BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 4 miesiąc temu #811093 przez hoborr

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Basba no juz sie doczekać nie mogę na efekty!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811099 przez basba

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Hoborrku, jak przeżyje ten remont to będzie dobrze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811108 przez Oposek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Hoborek numerantka z Twojej Córeczki, fajnie patrzeć, jak tak się bawią razem, nie?

Basba trzymam kciuki!


A ja muszę pochwalić mojego synka, że się ładnie sam rozbiera i ubiera się coraz ładniej, może będą z Niego ludzie jednak ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811113 przez olka1730
Witam

Ania bardzo Mi przykro...

U Nas po staremu......czekam na słowotok mojego "nocnego" Mistrza.....pisze nocnego bo Mistrz potrafi wybudzić sie o 22 :angry: wejść na obroty i zasypia o 24.30 czasami 01.30 :dry:pewnie trenuje przed sylwestrem :P jestem pewna swojego Mistrza ze o 24 będzie na fleku :cheer:

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811566 przez różyczka
DZien dobry
Gardło mnie boli :angry:

Trzeba sie spręzyc z pisaniem bo do końca roku duzo już nie zostało.....ale tak sobie myslę, ze do 31 grudnia 2014 powinno się Nam udać :silly: :lol:

pozdrowienia :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811569 przez hoborr
Dobry:)



Olka1730 no niezły numer wykreca wam co noc "Mistrz":) Moja Ada tez nie bardzo mówi - ale no kiedys musi zacząć! Przecież matka wygadana to i dziecko musi być!!!


Basba byle do świat zrobili.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811592 przez basba
Jestem... przyjechałam do pracy... odpocząć :P Normalnie padam!

Ale jest prawie pięknie... prawie bo dzisiaj kończą (i tak pewnie wszystkiego nie skończą) ale jest cudnie i tak! Minusem tego jest to ze choinki jeszcze nie mamy, no i nie czuje swoich rąk- począwszy od paznokci po zakwasy :lol: Ale za to ile kalorii ja spaliłam hoho!

Co do Antkowego prezentu koniec końców zamówiłam w czwartek w media markt ten sam boombox i kurier właśnie mi pisał ze ma dla mnie paczke! Jupi! Nie wiem tylko co teściowi i szwagierce kupic :dry: za dużo czasu nie zostało.

Tyle u mnie.

Pogarniam co mam i czytam co u was...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811657 przez basba
To jestem...
zabieram się za lekturę :)


masuska napisał:

siemka:)


Basbo, jak coś to możesz podać mój adres wujkowi z usa, jak przyśle dolary to wam odeślę, a syropek by mi się przydał. Przeszukałam markety i doopa bada.

O co kaman :unsure: :woohoo:
Masusko piękne ciasteczka i choinke już dawno macie! Ślicznie


Olka no to niezłego masz zbójnika! Sylwester zapowiada się w komplecie :)

Rose zdrówka kochana! ebys się na święta nie rozłożyła! Tabcin przyjmij i jedziesz dalej ;)
A co u dziewczynek twoich? PISZ!!!!
Rose tos mobilizaje puścila.... (pisze, pisze nie żeby ona mnie tak zmobilizowała ;) )

Oposku jaki zdolny Fifi! Mojej Wiki tez nieźle rozbieranie od pasa w dół wychodzi :lol: A jak przychodzi do bluzki to krzyczy - mamo pomocy!! Z ubieraniem gorzej ;)

Asiu to nie jest powiedziane ze Miki będzie zazdrosny- mój Antek nigdy nie był i nie jest :) A za siostrą to by w ogień wskoczył. A jak ty się czujesz? kochana koniecznie wstaw zdjecie nowego łóżeczka ze spioszkiem w środku ;)

Hoborrku jakiś nierozgarnięty ten facet co myślał że twoje dzieci to bliźniaki! ;)
Super ze Adusia tak ci pomaga! Mały z niej czyścioch ;) Uśmiałam się z tego grzebania miedzy palcami :) Gratki dla krowy a tobie współczuje polewania :)
No i gratuacje dla mamy! Miła niespodzianka pewnie dla niej będzie :)
Fajnie ze płytki się podobają :)

Nati co tam u twoich urwisów? Jak przedstawienie Maksiorka wypadło? A Janko którą część garderoby ci schował dziś ?? ;)

Ania choinke w weekend ubieracie? Mam nadzieje ze troszkę w pracy spokojniej u ciebie :) A na zakupach nie zaszalałam- jakoś weny nie miałam :P

Przyszła_mamo jakoś nie dojrzałam posta twojego... odezwij się kochana co u Was!

NO nic... mam nadzieje ze nic nie ominęłam. Lecę zabawić się w gwiazdora i zawieźć świąteczną paczkę ze słodyczami dla pewnej biednej rodziny.

Wam kochane zycze spokoju, szczęścia, wymarzonych prezentów i nie przejedzenia się w święta- bo pewnie jutro już niezajrze.

Ściskam każdą z osobna i przesyłam buziaki dla waszych skarbów!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811672 przez natimp1
Hej Kochane

Korzystając z dostępu do komputera podczytuję , ale jakoś mało piszecie więc i czytania mało...

Hobborku , ja wiem że Ty byś Kochana tego gadania chciała przy Maksie tez czekałam, przy Jasku mniej bo wiem czym to grozi...:) spoko spoko jeszcze ponarzekasz

Asiu u mnie Maksi też nie był jakoś zazdrosny, bardziej widziałam ze mu przykro było jak wszyscy sie później nad Jaskiem skupiali typu o jak pięknie coś, o jak śmiesznie chodzi ..dlatego zwróciłam raz czy dwa uwagę ciotkom, ze Jachowi to wisi czy mu powiedzą czy jest taki czy owaki, a Maksi jest w tym wieku że potrzebuje aprobaty .. oczywiście nosem kręcili ale spoko
Basbo .. Maksiego przedstawienie super.. no spełnia się chłopak jak nic w aktorstwie... zrobił się ostatnio trochę paskudny no ale muszę się pogodzić ze to 6 latek i teraz juz tak będzie..

Rose.... a Ty ślimaki na Choince już masz powieszone?:):)

Oposku grożę palcem ..... napraw się na łączach.... ekstra ze Filipo się już sam ogarnia...u Jaska z ubieraniem nie wychodzi .. rozbieranie ogarnia ale reszta średnio

Aniu... pewnie teraz wspomnienia wracają.. trzymaj się..

Kochane życzę Wam spokojnych Świąt, pełnych radości i uśmiechu, czasu spędzonego w gronie najbliższych, pływającego karpia i seksownego Gwiazdora . Uściskajcie nasze lipcowe cuda od Cioci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811938 przez przyszla_mama
Hej kochane laseczki :*

Pisze żeby nie było, ze nie mam zadnego wkładu w te 2000 strone :P :P :P :P

NajpierwAneczko,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Różyczko – ale fajnie ze jestes!! Tyle razy o Ciebie pytalam :)

Masuska – choinka NIESAMOWITA! Alez Ty zdolniacha jestes, naprawde slowa uznania, chciałabym potrafic tyle co Ty :)

A puzzle super

Hoborrku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:)

Natimp – caluje Twoich brzdąców

Oposku – jak zdrówko? Taka grypa to cos strasznego!!

Asiu – jak się Mikojowi spi w łóżeczku?

Basba- a pokaz tego boom boxa pokaz :) wspolczuje z prezentami, ja wczoraj konczylam i koszmarnie sie kupuje tuz przed swietami

a po karpia stalismy na ulicy :lol: :lol: ludzie sie wylewali z sklepu, jak za komuny :)

a teraz co u nas :)

Mamy piekna choinke! Niebawem pokaze fotki, wycieta zostala z naszego osobistego gaju na podworku :) :) z mama nazbieralysmy szyszek i pokolorowalysmy sprayem złotym, super wszystko wyglada :)

Nie mam tylko jednego prezentu, dla Dziadka,cos wymysle, reszta jest :)

Arek od nas dostanie:

allegro.pl/show_item.php?item=3745953323

allegro.pl/show_item.php?item=3768460643

allegro.pl/show_item.php?item=3754907345


strasznie sie ciesze z tych zabawek do kapieli i z pily :)

a maz dostaje - standard - cos drobnego do komputera, inaczej by byc nie moglo :) dwa bilety na drugi dzien swiat na hobbita w 3 d :laugh: :laugh: nie ma to jak tradycyjne swieta :P (mam nadzieje ze mnie w ogole uwzgledni w tym prezencie :P )

ale sama z checia wyrwe sie z domu i zza stołu :)

i jeszcze kupilam mu ksiazke w empiku, o realizacji filmu hobbit, mialam mu po prostu kupic hobbita, ale ta ksiazka bedzie milion raz lepsza. sceny z filmu sa opisane, charakteryzacja, jakies ciekawostki o historii,superowa, mysle ze sie ucieszy :)

a ja juz dostalam od mikolaja aparat cyfrowy :P w koncu, bo moj stary mial okolo 9 lat :)

ide spac bo rano sie biore za prace, salatki zrobic, ciasta juz popieczone takze jest fajnie :)

caluje i sciskam Was bardzo mocno :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811964 przez różyczka
No i wigilia :)

Basba gotujesz juz w nowej kuchni? :)

Dziekuje,ze pytacie czasem o nas-tak jak pisalam juz wczesniej Hoborrkowi-nic ciekawego u nas nie słychac :dry: i dziewczyny i ja mamy ciągle katar/kaszel, wigilie spedzamy w 3 potem we dwie z O. bo Bianka idzie do taty :( choinka jaka krzywa i w ogóle wszystko do kitu.... :dry: wiec zamiast smucić w ten dla Was radosny czas życze wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812013 przez aniaw
Dobry :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pozdrowionka z pracy :kiss:
O tyle mam dobrze, że w tym roku mąż i teść robią wszystko na wigilię a byc może ja przyjadę już na gotowe :)

W nd bylismy z chłopakami wybrać choinkę i wspólnie wieczorem ubieraliśmy :laugh: matko ale super widziec takie radosne ich pysie :lol:
Kompa odebraliśmy wczoraj z naprawy i śmiga :)
Ale za to popsuł się nam piec gazowy i cała kasa przeznaczona na zakupy spożywcze wigilijne poszła na serwisanta :S Dobrze, że wczoraj coś udało mi się zarobić to zakupy wieczorem zrobilismy i niby tylko najpotrzebniejsze rzeczy ale jak teśc przywiózł jeszcze swoje specjały to lodówka się nie zamyka :lol: I trzymaj tu człowieku dietę :lol:

Rose Wesołych Świat mimo krzywej choinki i innych takich :kiss: Zdrówka :kiss:

Przyszła_mama wow wszystko zapięte u Ciebie na ostatni guzik :) Ze wszystkim dasz radę :) Super prezenciki a piła genialna :lol: Buziaki :kiss:

Nati fajnie, że mały aktor Wam rosnie :) Ja dopiero teraz zdałam sobie sprawę jak było miło jak Dominis jeszcze nie gadał :lol: Tobie też pływającego Gwiazdora i seksownego karpia zyczę :lol: :kiss:

Basba toś nadrobiła gratki :) Nieźle masz z tymi paczkami światecznymi a strój Mikołaja tez masz? :lol: Poka po świetach fotki kuchni pracusiu :) Buziaki :kiss:

Olka niezły Twój rozbójnik :) Ale mój Mały znów się coś zepsuł i ok 4tej się budzi i recytuje Lokomotywe Tuwina po swojemu :lol: Buziaki :kiss:

Oposek a czy Twój synek z tym ubieraniem to juz kolorystycznie potrafi sobie dobrać strój i odpowiedni na każda okazje, bo jak nie to wiesz nie teges :lol: :kiss:
Mój chetnie się rozbiera, ubiera nawet skarpety i rękawiczki sam jak chce a jak nie chce to nawet spodni ściagnąc nie potrafi i woła żeby mu pomóc :lol:
jak tam zaciskanie pośladów? Tzn chciałam zapytać jak zdrówko? :lol: Buziaki :kiss:

Asiu pewnie będzie troche zazdrosny, ale i kochac bedzie najmocniej na świecie swoją siostrzyczke Mikuś :laugh: Fajnie, że udało się sprzedać mieszkanko :) Udanych Świat rodzinnych i zero stresu :kiss: A Mikuś niezłe ma teksty :laugh:

Hoborku z tym szaleństwem palcowym Ady niezłe :lol: Co do blixniaków to szok, ale u nas niektórzy tez się pytają czy to bliźniaki :lol:

Masuska nie szalej tam za bardzo świątecznie :lol: Buziaki :kiss:

Dziewczyny co to duzo gadać : WESOŁYCH RODZINNYCH ŚWIĄT :kiss: :kiss: :kiss:
Fajnie, że jesteście :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #812026 przez olka1730
Zdrowych, pogodnych, rodzinnych, słodkich Świąt Bożego Narodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812057 przez natimp1
Kochane znalazłam sekundę( tak woli ścisłości to poszłam spać z chłopakami o 12 ale mnie pęcherz przycisnął- latka lecą jednak :)) Maksi w Wigilie i Sylwka chodzi jeszcze spać... ale wtedy wieczorem mamy pełną olewkę na rytuały wieczorne,:)

U mnie już finito.. paznokcie malnietę więc jedyne co mogę jeszcze zrobić to barszcz podgrzać "na obiad" chłoapkom by dali radę do 17 :))

Korzystając z możliwości,życzę Wam mnóstwo radości , pyszności i czasu na zabawy z dzieciakami..
Dla Anki oczywiście osobne-oby Twój Gwiazdor miał wielkie worki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #812189 przez basba
Witam sie swiatecznie :-)

Jak tam kochanienkie gwiazdor byl z prezentami czy rozga ???
U nas dzieciaczki zachwycone prezentami. Antek zasnal przed 24 a Wiki przed 22, a oboje wstali o 7! Cyborgi jedne!!!
Ja dostalam przepiekne korale i kolczyki z czarnych perel :-) i plyty z miusiciem cd... Beda jak znalazl na sylwestra! Dzis u tescia jestesmy jutro smigamy do moich rodzicow... Znow sie obezre.... Uffff....

Pisac pisac bo do sylwestra malo czasu a stron troszke jeszcze zostalo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl