BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #72295 przez Groszek
Och śliczne Maleństwo :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72433 przez mania_mm1
Ja biorę nospę, mam straszne bóle w dole brzucha i bez tego nie dalabym rady..jestem w 18 tygodniu więc mnie to już niepokoi ale mam nadzieję, że szybko minie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #72456 przez masuska
Cześć, lubię się ostatnio bawić zdjęciami i znów się pochwalę:) Wczoraj wieczorem zrobione, a dziś od rana poprawione, jeszcze śniadania nie jadłam.

A co tam u Was dziewczynki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72463 przez hoborr
Super to zdjęcie masuska! Wygląda jak rysowane

Green śliczne dzidzi! Mój lekarz niestety kieruje na USG tylko 3 razy w ciąży! Pierwszy raz to nic nie pamiętam bo ryczałam jak głupia! Dziś pewnie da mi skierowanie na następne i pewnie za tydzień będę miała! I też pewnie nic nie zobaczę bo za bardzo będę przeżywać i ryczeć! A trzecie usg to w 8 miesiącu! I jak teraz nie uda się zobaczyć czy to chłopczyk czy dziewczynka to aż w maju! Nie doczekam się! Choć mam taki wielki stras przed usg że chyba wolę mieć tylko 3razy niż denerwować się co miesiąc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #72481 przez Green

masuska boskie to zdjecie :woohoo:
hoborr dlaczego sie stresujesz USG ? Ja zawsze chodze podekscytowana ze gdybym mogla to posuficie bym chodzila :woohoo: Ja tez mam 3 USG w ciazy z czego 2 juz za mna i szczezrze mowiac 3 szykuje sie chyba tuz przed data porodu :dry:
masuska skoro bawisz sie tak fotkami to moze myslisz o sesji ciazowej ? Bo mnie ostatnio chodzi po glowie taka sesja tylko niewie kiedy sie na nia zdecydowac ? Myslalam zeby tak moze maj czerwiec , ale niewiem czy tak dlugo sie wstrzymam bo jak ogladam zdjecia to strasznie sie nakrecam :woohoo:
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72499 przez masuska
Dzięki dziewczyny:)
Ja mam już za sobą 5 USG:) A teraz kolejne będzie. Uwielbiam te badanie:)

Green, ja już mam umówioną sesję na kwiecień - maj, w plenerze. Mam znajomego kamerzystę-fotografa, który zrobił nam rewelacyjnie wesele i obiecał chrzciny gratis, więc jeszcze sesję wcisnęłam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72511 przez piernikarczyk07
Hej ;)

Piękne to zdjęcie! ;)
Ja również chcę sesję ciążową, myślałam żeby zrobić ją w maju :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72544 przez Green
najlepiej by bylo jakby co miesiac robic takie sesje zdj , zeby nieporzegapic 'odpowiedniego' miesiaca :woohoo:
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72583 przez masuska
Dlatego ja ciągle latam z aparatem:) Staram się tez robić co tydzień zdjęcia żeby widzieć jak rośnie brzuszek:)

piernikarczyk07 w maju myślę że to odpowiedni moment, bo i brzuszek spory, ale jeszcze nie gigant i pogoda świetna (mam nadzieję) Ale w co ja się ubiorę:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72672 przez różyczka
Śliczne fotki dziewczyny! Można by z nich piękną galerię dzidziusiów i ich domków stworzyć :laugh:
Wy o sesjach a ja mam jazdę na budyń! Ciągle gotuję albo waniliowy i polewam sokiem malinowym albo czekoladowy i dorzucam orzechy do srodka...mniaaaam :lol: :lol: No tłumaczę sobie, że to dzidziuś chce heh :)

Ponawiam wcześniejsze pytanko - może głupie ale jestem ciekawa - czy można zrobic tak żeby automatycznie logowac sie do forum bez ciąglego wpisywania loginu i hasła?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72679 przez Kamilka24
Cześć mamuśki,

Masuska śliczne zdjątko, ja też lubię się bawić zdjęciami i przerabiać, hehe teraz bynajmiej mamy co.
Miałam taką sesję z moim misiem w plenerze, ale nie byłam jeszcze wtedy w ciąży, muszę pomyśleć też nad tym ;) świetna pamiątka.

A co do USG to ja już miałam 3, teraz 1 marca czwarte :) uwielbiam to badanie, mogę patrzeć na dzidzię godzinami, a jak posłucham serduszka jak bije to aż mi się płakać chce, mojemu misiowi też zawsze łezka się zakręci :lol:

A teraz właśnie wróciłam do domu ze szpitala bo rano zadzwoniła położna,że mogę przyjechać. Zbadali mi mocz ( wszystko dobrze, żadnych bakterii nie ma) i ciśnienie też ok, a na ból kręgosłupa dali jakieś tabletki na recepte.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72680 przez Groszek
Różyczka zaznacz przy logowaniu "zapamiętaj" i powinno Ci pamiętać :) chyba że historia Ci się kasuje to wtedy w ustawieniach przeglądarki :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72682 przez natimp1
u mnie na kompie mozna, :)
a tak wogóle to witajcie, ja dzis jakos psychicznie się żle czuje, jestem chyba jakaś gruba i spaśna i oblesna.... tak mnie jakos napadło...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72697 przez różyczka
Natimp kobieto szalona!!! Każda kobieta w ciązy to chodzący cud natury! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zapisz to sobie na lustrze :lol:
Kurde 'zapamiętaj" powoduje zapamiętanie tylko hasła i to i tak nie zawsze. cągle mam problemy z zalogowaniem się. Często mi mówi, ze nie mam tu konta albo, ze hasło nietakie... bez sensu :angry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72752 przez iwanek1
Hej!
Byłam na usg prenatalnym(skierowanie ze względu na wiek)wszystko jest ok,maleństwo ma wszystko na miejscu no i to dziewczynka :laugh:
Tak się ciesze,bo zamartwiałam sie,ze coś nie tak może byc.To moje chyba 6-te usg i nie wiem jak bym wytrzymała gdybym miała tylko 3 :( Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl