BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 10 miesiąc temu #384187 przez słoneczko
chłopek - ja mam 160cm wzrostu i waze 54kg. strasznie sie stresuje porodem za duzo sie nasłuchałam :( a jak tam Twoje samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384189 przez chłopek
nie ma co sie stresować
a samopoczucie tak sobie juz bym chciała urodzic ale mój maluszek sie nie spieszy, skurcze na ktg wychodzą a w domu nic sie nie dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384191 przez słoneczko
na kiedy masz termin? ja jeszcze nie mialam ktg:( skad jestes?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384197 przez chłopek
ja jestem czerwcową mamusią :) ale tak fajnie sie na lipcówkach siedzi i dziewczyny mnie przygarnęły, ja jestem z Krynicy Zdrój
a termin miałam na 18 czerwca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384198 przez Olga
słoneczko napisał:

chłopek - mówil ze rozmysla nad tym bo jestem bardzo szczupla i mam bardzo waskie biodra.
napiszcie mi dziewczyny jakie kosmetyki kupiliscie dla swoich maleństw ? czy jest jakas mamusia Z Inowrocławia?



sloneczko z Inowrocławia nie jestem,ale bardzo bliziutko-40 km od Ciebie,a do Ina często kiedyś jeździłam,teraz rzadziej :laugh:
Ja do kąpieli kupiłam plyn Balneum i nie zamierzam żadnego innego,bo ten mam sprawdzony,a reszta to z Nivea i krem do buźki Bambino,do pupci Sudocrem :laugh: Bóli takich jak na okres nie mam,a pachwiny bolały mnie jakieś 2 mies.temu,teraz jest ok.


Anna brzusio cudowny,to już pewnie ostatnie zdjęcie w dwupaku :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384201 przez martadam23
jak tak babki u was???
chlopek nadal w 2 pack!!!????
weź już się rozsyp!:P

boziu ej no jestem zalamana dzisiaj czwartek a pada;/ byle do soboty sie wycieplilo i bylo pięknie :D!!!

sloneczkowitaj w 2 pakach!!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384204 przez anszka
Anna - piękny brzusio, jesteś już gotowa do porodu :)
to może wstrzymam się jeszcze z tym stojakiem i sprawdzę, czy będzie potrzebny. Myślisz, że maluch nie zmarznie przy tych przenosinach, bo w miejscu kąpieli zawsze bym trochę bardziej nagrzała?

Słoneczko - ale teraz masz 54kg?
Niestety, nie ma u nas żadnej mamusi z Inowrocławia. Mój synuś będzie miał na imię Wojciech, a na drugie najpewniej Paweł :)

Ja do kąpieli kupiłam Emoilium, a do pupci Sudocrem, mam też kremik Nivea i w razie "w" oliwkę Bambino.

Chłopek - czerwiec jeszcze trwa, zdążysz :)

Martadam - pada teraz,żeby w sobotę było ładnie :) u mnie dzień przed ślubem lało calutki czas, w dniu ślubu od rana też, a po południu pogoda była wymarzona :)
A jak się dziś czujesz? Lepiej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384205 przez Anna77
słoneczko to chyba bardzo indywidualna sprawa. Moja szwagierka jest niska, jakieś 164cm, waży 48 kg i urodziła naturalnie dwójkę dzieci, jedno i drugie powyżej 4kg :ohmy: Więc może być różnie, a lekarz wie co robi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384206 przez słoneczko
chlopek - urodzilas juz?
olga - a gdzie bedziesz rodzic? jak tam samopoczucie?
witaj martadam23, kiedy termin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384211 przez Anna77
Anszka a dlaczego ma zmarznąć, przecież będzie zawinięty w ręczniczek. Poza tym nie jestem zwolennikiem zbytniego ogrzewania pomieszczenia, zwłaszcza że rodzimy latem i nawet jakby było pogoda taka jak dziś za oknem, to w mieszkaniach jest wystarczająco ciepło. W ogóle nie lubię przegrzewania. Jak rodziłam w połowie marca, to faktycznie bywało chłodno i wtedy przed kąpielą dogrzewaliśmy, ale teraz w ogóle nie planuje. Nawet pozbyłam się mojej "farelki".

Martadam i co byłaś na tej kontroli?? Bo wspominałaś, że jednak się umówiłaś na wizytę dzisiaj, chyba że coś źle zakodowałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384212 przez chłopek
słoneczko jeszcze nie mój maluszek nie chce wyjść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384214 przez martadam23
anaszka kochana no tak lepiej brzuszek nie boli nie twardnieje jak przy tym chodzeniu :) i wszystko dobrze kość w du***! :ohmy: mnie tylko pobolewa i biodra :huh: ale lekarz powiedzial ze to norma:)wiec się nie stresuje :)
w poniedzialek wizyta wiec damy radę :P
jutro idziemy tez na kontol - zobaczymy czy skurcze sa czy nie :)


słoneczko B) termin hym.. na 15 lipca :cheer: :)będzie synuś :D Julian Jan :silly: :)anszka napisał:

Anna - piękny brzusio, jesteś już gotowa do porodu :)
to może wstrzymam się jeszcze z tym stojakiem i sprawdzę, czy będzie potrzebny. Myślisz, że maluch nie zmarznie przy tych przenosinach, bo w miejscu kąpieli zawsze bym trochę bardziej nagrzała?

Słoneczko - ale teraz masz 54kg?
Niestety, nie ma u nas żadnej mamusi z Inowrocławia. Mój synuś będzie miał na imię Wojciech, a na drugie najpewniej Paweł :)

Ja do kąpieli kupiłam Emoilium, a do pupci Sudocrem, mam też kremik Nivea i w razie "w" oliwkę Bambino.

Chłopek - czerwiec jeszcze trwa, zdążysz :)

Martadam - pada teraz,żeby w sobotę było ładnie :) u mnie dzień przed ślubem lało calutki czas, w dniu ślubu od rana też, a po południu pogoda była wymarzona :)
A jak się dziś czujesz? Lepiej?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384215 przez martadam23
Ann77kontrol jutro;/ lekarz dzisiaj odwołal bo do szpitala mial jechac:( ale rozmawialam i powiedzial ze mam lezec i jak cos to NO-SPA:D i jkaa bedzie sie coś kolwiek dziać to na IP. no to posłusznie LEŻAKUJĘ :laugh:

Anna77 napisał:

Anszka a dlaczego ma zmarznąć, przecież będzie zawinięty w ręczniczek. Poza tym nie jestem zwolennikiem zbytniego ogrzewania pomieszczenia, zwłaszcza że rodzimy latem i nawet jakby było pogoda taka jak dziś za oknem, to w mieszkaniach jest wystarczająco ciepło. W ogóle nie lubię przegrzewania. Jak rodziłam w połowie marca, to faktycznie bywało chłodno i wtedy przed kąpielą dogrzewaliśmy, ale teraz w ogóle nie planuje. Nawet pozbyłam się mojej "farelki".

Martadam i co byłaś na tej kontroli?? Bo wspominałaś, że jednak się umówiłaś na wizytę dzisiaj, chyba że coś źle zakodowałam.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384218 przez Anna77
Martadam aaaa, no to jutro. No to leż i wykorzystuj bezkarne leżakowanie, ma dużo plusów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384219 przez słoneczko
widze ze chłopaki góra:) opowiadajcie kobitki jak tam przygotowania przed zblizajacym sie porodem i przyjsciem na swiat naszych pociech kochanych pociech :) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl