu ty to masz skarb nie męza! Choć zapewne mój też by przyjechał :P (bo mój też jest moim skarbem ale ciiii.... :silly: ). Widze ze ty tez super dzień mamusiowy spędziłaś :) Teksty Szymiego jak zwykle rozbrajające :) Z tym samochodem Jezusa dał czadu!
A Dominiś moze chciał cię zmobilizować do porządku w szafie (nie żebym sadziła że masz bałagan :P )

Nati a ty gdzie!?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666519 przez natimp1
Hej Witam się... pisze co u nas a potem doczytuję ..

Aska.. Twojego posta doczytałam ... GRATULACJĘ..... Mega .. hmm tylko jak ja Mam Ci się teraz wprosić na ten Koncert Heya w Jarocinie to ja nie wiem ???

No więc u mnie " ciekawie " może po kolei..

1/ Janek ma bakteryjne zapaleni3e oczu.. ropa wczoraj to się "litrami" lała.. do południa ok.. popołudniu nie wiadomo skąd i co... byliśmy na pomocy okulistycznej.. dostał krople do oczu -antybiotyk.. dziś niby lepiej Tomek mówi , mniej ropy ale ma worki pod oczami.. zobaczymy jak coś jutro znów pomoc ...

2/ Niania padł kręgosłup.... masakra .. ruszać się prawie nie moze Tomek ma dzis wolne biegał jej do przychodni po receptę i leki w aptece by juz lekarstwa działały ale jej obecność w tym tyg pod znakiem zapytania co mnie mało cieszy bo wczoraj miałam urlop na dzień matkli w przedszkolu, jutro znów a to koniec miesiąca .. najwyżej przyjdę w piątek ale akurat 4 dni wolnego to fajna opcja...

3/ Przedstawienie w Przedszkolu Maksa rewelacja... byłam twarda nie wyłam... heheh ale do połowy jak Maksi miał solówkę to nie dałam rady ... Tomek udawał twardziela.. ponoć mu cos wpadło do oka... Matko no genialny ten mój syn.. kurde dumna byłam...

4/ wczoraj do południa skoczyłam na druga część shopingu.. efekt ekstra szpilki , spodnie , dwie bluzki... ale o dzieciach też nie zapomniałam -Tomek mi z głowy tylko wyleciał:)

To tyle teraz czyt co u Was

a no .. Janko bez pieluchowy -a w szafie 90 szt pieluch z Biedry z promocji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667192 przez masuska
Nati Gratuluję syna zdolniachy, a młodemu życzę zdrówka:) Pamki się na noc przydadzą. Ja Pitowi wymyśliłam zakładać przez min 3 miechy, do pół roku. Zobaczymy jak będzie dawał sobie radę. Chociaż nie chce ich zakładać:)

Rosa, Ela :kiss: :kiss:

Basbo mnie też te pościele w oko wpadły.


A o gazetkach powiem tyle że do poniedziałku byłą promo na Hotwheelsy 3 w cenie 13,99 i tak się wkurzyłam że nie kupiłam, bo teraz w Lidlu jeden tyle kosztuje, a Piter uwielbia!!! :( Ale za to jak dobrze pójdzie to na 1.06 będzie gotowa piaskownica i zabawki do tego i taczka:) A resztą niech się dziadki martwią. My idziemy na wesele:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #667336 przez aska27
Hej Babki!
Wczoraj miałam pierwsza wizytę u lekarza,
trochę mnie zmartwił,tzn wszystko jest dobrze,ale mam bóle brzucha, zapisał mi Luteinę 2 tabletki na raz hmm. .. chciał mi tez dać zwolnienie, a ja odmówiłam, pozwiedzał,ze to mój wybór, i zalecił,żebym dużo leżała i nic jeśli nie muszę,żebym jednak nie robiła
teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, moze powinnam odpuścić sobie pracę.
Muszę być dobrej mysli.

Nati gratulacje dla zdolnych chłopaków :) a pieluchy zostaw do trzeciego dziecka :blink:

na koncert przyjeżdżaj... mam nadzieję,ze bee mogła tez tam zajrzeć choćby na chwilkę.

Masuska tez idziemy na wesele 8 czerwca, tzn mamy zaproszenie,ale nie wiem czy damy radę iśc jednak.

Z piaskownicy Piotruś na pewno BARDZO się ucieszy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #667379 przez basba
Dzień dobry

OOOO... nasza Nati się odnalazła! :) Gratki dla Janeczka!!! Zdolny zienciulek mój! Z narzeczoną chyba się zmówili bo też pięknie woła - jedynie na noc zakładam jej pampka. A Jasiu nocki też bez pieluszki już???
Ja ci mówie o twoim Maksiorku będzie jeszcze głośno :lol:
Jak oczka Janka? lepiej po tym antybiotyku???

Masusko to faktycznie okazja przeszła ci koło nosa z tymi hotwillsami... Ale za to Piotruś z piaskownicy i sprzętu ogrodowo-piaskowego sie na pewno ucieszy. A Wam miłej zabawy na weselichu życzę... :)

Asiu tak jak pisałam ci na fb przemyśl sprawę ze zwolnieniem. Czasem jednak warto posłuchać lekarzy ;) Bierz luteine (ja też brałam z Wiki i Antkiem) i duuuuzo odpoczywaj. Wiem że bedzie ciezko ale staraj sie nie dzwigac Mikołajka. Trzymam kciuki kochana! :kiss:

Dziesiaj rano lałam z naszego sąsiada (lat 7) :)
Antek: A wiesz że ja jutro mam wolne i nie jade do przedszkola?
Konrad: no wiem, my też nie idziemy bo jutro jest święto- ŚWIĘTO CIAŁA :)
Ja: chyba Bożego Ciała... ;)
Konrad: Bożego nie bożego ale ciała, nie? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl