BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 11 miesiąc temu #140338 przez Rika
Hoborr się obudziła!!! :D
No tak, mnie też w dziwnych miejscach czasem dopadają różne części ciałka Oli :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140350 przez aniaw
różyczka a ja właśnie po krótkiej drzemce i od razu mi lepiej :)

Rika mój Szymuś potrafi schodzić już z łóżek, bo nasze wyrko wysokie a jak braliśmy go do siebie to często uciekał jak mu się nudziło leżenie. Jakoś w sumie specjalnie go nie uczyłam, tak sam załapał, co mnie bardzo zadziwiło :)
Ale ta kanapa jest dość miękka i stosunkowo wąskie jest siedzisko. Jakoś do tej pory omijał tą kanapę. Ale w zeszłym tyg przewijałam go na niej i ten nagle wstał i spadł na główkę. Biedny takiego guza miał i jeszcze widać sine miejsce :(
On wstaje na nóżki na tej kanapie i chce po niej chodzić trzymając się poręczy a to trochę mało wykonalne. Po łóżku udaje mu się chodzić a że jest dosyć duże to sprawia mu to frajdę. Wie, że nie może zbliżać się tam do krawędzi. A na tej kanapie to nie wymierzy stąd wcale mi nie na rękę ten jego dzisiejszy wyczyn. Muszę popracować teraz nad jego dyscypliną kanapową :laugh:

Rika oczywiście jak znajdę tę odżywkę to Tobie też zakupię :)

aska27 witamy wśród mam "niepracujących" :lol:

masuska to łóżko musiało być jakieś felerne, że deska poszła :lol:
Ty i gruba? No weź przestań :blink:
Ale dobrze, że Tobie nic się nie stało :)
My w poprzednim mieszkanku mieliśmy niemiłą przygodę z łóżkiem. Mój Men siedział na krawędzi i karmił butelką Szymusia. Zaczął go trochę kołysać do snu a ja tylko usłyszałam "trach" i krzyk M :ohmy: Poszła deska - ta cała tworząca ramę łózka, ona złamała się na nodze mojego M i jeszcze w miejscu gdzie było metalowe łączenie pod spodem.
Jakim cudem on utrzymał Szymusia na ręku przy takim bólu to nie wiem.
Generalnie łóżka nie opłacało się reperować i przez dłuższy czas spaliśmy na materacu zanim załatwiliśmy sobie stabilniejsze łóżko :blink:
Oczywiście wszyscy się śmiali z nas, że nieźle się tam zabawialiśmy :lol:
Ale mi nie było do śmiechu jak przypomniałam sobie lejąca się krew z pięty M. a później wizytę na pogotowiu, te kolejki tam, czekanie na rtg, na chirurga.... Masakra :unsure:
siedzieliśmy tam do późnej nocy z kilkumiesięcznym Szymusiem w wózku, ale każdy to miał gdzieś :huh:

A oto dokumentacja zdjęciowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140353 przez aniaw
Kurcze chciałam dodać zdjęcia a tu mi wyskakuje jakaś informacja, że format pliku niesklasyfikowany i nie mogę go dodać :angry:
Nie wiem o co kaman :angry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140354 przez aniaw
O udało się :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140357 przez aniaw
To żelastwo na środku przejechało mu po nodze i wbiło się w piętę....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140363 przez Rika
Aniaw O kurcze! Powiedz jakie to łóżko żebym ja takiego nie kupiła... U nas to ja bym była ofiarą bo mąż małej nie karmi...
Ja pisałam siostrze żeby zobaczyła w Piszu tą odżywkę ale mnie wyśmiała że chyba głupia jestem jak myślę ze w Piszu będą mieli coś takiego jak w Wawie nawet o tym nie słyszeli :) Ale sprawdzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140371 przez aska27
oj dzisiaj jest dzień pękających desek w łóżkach :laugh: hihi musze uważać jak pójdę spać :blink:
aniaw ale Twój facet nieźle załatwił tą dechę..szkoda tylko pięty :blink: tak sobie żartuję, ale oczywiście współczuję bólu.

hoborr śmiem twierdzić,że juz zaczęłaś 38 tydz :) a ja własnie zaczynam 37 tydz :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140374 przez Green
Czesc dziewuszki :woohoo:

rozpisalyscie sie dzis :blush:

Ania podziwiam meza ja bym wyla z bolu ! :ohmy:

Dziewczyny co do poscieli to powiem wam ze co zadarmo to zadarmo,ale ta poscile w w BARBI hm... dla chlopca chyba jednak niebardzo mimo wszytsko :unsure: Ale tak to juz jest gdy 'ktos' nam 'cos' kupuje.

Strasznie sie mi dzis nic niechce :dry: Chyba skocze na TV ? GODZINY SZCZYTU III chyba ida na tvn?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140377 przez Rika
Zobaczcie czego ludzie nie wymyślą :laugh:
allegro.pl/nowosc-why-cry-analizator-tlu...69056.html?source=oo

Aaaaaaa w ogóle zapomniałam Wam się pochwalić!!!
Wczoraj dostałam pieniądze z MOPS-u i od razu wzięłam się na dobre za szukanie niani elektronicznej, a dodatkowo pomyślałam, że kupię jakiś projektor dziewczynkom do pokoju (jak już w końcu będzie) w każdym razie Zuza uwielbia jak przejeżdżają samochody bo wtedy na suficie widać migające światełka i widzę że ją to interesuje dlatego o tym pomyślałam.
Postanowiłam, ze poszukam kogoś kto ma i nianię i projektor :)
I znalazłam niania za 80 zł + pluszowy misiek (nieznanej firmy) i do tego projektor za 60 zł (też nieznanej firmy) ale okazało się, że towar jest od jednego sprzedającego ale z dwóch różnych miejscowości!!! Dobrze że zauważyłam różnicę bo bym musiała płacić dwa razy za przesyłkę!!! :angry:
No to zaczęłam szukać dalej i znalazłam coś o czym istnieniu nawet bym nie pomyślała :D

allegro.pl/niania-projektor-fisher-price-nowa-i1654848608.html

Mam wszystko w jednym a dodatkowo melodyjka i znana firma :D normalnie taka zadowolona jestem że szok :D Te R..P to ja :D

No dzwoniłam do babki i tam wtyczkę trzeba kupić do polskiego gniazdka ale to nie jest problem bo mąż zajmuje się elektroniką i załatwi. Podobno nie używała tego ale to się okaże. Zresztą nawet jak używane to nie widzę problemu za taką cenę. Oby była sprawna :) Co o tym myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140378 przez aska27
wczoraj strzeliłam sobie sesję z okazji 37tydz :blink: oto ja i Mikołaj :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140379 przez aniaw
To łóżko niestety z ikea, ale nie ma tego złego... bo dostał tydzień wolnego :)

Rika no będę szukać tej odżywki, zobaczymy...

A czytałyście już o tym żelu położniczym:
www.dianatal.eu/poland/index.html

Znalazłam cenę: tylko 370zł :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140383 przez aska27
aniaw o tym żelu kiedyś mówił lekarz w dzien dobry TVN hmm.. na zachodzie podobno to standard.. tak przynajmniej mówił, szkoda,ze u nas trzeba tyle za to cudo zapłacić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140389 przez Rika
Na zachodzie ten żel to standard... a my żyjemy w zacofanej Polsce. Czasem to aż się płakać chce po prostu... Zamiast się rozwijać to oni chcą rozwijać Polskę kosztem Polaków... ale nie będę zaczynać tematu bo już mi ciśnienie się podniosło :angry:

Aska śliczny brzusio :) ja muszę też kilka fotek ładnych porobić. W poniedziałek moje siostry przyjeżdżają, mam nadzieję że wytrzymam to wynajmę ich jako fotografa :D

A w ogóle to masz wysoko brzuchalek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140403 przez masuska
Asiula jaką chudzinka:) jak ślicznie:)
Ania z tym łóżkiem to współczuję. Mi tam tylko pękła w najsłabszym miejscu na seku.
Rika fajny zakup:) podoba mnie się:)

A o tym żelu to było na szkole rodzenia i każdy słuchał a jak powiedziałam o TENSie to mnie wybrechali. To co napisałam to jakaś stymulacja przezskórna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #140407 przez Rika
allegro.pl/niania-elektroniczna-fisher-p...68650.html?source=oo
Masuska tu jest coś podobnego tylko droższe no i aukcja trwa jeszcze jeden dzień...


A tu Zuza wciska guziczek :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl